ברוכים הבאים, אורח

שלום לכולם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לכולם 111 צפיות

שלום לכולם לפני 10 חודשים #147359

שלום חברים יקרים וגיבורים!
אני שנים רבות עם ההתמכרות לפורנו. ברמה של פעם ביום בערך.
מסביבות גיל 13 אני מאמין והיום אני מתקרב לגיל 31. נשוי באהבה עם שני בנים.
בהתחלה, בהחלט הרגשתי רע וקושי, והיו תקופות שניסיתי להפסיק ללא הצלחה. היה גם מקרה שאחרי נפילה החלטתי שאני חייב לעשות עם זה משהו וחיפשתי באינטרנט ומצאתי את gye. זה לא היה מפותח כמו היום והיה סדרה של הרצאות באנגלית. היה נחמד מאוד ועזר אבל לפי מה שאני זוכר, זה עזר להפקה של גג שבוע.
אחרי תקופה לא ארוכה התייאשתי מלנסות ועד היום זה פשוט חלק ממני, משהו שאני מקבל אותו וזהו.
אבל יש שתי בעיות שגורמות לי להתחיל בתהליך *ולהצליח* בע״ה.
1. אני מרגיש שזה מבזבז לי את הזמן. חבל לי על הזמן ואני מרגיש שהייתי יכול לעשות דברים יותר טובים. כמובן שזה גם מבזבז את הזמן אח״כ כי אחרי שאני מסיים עם זה אז האנרגיות ברצפה ואז גם כמה זמן אחרי זה אני לא אפקטיבי.
2. וזו עיקר הבעיה. אני מרגיש שזה מפריע לי עם הקשר האינטימי עם אישתי.
2.א. זה גם גורם לחוסר חשק, כי ב״ה שנינו עם עבודה, וסידורים וטיפול בילדים ומשימות ואז עד שמגיעים לערב יחד עם זה שאני כבר הגעתי לפורקן במהלך היום - למי יש כוח עכשיו להכנס לאינטימיות, העייפות פשוט מכריעה ואני מעדיף לישון.
2.ב. גם כשאנחנו יחד אני מרגיש שקשה לי להיות שם ולהגיע להנאה ולפורר בלי להשתמש בדימיון.

בנוסף, אני כבר תקופה די ארוכה של שנה פלוס בתהליך של התפתחות אישית, מבחינה אמונית, אישיות וכלכלית.
אז השחרור מההתמכרות הזאת יכולה לבוא טוב עם כל התהליך הזה שאני גם ככה עובר.

אוהב אתכם ומאחל לכולנו בהצלחה!
חזקו אותי ❤️

תגובה: שלום לכולם לפני 10 חודשים #147366

אחי האהוב יישר כח!!
אתה מאוד מזכיר לי את עצמי. 
ממליץ לך לקרוא פה הרבה בפורום זה באמת מרפא...
מאחל לך המון בהצלחה בתהליך ההתפתחות שלך
אוהב אותך

"אמר רבי יוחנן: אבר קטן יש לו לאדם, מרעיבו - שבע, משביעו - רעב"

"לב טהור ברא לי אלוקים ורוח נכון חדש בקרבי"

תודה השם הטוב שאתה שומר עליי בטהרת הגוף והנשמה בזכות שאיפה מתמדת לטהרת העיניים

תגובה: שלום לכולם לפני 10 חודשים #147370

• תשבי
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף

אח יקר
מתחבר לכל מילה שאמרת, אני כבר שנים התרגלתי גם להזנת היצרים המיניים בצורה קלה מהירה, ולמרות שתמיד חלמתי על אישה, כזה מגיע אתה מרגיש פתאום סחוט, לא אפרט אבל היו לי תקופות לא עימות לפעמים וברוך ה' הוא עזר ל להתגבר עליהם.
לפני כמה ימים היה כאן חבר שכתב לי תובנה בנושא וזה מאוד עזר לי.
מצרף לך קישור
 gye.be/forum/2-%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%A1%D7%A2/147210-%D7%9E%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%90-%D7%9E%D7%97%D7%93%D7%A9-%D7%9C%D7%90%D7%91%D7%90#147272
בהצלחה והחלמה מהירה

תגובה: שלום לכולם לפני 10 חודשים #147371

תזכור שהתת מודע לא מכיר את המילה "לא", שזה אומר שאם אתה לא חושב על משהו אתה חושב עליו
פשוט עם המילה "לא" לפני מה שאתה חושב עליו. 
למשל לא לחשוב על פיל ורוד אז 99 אחוז שתחשוב על פיל ורוד.
המשימה של כולנו זה לחשוב דברים טובים אחרים, לנסות לא לחשוב על תאווה = לחשוב על תאווה.
המשך יום טוב.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן