ברוכים הבאים, אורח

מתחיל מחדש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתחיל מחדש 291 צפיות

מתחיל מחדש לפני 10 חודשים #147064

• ייצחק
  • חבר חדש

שלום לכל חברי הקבוצה
אני חדש בקבוצה 13 ימים, ואני מאוד רוצה להצליח גם לי מאוד קשה להאמין שאפשר להיות נקי.
אשמח לדעת מה עוד יכול לעזור להצליח לא רק בפן הטכני של כן ליפול או לא, אלא שינוי בתפיסה שזה ממש הורס לי את החיים המאושרים של כל רגע להסתכל על כל דבר שזז גם ברחוב.
תודה לכולם

תגובה: מתחיל מחדש לפני 10 חודשים #147065

התכנית לטוס אל החופש...

תגובה: מתחיל מחדש לפני 10 חודשים #147072

ברוך הבא חבר יקר ואהוב!
מה שעוזר לי זה התוכנית 12 הצעדים של sa
בתוכנית עושים את הצעדים שכמו שכתבת משנים את התפיסה ונותנים לי חיים מאושרים
בתוכנית יש גם קבוצות ששם אני נפגש אם חברים שסובלים כמוני
ובכל זאת הם נקיים חודשים או שנים וזה נותן לי המון תקווה
אוהבים אותך בהצלחה
משה

תגובה: מתחיל מחדש לפני 10 חודשים #147103

• bubik
  • חבר חדש

אני מרגיש שעצם השותפות באתר הזה, והעדכון היומי כבר נותן כוחות להתגבר. רק לפי שבועיים קיבלתי על עצמי שבוע ללא חיפושים באינטרנט. ואחרי יומיים נפלתי. ולא האמנתי שאני לא מצליח להחזיק החלטה של שבוע.
והנה מאז שהתחלתי את התכנית כאן "לטוס אל החופש" אני מחזיק כבר 10 ימים. אני רוצה לרקוד משמחה על הזכות הנפלאה.

תגובה: מתחיל מחדש לפני 10 חודשים #147104

• nbym
  • דירוג זהב

אשריך! וגם אם חס וחלילה תיפול - אל תתייאש.
להתרכז בנצחונות קטנים! להמשיך הלאה, להרים ראש - הערכה רבה על ההישג.

תגובה: מתחיל מחדש לפני 10 חודשים #147105

נועם!
אני שמח שחזרת אלינו!

תגובה: מתחיל מחדש לפני 10 חודשים #147112

• bubik
  • חבר חדש

תודה לך אחי היקר!
איזהה כיף להרגיש שיש לי אחים. יש עם מי לחלוק את ההצלחות.
מקווה שלא: אבל גםאת הכישלונות .
אז הלוואי שתמיד נבשר רק הצלחות 

תגובה: מתחיל מחדש לפני 10 חודשים #147117

• aviyodea
  • דירוג זהב

לי עוזר, שיחה לחבר, פעם ביום. כניעה לה' פעמיים ביום ( לביאור הכוונה שלי במושג כניעה תוכל לראות ביומן מסע שלי "מסע חזרה לחחים בעזרת נותן החיים"). התעדכנות כאן, ובקבוצת גוגל צ'אט של כמה חברים..

נערך לאחרונה: לפני 10 חודשים על ידי aviyodea.

תגובה: מתחיל מחדש לפני 10 חודשים #147121

• ייצחק
  • חבר חדש

תודה על העידוד ברוך ה' כבר 16 ימים נקי לגמרי.
מקווה להצליח בעיקר בלשנות תפיסה לכל הנושא

תגובה: מתחיל מחדש לפני 10 חודשים #147134

• nbym
  • דירוג זהב
ייצחק כתב on 29 יוני 2023 18:29:

תודה על העידוד ברוך ה' כבר 16 ימים נקי לגמרי.
מקווה להצליח בעיקר בלשנות תפיסה לכל הנושא

יצחק הצדיק! ישר כוח על ההישג האדיר. זו דווקא תקווה שיש אפשרות להיות נקי לגמרי. זו עבודה אבל יש תקווה. 
דבר שני אשמח אם אתה יכול לפרט מה התפיסה שלך לגבי הנושא? מה המחשבות והתחושות שעולות לך? 

תגובה: מתחיל מחדש לפני 10 חודשים #147139

• ייצחק
  • חבר חדש

שלום לכולם
התפיסה שלי שאי אפשר להצליח בנושא הזה רק בקטע המעשי של לראות פורנוגרפיה או לא וכן האם הוזזתי את העינים או לא.
כי פעם אתה מצליח ופעם אתה נופל.
ולכן אני חושב גם כמו שרואים בלטוס אל החופש שזה צריך להיות עם חשיבה ועבודה כמו שרואים בקורס "לטוס אל החופש" שאחד הדברים שהביאו שם שיש שלוש אסטרטגיות 1. להילחם. 2. להתעלם. 3. לתת לזה לעבור בלי לעשות כלום וכל פעם צריך לראות מה הכי נכון לעשות.
אצלי זה כן עובד עד עכשיו.
ועוד דבר  צריך להיות דברים מסביב שעושים לי טוב ועוזרים לי לדוגמא אני משתדל באוטובוס 1. לשבת מקדימה. 2 אני שומע שירים וזה עושה לי הסחת דעת. 3. אני משתדל לישון כמה שאפשר באוטובוס וזה פשוט מוריד המון טריגרים.
ולסיום אני מאוד נהנה מהקורסים כי גם שם מסבירים שזה לא זבנג וגמרנו אלא עבודה שלמה שבחלק הגדול זה לשנות תפיסה ומה אתה רוצה בחיים על אמת.

נערך לאחרונה: לפני 10 חודשים על ידי ייצחק. סיבה: טעות

תגובה: מתחיל מחדש לפני 10 חודשים #147140

• nbym
  • דירוג זהב
תודה על השיתוף.
אני מסכים. מה שאתה מכנה נקרא "סור מרע" (לא לראות) "ועשה טוב" (מלחמה, לעשות סייג, לא להביא אותך לידי נסיון).
אני חושב כמוך שהכל מתחיל בתפיסה. תרשה לי להוסיף נקודת מבט נוספת על הנושא. באופן כללי: 
חשוב לדעת שיש אנשים שיושבים וכל עבודתם היא לגרום לנו להיכשל. כן. יש אנשים רעים שכסף זה מה שמושך אותם. מוסריות? הצחקת אותם...
לקחו את התחום הכי קדוש ומדהים בעולם - הקשר הכי אינטימי וחזק בעולם והפכו אותו לזנות, אלימות, ניצול והכל בביום הכי רחוק מהמציאות. עד כאן לא מחדש יותר מדי. 
אבל זה עוזר להבין - למה המון נופלים בזה ולמה זה דורש עבודה. כמו כן, צריכה להיות חמלה כלפינו לגבי התהליך - אני מאחל לך שתצליח לשמור עוד כמה שאפשר, יחד עם זאת חשוב שגם אם אתה נופל - אתה לא צריך לאפס את הספירה לשיטתי. מדוע? חז"ל הסבירו לנו ש "לפום צערא - אגרא" = לפי הצער - השכר.
כלומר, המאמץ נספר, המאמץ נחשב. ספירה היא נחמדה אבל היא יכולה להיות לעזר או לייאוש אם מאפסים אותה. 
חשוב להיתלות במאמצים שלך. לא רק במספר. 
חשוב לי לציין מבחינת ההלכה, אם קרה ונתקלת במראה ברחוב וישר הזזת את המבט זו לא עבירה. לא ידעת מראש על כך. העבירה מתחילה שניה לאחר מכן - בהתבוננות. הדרכים שלך להתמודדות מעלים רעיונות יפים. ישר כוח! 

ולקינוח - לא להתייאש. אף פעם. יש פה אנשים שהצליחו!
ללמוד מניסיונם זו דרך מצוינת להתקדמות.
תמשיך להשקיע מאמץ ולזכור - הקב"ה רואה אותך, אוהב אותך ומעריך את המלחמות שלך! גם אם אתה נופל, חשובה הקימה. היא מוערכת לא פחות. האם לא נעריך אדם שרוצה לקום על אף הנפילה? זה אומץ ללא שיעור. שנזכה לעלות כמה שיותר ולקום במידה וצריך. לא לשכוח לחייך על הדרך. לא צריך לחכות לישועה ואז לתת לעצמך עידוד. עידוד עצמי שלך ושל אחרים הכי חשובים  בעת ההתמודדות. חזק ואמץ!
נערך לאחרונה: לפני 10 חודשים על ידי nbym.

תגובה: מתחיל מחדש לפני 10 חודשים #147141

• ייצחק
  • חבר חדש

תודה על הפרגון והתמיכה
אני באמת מאמין שיש אנשים שכן שולטים על עצמם ובסוף זה המטרה לדעת שלוט על עצמך על ידי המוח

תגובה: מתחיל מחדש לפני 10 חודשים #147142

קודם כל בהצלחה!
אני בעצמי די חדש כאן באתר.
אבל אני יכל לומר לך, שאחרי תקופה קצרה זה לא נהיה יותר קל, אלא אתה נהיה יותר טוב בזה.
וכמו שיש שהמח שלנו לומד איך לרצות את זה הוא לומד גם איך לרצות דברים אחרים...
הכל עניין של תרגול וזמן...
בהצלחה חבר.
אוהב אותך

תגובה: מתחיל מחדש לפני 10 חודשים #147167

• nbym
  • דירוג זהב
יש לי את הכח כתב on 30 יוני 2023 10:58:

קודם כל בהצלחה!
אני בעצמי די חדש כאן באתר.
אבל אני יכל לומר לך, שאחרי תקופה קצרה זה לא נהיה יותר קל, אלא אתה נהיה יותר טוב בזה.
וכמו שיש שהמח שלנו לומד איך לרצות את זה הוא לומד גם איך לרצות דברים אחרים...
הכל עניין של תרגול וזמן...
בהצלחה חבר.
אוהב אותך

דיוק חשוב! תודה

נערך לאחרונה: לפני 10 חודשים על ידי nbym.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.63 שניות

Are you sure?

כן