ברוכים הבאים, אורח

בשעה טובה....
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בשעה טובה.... 2226 צפיות

בשעה טובה.... לפני 11 שנים, 10 חודשים #12146

• עקשן27
  • חבר קבוע
[size=10pt][color=blue]שלום לכל המכורים הגיבורים שלי!

היום אני מצטרף פעם ראשונה לפורום. תראו איך ה' מזמן לי את ההצטרפות לכאן, בדרך לא דרך. זה מתחיל במקום העבודה שלי (שאגב מלא בנשים, אני עובד סוציאלי והנשים שם נראות מושך ביותר ועוד עם התאווה שלי, אני משתגע לגמרי...!!!). אני עובד עם אנשים פגועי נפש, בשני מקומות השייכים לאותה עמותה. המנהלת שלי דיברה איתי אתמול על מקום מסויים בעבודה שלי ש"נרדם בשמירה", כלומר, אני לא מטפל בו כמו שצריך ומטפח אותו שיצליח יותר. ואתם בטח יכולים לנחש למה הוא לא מצליח יותר... אם לא הצלחתם, אני אסביר. רק אני נמצא שם במהלך היום ויש שם מחשב, פתוח לכל אתר שרק ארצה ולאן אני ישר רץ? לפורנו! מה שקרה זה שזה גוזל ממני המון זמן, כוחות, מחשבות, משאבים ואני נופל בכל פעם שאני שם כמעט (שזה כמעט פעם בשבוע). אחרי השיחה שהייתה לי איתה כל כך התאכזבתי מעצמי שבגלל התאווה הזו, דרדרתי את התפקוד של המשרד הזה שדובר עליו! ולא היה לי עם מי לחלוק את זה!!! הרגשתי צורך עצום להוציא את זה החוצה ולאשתי לא יכולתי לספר כי אני עובד שם שנה והיא לא יודעת על אף פעם שהוצאתי שם זרע לבטלה, אז פתאום עכשיו אני אפול עליה עם זה? היא נפגעה מזה בעבר ותפגע מזה שוב ואני לא יכול להתמודד עם זה...
וזו הסיבה שהחלטתי עם עצמי שאצטרף אל הפורום, מאחר וכאן אפשר למצוא אנשים שמתמודדים עם מצוקה כמו שלי.
אני מאוד נרגש להצטרף, עם תחושה שסוף סוף יש לי מקום שהוא כמו "בית" להכיל את התחושות הקשות שיש לי עם התאווה ויחד עם זאת חרדה נוראית מהחשיפה הזו!!

בעניין: בשעה טובה.... לפני 11 שנים, 10 חודשים #12159

שלום לך 27 היקר,
אני מזדהה עם החוסר אונים שלך מול התאוה- עבודה, קרירה מעמד ועוד דברים לא נחשבים כלום כשהתאוה מגיעה.
גם הצורך לחלוק ולקבל הזדהות- כל השנים חלמתי שאוכל לשתף לפחות אדם אחד במה שעובר עלי מבלי להסתיר דבר, ושיקבל אותי.

כיום, אני משתתף באופן קבוע בקבוצות הפיזיות ומסוגל לחלוק הכל עם החברים המיוחדים האלו!
בנוסף, למדתי שאני אדם חולה- אך לא חוטא, ושאם אצעד בדרך שמתווים לי- אוכל להשאר נקי ומאושר.

בעניין: בשעה טובה.... לפני 11 שנים, 10 חודשים #12207

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
ברוך הבא!
בהצלחה רבה
דרך אגב, כדאי מאוד לקרוא את המדריך ולהתחיל לפעול...
מדהים איך שאפשר להתקדם איתו...
אז שוב בהצלחה רבה מכל הלב
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן