ברוכים הבאים, אורח

לאורך כל הדרך
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לאורך כל הדרך 280 צפיות

לאורך כל הדרך לפני 3 שנים, 7 חודשים #128297

שלום לכולם , חדש פה
אני נשוי בן 26 אוטוטו , לכל עניין האוננות והאינטרנט  נחשפתי בגיל מאוד מוקדם סביבות כיתה ג'..
תמיד הייתה לי משיכה למקומות האלה וכמו רבים וטובים שקדמו לי חשבתי שאחרי החתונה ובעקבותה היצר יעלם ואמנם בתחילת הנישואים באמת הייתה דעיכה אבל מעט אחרי חזרתי לצערי בענק . 
אני בנאדם שמאוד אוהב לשתף ולשים הכל 'על השולחן' ולכן אישתי יודעת כבר בשלב מאוד מוקדם בקשר שלנו על  הנושא הזה ,עד כדי כך שבשלב כלשהו היא רמזה בצורה עקיפה שאחסוך במילים בנושא כי כבר קשה לה עם זה, 
אז אני שמח שיש לי פה את האפשרות לחלוק עם אנשים שעוברים כמוני את המלחמה הזאת זה בהחלט עשוי לסייע. 
נכון לעכשיו בתקופה הנוכחית התקנתי אחרי כל כך הרבה זמן שרציתי סינון לפאלפון (אמנם כבר הספקתי לפרוץ אותו) אבל כרגע הוא בפיקוח בידיים טובות . 
כבר מספר שבועות שאני נקי ולמרות שזה משמח אותי לאללה כי זה הישג עצום בשבילי אני משתדל להישאר אופטימי ולא לעוף על עצמי שזה גורם מספר 1 לנפילה . 
עד לפני שבוע היה קל ועכשיו נהיה ממש קשה כאילו זה ממש מרגיש לי שחסר לי 'צורך' כלשהו . 
אשמח לטיפים, עצות , או סתם חיזוקים ושיהיה בהצלחה לכולנו בע"ה ! 

תגובה: לאורך כל הדרך לפני 3 שנים, 7 חודשים #128456

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך, החלמה זה תהליך, תתחבר איתנו שתף בפורום בקשיים שלך, ותמצא רוגע.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן