ברוכים הבאים, אורח

אחת שתים שלוש - ניסיון
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אחת שתים שלוש - ניסיון 2271 צפיות

אחת שתים שלוש - ניסיון לפני 11 שנים, 9 חודשים #12862

• גשש
  • חבר ותיק
שלום לכם
אני עוקב אחרי האתר שלכם בהשתאות כבר שבועיים. לא בגלל שאני מתעניין אלא מכיוון שאני מבין שאו שאני ב GYE או שאני גולש בזולתו...
אני מתלבט.  האם אני מוכן להכריז על התמכרות ולנקוט באמצעים שהאתר מציע?  האם אני עונה על ההגדרות של מכור? כן. אני לא אפרט עדיין, אבל זהו טירוף שאני איכשהו מנהל בינתיים. זה עוד לא התרסק בינתיים, אך זה יקרה בקרוב כנראה. אני לא יכול להתחמק יותר מהידיעה שכמויות הזמן והאנרגיה שההתמכרות גוזלת ממני מחבלות בכל. העבודה, המשפחה, הבריאות... ומתישהו זה בטח יהיה גם שמי הטוב והמוניטין שלי. וכל זה לא מצליח להפחיד אותי מספיק. ז"א זה מפחיד, אבל אז עובר יום והגלגל חוזר.

שאלה: מה מדיניות האתר והחברים לגבי מי שאינו שומר מצוות? אני חי מצויין עם השיח האמוני שבפורום. האם הפורום יכול לחיות עם חילוניים?
תודה שאתם קיימים. בהצלחה במאבק.

בעניין: אחת שתים שלוש - ניסיון לפני 11 שנים, 9 חודשים #12863

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ברוך הבא חבר.

אנחנו אנשים חולים ולמיטב הבנתי אין שום משמעות לשאלה האם אתה דתי, חרדי או חילוני. התנאי היחיד להשתתף כאן בפורום הוא שאתה רוצה להפסיק.

בנוגע להתלבטות שלך - קח את הזמן. אף אחד כאן לא ישכנע אותך להפסיק. אם אתה רוצה להפסיק - אנחנו נשמח מאוד להיות לך לעזר.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אחת שתים שלוש - ניסיון לפני 11 שנים, 9 חודשים #12925

בהחלט ברוך הבא.

השתאות זו מילה מצויינת לתאור החוויה הראשונית. כמו שסוד כבר כתב, כולנו כאן מעוניינים בהפסקת המעגל אותו תיארת, וכל אחד מגיע מעולמו שלו עם המטענים הגופניים והרוחניים שלו.

מחלימים ביחד.
אהבת יה מגן לנו

בעניין: אחת שתים שלוש - ניסיון לפני 11 שנים, 9 חודשים #12952

ברוך הבא חבר יקר
גם אני עוד לא מעיז להכריז שאני מכור, ובכל זאת אני כאן והאתר עוזר לי.
(מצחיק אותי להזמין אותך - אני בסך הכול אורח)

אתה מוזמן להצטרף, לעזור ולהעזר, ובעז"ה נגיע כולנו לדרך הנכונה.
חוסר אונים איננו חולשה, זו המציאות.

בעניין: אחת שתים שלוש - ניסיון לפני 11 שנים, 9 חודשים #12963

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
לי זה גם לקח זמן להגיע אבל הנה אני פה ולרגע לא מתחרט
ובקשר לזיקה לדת זה לא הנושא. אתה כנראה תתקל פה ושם בנושאים "דתיים" אבל זה בדרך אגב. לא זה הנושא ואף א' כאן לא ינסה להלביש לך ציצית. 
בסך הכל כולנו בסירה אחת ובמאמצים משותפים חותרים לחוף.
אנא ממך עזור לנו ואיעזר מאיתנו. חבל על כל יום שעובר.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: אחת שתים שלוש - ניסיון לפני 11 שנים, 9 חודשים #12971

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא! אני גם די חדש אבל כבר מכור.....לאתר אני מתכוון!
אני קצת חולק על סוד שכתב

אנחנו אנשים חולים ולמיטב הבנתי אין שום משמעות לשאלה האם אתה דתי, חרדי או חילוני.

אני חושב שאדם חרדי מתמודד עם בעיות שונות מאלה שאדם חילוני מתמודד איתם בקשר להתמכרות. למשל אני חושב שלאדם חרדי הסתירה בה הוא חי בגלל ההתמכרות היא בלתי נסבלת ואצלי למשל זה אולי הסיבה העיקרית שבגללה אני כאן לחפש פתרון.
אני גם לא יכול לנתק את המאבק שלי מהדברים שלמדתי על התאווה בתור חרדי.
יחד עם זאת אני חושב שכולם יסכימו שיש כאן מקום לכולם ויתרה מזאת אני חושב שיש גם לכל אחד מה להביא ויהיה מעניין לקרוא איך אתה רואה את כל העניין. העובדה שאתה כאדם חילוני נמצא כאן כבר ממחישה לנו עד כמה הבעיה שלנו היא קודם כל מחלה וזה אולי מה שהתכוון סוד.
בהצלחה לכולנו במאבק המשותף ולמרות זאת פרטי.
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת

בעניין: אחת שתים שלוש - ניסיון לפני 11 שנים, 9 חודשים #13004

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
לאחרונה קראתי את סיפורו של אחד החברים הוותיקים ב SA, אדם נפלא שנקי כבר 19.5 שנים, והוא מספר שכאשר הוא הלך לפסיכולוג בהתחלה, הוא היה אומר לפסיכולוג: "אתה לא מבין. אני שונה. אני יהודי ואנחנו אחרים". בסוף הוא הבין שזה שטויות. כולנו חולים באותה מחלה.

כפי שציינתי בסמוך, בקבוצה אליה התחלתי ללכת לאחרונה רוב המשתתפים הם גויים. אין להם בעיה עם הדת שלנו והם מכורים בדיוק כמוני וכמוך.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אחת שתים שלוש - ניסיון לפני 11 שנים, 9 חודשים #13851

• גשש
  • חבר ותיק
תודה לכם על החיזוקים החמים. ברוך השם אני כבר אחרי הלבטים. הצטרפתי לקבוצה, וגיליתי בדרך המשמחת שאני לא נחשב לפחות או יותר מעוד חבר בקבוצה בגלל שאני לא שומר מצוות. אדרבה, יש בזה צד מרגיע שהאנונימיות שלי הרבה יותר בטוחה בקבוצה ובסביבה חרדית.
אני ממשיך ללמוד איך להתחייב יותר ויותר לתוכנית. והלואי שיסתייע. תודה לכם מעומק הלב ובהצלחה לכולנו במאבק.

בעניין: אחת שתים שלוש - ניסיון לפני 11 שנים, 9 חודשים #13926

גשש,
מרגש לקרוא.
בהצלחה מכל הלב!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן