ברוכים הבאים, אורח

סיפור מופלא ומדהים על איך כל מה שה' עושה לנו הוא לטובה רק צריך לחכות .
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: סיפור מופלא ומדהים על איך כל מה שה' עושה לנו הוא לטובה רק צריך לחכות . 2367 צפיות

סיפור מופלא ומדהים על איך כל מה שה' עושה לנו הוא לטובה רק צריך לחכות . לפני 11 שנים, 9 חודשים #12706

לפעמים אדם מקבל קצת מכות(קשיים בחיים,עצב,כעס, בהכל), וזה לא נעים אבל ברגע שמסתכלים על התמונה השלמה רואים שזה בעצם לא היה נורא, מה הכוונה?

נפטר לא מזמן יהודי שהיה ניצול שואה הוא עבר את כל תקופת השואה במחנה שנקרא מחנה ברגן בלזן מחנה לא פשוט לא קל.
לא רק שהוא שמה אסירים יהודים היו גם כל מיני שבויי מלחמה רוסים שערבבו אותם יחד עם היהודים באותו מחנה ריכוז.

יום אחד לפני השיחרור הנאצים ימחק שמם וזרכם עברו עם משאית גדושה בלחמניות חמות!!!
הם עברו דרך המחנה ועם כרוז הכריזו כל מי שרוצה יעמוד עכשיו בתור לקבל לחמניה.
אמר אותו יהודי ניצול שואה, אתה לא יכולים להבין... אתם יודעים מה זה רעב? זה לא רעב של יום יומיים שבוע שבועיים או חודש חודשיים זה רעב של יותר משנה ושנתיים
זה רעב שאתה בשביל לחמינה מוכן לתת הכל כולל הכל אם יגידו לך אתה רוצה מיליון דולר או לחמינה אתה תגיד תביא לי לחמינה אני לא רוצה שום כסף אין לכם מושג מה זה נקרא רעב!! ופתאום נותנים לך לחמיניות!!!!
כל המחנה עמד בתור הם עצרו את המשאית ופירקו את הסחורה ועמד שמה קצין נאצי של אס אס שהתחיל לחלק לחמינה לכל בן אדם עמדו בתור, גם אני כמובן עומד בתור הוא אמר, חיכיתי מתי יגיע התור שלי.
בשלב מסויים אני מסתכל ואני רואה שהארגז מיתרוקן ונשארו רק 6 לחמניות ואני הוא אומר, האדם השישי, זאת אומרת אני מקבל את הלחמינה האחרונה!!!!

הלב שלי דופק חס ושלום אולי לא ישאר לי, אולי יכחו 2, לא יודע, אני רוצה לחמינה הוא אומר, אני מתקרב, התור שלי מגיע, אני כביכול האחרון,יש אחרי עוד הרבה אנשים
אבל אין עוד לחמניות.
הנאצי נותן את הלחמינה, לחמינה קטנה ואז איך שהוא נותן לו את הלחמינה, הוא מיתכופף ומרים ארגז חדש של לחמניות תריות, ולפני שהוא מיתרומם
אני חושב לעצמי רגע, הוא ישאל מי הבא בתור אני יגיד לו אני, למה הוא לא יזה אותי, אבל אם הוא יתפוס אותי, הוא יהרוג אותי, אני רוצה עוד לחמינה מיצד שני החיים שלי בסכנה
מה לעשות לשקר או לו??! הוא מטלבט ואין זמן להחליט!!!!!
הנאצי מרים את הארגז השני, ואומר מי הבא בתור, אז אותו יהודי אומר אני!!
מחביא את הלחמינה מאחורי הגב, ומושיט את היד השניה ומקבל עוד לחמינה.
אתם לא יכולים להבין אני מיליונר קיבלתי 2 לחמניות, הוא הולך מהר לעבר הצריף כדאי לאכול את הארוחה שלו ואולי האחרונה לפני השיחרור.

איך שהוא מתקרב לצריף פתאום הוא מרגיש יד מונחת לא על הכתף, והוא שומע קול ברוסית "ראינו אותך", הוא מסתובב לאחורה, ורואה שבויי חייל רוסי שנפל בשבי.
אומר לו ראינו אותך תביא לי את הלחמניות, סליחה מה זה אני לא מוותר לו... מה זה הוא אסיר בדיוק כמוני, אני לא מוותר לו, אמר לו אני לא מביא לך, אומר לו הרוסי, תביא את הלחמניות, אומר לו היהודי, אני לא מביא לך, תחכה בתור תקבל גם אתה! תביא את הלחמניות!! היהודי לא הסכים, ואז הרוסי הזה נתן שריקה, והביא איזה 2 חברים שלו.
ההם תפסו אותו את היהודי והכניסו אותו לצריף, פירקו אותו במכות, עד שהם היו בטוחים שהם הרגו אותו, הם לקחו את הלחמניות ויצאו מהצריף
.
היהודי שוכב, שבור לרסיסים, הוא מביט למעלה, ואומר רבונו של עולם למה? למה רבונו של עולם אתה עושה את זה, מחר אני יכל להשתחרר למה אתה עושה לי את זה!
עם הצעקה הזאת למה, הוא מאבד את ההכרה ונרדם.
הוא לא יודע כמה זמן עבר, שעות אבל בשלב מסויים הוא פותח את העניים, רואה ככה את השמש מסנוורת אותו, והוא אומר לעצמו איך זה יכל להיות?
איך זה יכל להיות שאני ישן, ויש שמש מסנוורת אותי, מה הבעיה? אני יגיד לכם.
הנאצים ימחק שמם היו עושים מסדר, כל יום לפני עלות השחר אין כזה דבר, שאדם ישן עם שמש בפנים, אם הוא לא קם למסדר הוא לא יקום לעולם
אז זה יכול להיות שיש שמש על הפנים שלי, ואני עכשיו ישן, אומר מה יכל להיות שאני בעולם הבא, אז מה זה הכאב גב הזה, לא מתאים, אבל מה זה השקט הזה, מה יכול להיות שכולם כבר ברחו?
הוא יוצא החוצה, ותבינו... הוא רואה גופות גופות... התברר שהלחמניות האלה היו מורעלות וכל מי שאכל מהם לא נשאר בחיים, ואז הוא פונה להשם יתברך
ואמר לו אבאלה, תודה על המכות שנתתי לי כי רק עכשיו אני מבין שזה היה רק רק רק לטובתי!!

לפעמים צריך לחכות שהסרט יגמר והתמונה תושלם, ולהבין שלפעמים אף אחד מאיתנו לא רוצה את זה, אבל מכות, אולי אפילו זה לטובה, תחשבו על זה, בהצלחה! 

דרך אגב, זה סיפור אמיתי.

בעניין: סיפור מופלא ומדהים על איך כל מה שה' עושה לנו הוא לטובה רק צריך לחכות . לפני 11 שנים, 9 חודשים #12781

חזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזקקקקקקקקקקקקק!!!!
אין על בורא עולם..!!
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: סיפור מופלא ומדהים על איך כל מה שה' עושה לנו הוא לטובה רק צריך לחכות . לפני 11 שנים, 9 חודשים #12801

• נעם ה'
"ואמרת ביום ההוא אודך ה' כי אנפת בי ישב אפך ותנחמני"

בעניין: סיפור מופלא ומדהים על איך כל מה שה' עושה לנו הוא לטובה רק צריך לחכות . לפני 11 שנים, 9 חודשים #12874

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
מאפילה לאור גדול
יישר כח ממחיש מאוד את מצבנו אנו..... :-\
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: סיפור מופלא ומדהים על איך כל מה שה' עושה לנו הוא לטובה רק צריך לחכות . לפני 11 שנים, 9 חודשים #12875

יפה מאוד ומרגש מאוד. נגע בציפור נפשי ממש. שכוייח!
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן