ברוכים הבאים, אורח

רווק הדר בכרך ואינו חוטא
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רווק הדר בכרך ואינו חוטא 142 צפיות

רווק הדר בכרך ואינו חוטא לפני 10 חודשים #147388

• rashrashon

שלום לכולם.

כשהייתי בזוגיות, כמעט שלא חשתי צורך עז לאונן; והגם מאז שגיליתי את יד ימין, לא הצלחתי מעולם לשמור על 40 יום של נקיות.

כיום, אני בן 28, כנוע שבוע אחר שבוע מול יצר הרע. אמנם לא מאונן בכפייתיות, אך בתדירות של אחת לשבוע, ואני סובל מזה, אני סובל כי הנחמה שלי שזה אמנם לא בא מעוררות מינית (כמו בעבר) אלא מבדידות מתמשכת.

כשנחשפתי לפורנוגרפיה בתיכון, לא הפסקתי לאונן, אך בשנים האחרונות, לאחר השתכללות רוחנית, הפסקתי את הצפייה בפורנוגרפיה אע"פ שנכנסתי פעמים מספר לכל אתר ואתר עקב מחשבה שנויה במחלוקת שעדיף לאונן על שחקנית פורנו מאשר על בחורה במציאות.

הגבולות בין התמכרות לנפילות חוזרות ונשנות מיטשטשים לי, והרצון לבוא נקי לחתונה בוער בי מאוד.
הדבר החשוב ביותר בעולמי הרוחני הוא לשמור על בריתי, ואם אניח על כף המאזניים את כל המצוות מול שמירת הברית, מבחינתי שמירה על הברית עולה על כולן, ודווקא אני נכשל בברית פעם אחר פעם בלי טעם, ואם אני מבצע פעולה שאני סובל ממנה - ומזיקה לבריאות הנפש והגוף - כנראה שזאת התמכרות (ספק התמכרות זמנית) אך אני יודע שהסבל יושב על שורש נפשי שמתחפש להתנהגויות המעוותות הללו.

אני אוהב אתכם,
רשרשון.

תגובה: רווק הדר בכרך ואינו חוטא לפני 10 חודשים #147395

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 257 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים ממש מזדהה עם כל מילה
פשוט מדהים
אני אמנם קצת יותר קטן ממך בגיל
אבל מרגיש את אותו מקום

הדבר החשוב ביותר בעולמי הרוחני הוא לשמור על בריתי, ואם אניח על כף המאזניים את כל המצוות מול שמירת הברית, מבחינתי שמירה על הברית עולה על כולן, ודווקא אני נכשל בברית פעם אחר פעם בלי טעם, ואם אני מבצע פעולה שאני סובל ממנה - ומזיקה לבריאות הנפש והגוף - כנראה שזאת התמכרות (ספק התמכרות זמנית) אך אני יודע שהסבל יושב על שורש נפשי שמתחפש להתנהגויות המעוותות הללו.

תגובה: רווק הדר בכרך ואינו חוטא לפני 10 חודשים #147397

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
רשרשון .
אוהבים אותך , מרב שאנו רוצים לשמור , אנו נעשים יותר אובססבים לדבר. 
הייתי מציע לך לשחרר במקום הזה , ולהתחיל לעבוד על 12 צעדים בקבוצה כל שהיא..

תגובה: רווק הדר בכרך ואינו חוטא לפני 10 חודשים #147407

• ייצחק
  • חבר חדש

וואו מזדהה איתך לגמרי תן לי ללמוד כמה שעות ולא לסגור פעם אחת את העיניים מול מראה לא טוב.
אבל אני מנסה להחדיר לעצמי שמי שמחליט בסוף זה ה'  למעלה שרואה את המלחמות שלנו שאף אחד לא יודע.
שבוע שעבר רציתי לעלות לאוטובוס והוא היה מלא וידעתי שאם אני עולה 99 אחוז שאני נוגע בבחורה גם אם אני רוצה וגם אם לא. ולא עליתי והרגתי את הטריגר לאותו רגע ואת הנסיון הזה רק אלוקים יודע

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן