ברוכים הבאים, אורח

כצל נרדף!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כצל נרדף!!! 3553 צפיות

כצל נרדף!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13937

ידידיי!!מה אני מרגיש??כן.. אני בטוח שזה מה שאתם שואלים... מה אני מרגיש??
הנה.. שמעו!!!!
אפס!!סמרטוט!!מסכן!!עלוב!!טיפש!!
מי אני בכלל??מה אני??
כלום... אם הצלחתי להתגבר על עצמי 33 יום.. ואז נפלתי.. אז מה אני שווה??כן!!אפס... אולי אפילו פחות.. נפלתי שבוע שעבר ומאז... ההשתקמות ממני והלאה..
כן.. אני יודע שעכשיו יאמרו לי שאולי אני מכור אבל אני לא רע... נכון!!אבל מנחם זה לא...!!!
יש תפילה שאומרת.."מפניך אליך אברח!!" אם ארצה לברוח מפני הזעם שלך.. מימך?!המקום היחיד שיש לי לברוח אליו?!זה ישר אליך..
כמה שזה אמיתי..מה שלא יהיה.. אנחנו בתוך המציאות הזאת שנקרת.. הויה!!בורא עולם!!לא נצליח לברוח!!גם אם ננסה..
ברור לכולנו שזה כנגד זה עשה השם..
סוד הכניעה.. זלמן שלנו הסביר פעם... שאנחנו נמצאים במצב שתמיד נהיה בתאווה הזאת.. גם אם נתנתק לתשעים יום!!גם אם נטעם רק קצת.. גם אם נטעם הרבה!!אנחנו בתאווה!!זה מה יש!!{שזה בעצם הפוסט של היום... הראשון לאוגוסט}
אבל דיי!!
מה לעשות?!!!נגזר עלי חיי מרורים??הרי צד טוב אין פה!!!{ואל תספרו לי שזו הזדמנות לעליה!!כי זה יותר הזדמנות לנפילה מאשר לעליה!!}

על החתום..
הקרבן השבור!
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: כצל נרדף!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13940

אני יכול להגיד לך דבר אחד: אוהב אותך מאד. כואב אתך ביחד. לא יודע לנחם, אבל אני - אנחנו - נשארים אתך, מחזיקים לך את היד, ומזמינים אותך גם להישאר איתנו. אני לא יודע אם אתה בקבוצה, אבל אם לא - זה הזמן להצטרף לשם.
האם אתה שווה? אני לא יודע מה אתה שווה. בכלל, שווה או לא שווה - זה מושגים שאני לא מבין איך הם קשורים לבני אדם, ועוד יותר - ליהודים. האם הילד שלך שווה? אשתך שווה? הילדים שלי ואשתי הכי חשובים לי בעולם, ואף פעם לא עלה בדעתי לשאול אם הם שווים משהו. אין שום דבר ששווה להם בעולם. אז אולי זה בעצם אומר שהם לא שווים כלום?
אתה יהודי, אתה חי ורוצה לחיות, אתה רוצה להיות קשור לה' וכשר ובריא בנפשך - אז אתה הכי שווה שיש בכלל. ואתה כל זה, גם אחרי כל כך הרבה נפילות! אז אתה עוד יותר שווה.
נגזרו עליך מרורים? כנראה שכן, אכלת מהם הרבה. אבל לתמיד? כנראה שלא. עובדה שאתה כאן, ומנסה. אני מאמין באמונה שלמה, שסוף דבר - אתה תפעל. ה' לא יעזוב אותך, שום מילה שכתבת כאן לא הולכת לריק, הכל יחזור אליך בריבית דריבית עם חיים שמחים וטובים. רק אל תתיאש, אל תניח את מקומך, תמשיך להתעקש לבחור בחיים. ה' בסוף ירחם.
בהצלחה. אתך מכל הלב.

בעניין: כצל נרדף!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13948

גרמת לי לדמוע..
אני משתדל ומנסה ואמשיך להשתדל... אני כבר לא מבטיח כלום לעצמי..

בעניין: כצל נרדף!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13950

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שלום אח יקר וכאוב

מכיר את ההרגשה שלך טוב , הייתי שם לא מזמן, ואפשר לומר שאני עדיין שם לצערי.
אבל אנחנו חייבים להתרומם שוב
אין פה מה להבטיח ,  "רק להיום" זה לא בשמיים.
בהצלחה ,
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: כצל נרדף!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13981

• מישהו פשוט
  • חבר חדש
  • אין יאוש בעולם כלל
מסכים עם כל מילה של happyjew. רק אל תקשיב ליצר שמנסה לגרום לך למדוד את עצמך במושגים של "שווה" ו"לא שווה" ולייאש אותך.
מישהו פעם אמר לי שהיצר תמיד מראה לאדם את הנקודות הלא טובות, ואם האדם יהיה ממש מצוין, ויהיה לו רק בעיה אחת- הוא יסתכל על
הרע בצורה הרבה יותר חזקה מאשר רוב הטוב. אתה יודע כמה זמן זה 33 יום? הלוואי עלי. תחשוב כמה פעמים עמדת בניסיון.
תחשוב כמה פעמים התגברת וכפית את יצרך. כמה זה 33 יום של התגברויות לעומת יום אחד של נפילה?
ביקשת שאני לא אגיד לך שזו הזדמנות לעליה, אבל מה לעשות, זה כן. תתבודד. תבכה לרבש"ע על כך בלב נשבר. זה תמיד עוזר.

[לא כולם יודעים (גם אני לא עד שבדקתי עכשיו... ) שספר החינוך אומר "וכמאמר החכם צער רבים נחמה" (מצוה שלא),
אז אני מקווה שזה יעזור לך (כי לי זה לא תמיד עוזר). אני ניסיתי פעם את ה90 יום.לא שמעתי על זה מהאתר,
פשוט בר"ח אלול החלטתי שעד ר"ה אני לא נופל. כמה זמן הצלחתי? שבוע. לא יותר.
בתור אחד שכזה- אתה לא מבין כמה אני מעריך אותך.. רק תמשיך לא ליפול. אוהב אותך מאוד. בהצלחה]
"ודע, שהאדם צריך לעבר על גשר צר מאוד מאד, והכלל והעקר שלא יתפחד כלל"
(ליקוטי מוהר"ן חלק ב', תנינא, מח)

בעניין: כצל נרדף!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13999

תמיד אומרים לנו!!שכשאמסור את חיי לבורא עולם הכל ילך אחרת..
מה גורם לכך שלפעמים גם שאני מוסר ומתנן לבורא עולם שיקח את זה ממני זה עדיין יושב לי על הנשמה..??עדיין יש משיכה ולהט???
ואגב... לא כתוב במשלי:צרת רבים נחמת שוטים???

בעניין: כצל נרדף!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #14005

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ידידי היקר,

למסור את החיים לה' יתברך אין הפירוש להמשיך לחיות חיים רגילים ולהתחנן אליו שיקח ממני את התאווה. זה רק למסור את התאווה לה', אבל ממני מבקשים למסור לו את כל חיי וזה כבר משהו אחר.

כאשר אני מוסר לו את החייים שלי (כמובן כל פעם רק להיום ולפעמים רק להשעה) - הוא לוקח ממני את התאווה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: כצל נרדף!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #14067

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
קרבן יקר.
מה זה סמרטוט? סוחטים ויוצא הלכלוך.
מה מטרת האתר? לסחוט ולהוציא את הלכלוך!
אז אתה באמת סמרטוט טוב. 
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: כצל נרדף!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #14080

• גשש
  • חבר ותיק
שלום לך
אני רוצה לומר לך שאתה מחזק אותי מאוד. אתה מתאבל על הנפילה. כועס וכואב, ואני קורא - 33 ימים נקיים! כמה יפה.
המשוררת רחל כותבת "רק אשר אבד לי קנייני לעד"  ואתה יודע מה אבד לך? נכון, אלו הימים הנקיים. אבל במובן אחר לגמרי מזה שאתה חש!  אלו ימים אבודים במובן זה שהם אינם ניתנים יותר לשינוי או להשחתה. הם מאחוריך, ולכן 33 הימים הנקיים האלו הם הם קניינך האמיתי. לעד!
היום אתה יכול ליפול או לקום. אבל היום הזה, משעבר, הופך להיות קניינך לעד. ואל הקניין הזה אתה בוודאי תמשיך לצרף עוד ועוד ימים נקיים.
תודה לך.

בעניין: כצל נרדף!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #14182

אני מנער את האבק מהידיים... מנקה את הברכיים... ומנסה לשוט ליום... בלי פגימה....
מנסה....!!!
אני יצליח!!רק היום!!היום היום!!!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן