ברוכים הבאים, אורח

שולם עליכם!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שולם עליכם! 247 צפיות

שולם עליכם! לפני 1 שנה #145848

• יכול
  • חבר חדש

היי. האמת שאני קצת מתלבט מה לכתוב כאן.. הרבה אנשים שעברו ועוברים מסלול מתיש וקשה. מלא בתחושות תסכול וצער ומעט מידי נקודות אור. מה כותבים לפורום כזה?

אז טיפה מהחוויה שלי.. אחרי תקופה ארוכה של תחושת חיים כפולים וכאובים (נראה לי לא אאריך כאן את שעברתי) בסביבות הכניסה לישיבה (18), עם כוח רצון משוגע, הפסקתי כמעט אפשר לומר לגמרי (ברמת כמה שנים) אבל זה מאוד חרך אותי.
מרגיש לפעמים כאדם שהמית עצמו לכבודה של תורה, שקצת יצרתי התניה של צער ועצב סביב מיניות וקשר זוגי.
כרגע מנסה לאט לאט לשחרר את הרצון הנל שנעל את הדלת בפני מצוות פו"ר ביחד עם כלים להמשיך לשמור על קדושת ברית, ומתפלל שאצליח לטפל בעצמי מתוך הבנה וחמלה עצמית.
טיפה עלי - סטודנט באוניברסיטה.

שנזכה לזכור בסוף יש אור וטוב. ברכת שמים עליכם ועל כל מי שממשיך לנסות - בסוף יש אור וטוב. אנא ה' הושיעה נא! אנא ה' הצליחה נא!

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה על ידי יכול.

תגובה: שולם עליכם! לפני 1 שנה #145853

דבר ראשון המון בהצלחה
דבר שני כל הכבוד לך אני לא מבין איך הצלחת להפסיק ולכן אני לא מבין מה אתה בדיוק צריך בשביל לחזור לרצונות הטבעיים של מה שאתה קורה מצוות פו"ר, אבל נראה לי שזה גם יותר קל וגם שעם כח רצון כמו שלך נראה לי שזה לא יהיה לך קשה מדי
בהצלחה

תגובה: שולם עליכם! לפני 1 שנה #145867

• יכול
  • חבר חדש

כוונתי שאני מתפלל להצליח להתרפא מהאו"פ (בעיקר בקטע נפשי..). יש פה אולי גם סרטונים על משהו כזה? פסיכולוגיים יכול להיות ככ יקררר
בכל מקרה תודה רבה רבה. מצילים נפשות כפשוטו

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה על ידי יכול.

תגובה: שולם עליכם! לפני 1 שנה #145870

הי!
לשאלתך על ריפוי של נקודה ספציפית סביב או"פ (אוננות ופורנוגרפיה - למי שלא מכיר את הקיצור)
יש לנו פלטפורמה שמיועדת במיוחד לזה. כלומר לאנשים שמרגישים שסך הכל הם מסודרים, סך הכל מצליחים, סך הכל התקדמו מבחינה של התמודדות כללית,
ועכשיו הם רוצים להעמיק ולהתמקצע בנקודה ספציפית.

כנס לאתר שלנו: 
gye+
הוא מופיע בראש העמוד, בסרגל הניווט.

נ.ב שום קורס באתר שלנו לא יכול להחליף אבחון, ליווי אישי וארוך והתאמה אישית של תוכנית עבודה - כמו מטפל פרטני. אז חשוב שתדע את זה, אם לא תראה התקדמות, אולי כדאי לשקול אפשרויות של ליווי מקצועי. למיטב ידעתי יש אפשרויות מוזלות או חינמיות - אפשר לברר עליהן ברשת, לנו אין המלצה למישהו ספציפי.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן