ברוכים הבאים, אורח

היצליח דרכי אם לא ?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: היצליח דרכי אם לא ? 183 צפיות

היצליח דרכי אם לא ? לפני 8 חודשים, 1 שבוע #148222

אני מבקש להציג את עצמי , 
שמי אלון בן 50 נשוי באושר בחור דתי סרוג בוגר ישיבה ואני מכור לסקס , אוננות, סרטים סיפורים שקורא וכותב כבר שנים רבות בערך 30 שנה , האמת אני זוכר כבר בהיותי בחור צעיר כבן 13 שאמי הייתה אומרת לי לישון על הגב או על הצד מכוון שהיתה רואה כתמים על המיטה (אוננות) 
זה התחיל עוד בהיותי בכיתה ה' או ו' ששכן שגר בסמוך לבית הספר היסודי בו למדתי הזמין אותי אליו הביתה בטענה שאינני זוכר כיום (הוא היה אדם חילוני מבוגר) , אני כן זוכר שישבנו בחדר שלו (הוא היה גרוש) לפתע נדלקה הטלוויזיה ובו סרט סקס ... הוא כאילו לא הבין מה זה והעביר את זה לערוץ אחר , לאחר מכן הוא שאל אותי בתמימות אם זה עשה לי משהו ומהר מאוד הוא החזיר את זה לסרט סקס .... זה היה חדש לי ודי מסקרן .... לא עבר זמן והוא שיחק בי .... 
בפעם הבאה הוא הזמין אותי שוב בטענה לעזרה שהוא צריך והדברים חזרו על עצמם אך זה כבר התקדם לשלב יותר מתקדם .. 
הייתי בן 12 וזה עשה לי טוב וכבר הרגשתי שאני מחפש את הקירבה שלו ואת הרצון שיעשה לי טוב .... אז חשבתי שהוא דואג לי ואוהב אותי ורציתי ממנו עוד ועוד .....
בשלב מסויים הבנתי שאני צריך לברוח ממנו ואכן ברחתי אך חששתי ולא סיפרתי לאיש על כך , בגיל מבוגר יותר בהיותי כבן 16 כבר חיפשתי את זה .... הרגשתי שזה חסר לי , נגעתי בעצמי המון , אוננתי ,פינטזתי על שכנות ואפילו על המנקה בבניין.. 
עברנו מהעיר לגור בישוב סמוך ובאחד מנסיעותי מהישיבה התכונית בטרמפ הביתה (ככל הנראה הייתי טרף קל) עצר לי טרמפ בחור צעיר ובטענה שכואב לו הגב הוא עצר בצד הדרך לנוח מעט ובקש ממני לעשות לו מסז' שמהר מאוד הפך להיות משהו מיני (ולא אפרט)....
פה כבר הרגשתי שאני רוצה את זה וחיפשתי בעיתונות (אני בן 17 בסך הכל ) שם הכרתי אדם מבוגר מאוד סבא לנכדים נשוי .... הבחור היה אוסף אותי לוקח אותי למשרדו ולביתו (כאשר לא היה שם איש ) היה מפנק אותי בכסף וכל טוב אבל גם בסקס איתו היה קשר ארוך שבו אף הכיר לי את חברו , היום בעת היותי בוגר אני מבין שהוא ניצל אותי מינית בצורה שלא תאמן אבל אז חשבתי לעצמי כי הוא אבא טוב שאוהב אותי ורוצה בטובתי . 
מפה כל התחיל להתגלגל ורציתי רציתי כל הזמן סקס , 
בהיותי בצבא דרך אחת המודעות בעיתון הגעתי לתל אביב שמידי פעם כשהייתי יוצא מהצבא הביתה הייתי עובר שם לכמה שעות "מתוקות" (זו גם הפעם הראשונה שהייתי עם אישה ) 
גם בסיום השירות הצבאי בזמן חזרתי לישיבה הייתי לומד ודוס מצד אחד מצד שני הייתי מחפש פורקן ליצריי . 
וכך הכרתי נשים , זוגות וגברים לסקס, 
עם השנים הדברים נעשו קיצוניים יותר ותכופים יותר .
תמיד ידעתי על מה שעברתי בהיותי צעיר לימים אך דחקתי זאת עמוק עמוק ,
התחתנתי אבל שוב זה צץ וככה המשכתי שנים רבות עוד לפני האינטרנט והמדיה החברתית 
היו קשרים חד פעמים ואף ארוכי טווח .
נכון להיום אני עמוק בתוך זה ..... מנסה לצאת ושוב נופל ושוב מנסה לצאת ושוב נופל ככה הרבה זמן , לשמחתי התוודעתי לאתר בטעות דרך הפייסבוק (למותר לציין כי בשנים האחרונות היו נסיונות רבים ואף הלכתי למטפל ושילמתי ממיטב כספי אך גם זה לא עזר) 
נרשמתי לאתר והתחלתי בתהליך ואז שוב זה בא וכשזה בא אצלי זה בא בענק לא עוד נפילה של סרטון אלא ישר אתה שולח הודעה "לחברה ותיקה" ותוך זמן קצר אתה מוצא את עצמך איתה ..... 
לצערי אותה "חברה " למרות שהיא יודעת על רצוני להפסיק ולמרות כל מיני תעלולים שלי עליה כשאני יוצר קשר היא תמיד מתרצה וזה חלק מהבעיה ..... 
אז אחרי שנפלתי איתה לפני שבועיים ונשבעתי שלא אחזור לזה לעולם ..... שוב ביום חמישי האחרון יצרתי איתה קשר (אני מכיר את הטלפון שלה בעל פה , את כל התמונות ,סרטונים וטלפונים מהעבר מחקתי מזמן ) .
לשמחתי לא נפגשנו , הצלחתי לעצור את המפגש ברגע האחרון אך כן נשלחו תמונות סרטונים וסיפורי פנטזיות . 
זהו...... עד כאן תלאותיי .....
אני באמת אובד עצות ולא יודע מה לעשות .......
שלכם תמיד אלון
aloni01973@gmail.com
אני מקווה ללמוד מתבונות של אנשים כמוני שהצליחו 
מחפש תקווהההההההה

נערך לאחרונה: לפני 8 חודשים, 1 שבוע על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים. סיבה: נערך ע"י פיקוח האתר.

תגובה: היצליח דרכי אם לא ? לפני 8 חודשים, 1 שבוע #148232

ואו אוהבים אותך!
תודה על השיתוף הכנה לא מובן מאליו, יש תקווה!
תוכל לעבור כאן בפורום ולמצוא כל מיני סיפורים שאולי דומים לשלך ולראות איך הם יצאו מזה הנה לך שני דוגמאות מומלצות  א.  הסיפור האישי שלי - (סוד הכניעה)   ב. למה בחרתי בכינוי אסירותודה
(קישורים לנטפרי: א.  הסיפור האישי שלי - (סוד הכניעה)   ב. למה בחרתי בכינוי אסירותודה)

בהצלחה רבה
אני כאן אם תצטרך 
משה
נערך לאחרונה: לפני 8 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: היצליח דרכי אם לא ? לפני 8 חודשים #148296

תודה רבה משה 
אשמח לצפות במה ששלחת לי בעת שאוכל , 
תודהההההההה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן