ברוכים הבאים, אורח

טיפים להצלחות שהיו לי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: טיפים להצלחות שהיו לי 73 צפיות

טיפים להצלחות שהיו לי לפני 10 חודשים, 4 שבועות #146476

היי חברים אשמח לתת טיפים לכל מיני הצלחות שהיו לי בנושא הזה. למרות שאני עדיין נופל היו לי הצלחות יפות של למעלה מחצי שנה והיה גם של 9 חודשים.
הייתי רוצה לתת תרגיל יפה מעולם הNLP , רישמו לכם 40 תכונות טובות בלבד שיש בכם (אפשר להעזר בחברים ומשפחה). לא חייב שהתכונות יהיו בכם ב100 אחוז. לאחר שתרשמו את התכונות הסתכלו טוב עליהם ותשאלו את עצמכם אם אדם עם כל התכונות האלה היה עובר לפניכם ברחוב האם הייתם רוצים להיות חברים שלו? ואיך הייתם מכנים אותו במילה אחת?(תותח,מלך,חזק,מצליחן,מבורך וכו'...) לאחר שתבחרו מילה תנסו להגיד את המילה הזו על עצמכם. אני....תותח,מצליחןףמבורך וכו' לאחר שתבחרו מילה עוצמתית שמתארת את תכונותכם רשמו על דף את המילה הזו עם השם שלכם (לדוגמא רונן כהן תותח) ותעצבו את השלט בצורה שתמשוך תשומת לב,תשקיעו! ושימו מולכם את השלט בכל רגע שאתם יכולים, כשאתם על המחשב,כשאתם לומדים , קוראים, וכד'..

עוד טיפ כל לילה לפני שאתם הולכים לישון רשמו לעצמכם 3 הצלחות שהיו לכם
3 דברים שאתם מודים עליהם
2 דברים חדשים שלמדתם
דמות חיונית בחייכם שאתם לוקחים ממנה דוגמא(רב,חבר,בן משפחה) גם אם הוא לא בן החיים.
ורשמו לכם מה הוא היה אומר לכם עכשיו. 
חברים מי שישקיע בזה יראה תוצאות יפות מאוד בחייו, זה ישפוך חיוביות על חייכם והתת מודע שלכם יתחיל לחשוב באופן מצליחני. זה עזר לי להפסיק עם הפורנו והאוננות למשך 4 חודשים.
לצערי הזנחתי את זה לתקופה ארוכה ולכן חזרתי ליפול. אך זה תרגיל שיעזור לכם בכל תחום בחייכם ופשוט צריך להתמיד. 
אז מי איתי?

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.26 שניות

Are you sure?

כן