ברוכים הבאים, אורח

ייאוש הצילו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: ייאוש הצילו 245 צפיות

ייאוש הצילו לפני 10 חודשים, 4 שבועות #146471

• נדב321
  • חבר חדש

היי לכולם.
משתף פה.
פשוט קשה.. לפעמים אני חושב על זה שהלוואי ולא היה לי בכלל את היצר הזה.. די נמאס, כמה אפשר ליפול? וזה אשכרה לכל החיים. די כבר, כמה ייאוש, כמה גועל. 
דמעות בעיני, מרגיש כלוא. מרגיש ככ רע, ככ רוצה לברוח מזה. חוטא, שוב ושוב, ומתחרט ושוב. עד שמגיע הייאוש. 
ככ הרבה שנים בתוך זה. העניין הוא שרוב הזמן זה לא מרגיש מגעיל בכלל. הן יפות כל אותן שחקניות, אני מכיק ככ הרבה שמות שלהן בעל פה מרוב שאני שקוע בזה. זה מתוק, זה כיף.. אבל כמובן אחר כך מגיע הגועל והייאוש. זה מאפיל עלי, על החיים שלי, על הקשר שלי עם אשתי, על החלומות שלי.. זה פשוט דורס לי את החלומות.. במקום לשבת ולעשות דבקים שאני אוהב.. אני מתרץ איזה תירוץ כדי לפתוח את הסינון והופ.. קופץ לבקיכ הנעימה-מזוהמת הזו.
מה עושים? ריבונו של עולם? מה? 
אולי פשוט קח מאיתנו את היצר הזה.. 

תגובה: ייאוש הצילו לפני 10 חודשים, 4 שבועות #146472

לא לבזבז כוחות על הייאוש אחי היקר, 
תזכור מה שרבי נחמן אמר "אם אתה מאמין שאפשר לקלקל אז תאמין שאפשר לתקן" זה שימוש באותו כח.
כמוך גם אני שנים של נסיון לצאת מזה להפסיק לגמרי. כל פעם זה הפסקה של כמה חודשים ואז חזרה אינטנסיבית לראות ולפגום. בשלוש שנים האחרונות זה החריף ולא הצלחתי לשמור יותר משלושה חודשים ברצף וגם זה לפעמים.
אך אני לא מתייאש ובטוח שאצליח. 
התחתנתי לפני שלושה חודשים וחשבתי שאולי זה יתן לי נחת כי גם תהיה לי את אשתי בבית ולא אהיה לבד וגם מהצד הפיזי יהיה לי פורקן אך זה לא עוזר אני המשכתי ליפול.
השם הביא אותנו לזה כדי שנמצא את הכוחות האמיתיים שלנו, תחשוב על זה כמה כוחות צריך כדי לצאת מזה ולהיות נקי ועכשיו תחשוב איזה מדהים זה כשתצליח, זו מתנה ממש אתה תהיה גיבור! (איזהו גיבור הכובש את יצרו) סופרמן ממש! אז אחי היקר אל נא ליפול לייאוש, עוד מעט ואתה תהיה סופרמן שמצליח לשלוט על יצריו ולחיות את החיים שהוא רוצה ושמגיע לו. עוד מעט אתה תגלה את הכח האמיתי שהקדוש ברוך ברא בך.

תגובה: ייאוש הצילו לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146473

• נדב321
  • חבר חדש

תודה על התגובה אח יקר.
הלוואי והייתי נופל פעם ב 3 חודשים. הלוואי.
אצלי זה עניין יום יומי.

תגובה: ייאוש הצילו לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146477

אלו תקופות אחי, היו לי תקופות ששלושה שבועות ברצף הייתי נופל באופן יומי (תודה שיש שבת וזה היה יום מנוחה) 
כל נפילה היית אצלי שעתיים שלוש.. הרגשתי אחרי זה כמו מסטול מסמים, מתהלך בבית כאילו קמתי מתרדמת ואני לא יודע מה נחת עליי (דברים מאוד קשים) אבל אסור להתייאש פשוט אסור

תגובה: ייאוש הצילו לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146478

• נדב321
  • חבר חדש

לא להתייאש.. נכון זו סיסמא אמיתית וחשובה. 
אבל אני לא שם בכלל, לא רואה אור בקצה המנהרה, מרגיש שאני אוהב את הפורנו, אוהב את הבחורות. מרגיש ריק לגמרי מיראת שמים. אני פה כי אני כבר לא יודע מה לעשות.
מה האלטרנטיבה? איך חיים ככה? כל פעם קשה לי אחרי  הנפילה, רוצה לברוח מזה אבל אחר כך שוב זה נהיה מתוק

תגובה: ייאוש הצילו לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146481

גם אני אוהב, זה מתוק וזה נותן תחושה עילאית אחרת אחי לא היינו מתחילים עם זה בכלל.
העניין הוא מה זה נותן לי? חוץ מהסיפוק הרגעי.
רב גדול אמר(הרב יוסף בוכריץ) אם אתה רוצה לדעת האם הדבר שאתה רוצה אותו טוב לך , תראה איך אתה מרגיש אחרי זה. 
ואחרי זה אחי היקר אנחנו מרגישים ההפך הגמור מטוב. 
מה היית אומר לאדם שמכור לסיגריות או אפילו סמים ואלכוהול שהיה אומר לך שהוא אוהב את זה.
איפשר באמת לאהוב דבר רע אלא רק מה שהוא נותן לנו להרגיש. 
והפורנו נותן לנו להרגיש עוצמות עונג ששום דבר לא נותן לנו להרגיש ככה וזו המלכודת דבר כי כמו בסמים אחרי ההיי מגיע הדאון והוא קשה

תגובה: ייאוש הצילו לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146482

• נדב321
  • חבר חדש

אין לי מושג מאיפה להתחיל..
אני רואה שחור.
הרצון של לעזוב את הפורנו והמעבר לו קיים, אבל חלש מאוד

תגובה: ייאוש הצילו לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146485

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

שלום נדב 321,

דבר ראשון - כל הכבוד שרשמת פוסט ראשון בפורום! ההודעה הראשונה היא הכי קשה לשליחה בגלל החשיפה והשיתוף בנושא שלא קל לדבר עליו בהתחלה.

דבר שני - אני שומע את התסכול שלך. הרצון נמצא במקום אחד והמעשה נמצא במקום אחר. ההבדל הזה יכול ליצור תסכול. כמו שרבים שנמצאים פה מכירים. 

דבר שלישי - ממליץ לך לבדוק את הכלים שהאתר הזה מציע - לדוגמא יש את תכנית יומן דחפים, טבלת 90 יום, שרשורים שחברים כתבו שאפשר ללמוד מהם המון! ועוד...
בנוסף יש את התכנית המליאה שהיא כוללת: קבוצות חיות, קבוצות טלפוניות,  12 הצעדים וספונסר.

נ.ב. - אתה בטוח שאתה רוצה לבקש מאלוקים לקחת את היצר ממך? זה דבר שהוא חשוב ושצריך אותו ..(אם הוא לא היה חשוב אלוקים היה יוצר אותנו בצורה כזאת?)

מאחל בהצלחה בהמשך!
יוסי.

תגובה: ייאוש הצילו לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146486

שלום לכולם. 
אני בן 38 נשוי +7 חסיד, ממש חדש פה ולא יודע אייך המערכת עובדת פה. גם את התגובה הנוכחית לקח זמן עד שמצאתי, אייך ואיפה להשאיר. וסליחה מההוא שפתח את הדיון. אני ממש מזדהה ובוכה איתו, כמוני כמוך. אייך אני כזה טמבל אחרי 1000 נפילות, לא מצליח להיות בן אדם. 
היות ואני חדש, אשמח אם מישהו יוכל לדבר איתי טלפונית. אוכל להשאיר לו באיזה תיבה פרטית את המספר 

תגובה: ייאוש הצילו לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146487

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

השלום לך נדב. 
כואב לשמוע כמה שאתה סובל,  אני לא יודע מה אתה עושה כדי להחלים. 
האם אתה בקבוצות? 
האם אתה פועל וולומד 12 צעדים? 
ואם יש לך חברים טלפונים? 
אשמח ליעץ לך באישי. 
אוהבים

תגובה: ייאוש הצילו לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146488

• נדב321
  • חבר חדש
לא עושה כלום.. לא יודע איך.
פעם ראשונה שאני נכנס לאתר.. נרשמתי אליו לפני המון זמן ולא עשיתי פה כלום.
נטו נרשמתי ועכשיו מנסה להבין מה לעשות.

תגובה: ייאוש הצילו לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146489

• נדב321
  • חבר חדש

איך יוצריפ פה קשר בפרטי?

תגובה: ייאוש הצילו לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146490

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

לא מצליח למצוא

תגובה: ייאוש הצילו לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146491

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

תגובה: ייאוש הצילו לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146492

• nir0020
  • חבר חדש

אני רווק בן 30, אני חוזר בתשובה כבר 15 שנה. אני גדלתי בין חילונים ובתוך כל התרבות החילונית הזו שאתה נפגעתה ממנה שמשפיע עליך. אני איתך אחי! אתה לא יודע איזה גהינום פעורה ועוד יותר עמוקה יכולה להיות, פשוט תנסה ליצור אווירה שכיף לך ממנה, תעשה דברים שיעשו לך טוב על הנשמה שכשסתם למשל תהיה עם אישתך אז תהנה ממנה ותרגיש שכיף לך איתה יותר מאשר לעשות את זה. אני גם מתמודד עם הבעיה הזו! זה לא קל גם לי אבל אני משתדל ליצור חוויות בשבילי שיהוו כתחליף לרגש הזה, אני קונה לעצמי משהו טעים, מדבר עם מי שאני אוהב, במקרה לי זה עם ההורים או עם חבר שגם הוא מתמודד בזה וגם הוא יכול להבין, משתדל לעשות דברים שישמחו אותי ולא יהוו כהזדמנות או כמניע בשבילי להיכנס לגהינום הזה

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.67 שניות

Are you sure?

כן