ברוכים הבאים, אורח

אני ממש לא מאמין !!!!!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני ממש לא מאמין !!!!!!! 3539 צפיות

אני ממש לא מאמין !!!!!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #12788

אני לא מאמין שאני משתף מישהו בבעיה שלי אבל אולי מזה תבוא הישועה

אז ככה אני נשוי,חרדי,אבל מתמודד עם התאווה הנוראית הזו המון זמן (15 שנה) זה לא עוזב אותי ,אני מנסה להשתחרר ולא מצליח ,
נתקלתי אצלכם במונחים ששמעתי לראשונה למשל שזו התמכרות ? אני חשבתי שזו תאווה כמו כל התאוות וזה המבחן.
או שזה רק התמכרות וכלל לא יצר הרע שזה לא כ"כ מסתדר לי ,אז ראשית הייתי שמח אם מישהו מהוותיקים  פה יעזור לי למצוא את עצמי באתר ולקבל בדרכה ראשונית איך שומרים,
נכון להיום אני שומר על עצמי שבוע אבל בסוף אני תמיד נופל שוב (מניסיון) הכי הרבה שהצלחתי היה 7 חודשים אבל רק פעם אחת בחיים שלי לא שיתפתי משהו בנושא וכמובן שלא את אשתי לפני חודש אחרי עוד נפילה עשיתי אינטרנט רימון אבל זה לא ממש עוזר לי

יש לי סיכוי ?

בעניין: אני ממש לא מאמין !!!!!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #12789

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום
בהחלט יש סיכוי,
אני סובל מההתמכרות לתאווה מעל 22 שנים,
והנה חסד אלוקים שומר אותי נקי 159 ימים, ממש לא מובן מאיליו,
בזכות התוכנית הנפלאה של 12 הצעדים, והלימוד איך לחיות נכון.
אני מזמין אותך להשאר איתנו בפורום ובקבוצות, וללמוד לחיות מחדש.
לוקח קצת זמן להבין את השפה והסגנון, אבל מסתגלים מהר.
יש סיכוי, אל תוותר עליו.
סמוך על אלוקים ויהיה בסדר
נהיה בקשר
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: אני ממש לא מאמין !!!!!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #12790

אני מציע לך להצטרף אלי ולשנות את הסימן שאלה שבשמך לסימן קריאה- "יהיה בסדר!"
לא ברצינות...

העיקר, אני מזדהה אם הקושי שלך לקבל את העובדה שזו התמכרות ולא חטא, אך זו אבן יסוד להחלמה,
בזכות ההבנה הזו התחלתי לצעוד בהחלמה.

בצלחה בדרך!

בעניין: אני ממש לא מאמין !!!!!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #12791

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
חבר חדש ויקר,

ברוך הבא. הגעת למקום הנכון בזמן הנכון (בזמן שאלוקים החליט שהוא הזמן הנכון).

אכן, יש כאן מושגים שקצת קשה בהתחלה להבין ולהתרגל, אבל כולנו היינו חדשים לא מזמן, אז אל תתבייש לשאול ולקבל תשובות. הנה, אתחיל להסביר לך את הענין של התמכרות לעומת סתם תאווה. ההבדל בין תאווה לבין התמכרות הוא שהתמכרות פירושה שאני עושה דבר נגד רצוני. אינני רוצה ליפול - אבל אני נופל בכל זאת. זה שונה מסתם עבירה או תאווה שבה אני מחליט האם אני רוצה או לא רוצה. כאשר אני אומר שאני מכור, הפירוש הוא שאבדה לי השליטה על כך ואין לי יותר בחירה חופשית להחליט האם אני יפול או לא. זה בדיוק מה שאתה מתאר איך כבר 15 שנה אתה מנסה להשתחרר אבל לא מצליח. דהיינו שאתה לא רוצה להיות איפה שאתה נמצא - אבל בכל זאת אתה שם.

אז כן, אני מכיר טוב מאוד את התקופות של הנקיות שתמיד מסתיימות בפיצוץ גדול, אבל כאן מדברים על משהו אחר. מדברים על תכנית (12 הצעדים) שנותנת סיכוי לחיים שפויים. אכן, זה לא דבר מובן מאליו, ורק חסד אלוקים שומר אותי נקי 208 ימים - כל יום "רק להיום".

אני בטוח שכולם כאן ישמחו אם תישאר איתנו, וכולם ישמחו לענות ולהסביר את מה שאתה עדיין לא כל כך מבין.

בהצלחה חבר

סוד
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אני ממש לא מאמין !!!!!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #12857

קודם כל תודה , איך מתחילים ?

בעניין: אני ממש לא מאמין !!!!!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #12859

שלום חבר יקר,
אתה שואל איך מתחילים? לפי דעתי, הצעד הראשוני הוא הכרה בעובדה שהנך נמצא בבעיה וצריך עזרה,
וכשאני מדבר על צורך בעזרה, אני מתכוון על נכונות ופתיחות לדעת ולהבין, שיש אנשים שיכולים לעזור לך, ותכנית מוכנה עבורך, ולהאמין ביכולת שלך להשתנות מהקצה אל הקצה.

בהצלחה.
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: אני ממש לא מאמין !!!!!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #12959

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
איך מתחילים? כבר התחלת! ברוך בואך לשלום! איך ממשיכים?
א 12 צעדים
ב קבוצות טלפוניות (זה נועז! משהו עלול לזהות את הקול! אבל רק מי שמתקשר. היינו רק המכורים בעצמם. מה גם שלקחת תרופה לא אתבייש להכנס לבית מרקחת ו"להסגיר" שאני חולה)
ג מסע בן 90 יום
ד חברי הפורום אכן עוזרים ובגדול. בלי תמיכתם אינני יודע אפה הייתי היום. (בעצם אני כן יודע. הן הייתי שם עד לא מזמן. בתקווה שלעולם לא עוד. בשיטת ה"רק להיום")
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: אני ממש לא מאמין !!!!!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #12973

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא! אני כאן כבר חודש אז אני כבר מרגיש ותיק ביחס אליך אבל עדיין בתחילת הדרך וכמוך לומד את הנושא.
אני גם לא ידעתי להגדיר את הבעיה שלי כהתמכרות לפני שבקרתי באתר אבל עוד לפני זה הגעתי להכרה שזה לא סתם תאווה אחרי שעשיתי את הכל מבחינתי להתגבר על התאווה (לימוד מוסר,תפילה,שמירת עיניים...) ובכל זאת למרות שהצלחתי להחזיק מעמד תקופות מסויימות תמיד בסוף נפלתי בלי יכולת לעצור. ואז התחילה לחלחל בי ההבנה שאני זקוק לעזרה מקצועית אך לא ידעתי לאן לפנות גם הפחד מהחשיפה וגם חשבתי שלא כל אחד מתמצא בתחום הזה. וד' עזר לי ושמעתי על האתר ו.......אני כאן ומתחיל ללמוד ומקוה ומתפלל להצלחתי ולהצלחת כולנו.
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן