ברוכים הבאים, אורח

התמודדות של החיים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התמודדות של החיים 3049 צפיות

התמודדות של החיים לפני 11 שנים, 9 חודשים #13115

שלום לכולם!

אני בן 24 רווק והגעתי לפה כדי לנסות להתמודד עם היצר שלאחרונה הולם בי מהלומות קשות.

כמו הרבה,המלחמה כמובן התחילה מגיל צעיר-גיליתי את האוננות ועשיתי את זה די הרבה.במלחמה כמו במלחמה,היו הרבה נפילות בדרך

וגם עליות.עם הזמן גם אני גיליתי שהיצר לא עוצר ולא נח הוא מתגבר.ככל שמאכילים אותו יותר הוא רוצה עוד יותר.

גיליתי את "נפלאות" האינטרנט דרך הפל',המחשב...גם חסימות לא בדיוק עזרו.כשיודעים לעקוף אותן,הם פשוט כלום.

ואז לפני 3 שנים בערך קרה הדבר ששבר אותי יותר מכל-התאווה עלתה מדרגה והכריחה אותי ללכת לבית בושת-פעמיים...כשאני כותב

את זה אני נזכר בתחושות הקשות שהיו לי אחרי.הרגשתי כל כך רע-אין לי דרך לתאר את זה...לא הרגשתי טעם לכלום..אחרי זה היו לי

ייסורים קשים שאני מאמין לגמרי שהקב"ה שלח לי אותם כדי לתקן את החטא ההוא.

אילולא שדיברתי עם רב מסויים,לא יודע איך הייתי עובר את זה.עד היום קשה לי עם זה.פחות מאז אבל עדיין קשה.

עבר הרבה זמן מאז ולזה אין סיכוי בעולם שאחזור,אבל לצערי פגעי הרשת חזרו לחיי ועם זה אני משתדל להתמודד ובשביל זה

נכנסתי לפה.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: התמודדות של החיים לפני 11 שנים, 9 חודשים #13151

אם אתה שבור!!ונכנע..
ואתה יודע שכבר אין לך סיכוי לעמוד בזה לבד.. ברוך הבא אל ביתנו הצנוע!!!
הייתי מציע לך להוריד את המדריך ולקרוא בו באופן יומיומי...
תשאר איתנו כאן קבוע בפורום!!בהמשך תקבל עוד אינפורמציה..
בהצלחה אחי היקר!
כולנו באותה הסירה וכולנו ננצח את הסערה הזאת!!
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: התמודדות של החיים לפני 11 שנים, 9 חודשים #13154

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ידידי היקר, גם אני הייתי בטוח שאחרי הנפילה הזאת לא אגיע לשם אף פעם יותר בכל חיי, אבל למרבה הצער - הסתבר שזה רק הקדימון. אז לא ידעתי מה שאני יודע היום, שזאת התמכרות לתאווה, וכשאני מכור - אין לי סיכוי להפסיק את ההתדרדרות. זאת מחלה שרק מחמירה כל הזמן, למרות שהתחושה היא שהמצב בשליטה.

אני לא אומר לך ח"ו שאתה מכור. את זה תוכל רק אתה להחליט בעצמך. אבל אם אתה מכור - כדאי שתנסה להבין מה זה אומר ואיך יוצאים מהמצב הזה.

בהצלחה חבר
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: התמודדות של החיים לפני 11 שנים, 9 חודשים #13215

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לך עמנואל, יהי האלוקים עמך ועמנו תמיד. ברוך הבא לפורום, אני מאחל לך שתחוש כאן בבית.

כתבת 'שלשם אין סיכוי שתחזור'... אחי, יש לך מושג כמה פעמים אמרתי את זה וחזרתי? אוהו  כמה חזרתי.

לימדו אותי לומר שלשם אני מאוד לא רוצה לחזור... או לחילופין, אבוי לי אם אגיע עוד פעם לשם...

הספונסר לי אומר: לעולם אל תאמר לעולם לא...
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: התמודדות של החיים לפני 11 שנים, 9 חודשים #13236

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני מצטרף לדברי ולקרבן. הדבר הראשון שעשיתי כשגיליתי את האתר הזה והחלטתי לנסות היה להוריד את המדריך ולקבל על עצמי קבלה לשבת עליו זמן מסויים כל יום. יש שם דברים נפלאים ממש. אגב עוד לא קבלתי תשובה מי כתב אותו אני חש הכרת הטוב עצומה אליו.
ואל תשכח עמנואל אתה כבר לא לבד. כולם כאן ישמחו לתמוך, ליעץ, לעזור, לכוון, לפרגן, לעודד.....
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת

בעניין: התמודדות של החיים לפני 11 שנים, 9 חודשים #13268

• סוד הכניעה
  • מנהל
למיטב זכרוני, המדריך נכתב על ידי משתמשי הפורום באנגלית. הוא נכתב בגרסאות שכל הזמן שופרו ותוקנו מהנסיון של החברים שם.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: התמודדות של החיים לפני 11 שנים, 9 חודשים #13276

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה.
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת

בעניין: התמודדות של החיים לפני 11 שנים, 9 חודשים #13279

• בן אהוב!
  • דירוג כסף
  • כן אני יכול!!! לשעבר
ברוכים הבאים אחי ובהצלחה!!!
מתפלל להיות נקי רק להיום! תודה אלוקים על הדרך ותן לי את הכוח להמשיך לצעוד!

בעניין: התמודדות של החיים לפני 11 שנים, 9 חודשים #13340

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
לשם לא תחזור? הלוואי! איחולי מקרב לב!
לצערי הרב המנוסים ממני אמרו שזה "לא עובד" אבל אל לך להשבר. אם תקבל את דבריהם (סליחה סוד על חוצפתי להביע דעה שונה) ותרים ידים הרי שהמצב אבוד ותחזור לשם יותר מהר ממה שהם מצפים. אני עכ"פ יודע את הגדרות שהצבתי לעצמי. אני לא יודע מה יקרה מחר אבל ל"שם" אני לא חוזר (לע"ע). בקרתי שם כבר יותר מדי פעמים ואין לי שום חשק לחזור למחוזות האפלים הללו
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: התמודדות של החיים לפני 11 שנים, 9 חודשים #13672

תודה רבה לכם,אנשים יקרים!

התמיכה שלכם היא כמים קרים לנפש עייפה..כמה קשה זה לשאת את כל המיאוס הזה בלב בלי יכולת לחלוק

עם מישהו.תודה לבורא עולם שהוביל אותי לפה!!

תגידו,ההתמודדות עם התאווה על שלל הופעותיה,הכל באותה דרך?

בעניין: התמודדות של החיים לפני 11 שנים, 9 חודשים #13673

• סוד הכניעה
  • מנהל
אכן. ההתמכרות היא התמכרות היא התמכרות, ואין הבדל מה עושים איתה.

בעניין: התמודדות של החיים לפני 11 שנים, 9 חודשים #13679

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אכן כך,  לימדו אותי שיש לנו בעיה משותפת - התאווה, לא כל כך משנה הביצוע, כמו הדרך בה היא השתלטה על החיים, ומי שעדיין חש שהיא לא השתלטה לו על חייו יכול ללמוד איך לא להגיע למצב הזה. בהצלחה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: התמודדות של החיים לפני 11 שנים, 9 חודשים #13705

• נעם ה'
עמנואל שלום,
ראשית, ברוך הבא ובהצלחה.
כל השוני בין מכור אחד לשני הוא בנקודה שבה הקב"ה החליט לעצור אותנו ולחשוף בפנינו את התרופה.
הקרקעית אליה כל אחד מאיתנו צנח ללא שליטה היא שונה מאחד לשני. כל אחד עצר במקום אחר. אני מאחל לך שאתה באמת אחרי הקרקעית האישית שלך ומכאן ואילך רק תעלה מעלה מעלה.
מניסיוני, תחושת הביטחון שלי "שלעולם לא אחזור לשם", בדיעבד רק הזיקה לי.
מידי יום אני מבקש מבורא עולם שיאפשר לי להיות נקי רק ליום אחד נוסף וזה היום הזה. פרק הזמן הזה הוא מספיק להשתדלות שלי והוא לא מתנשא כלפי רבש"ע שיכול לא להחזיר את נשמתי כבר הלילה. (ח"ו).
יהי רצון, שינחנו ה' את הדרך ונזכה לנחול טובה וברכה שלמה מאיתו יתברך.
נעם
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן