ברוכים הבאים, אורח

שנים אחרי שנרשמתי.. קצת על עצמי ותוהה לאן אתקדם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שנים אחרי שנרשמתי.. קצת על עצמי ותוהה לאן אתקדם 278 צפיות

שנים אחרי שנרשמתי.. קצת על עצמי ותוהה לאן אתקדם לפני 3 שנים, 10 חודשים #125248

• אבדתי בעניי
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

לא יודע איפה אני עומד כרגע ומה אני רוצה כרגע.
התחלתי בערך מגיל 13 במקרה מהטלויזיה. מאז זה נמשך לעיתים די תכופות. זה המשיך כך, שנים שבהם הייתי כ"כ שבור (בעיקר אינטרנט). מרגיש את עצמי חי בשני עולמות. צבוע. המשכתי לישיבת הסדר והלאה. ב"ה לא עמדתי בנסיונות יותר קשים, כלומר זה היה נטו אוננות, לא משהו מעבר.
ואז הגיעה השנה שסיימתי את הישיבה והייתי בבית לבד כמעט כל השנה. בשלב כלשהו הדמעות התייבשו, ההבטחות כבר נשמעו חסרי תועלת. ומאז אני כמעט שלא מרגיש שום דבר. רואה בזה נטו צורך לפרוק לחץ, הבכי וההרגשה האפסית נעלמו. די נשארתי ברמה השכלית של- אל תעשה את זה, ואחרי שזה קורה- מה שאפשר לעשות עכשיו זה להתקדם ולהשתדל שזה לא יקרה שוב.
למה בכל זאת אני כותב? בעיקר משני דברים: 1) דחיתי את הכניסה לעולם הדייטים בגלל שלא רציתי להגיע ולשקר לאדם שמולי בפנים. בסופו של דבר כן נכנסתי, אם כי אני עדיין סולד מהצביעות (לדעתי) שבפגישה עם מישהי שכביכול מקבלת חתול בשק.
2) תמיד חכיתי לסיטואציה בחיים שבו אני אגיד, מפה אתה חייב להשתנות. היא קרתה.. ועדיין לא השתנתי. זה גרם לי להבין שיש כאן בעיה שורשית בכל רובד בחיים שלי שאני לא מטפל.

אולי פוסט קצת לא שגרתי. אין פה יותר מדי חרטות. אני כן מרגיש חרטה בשכל, אבל בלב לא מרגיש כלום. כאילו הוא כבר לא יודע איך זה אמור להרגיש..
כיום אני נופל אחת לשבועיים-שלוש כאשר מרגיש צורך ביולוגי-נפשי שגורם לי לתאווה, וגם זה רק כאשר אני נמצא בבית, אם לדוג' אני נמצא בפנימיה שבה אני עובד אין לי את הצורך הזה. 

האם במקום שאני נמצא אני יכול לבצע את השינוי? אני מתכוון להתחיל באתגר 90 יום ואני לא יודע אם בגישה הנוכחית אצליח. גם אין בי את הלהט שאני רואה אצל אנשים בפורום מכל עבר..

תגובה: שנים אחרי שנרשמתי.. קצת על עצמי ותוהה לאן אתקדם לפני 3 שנים, 10 חודשים #125255

• הרוצה בחיים
  • רצף ניקיון נוכחי: 112 ימים
  • דירוג כסף

ברוך הבא!!
הסיפור שלך מאד דומה לשלי(וכנראה לעוד רבים)
האמת, שאני גם יחסית חדש פה אבל אנסה לשתף ממה שהספקתי ללמוד...
קודם כל סינון!!!!! 
אני לא יודע מה המקור של הנפילות שלך כיום(פלא/ מחשב וכו') אבל הצעד הראשון הוא פשוט לחסום את הגישה שלך לתכנים אסורים
כמובן שזה לא מטפל בשורש הבעיה שגורמת לנו לרצות את זה (פיצוי על איזשהי תחושה רעה שיכולה להיגרם מהרבה סיבות) אבל לרבים מאיתנו זה יכול לעזור מאד ואולי אפילו להספיק בפני עצמו.
אני מקווה שאני לא צבוע שאני אומר את זה כי למרות שעשיתי המון התקדמות בנושא הזה אני יודע שעוד לא חסמתי הכל בצורה מספקת

דבר נוסף, גם אם מה שאמרתי יעזור לך לא ליפול עדיין יש את אותה תחושה /הרגשה שגורמת לנו ליפול. אך כבר הגעת לפה זאת הזדמנות לטפל בבעיה שלך משהשורש
קטע מהשיר בין קודש לחול שתפס אותי לאחרונה בהקשר הזה: "והמסע הזה כבד וקצת גדול עליי
אני צריך לגדול מזה ודי לגדול מזה ודי"

המון בהצלחה במסע שלך

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן