ברוכים הבאים, אורח

שלום לכולם!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לכולם! 3783 צפיות

שלום לכולם! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13789

• אריאל
  • חבר חדש
אני פעם ראשונה כותב פה אם כי לאחרונה מציץ כאן יותר ויותר, רוצה להתחבר לכאן יותר ולראות שאני מתקדם, אבל יש לי כל מיני חששות לא ברורים, למשל מאוד רציתי להשתתף בקבוצת ה12 צעדים הטלפונית אבל אני חושש להיחשף בקולי..

אני כבר  איש שמתקרב לגיל 30 ולצערי אני זוכר את עצמי כבר מלפני בר מצוה חושב על בנות, ומאוד מוקדם התחלתי ליפול בחטא, חשבתי שעם השנים אני יפסיק אבל מיום עמדי על דעתי לצערי לא חושב שהיה לי שבוע בלי חטא, ועם הזמן זה זה נהיה תכוף יותר ויותר הרבה פעמים הגיע לכמה פעמים ביום, וזה כ"כ הורג אותי ואוכל אותי מבפנים אני מת לעצור את זה!!! אני הורס לעצמי למשפחתי לאשתי ולילדי, אני מרגיש שאני טובע ולא מצליח לעזור לעצמי.

עוד דבר אחד קטן וחשוב, ב"ה, אני עכשיו 3 ימים ללא חטא  , מתחנן לרבש"ע שיימשך כך, אני חושב שזה בגלל שהחלטתי לפחות לקרואת את המיילים ששולחים מהאתר הקדוש הזה, ולאט לאט טיפה ועוד טיפה, אני רואה שזה אפשרי להפסיק ואנשים כמוני הצליחו אפילו לצאת לגמרי, תודה רבה על העבודת קודש שלכם .

מקוה מהיום להצטרף אליכם עד להחלמה מליאה.

אשמח לתגובות, פעם ראשונה שאני כותב על עצמי ועוד על נושא כ"כ מביך

בעניין: שלום לכולם! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13799

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
ברוך הבא ובהצלחה חבר יקר.
הגעת למקום הנכון
דבר ראשון בקשר לשלות הימים. אשריך! אכן התחלת בצעידה. אתה עוד תהיה ענק יום א'! אני סומך עליך! רק תצעד בדרכים הנכונות ואל תשבר באמצע הדרך.
בקשר להחשפות. הרבה חוששים אבל תזכור נא שכל מי שישמע את קולך הוא מכור.... הוא שמע את זה שם.... מה הסיכויים שיספר עליך ששמע אותך במקום שכזה?
דבר נוסף. תוכל לעשות מה שעשית כאן. לצלצל, להאזין, עד שתרגיש יותר חופשי ומשוחרר לדבר.
בהצחלה אח יקר. מושיטים לך ידים
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: שלום לכולם! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13831

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ברוך הבא חבר יקר,

ראשית כל, קבל חיזוק על האומץ הראשוני להודות בבעיה שלך. אצלי זה היה הצעד הראשון בדרך להחלמה.

שנית, כשהייתי במצב שלך שאלתי את עצמי מה עדיף. כן, גם אני הרסתי לעצמי לאשתי ולילדיי את החיים, והברירה היתה האם "להסתכן" בתהליך ההחלמה, או להמשיך בהרס וודאי של החיים שלי. הבחירה שלי היתה ברורה.

בהצלחה בדרך
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: שלום לכולם! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13843

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
לאריה של אלוקים, ברוך הבא. כמוך, חששתי, היום אני יכול לומר לך שבכל פעם שעשיתי למרות החששות, קיבלתי תגמול הולם הרבה מעבר למה שחשבתי. בהצלחה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: שלום לכולם! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13850

• גשש
  • חבר ותיק
שלום לך אריאל
גם אני הסתובבתי סביב האתר הזה, וחששתי מהחשיפה. אני רוצה לחזק אותך בשלב העדין הזה. מה שגרם לי לחצות את הקוים אל תוך התוכנית זה שהתחוור לי שהברירה היא בין סיכון קטן מאוד להיחשף בקולי, לבין סיכון שגדל כל הזמן - להיחשף בקלוני.
אני מייחל בעבורך שתחליט שלהסתכן למען מטרה ראויה זהו מעשה ראוי של אמונה.

בעניין: שלום לכולם! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13884

• אריאל
  • חבר חדש
תודה רבה לכולכם! אנשים נהדרים!
מאוד ריגשתם וחיזקתם אותי בכתיבתכם, מקווה בע״ה ליישם את העצות שלכם ולהמשיך להתקדם ולא לסגת חלילה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן