ברוכים הבאים, אורח

מיואש לחלוטין
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מיואש לחלוטין 2795 צפיות

מיואש לחלוטין לפני 11 שנים, 10 חודשים #11552

• arik1
  • חבר חדש
שלום לכולם.
עכשיו נפלתי.
עכשיו, ומקודם. וכמעט אתמול. ושבוע שעבר.
השתתפתי בשיחת-ועידה אבל לא יודע, לא הלך ולא זה...
אני לא יודע מה לעשות?!
הכל התחיל לפני עשר שנים אולי, בחסדי שמים, כנראה, לא ידעתי מה זה לאונן עד לא מזמן (שנה+) אבל זה לא מנע ממני מלשבת ולצפות בדברים לא ראוים שנים על גבי שנים. כל פעם, כמו כולם, מתחרט, בוכה, מתיאש, מנסה מחדש ושוב נופל.
לא יודע אם יש עניין לספר את כל הסיפור, כי זה לא ממש מוסיף,
הנקודה היא שלא האמנתי בשום דבר ובאף אחד. סוג של התנשאות ושרידה עצמית - מה שהוביל אותי לרדת שחת. ה"י.
אני תמיד אומר לעצמי - הרי כל תירוץ שלא יהיה, 'יחוד עם המחשב', 'חסימה', 'סינון', 'הרחקה מהמחשב', 'להכנס רק למייל', 'פלאפון עם חסימה', וכל דבר שרק אמצא - כשאני רוצה פתאום - אין שום דבר בעולם שיעצור אותי, חוץ משבושי קליטה שלפעמים א-לוקים מראה לי מלמעלה... למה?@?@?@?

התחתנתי לפני כמה וכמה חודשים ואיזה חודש אחרי החתונה, אולי קצת יותר, גיליתי שנשארתי אותו דבר, זה ייאש אותי לחלוטין ולא ידעתי איך לאכול את זה.
אני יודע שלא אראה את עצמי משתתף בקבוצות דיון ותמיכה, מפגשים וכד', אבל מה? אין לי תקנה?
ובמחילה, מנהלי האתר, עשרות פעמים בין נפילה לנפילה - נכנסתי לאתר לנסות לגשש באפילה ולמצוא משהו איך אני עוצר את עצמי, ומשהגעתי לחוברת שתים עשרה הצעדים - חשכו עיניי... א. עד שמצאתי אותה - נפלתי עשרות פעמים, בסוך היא נמצאה באיזה חור נידח באתר. ב. מספר התווים שבה שווה בערך למספר הפעמים שנפלתי בחיים. מה עושים? חברה זה לא מציאותי!

בעניין: מיואש לחלוטין לפני 11 שנים, 10 חודשים #11557

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
שלום אריק,

קודם כל, הגעת למקום הנכון !!!

כאן בעזרת תמיכת החברים הטובים, ההדרכה הטובה ותוכנית 12 הצעדים, אתה עוד תבריא, תגיע לשפיות המיוחלת !!!
וזה ממש לא רחוק.
כל מה שנדרש ממך זה נכונות ורצינות וכל השאר יבוא הרבה יותר מהר ממה שתחשוב.

אז קדימה !!!
תמשיך להאזין לקבוצות הטלפוניות ומתי שתרגיש מוכן גם תשתתף בצורה פעילה.
אנחנו מחכים לך !!!

בהצלחה

שמואל
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: מיואש לחלוטין לפני 11 שנים, 10 חודשים #11606

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
arik1 כתב on 02 יולי 2012 07:47:

אני יודע שלא אראה את עצמי משתתף בקבוצות דיון ותמיכה, מפגשים וכד', אבל מה? אין לי תקנה?

סליחה, אבל לא הבנתי למה.

אם באמת רע לך, למה אתה מונע מעצמך כלי שיכול להיות שיוכל לעזור לך? ייתכן שלא - אוקיי, אבל ייתכן שכן.

אגב, זה שהתקשרת ולא התחברת, זה טבעי לחלוטין. לקח לי שבועיים עד שהבנתי מי נגד מי, אבל לא התייאשתי כי ידעתי שהחיים שלי תלויים בכך. אני לא מנסה לשכנע אף אחד לבוא לקבוצות, לא לקבוצה הטלפונית ולא לקבוצות החיות. כל אחד יעשה את ההחלטה שנכונה עבורו, אבל כואב לי לראות אנשים סובלים שלא מוכנים לקבל תרופה מסויימת בלי כל סיבה.

בכל מקרה - אני אוהב אותך ומקווה שתמצא את דרכך להחלמה אמיתית ולחיים שפויים.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מיואש לחלוטין לפני 11 שנים, 10 חודשים #11607

• יהושע
  • חבר חדש
  • לשעבר eins zwei
יאוש ח"ו זה סם המות! הכל רק לא יאוש.
אם אתה כבר מכיר את המצב שלך, אתה כבר בדרך הנכונה, עלית כבר על הפסים. תמשיך איתנו תראה אתה תגיע רחוק, מאד רחוק בעזהשי"ת.
תחזיק חזק.

עצה להתחלה:
אחרי ההחלטה, תיקח לך רק יום אחד, רק היום וזהו שבו אתה מנסה ליזהר יותר, אם זה לא הולך אז רק שעה ואפילו חצי שעה, משהו קטן, ותצליח! אחרי זה תעלה לעוד דרגה.
אני באותו מצב ובעיצה הנ"ל אני מחזיק כבר שבוע, זה הולך!

אולי תנסה עם שבועה זה משהו אדיר

בעניין: מיואש לחלוטין לפני 11 שנים, 10 חודשים #11742

• arik1
  • חבר חדש
טוב. תודה... חבר'ה, החלטתי בעז"ה להכנס כל יום לפורום.
אני מקוה שזה יעזור, מחזק אותי מאוד לקרוא סיפורים של חבר'ה, בפרט - מחלימים.
היום השתתפתי בשיחת ועידה, זלמן, פשוט לא ממש יכלתי לדבר, כך זה בד"כ. השעה לא טובה לי בדיוק אני די בכולל... אבל אני אשתדל.

הנקודה הקשה לי  בנוגע לכל התכנית זה שאין כאן משהו מעשי - לקחת איזה כדור או ללחוץ על איזה כפתור, זה הכל פסיכולוגי וזה ממש קשה מול פעולה מעשית של קמתי ועשיתי. אתה מבין אותי?

בעניין: מיואש לחלוטין לפני 11 שנים, 10 חודשים #11744

אריק ידידי!!!

בדיוק הפוך!
12 הצעדים היא תוכנית של פעולות.
אחת האימרות המפורסמות היא- "אמונה ללא פעולה- תמות".

בעניין: מיואש לחלוטין לפני 11 שנים, 10 חודשים #11745

• סוד הכניעה
  • מנהל
מצטרף ל"רק להיום". ישנם צעדים שלמים שהם רק עשיה נטו.

צעד ארבע זה עשיה, צעד חמש זה בודאי עשיה, כך גם צעדים שמונה ותשע וגם הצעדים שהם קצת פחות מעשיים (צעדים שש ושבע לדוגמא) יש הרבה מה לעשות בהם.

השאלה רק כמה אני מוכן לעשות. ברור שאם היה כפתור ללחוץ עליו - כבר הייתי לוחץ עליו. אבל העבודה שלי היא עבודה הרבה יותר קשה ומתאגרת.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: מיואש לחלוטין לפני 11 שנים, 10 חודשים #11746

מלבד הצעדים שהזכיר סוד הכניעה, ישנם פעולות רבות שאנו נדרשים לעשות-
לדוגמא- פעולות הפוכות מהרצון שלי.

בעניין: מיואש לחלוטין לפני 11 שנים, 10 חודשים #11758

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לך אריק, ראשית כאבך הגדול ניכר, הרופא לשבורי לב יחבוש פצעיך. ולעניין, מהכרות אישית עם כאב שכזה, אשתף שהוא יכול להיות מנוף אמיתי לחיבור לחיים, אציע לך לשאול את עצמך כל הזמן: כאבתי מספיק? מה אני מוכן לעשות על מנת להפסיק לכאוב?
שאלתי פעם את הספונסר שלי, מה לא הגעתי לקרקעית? הוא ענה לי שמגיעים לקרקעית רק אחרי שמפסיקים לחפור... להיום הפסקתילחפור! ואתה?! 
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: מיואש לחלוטין לפני 11 שנים, 10 חודשים #11845

• arik1
  • חבר חדש
חצי מסכים.
אני מבין שיש פעולות של מעשה. אני מבין אותן לחלוטין.
אבל חבר'ה, אתם שאחרי הכל - תכל'ס? כשאתה מגיע ליום אפל, ליום מרגיז כזה, שכולנו מכירים, ואתה מיואש או כל מצבי עכב"ר ומולך המחשב, ולרגע שטה בראשך המחשבה הארורה על פנטזיה אחרונה מפעם שעברה על חיפוש כלשהו או מראה ארור שמגרה אותך... איך זה פועל? אני רוצה להבין!
למה זה כן וכל שאר הדברים לא?
אני קרוץ מחומר אחר או שגם אני יכול להגיע למצב שבכגו"ד - אפסיק?

בעניין: מיואש לחלוטין לפני 11 שנים, 10 חודשים #11847

• סוד הכניעה
  • מנהל
הספונסר שלי אומר שבכל הספר הגדול יש רק פעם אחת "למה", בשאר כל הפעמים - אני לא עושה בגלל שאני רוצה להבין כלום אלא כי אני רואה שזה עובד ואני רוצה את מה שיש לאחרים שעשו את אותם פעולות.

תאמין לי שבתקופה האחרונה היו לי ים הזדמנויות ליפול וים גירויים מסביבי, והסיבה שלא נפלתי לא קשורה לשום דבר שאני מבין אלא אך ורק לזה שאני עושה את מה שהתכנית אומרת לי לעשות.

אני לא מבין למה הדלק מניע את הרכב אבל אני יודע שזה עובד אז אני ממשיך לתדלק.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.71 שניות

Are you sure?

כן