ברוכים הבאים, אורח

על סף ייאוש..
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: על סף ייאוש.. 2387 צפיות

על סף ייאוש.. לפני 11 שנים, 9 חודשים #13594

• iwt
  • חבר חדש
אני בן כמעט 21, לומד בישיבת הסדר. סיימתי לפני כחודש את שירותי הצבאי, ואני לקראת חזרה לישיבה לתחילת שיעור ד'. מגיל 17 אני זוכר את עצמי נופל ופוגם בברית, אך רק מגיל 18 הפכתי להיות מודע לחומרת החטא והבעייתיות הרבה שטמונה בו, והתחלתי לרצות גם להפסיק לחטוא. עד שהתחלתי את שירותי הצבאי, לפני כשנה וחצי, היו לי נפילות, אך לא בתדירות כ''כ גבוה כמו עכשיו. הגעתי למצב בו בכמעט כל יציאה שלי הביתה, אחת לשבועיים בערך, אני נופל. לא משנה מה עשיתי וניסיתי- טבילות, התחייבויות, לימוד, קריאת הספר 'אשיב ממצולות' ועוד. הגעתי למצב שלפני כמה חודשים, לאחר עוד נפילה, החלטתי לנדור נדר, פשוטו כמשמעו, שלאחר כל פעם שאחטא, אהיה חייב לתרום כסף לצדקה על סך 50₪. חשבתי שכך אוכל להפסיד ולחטוא, מכיוון שמצבי הכלכלי ממילא גרוע, בכל זאת אני חייל, ולא אוכל לעמוד בכך. מה יצא? יצא שתרמתי כבר מאות שקלים לצדקה, וכרגע אני חייב עוד מאות שקלים לצדקה (מתקרב כבר ל1000), אני עצבני ורב עם ההורים שלי, ולא מסוגל לעשות דברים בסיסיים כמו לטייל עם חברים, כי פשוט אני לא יכול להרות לעצמי לקחת כסף שהרווחתי ולנצל אותו למטרות אחרות מלבד תשלום 'החוב' שלא מפסיק לתפוח. מן מעגל קסמים שלא נגמר. חטא, חוב, ריב, ייאוש וכו'. אני כותב פה ממש מדם ליבי, כי אני מרגיש על סף ייאוש. אני בן אדם שקשה לו לדבר על דברים כאלו, ולכן אין מצב שאדבר על כך עם רב או חבר קרוב, ואפילו לא בשיחה טלפונית שהיא לא פנים אל פנים, ולכן כאן זהו המקום היחיד שאני מרגיש שאוכל חשתף את שעל ליבי ולבקש עזרה. אני מבין שאני מכור, ומבקש דרכים ועצות כיצד להתמודד עם זה.

בעניין: על סף ייאוש.. לפני 11 שנים, 9 חודשים #13596

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שלום אח יקר
ברוך הבא

הגעת למקום הנכון ,  אצלי נדרים ושבועות רק ירוששו אותי ולא יעזרו , ולפי הסיפור שלך גם לך זה לא הולך לעזור.

המחלה שלנו היא מחלה רוחנית ,  והעבודה שאנחנו צריכים לעשות לפי התוכנית שבאתר,
מטפלת בדברים שגורמים לנו לברוח לתאווה .
  המטרה ,והשאיפה בסוף להיות אנשים שלווים יותר בחיים , ומאושרים בלי להזדקק לריגושים חולים .
וזה נעשה רק ע"י חיבור לה' באופן אמיתי יותר ולאורך כל היום ,יום יום,( להכניס את א-לוקים לחיינו ).
בהצלחה אחי ובשורות טובות
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: על סף ייאוש.. לפני 11 שנים, 9 חודשים #13599

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ברוך הבא, אח יקר לצרה, ובעזרת ה' גם לישועה. אאחל לך שתמצא את הפתרון כאן. כפי שדובי כבר כתב לך, לא משנה כמה נמוך הגעת, דע לך שאפשר אחרת, אתה לא חייב לסבול כל כך.

אני, פרא אדם שכמותי, התפרקתי לגמרי, הגשמתי (כמעט...) את כל הפנטזיות שלי, ועדיין לא הייתי מסופק, משהו בי רצה עוד, סבלתי. ובשלבים מאוחרים יותר, השתמשתי סתם. משעמום, או רק כי זו הייתה הדרך היחידה להפסיק את 'הרעש' בראש.

המסחטה הזו גמרה אותי. כלפי חוץ הייתי סיפור הצלחה, אף אדם (כולל אשתי) לא העלה על דל רעיונו מי אני.  שיחקתי ונשחקתי, שיקרתי את כולם ובעיקר רימיתי את עצמי, דעכתי לתוך חידלון.

ואז הגעתי להחלמה, ההתחלה היתה נוראית, בכיתי בטירוף. טיפסתי על הקירות בגעגוע, אך לא הרפיתי מהנקיון,  עשיתי כל מה שאמרו לי וזה הצליח. 

אלוקים נתן לי 2538 הוכחות שזה עובד.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: על סף ייאוש.. לפני 11 שנים, 9 חודשים #13614

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
ברוך הבא אח יקר
מצטער לשמוע את אשר עובר עליך
אני בחיים לא השתמשתי בשבועות או נדרים (למרות שזה מומלץ פה מאד במקרים מסויימים) אבל בשלב מסויים אמרתי לעצמי שבל"נ אתרום סכום כלשהוא (לא 50.00 הרבה פחות) ולא עמדתי כי זה היה (ועדיין) שיק ללא כיסוי. אין מאפה להוציא. (אולי אם אפסיק לקנות עופות והאכיל את ילדי סנוויצ'ים לארוחת בוקר וצהריים וערב אוכל לתרום אבל זה לא ריאלי)
בכל מקרה הגעת למקום הנכון ובהצלחה בעתיד
תעדכן אותנו בבקשה כי הצלחתך היא הצלחתינו
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: על סף ייאוש.. לפני 11 שנים, 9 חודשים #13619

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ברוך הבא חבר, הגעת למקום הנכון.

כולנו כאן מבינים בדיוק מה עובר עליך. כולנו עברנו את אותו מסלול ייסורים (יש כאלו שהמשיכו עוד הרבה הרבה לסבול), אבל בחסד אלוקים גם מצאנו פתרון משותף.

ההמלצה הקטנה שלי היא שתקרא כאן קצת ותשתתף הרבה ובעז"ה תגיע גם אתה להחלמה שרק אלוקים יכול לתת לך.

אני אמנם הרבה יותר חדש מאסירותודה, אבל גם אצלי אלוקים מוכיח לי שיש דרך החוצה. אכן 218 הוכחות זה לא מעט עבורי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: על סף ייאוש.. לפני 11 שנים, 9 חודשים #13651

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
ל - IWT היקר!
מצטרף לדברי סוד היקר שהגעת למקום הנכון
באופן אישי יכול לספר לך שהגעתי לאתר הנפלא הזה לפני כשלושה חודשים
לא חשבתי שיש כאן בשורה חדשה (אפילו חשבתי שהאתר יותר מידי יומרני)  :-\
אך כיום יכול לומר לך שחיי השתנו לבלי היכר 
ונראה לי שגם בעתיד ימשיכו וישתנו בצורה משמעותית 
אז עצתי לך א. תקרא בעיון את המדריך
            ב. המשך לפעול בהתאם לעצות שבמדריך
            ג. המשך בפורום הנפלא הזה - חפש שותפים לדרך ...
בעזרת ה' בטוח שתמצא את דרכך
נ.ב. בקשר לשבועות - זה אמור לעזור או לפחות לעצור מעט אך אם זה לא עוזר אז עדיף שתרד מהם לפי הכלל הידוע
"עדיף שלא תידור משתדור ולא תשלם..."
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.82 שניות

Are you sure?

כן