ברוכים הבאים, אורח

חדש פה, פוסט ראשון.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חדש פה, פוסט ראשון. 242 צפיות

חדש פה, פוסט ראשון. לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148827

שלום לכולם,

אני נחשפתי לתמונות לא צנועות פעם ראשונה בגיל צעיר יחסית בגיל 10 ע״י חבר מהכיתה.

לאחר מכן עזבתי את זה בגדול לתקופה. ובגיל 15 הסבירו לי בכיתה מה זה לאונן ומאז אפשר לומר שאני מכור לזה.

היום אני נשוי עם ילדים ואני ממש ממש רוצה לנצח את זה הדבר הרע הזה.

לא מזמן נחשפתי לספר easypeasy שמאוד מאוד עזר לי ובעזרתו פעם ראשונה בחיים שהצלחתי לעבור רצף של 15 יום בלי לאונן ולצפות בפורנו. השיא שלי בעזרת הספר היה 50 יום וביום ה50 נפלתי סתם על שטות.

זה היה לפני שבועיים בערך מאז נפלתי שוב אחרי 6 ימים ואז שוב היום אחרי 5 ימים. בעצם הדרדרות.

הלוואי שה׳ יתן לי את הכח לנצח את הדבר הזה אחת ולתמיד אני מקום שגם המקום הזה יעזור.

רציתי להוסיף שאשתי יודעת על הבעיה שלי כבר כמה חודשים והיא תומכת בי כמה שניתן. שזה מדהים.
בנוסף רציתי לציין שהאתגר שלי הוא קשה במיוחד בגלל שאני עובד מהבית ועובד הייטק אז אני מכיר טוב את האינטרנט בו נאמר כך.
נערך לאחרונה: לפני 7 חודשים, 1 שבוע על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: חדש פה, פוסט ראשון. לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148828

• 9625
  • דירוג זהב

ברוך הבא לאתר!!!!
שמחים לבואך!
עם על ידי הספר הצלחת להחזיק חמישים יום [!], ככל הנראה עם האתר תצליח להחזיק עוד יותר. ובעזרת ד' ובישועתו נייחל להצלחתך לטווח ארוך.
כואב לשמוע איך מתבטא הצורך לרגש ולהפתיע אצל חברי הילדות שלך לכיוון הזה. אבל המוסר השכל שצריך לקחת מזה, לדעתי, לא לדחוק את הדחף הזה אלא לתת לו את הביטוי המתאים.
באהבה, אפי

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

תגובה: חדש פה, פוסט ראשון. לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148829

תודה רבה לך על העידוד והמילים החמות

תגובה: חדש פה, פוסט ראשון. לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148831

• nbym
  • דירוג זהב
seriousam

אין ספק שהשם שבחרת מרמז על רצינות. 
עצם הכתיבה כאן היא עדות לכך. מכיר את התחושות ליפול לאחר זמן ממושך.
בלשון המעטה מבאס ביותר אבל שמח מאוד שאתה עם הפנים קדימה יחד עם רצון לנצח את היצר.
זה טבעי שתהיה התדרדרות. איפשהו המחסום טיפה נפרץ וזה מביא איתו "תופעות לוואי". אני בטוח שתצליח לעצור את זה. 
אתה הצלחת לשמור מספר של ימים מאוד מאוד מרשים! זו יכולה להיות מוטיבציה נהדרת! והכי חשוב שאשתך יחד איתך. יש המון אנשים שלא מסוגלים לחשוף את ההתמודדות. כבר אמרו "טובים השניים מהאחד"
קח את העצות שיש באתר. יש בשפע וגם את כפתר ה-SOS הנהדר שיכול לעזור לך לבלום רגע לפני מימוש הדחף. ממליץ מאוד.
נסה כמה שיותר להפחית טריגרים עד כמה שניתן. שים לב מתי אתה מרגיש את הדחף, מה גרם לו? ותנסה בצורה כזו או אחרת לחסום את הפרצה, וכך פרצה אחר פרצה. לי עוזר לשים סינון של ESET האנטיוירוס, אתה מביא את הסיסמה למישהו (-במקרה שלך אשתך), וזה חוסם מצוין. אם הוא חוסם אתרים שאתה צריך אז יש אופציה להחריג אתרים ולאפשר אותם. ממליץ מאוד לאחר שימוש של מעל לשנה. אם תרצה עזרה להפעיל את הפונקציה הזו בשמחה אעזור. אתה איש הייטק אז לא תהיה בעיה. כך ניתן גם לעבוד וגם להישמר.

מאחל לך הצלחה רבה. תמשיך לעדכן ולכתוב. מעריך! 

תגובה: חדש פה, פוסט ראשון. לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148832

ברוך הבא חבר יקר!
בהצלחה בדרך
אוהבים אותך
משה

תגובה: חדש פה, פוסט ראשון. לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148837

תודה רבה לכם זה ממש ממש מחזק התגובות שלכם

תגובה: חדש פה, פוסט ראשון. לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148838

אני משתמש בסינון של נטספארק והוא אחלה. אני צריך לתת את הסיסמא לאשתי אבל טרם עשיתי זאת

נערך לאחרונה: לפני 7 חודשים, 1 שבוע על ידי seriousam.

תגובה: חדש פה, פוסט ראשון. לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148839

מבין את הקושי לותר
אוהבים אותך!
משה שלמה

תגובה: חדש פה, פוסט ראשון. לפני 7 חודשים, 1 שבוע #148843

• nbym
  • דירוג זהב

גם אני משתמש בנטספארק ב"ה.
מעריך מאוד. גם לא פשוט לשים סינון מלכתחילה.
בקצב שלך בלי לחץ.
כשתרגיש שנכון - תביא את זה לאשתך. כמובן שתהיה סיסמה אחרת.
חזק ואמץ ידידי!!

נערך לאחרונה: לפני 7 חודשים, 1 שבוע על ידי nbym.

תגובה: חדש פה, פוסט ראשון. לפני 7 חודשים #148881

• טובות
  • חבר ותיק

המון המון כאן בפורום היו מכורים לאוננות כבר עשרות שנים ויצאו מזה כל אחד לפי מה שה' כיוון אותו...
תרגיש פה הכי בנוח 
תתחזק..
העיקר לדעת שמעכשיו שהתחברת לפורום....כבר בחרצ להתרפאות ...וא''כ..מעתה כל נפילה או מעידה היא רק חלק בלתי נפרד מהריפוי..
תבדןק אותי בעוד תקופה...

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן