ברוכים הבאים, אורח

מציג את עצמי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מציג את עצמי 2440 צפיות

מציג את עצמי לפני 11 שנים, 9 חודשים #13114

שלום לכולם,

מאוד שמחתי למצוא את הפורום הזה. אני בהחלט עונה על ההגדרה מכור ולא מתבייש להודות בזה. ההתמכרות שלי החלה בגיל 17 ואפשר לומר שאני נלחם עם הנושא עד היום. גם לי - כמו רבים וטובים - הנישואים לא פתרו את ה"בעיה".
ב"ה אני מצליח לשמור על עצמי כבר מפסח בזכות כמה שיעורי חיזוק ששמעתי (ובהחלט בזכות היותי נשוי ב"ה) - ואני מכיר את עצמי מספיק טוב לא להיות שאנן ולא לרדת מן המשמר לרגע. אני כרגע בחו"ל שאז הנסיונות מתגברים ביותר - והיום היתה המלחמה הקשה ביותר ב-3 החדשים האחרונים. הרגשתי שאני מתחיל להיכנע ואז נכנסתי לגוגל וחיפשתי "נכשלים באינטרנט". וב"ה ב"ה הגעתי לאתר ולפורום הזה, ואני מקווה מאוד שקניתי לעצמי עוד קצת כוחות (ב"ה אני כבר מרגיש יותר חזק). מבחינתי המלחמה היא כרגע להחזיק מעמד עד יום חמישי שאז אני חוזר הבייתה.
אודה שעוד לא קראתי שום חומר באתר חוץ מהודעות הפורום - והאמת אני מסתפק אם לקרוא את החומר עכשיו שאני כאילו במצב של "נקי" או שההתעסקות בנושא יכולה ח"ו לגרום ההפך - למישהו יש עצה?
אני בהחלט מרגיש שהיצה"ר/ההתמכרות/האני/השטן - כל אחד יקרא לו מה שהוא רוצה - כאילו הרפה ממני וחיכה לשעת כושר - והנה זו הגיעה. כולי תפילה שעצם הקריאה והכתיבה כאן יתנו לי כוחות.
שוב תודה ליוזמים ולכל האנשים המיוחדים כאן בפורום.

בברכת הצלחה רבה לכולנו,
ברית קודש

בעניין: מציג את עצמי לפני 11 שנים, 9 חודשים #13131

שלום ידידי וברוך הבא לפורום,
רציתי לגעת בכמה נקודות שכתבת,
אם אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שאתה אכן מכור לתאווה, ואין לך שליטה עליה, ונכון שהצלחת לשמור על עצמך 3 חודשים נקי, אך השאלה מה עשית בזמן הנקיות, האם ביררת למה אתה מגדיר את עצמך מכור בכלל? האם באמת אבדה לך השליטה על הדחף הבלתי נשלט, ואינך יכול להרגיע את עצמך בזמן התקפה של תאווה?
ואם במידה ואתה אכן מכור לתאווה, לפי ראות עיני, החומרים בפורום יכולים רק לעזור לך, וגם אם יעוררו לך את התאווה שוב, זה מכיוון שברגע שבאים לטפל בתאווה, היא מתחילה להכות בכל כוחה ולא מוכנה להרפות, וזה סימן שאתה נוגע בדבר שקשור לנפשך...

לכן, תשאר איתנו בפורום, תקרא את החומרים באתר, ותראה איך אתה מסתדר עם הדברים.

העצה היחידה שאני יכול לתת לך לבנתיים היא, שכדאי לך לפתוח לאט לאט את הדברים שנצרת בליבך עם השנים ולראות איך מסתדרים הדברים...

מאחל הצלחה רבה, שפיות ונקיות, אמן!
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: מציג את עצמי לפני 11 שנים, 9 חודשים #13135

תודה משוש. אכן ברגע זה ממש אני מרגיש ששלושת החדשים כאילו לא היו קיימים - והמלחמה בעיצומה...לצערי אני מרגיש שבקרב הספציפי הזה אני עומד להפסיד (התאווה העירה אותי משנתי למען השם!!!). אבל זה רק מראה לי שאת הטיפול האמיתי באמת עוד לא התחלתי..ובעז"ה אוכל להפיק תועלת.

בעניין: מציג את עצמי לפני 11 שנים, 9 חודשים #13152

המלחמה תמיד הייתה בעצומה, השאלה היא האם היא באה לידי ביטוי כלפי חוץ או שהצלחנו להדחיק ולנצור אותה בתוכנו ולהמשיך לדשדש בתוך עולמו של הקדוש ברוך הוא.
אצלי למשל, גם כאשר הצלחתי לשמור על שנה נקיות, ולא לפגום ולא ליפול, ידעתי יום אחר יום, שכל עוד אני מדחיק אותה ומכסה על הבעיה יבוא יום והיא תפרוץ ותאכל כמו אש קנאה את כל אשר היה לי יקר בכל חיי.
לכן, אני שואל את עצמי, אלו הרגשות הדחקתי, או מה השגתי בכך כאשר התאוויתי למין, איזה צורך נפשי התאווה מילאה בתוכי, והתשובה שאני מקבל יכולה להיות גם התשובה אצלך ואצל עוד אחרים, או דומה, או בכלל שונה, אבל את התשובה לשאלה הזו, עלינו לחשוף לאט לאט ולגלות בתהליך איטי אך ללא פשרות, איזה תפקיד התאווה משמשת בחיי, וכיצד אוכל למלא את החוסר כאשר התאווה תעלם מחיי.
לדעתי, רק המחשבה הזו יכולה להרגיע אותנו, שאדע שברגע שאמצא לתאווה תחליף אמיתי וכנה, אשליך את התאווה מעליי, וגם כאשר היא תתקוף, אהיה מפוכח מינית מספיק, לעצור את עצמי ולא להגרר ולהתפתות לתאווה הממכרת והמושכת.

אך דבר ראשון, לפי דעתי כמובן, עלינו להבהיר לעצמנו לאיזו מטרה אנו שואפים להגיע בסופו של תהליך ההחלמה, וכיצד ייראו חיינו ללא התאווה.

התאווה היא לא האויב שלנו, היא החברה שתפסה פיקוד על מוחנו, כאשר השפיות נעלמה והאיום על קיומנו הלך והתממש בעולם המעשי.
הצורך שלנו לשרוד בכל מחיר, פיתח את התאווה אצלנו, בתור תחליף זמני אך שקרי ומטעה, וכל זה על מנת להשאר את עצמנו בחיים.

בהצלחה בהמשך הדרך...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: מציג את עצמי לפני 11 שנים, 9 חודשים #13155

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ברוך הבא חבר יקר,

הדברים שאתה כותב מוכרים וכואבים, ולמרבה הצער אנחנו קוראים הרבה פעמים את הדברים האלו. יש לי תקופה רגועה ואני בטוח שניצחתי אבל אז התאווה תוקפת בכל הכח ואני יודע שאין לי סיכוי.

זה בדיוק מה שהוביל אותי לרדת עוד ועוד ועוד, כי אף פעם לא היה סוף לירידות שניתן להמשיך לרדת.

כאן בדיוק נכנסת תכנית הצעדים שטוענת שהמחלה שלי היא לא דתית אלא רוחנית, ומאז שהצטרפתי - בחסדי ה' - אני נקי כבר 213 ימים. אם תרצה לשמוע על התכנית - אשמח לעזור.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מציג את עצמי לפני 11 שנים, 9 חודשים #13397

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
שלום לך ברית קודש אחלה שם 

גם אני בהחלט מכיר את בעיה מיקרוב גם לי עזרו חיי הנישואים אבל רק בהתחלה ובמהרה אתה מגלה שעדיין אתה כבול חזק עם התאווה
בגלל שכתבתה שעדיין לא קראת חומר מהאתר הייתי ממליץ לך לקרוא את המדריך של האתר
www.gye.org.il/images/stories/downloads/hebrew-handbook.pdf
ולהירשם למייל היום

לעניין שאלתך האם ההתעסקות בנושא יכולה ח"ו לגרום ההפך ?
אני יכול  לומר לך מנסיון שפה אתה תיראה שלא לומדים איך להילחם בתאווה אלא לומדים דרך חיים חדשה
שבה גם כתור מכור אתה יכול לחיות עם התאווה בשלום כך שהעיסוק עם פרטי התאווה פה מועטת
בקיצור אין לך מה לפחד

והשם יעזור לך להיות שמור לא רק עד יום חמישי אלא כל החיים אבל רק להיום (אתה עוד תילמד את זה )

באהבה ברית קודש

בעניין: מציג את עצמי לפני 11 שנים, 9 חודשים #13652

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
ל - ברית קודש היקר!
יש לנו כר ברית קודש באתר אך הוא באנגלית אז זה לא מפריע...
מצטרף לדברי חברי היקרים שהגעת למקום הנכון
באופן אישי יכול לספר לך שהגעתי לאתר הנפלא הזה לפני כשלושה חודשים
לא חשבתי שיש כאן בשורה חדשה (אפילו חשבתי שהאתר יותר מידי יומרני)  :-\
אך כיום יכול לומר לך שחיי השתנו לבלי היכר 
ונראה לי שגם בעתיד ימשיכו וישתנו בצורה משמעותית 
אז עצתי לך א. תקרא בעיון את המדריך
            ב. המשך לפעול בהתאם לעצות שבמדריך
            ג. המשך בפורום הנפלא הזה - חפש שותפים לדרך ...
בעזרת ה' בטוח שתמצא את דרכך
ברוך הבא ודרך צלחה..
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: מציג את עצמי לפני 11 שנים, 9 חודשים #13657

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
אחי ברית חדש ויקר
אני כ"כ מכיר את המצב הזה שהתאווה מעירה אותך באמצע הלילה..
אל תבהל מזה.. אם תתייחס לזה כדבר ממשי שאתה חייב אותו זה יפיל אותך.. תרפה! תבין שאתה חולה ומכור!
אני יכול לומר לך.. עוזר לי מאוד כשאני מתייחס לזה כהתפרצות המחלה ולא כדבר טבעי..
וגם כשאני מבין שהדחפים האלו באמצע הלילה, הם הסם שאני צריך לרכוש!!
וכמו שהקדמוני חבריי.. אין לאן לברוח.. למכורים יש פתרון יחיד! "צעדים"!!!!
בהצלחה
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 9 חודשים על ידי .
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן