ברוכים הבאים, אורח

אוי וויי אין לי כבר כח לכל השטויות שאני עושה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אוי וויי אין לי כבר כח לכל השטויות שאני עושה 4516 צפיות

אוי וויי אין לי כבר כח לכל השטויות שאני עושה לפני 11 שנים, 10 חודשים #11241

• יהושע
  • חבר חדש
  • לשעבר eins zwei
אני היום אברך בן קרוב ל30, אברך חסידי נשוי עם 2 ילדות. נולדתי בחו"ל והתחתנתי בארץ לפני כמעט 9 שנים ואני בן של רב ידוע בחו"ל
זה התחיל בערך כשהיתי בן 9, אז התחלתי לדמיין כל מיני פנטזיות.
הבעיה היה להתחלתי ללמוד שחיה אבל מפני כמה סיבות הפסקתי, וזה ירד בחיי! אני זוכר שאמרתי לאבא שלי שהגיד נהיה קשה כשאני חושב דברים (אז בכלל לא ידעתי מה זה) אז הוא אמר אז אל תחשוב... נו האם זה עוזר?
בקיצור חשבתי משחיה, להכנס למים, ללכת ערום או להיכנס למים עם בגדים ועוד שטויות לדוגמא שהייתי רוצה לעוף...
עוד משהו הרגיז אותי זה הגאטקעס החסידי זה לא נוח, תמיד חלמתי מתי אוכל שוב ללבוש תחתונים. אבא שלי שאל אותי פעם על זה אבל התביישתי.
באיזשהו שלב כשהייתי בישיבה קטנה (נסעתי מהבית ללמוד בישיב"ק במדינה אחרת בגיל 14! יכול להיות שגם זה תרם) יצא לי קודם כל משהו כמו שתן ואחרי זה זרע.
לא ידעתי מה זה, ולא ידעתי שזה אסור אבל הרגשתי נורא. התארחתי אצל דודי היה כמה בנות ולקחתי את בגדי הים שלהם... עשיתי אמבטיות עם כל מיני תירוצים...
עד שדודי תפס אותי והוא שלח אותי לראש הישיבה והוא אמר לי שאסור לעשות את זה ויהודי חייב לדעת... וחייבים לעבוד שמירת עיניים וכו' "נו אז מה?" לא יודע.
הוצאתי אז זרע לבטלה כמעט כל יום עד שנהיתי כ"כ חלש שהובלתי לרופא לבדוק מה קרה אבל הכול היה בסדר ב"ה.
בשנה השנייה הייתי אצל דוד אחרת ללא ילדים אבל אז כבר לקחתי מהבית תחתונים והבגד ים שלי וכנראה שדודי ראה את זה ובחופש כשהגעתי הביתה לקח אותי אבא לשיחה הוא הסביר לי שזה אסור (לראשונה בחיי!) אז קיבלתי על עצמי להפסיק.
נכנסתי בישיבה גדולה ואכן בתקופה הראשונה היה בסדר לא חשבתי ולא עשיתי. אבל אחרי תקופה (נגיד חצי שנה) שוב התחלתי לדמיין ו...
וזה נהיה קשה יותר ויותר.
באינטיפאדה השנייה היה הזמן הקשה בישיבה ואז כל שבת היה לי בעיות ואח"כ במוצ"ש היה פיגוע ומישהו אמר לי שהעבירה הוא קליפת ישמעאל וזה נותן להם כוחות, היה לי מזה כאילו נקפות מצפון נוראים!
נכנסתי למשגיח ומה הוא אמר חייבים, צריכים, יודעים.... אסור וכו' הכל מה שידעתי כבר וזה לא עזר
לפני החתונה הייתי בבית ושיגעתי את אבא שלי שהוא כבר יגיד לי מה זה תשמיש (כי ראיתי שיש תפילה בשמו"ע להו"ז לבטלה אז משמע שיש גם שלא לבטלה וידעתי שזה משהו קשור אבל לא עלה לי לדעת שעושים דבר כזה עם אישה!) לפני החתונה הוא אמר לי (הוא גם מדריך) וקיבלתי שוק והייתי מבולבל, האם זה אסור או מותר איך עושים הדבר המגעיל הזה שפשוט נגעלךתי מזה עם אישה.
החתונה עבר וכמובן שפתאום זה לא הלך במשך שבועיים הראשונות לא הצלחתי לבעול (מפחד לא יודע)
אבל בחצי שנה הראשונה היה בסדר עד שזה התחיל שוב דמיונות ו...
יש לי תמיד כזה הרגשה שפיספסתי משהו בשנות הילדות והייתי רוצה להיות ילד, ותמיד כשאני רואה ילד אני חושב מזה.
עד שקניתי תחתונים (קודם לקחתי מאישתי) ו... (אשתי לא הבחינה כי הסתרתי את זה)
גם התפילה ירד, עד עכשיו התפללתי ביחידות כל יום!
בהמשך ראיתי שזה לא תכלס והלכתי ללמוד שחיה כי ידעתי שזה היה הגורם ואני לא מתחרט על זה היה לי מנוחה לתקופה מסויימת.
מפעם לפעם נסעתי לים ונסיתי להסתובב עם בגד ים (הקטנים כמו תחתונים) כמה שיותר. (פעם גם קמתי באמצע הלילה ויצאתי לרחוב ככה)
כל פעם שהגיע פרסומת של טיולי מים או נסיעות לפארקי מים אם תמונות (של ילדים או גברים כמובן, אני הרי גר בשכונה חרדית) אז הסתכלתי והתחלתי לדמיין וכו'
אבל עד אז לא היה לי שום גישה לאינטרנט, הייתי בכולל על אף שהלימוד היה קטסטרופלי!
עד שנאלצתי לצאת לעבודה ושמה יש אינטרנט (אז לא מסונן) קודם פחדתי להכנס כי ידעתי שאסור אבל לאט לאט והתחלתי לראות מה שחיפשתי כל הזמן בתחילה הסתכלתי רק על תמונות של ילדים, ילדים ערומים, ילדים בשחיה וכו'
אבל המדרון היה תלול מדי והגעתי להסתכל על נשים בביקיני ועוד ראיתי סרטים של פורנו ותמונות והתדרדרתי למטה למטה. הוצאתי לבטלה כל שבוע.
וכמובן שהמצב בבית ירד גם לעשות את המצווה היה דבר נדיר נס שיש לי בכלל ילדים וזה הפריע לאשתי מאד.
לא הצלחתי להפסיק להסתכל, עד שנתפסתי והמנהל (חרדי) התקין סינון אבל בסוף למדתי איך לעקוף את זה ושוב אני מסתכל על כל השטויות האילו.
לפני כמה שנים נפטר לי ילד (אני בטוח שזה עונש או תזכורת על העבירה, אני בטוח שאני אשם) ואז קיבלתי כזה מכה שנפלתי מאד ונתיעשתי והתחלתי להסתכל על מה שבא לי והוצאתי לבטלה כמעט כל יום.
אחרי שנה ראיתי שזה לא תכלס והלכתי לאיזה רב להתיעץ הוא אמר לי לספר לאשתי וספרתי לה וכמובן שהיא הייתה בהלם...
והוא שלך לי לאיזה מטפל שלא ממש עזר, הוא רק אמר לי כל הזמן שאני צריך גמילה אבל נתביישתי ולא רציתי לשמוע מכל זה.
אחרי זה בעצת אשתי הלכתי למח אחד לעזר למשך תקופה של חודש חודשיים שלא הוצאתי לבטלה.
ושוב התחלתי להוציא עד פעמיים שלש בשבוע.
מפעם לפעם קיבלתי כבי בטן כי גרמתי לקישוי ע"י עיסוי על האבר אבל הצתלחתי לא להוציא כנראה שזה עושה משהו בפנים לפרוסטטה, אבל גם זה לא עצר אותי!
לאחרונה זה הגיע לעוד דרגה שכשאני הולך לקניון לא חרדי אני מנסה להסתכל ולראות איזה אישה לא לבושה. אני גם הולך מפעם לפעם לליפתא בי-ם ואני תמיד מקווה שיהיה שמה בטעות איזה אישה\נערה\ילדה עם ביקיני שב"ה עוד לא קרה (כי כשאני רואה שיש נשים אני לא יורד אני הרי לא שייגץ זה צריך לקרוא בטעות)
גם כשאני הולך לים אני מאד רוצה לעבור לצד החילוני אבל אני מתבייש\מפחד ולא עושה את זה. אבל זה כואב לי!
לאחרונה אובחן אצלי שאני רגיש לגלוטן ואסור לי מוצרי חלב ושוב אני תולה שזה עונש או שזה תלוי בו (כי זה גם לבן) אבל לא הצלחתי לעצור.
בימים הנוראים השנה היה התקופה ההכי ארוך שהצלחתי לא להגיע להוז"ל בערך חודש וחצי, ובמשך החורף עשיתי לי כמה מבצעים כדי להפסיק אבל זה החזיק מעמד רק שבועיים ונתיעשתי.
אשתי חושבת שכבר יצאתי לא סיפרתי לה ששוב נפלתי, אבל היא מריח את זה
תמיד חשבתי שאם הנפילה הגדולה היה כשנפטר לי הבן שלי אז כשיהיה שוב שמחה אצא מזה, אז לאחרונה נולד לי הבת שלי השנייה למזל טוב, היה שקט לשבועיים אבל עכשיו שוב אני נכשל. כי אני מסתכל כל הזמן על תמונות, ואני לא יכול לעצור.
לאחרונה אני חייב להתפלל בביהמ"ד כי אשתי בבית לחופשה לידה (היא עובדת לכן גם הצלחתי לעשות ללא שתבחין) ואני גם לא יכול לעשות מדי הרבה דברים בבית אבל במשרד...
עד לפני יומיים הגעתי ממש בטעות לאתר הזה ועכשיו אני כבר נקי לגמרי כבר יומיים, כבר יומיים שאני בכלל לא מסתכל ואני מקווה מאד לצאת מזה.
אנא עזרו לי!!!!

בעניין: אוי וויי אין לי כבר כח לכל השטויות שאני עושה לפני 11 שנים, 10 חודשים #11253

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר,

ראשית כל, ברוך הבא. הגעת למקום הנכון. כפי שתראה, יש כאן רבים רבים כמוך ובחסדי שמים גם חלק נמצאים כבר בהחלמה וזוכים לחסד האלוקי ששומר אותנו נקיים - כל יום רק להיום.

הסיפור שלך כואב ונוגע ללב, ויש המון מה להגיב עליו, אבל ברשותך אתמקד רק בנקודה אחת, ואשאיר לשאר החברים להגיב גם כן.

מהכתיבה שלך עולה שאתה תופס את עצמך כרשע, דבר שאינו נכון כלל, וזאת למרות שבפועל המעשים שעשית ועשיתי הם עבירות. אני אדם חולה, אבל לא אדם רע. זה הבדל גדול מאוד. אני מכור לתאווה, דהיינו שניטלה ממני הבחירה החופשית וכעת הבחירה היא רק האם להתחיל את הגמילה או לא, אבל אין לי שום בחירה לגבי התאווה עצמה. הקב"ה אוהב אותך עד בלי גבול, והוא משתתף בצער ובכאב שלך ורוצה רק בטובתך. זה כמו אבא שרואה את הבן שלו נופל ושובר רגל, והוא כמובן לא כועס אלא משתתף איתו בכאב ורוצה לעזור לו.

גם כל החברים כאן אוהבים ומקבלים כל חבר חדש בלי שום תנאים ובלי שום דרישות, כאשר הדרישה היחידה היא הרצון להיות נקי ולהפסיק את ההתמכרות.

תישאר איתנו ובעז"ה ובחסדי שמים תזכה גם אתה לחיים שפויים.

באהבה

זלמן
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אוי וויי אין לי כבר כח לכל השטויות שאני עושה לפני 11 שנים, 10 חודשים #11254

• סבבה
  • דירוג זהב
ווואי אחי חייב להודות שריגש אותי הסיפור הזה
איזה בנאדם גדול אתה אחי ואתה אפילו לא יודע!!
איזה אח
אחי מצאת את האתר המתאים ואני מקווה ומאמין שעוד נצא מזה כולנו בעז"ה
הצלחת כבר חודש וחצי והראת שאתה יכול וכבר יומיים אתה שומר אז ייאלה אחי להסתער ולהמשיך קדימה
הרבה הצלחה אחי
סבבה
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!

בעניין: אוי וויי אין לי כבר כח לכל השטויות שאני עושה לפני 11 שנים, 10 חודשים #11255

אחי?!!!!יומיים בלי לפגום?!!!!אתה מלך!!!!!!!!!!!!!!מלך!!!!!!!!!!!!!!!אז יאללה תנסה עוד יום!!!!רק עוד יום!!!
כמו שכתוב במדריך,כל יום תגיד...זהו....להיום!!... שאגב.. אתה חייב לקרוא אותו{את המדריך!!}!!!!!{נמצא באתר!!}

דבר שני.. אטם כואב לבנו זה אומר שאנחנו עדיין בני אדם וזה לא נהפך לחלק אינטגרלי מחיינו...
בדיוק כמו אותם שיוצאים למצעדי גאווה.. אין להם שום כאב בכך שהם מה שהם.. הפוך.. זה "גאווה.." בשבילם!!
כואב לך??מפריע לך??אם ככה אני בטוח שבעזרת כוח רצון, קבוצות תמיכה טלפוניות... מדריף ושתיוף של חברי הפורום.. אתה תהיה בחוץ..
בהצלחה ידידי היקר!!!!:-)
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: אוי וויי אין לי כבר כח לכל השטויות שאני עושה לפני 11 שנים, 10 חודשים #11256

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אדוני היקר (קשה לי לבטא את שמך ועמך הסליחה)
אין מה להוסיף על דברהם של זלמן (הצדיק של האתר) וסבבה (מפיח התקווה)
רציתי רק לאחל לך הרבה הצלחה בדרכך החדשה ושנוכל כולנו לעזור לך ולהעזר ממך.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: אוי וויי אין לי כבר כח לכל השטויות שאני עושה לפני 11 שנים, 10 חודשים #11258

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לך, וואו, הצער שלך בולט מכל אות! יש כאן באתר כלים רבים, חברים יקרים,
יש כאן אנשים שחיים בהצלחה , ברוגע, בנחת ושלוה בלי תאוה , לאט לאט אתה תתחבר
אני מאמין שזה יצליח גם לך, זכור, יש פיתרון - אתה לא לבד!
שיהיה לך בהצלחה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: אוי וויי אין לי כבר כח לכל השטויות שאני עושה לפני 11 שנים, 10 חודשים #11266

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
אבא שבשמיים ובארץ, (כן אני יודע שאתה גם עמוק בארץ, הייתי שם וראיתי אותך כך שאי אפשר להכחיש את זה).
תעזור בבקשה לeins לחזור לשפיות. תקרא את מה שכתוב כאן, בספר הזכרונות הזה, המתחיל בילדות ונגמר עמוק בתוך גיל 'הרדיפה', ותרחם עליו. יש בחיים שלו איזו נקודת אמת כואבת, בוהקת, הוא כל כך רוצה להתקרב אליך, אבל משהו מתפספס בדרך. אני לא יודע להסביר את זה, אני משאיר את זה לך, אבל בבקשה, אבא, תן לו כוח, אתה רואה מה כתוב כאן - כל כך חסר לו, הכוח הזה, התחושה שאתה שם, לידו, מושיט לו יד אוהבת ולוחש לו: 'אני יוצרם, ואני יודע יצרם, כי הם בשר ודם'.

כואב אתך
מקווה לעזור ולהיעזר
נתן

נ.ב.: אחד הדברים המדהימים ביותר בפורום הזה הוא שאני, שגדלתי בהקשר אחר לחלוטין (דתי לאומי מהתנחלות), שידעתי מה זה תשמיש בגלל שהורים שלי סיפרו לי על זה בכיתה ג' כדי שאני לא אלמד על זה מהעיתונים וכו', מזדהה אתך וכואב אתך ומרגיש שאם היית כאן לידי, הייתי יכול להיות חבר שלך. עולם מופלא. נפלאות דרכי ההשגחה.
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: אוי וויי אין לי כבר כח לכל השטויות שאני עושה לפני 11 שנים, 10 חודשים #11267

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שלום לך אחי היקר.
אני מצטרף לכל החברים שכתבו לפני ,
  עברת חיים מאוד מאוד לא קלים , וכך גם כולנו , כל אחד בסיפור האישי שלו .
מקווה שתקבל כוח והחלמה מהאתר הזה ,הפורום עם התוכנית, והחברים הנפלאים שיש פה . 
  ותצא לדרך חיים שפויה ובריאה בעז"ה , והכלים 12 צעדים וכו'
יום טוב ונפלא
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 10 חודשים על ידי .

אחי היקר-כנס בבקשה. לפני 11 שנים, 10 חודשים #11303

אחי היקר והאהוב.
קראתי ממש בדמעות את מה שכתבת.ליבי איתך.
דבר אחד ממש זיעזע אותי-אתה רואה את עצמך אשם במות בנך.אסור לך,פשוט אסור,לחשוב ככה!
וזאת:
1.אנחנו לא יודעים חשבונות שמים.אין לנו שום יכולת לדעת למה קורים אסונות מסוג זה.השי"ת מנהל את העולם ויש לו את החשבונות שלו.אף אחד לא יודע דעת עליון.[חוץ מבלעם...]
2.לחשוב שמעבר לעצב ולצער שיש לכולנו בנושא האוננות,להעמיס על הנפש גם אשמות כאלו נוראיות,זה מתכון לדיכאון ושיגעון.וזה ודאי לא רצון השי"ת! איך אפשר לחיות כך?!
3.צריך ללמוד ולשנן שוב ושוב,שהשי"ת אוהב כל יהודי כבנו,וכל מה שקורה בדור מבחינת פריצות וזימה זה דבר שלא היה .כל העולם ממש שקוע בזנות -"ומה יעשה הבן שלא יחטא".אונס רחמנא פטריה,זה לא יצר הרע,זה לא רשעות.פשוט לקבוע סדר לימוד בנושא אהבת השי"ת את עמו,רחמנותו,וכדומה.
חזק ואמץ מאד.

בעניין: אוי וויי אין לי כבר כח לכל השטויות שאני עושה לפני 11 שנים, 10 חודשים #11561

• יהושע
  • חבר חדש
  • לשעבר eins zwei
שיניתי את השם משתמש שלי ליהושע כברכתו של משה רבינו י-ה יושיעך... שהשי"ת יעזור שאצליח.
נ.ב. אני כבר שבוע נקי לגמרי!!!

בעניין: אוי וויי אין לי כבר כח לכל השטויות שאני עושה לפני 11 שנים, 10 חודשים #11578

שבבבבבבבבבבבבוווועעעעעעעעע?!!!
אחי אתה תותח!!מלך!!נסיך!!
אם רק היית יכול לראות את החיבוק שבורא עולם מביא לך!!
פשוט עוטף אותך בחום.. ומחכה.. ומבקש..
בבקשה...
תחזיק עוד יום!!!
תצליח אחי היקר!!!
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: אוי וויי אין לי כבר כח לכל השטויות שאני עושה לפני 11 שנים, 10 חודשים #11605

• יהושע
  • חבר חדש
  • לשעבר eins zwei

שבבבבבבבבבבבבוווועעעעעעעעע?!!!
אחי אתה תותח!!מלך!!נסיך!!
אם רק היית יכול לראות את החיבוק שבורא עולם מביא לך!!
פשוט עוטף אותך בחום.. ומחכה.. ומבקש..
בבקשה...
תחזיק עוד יום!!!
תצליח אחי היקר!!!

לבן

תודה על התגובות החמות

בעניין: אוי וויי אין לי כבר כח לכל השטויות שאני עושה לפני 11 שנים, 10 חודשים #11662

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום

שיניתי את השם משתמש שלי ליהושע כברכתו של משה רבינו י-ה יושיעך... שהשי"ת יעזור שאצליח.
נ.ב. אני כבר שבוע נקי לגמרי!!!

א) מז"ט על השבוע  ובהצלחה רבה גם הלאה
ב) האם עשית שינוי השם עם כל התפילות שכתובים בסוף התהילים?  ;D  (סתם מתבדח)
ג) אם שמת לב - רבי זלמן (המנחה החשוב שלנו - הצדיק של האתר) גם שינה את שמו אך הוא כתב  מתחת לשמו החדש "לשעבר זלמן". ברגע ששינית את שימך א"א לדעת מי היית קודם
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: אוי וויי אין לי כבר כח לכל השטויות שאני עושה לפני 11 שנים, 10 חודשים #12141

• מואיז'
;D  אהבתי  את הכותרת 

אל תהיה מידי קשה עם עצמך - זה לא עוזר ,רק מפיל את עצמך ליותר ייאוש וביטול ה"יש" שלך ...
    ["יש" - הכוחות שבנו, הכוחות שה' נטע בתוכנו , הגדלות של עצמיותנו !]

תדע "שאם קלקלת אתה יכול גם לתקן" ! ו-"אל תדאג אתה לא לבד"  (אהוד בנאי -נראה לי :D)

עצה שלי - תעשה התבודדות ותכתוב לעצמך , לי לפחות זה עוזר ...

בעניין: אוי וויי אין לי כבר כח לכל השטויות שאני עושה לפני 11 שנים, 10 חודשים #12153

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום

"אל תדאג אתה לא לבד"      עצה שלי - תעשה התבודדות

תעשה התבודדות אבל אל תשאר לבד ;D ;D :D
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.80 שניות

Are you sure?

כן