ברוכים הבאים, אורח

מתגייס חדש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתגייס חדש 2509 צפיות

מתגייס חדש לפני 11 שנים, 10 חודשים #10127

שלום עליכם. גיבורי החיל!

לפני הכל - כולכם, בלי שום יוצא מן הכלל,  עושים כאן עבודת קודש. עצם העובדה שהאתר הזה קיים הוא פלא עצום. אל תזלזלו בעוצמה ובטוב שהאתר הזה מחולל. תבורכו מפי עליון ותהי משכורתכם שלמה מעם אלהי ישראל שתחת כנפיו כולנו רוצים להסתופף ולחסות.

שמי יונתן, בן 29, נשוי באושר עם תינוק ראשון בן שישה שבועות. הדבר שאני רוצה - אולי יותר מהכל - הוא שבני יגדל לתוך משפחה, לתוך מציאות, לתוך בית, שבו אבא אינו מפר את הברית שלו עם יה. בפשטות.

את האתר הזה גיליתי די במקרה, ואני שמח על כך. ישנם דברים שכידוע באים בהסח הדעת דייקא.
הצטרפתי למסע בן תשעים יום, ואני כרגע עומד על חמישה עשר ימים נקיים. ידעתי מצבים קשים ביני לבין עצמי. מעולם לא בגדתי עם אשה אחרת בפועל, ומעולם לא עלה על דעתי לעשות כן, אך ידעתי ימים ולילות של ייסורים מול המסכים למיניהם - טלויזיה, מחשב, פלאפון. איני יודע למען האמת אם אני מכור. יש בי מן חשד מקונן כזה, אך בד בבד אני יודע בלי שום ספק כי אני חזק מהתאווה הזו. פרדוקס שממנו אולי אתבדה. ימים יגידו.

אני מקבל את המייל היומי. ישנם שם דברים מאד מחזקים ומחכימים, שלרובם אני מאד מתחבר.
תמיד הרגשתי שפגם הברית בעוכריי יותר מהכל. וכבר אמרו אחרים לפני כי סתם יצר זהו יצר העריות ושאין - פשוט א י ן - לו אפוטרופוס. וואלה, צודקים. בלי שום ספק. אני אולי חולק על האורתודוקסיה בהמון קטעים, אבל במקרה הזה של עניין הברית - כל מילה בסלע.

החלטתי שלבד זו לא הדרך, גם אם אני כן מרגיש חזק כרגע, כי מי יודע מה ילד יום?
אשתדל להגיב ולהיות פעיל, אך אני כרגע בלימודים, עבודה, ועם בן ראשון. קשיים מבורכים מאד, ללא ספק.

אז הנני. כולי "משוטט ברעיון הבוער של החרטה הגמורה", כפי שהגדיר זאת הכהן הגדול לבית קוק. כל רצוני הוא שהאש הזו תמשיך לבעור. כל רצוני הוא להיות עבד נאמן לעבודת האל. להיות מי שאני באמת.  לא יותר, לא פחות. ויהי רצון מלפני המלך העליון שימלא רצוני ותאוותי באמת, ויתן לי את חרותי בשאלתי ואת נפשי בבקשתי, ולו רק להיום.

אהבת יה מגן לנו.
אהבת יה מגן לנו

בעניין: מתגייס חדש לפני 11 שנים, 10 חודשים #10135

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אמן ואמן.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מתגייס חדש לפני 11 שנים, 10 חודשים #10526

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
שלום חביבי,
בעזרת ה', ה' ימלא את מאלתך.
לא להתייאש, להמשיך ללכת גם אם קשה.
הצלחה מרובה,
אין יאוש
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: מתגייס חדש לפני 11 שנים, 10 חודשים #10542

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
אתה בדרך הנכונה אחי לאט לאט אתה תבין מה אתה באמת
בנתיים שיהיה לך בהצלחה ויום נקי

בעניין: מתגייס חדש לפני 11 שנים, 10 חודשים #11176

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב וברוך הבא, האופטימיות שבה תיארת את רצונותיך נגעה לליבי, אך לדעתי יש בה טעם לפגם. אסביר את דבריך
כולנו כאן בוערים באש החרטה, אני בוער בה כבר 13 שנה. היא לימדה אותי כיצד לבכות לקב"ה, כיצד לדבר איתו במילים שלי, כיצד להרגיש אותו, הרבה דברים עשתה החרטה הזו, אך דבר אחד היא לא עשתה - היא לא שחררה אותי מההתמכרות. מאוד התחברתי דווקא לקטע שראיתי ב'שיחות הר"ן' פעם, שם הוא מסביר את המימרא של חז"ל 'רשעים מלאים חרטות'.
החרטה יכולה להיות כיסוי על אי עשייה. אני מתחרט אז כבר אני לא צריך לעשות כלום. כל הכבוד לי שהתחרטתי. וזהו.
חבר יקר, כדי שהבן שלך אכן יגדל בלא אבא שפוגם את הברית צריך שהאבא יבין שאין דבר כזה 'אין זמן'. זמן הוא פונקציה של סדר עדיפויות.
שלא תבין לא נכון. אני אומר זאת בכאב - סיפרתי לאשתי אודות ההתמכרות לפני כמעט שנה וחצי, כשהייתי בתקופה טובה, ושוטטתי עמוקות ב'חרטה הגמורה'. לקח לי שנה וחצי נוספות להבין שזה לא מספיק. שההתפרצויות 'מדי פעם' של התאווה הורגות אותי מבפנים.
חבל, חבר יקר, לחכות עד שתרגיש אי אפשר כבר.
בוקר טוב, ושוב - ברוך הבא.
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: מתגייס חדש לפני 11 שנים, 10 חודשים #11257

עוד אחד איתנו!!
כמה שאני שמח!!
בהצלחה גבררררר!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: מתגייס חדש לפני 11 שנים, 10 חודשים #11427

תודה נתן!

אני מאד מסכים עם הדברים שאמרת, ושמח שכתבת אותם. אכן, השימוש בחרטה ככלי לוויתור עצמי היא דבר שאין לזלזל בו. נפלתי בזה בעבר, ואני מקווה שלא אפול בזה שוב.

יהי רצון שנמשיך לפעול לטובה!

בוקר טוב וברוך הבא, האופטימיות שבה תיארת את רצונותיך נגעה לליבי, אך לדעתי יש בה טעם לפגם. אסביר את דבריך
כולנו כאן בוערים באש החרטה, אני בוער בה כבר 13 שנה. היא לימדה אותי כיצד לבכות לקב"ה, כיצד לדבר איתו במילים שלי, כיצד להרגיש אותו, הרבה דברים עשתה החרטה הזו, אך דבר אחד היא לא עשתה - היא לא שחררה אותי מההתמכרות. מאוד התחברתי דווקא לקטע שראיתי ב'שיחות הר"ן' פעם, שם הוא מסביר את המימרא של חז"ל 'רשעים מלאים חרטות'.
החרטה יכולה להיות כיסוי על אי עשייה. אני מתחרט אז כבר אני לא צריך לעשות כלום. כל הכבוד לי שהתחרטתי. וזהו.
חבר יקר, כדי שהבן שלך אכן יגדל בלא אבא שפוגם את הברית צריך שהאבא יבין שאין דבר כזה 'אין זמן'. זמן הוא פונקציה של סדר עדיפויות.
שלא תבין לא נכון. אני אומר זאת בכאב - סיפרתי לאשתי אודות ההתמכרות לפני כמעט שנה וחצי, כשהייתי בתקופה טובה, ושוטטתי עמוקות ב'חרטה הגמורה'. לקח לי שנה וחצי נוספות להבין שזה לא מספיק. שההתפרצויות 'מדי פעם' של התאווה הורגות אותי מבפנים.
חבל, חבר יקר, לחכות עד שתרגיש אי אפשר כבר.
בוקר טוב, ושוב - ברוך הבא.
נתן
אהבת יה מגן לנו

בעניין: מתגייס חדש לפני 11 שנים, 10 חודשים #11431

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב נתן, ואהבתיה

יש פתגם של הרבי הרש"ב  "טובה פעולה אחת מאלף אנחות "
זה פתגם שאני תמיד אומר מזכיר לעצמי , שכל החרטות והאנחות שלי לא שווים יותר מפעולה אחת .
    ושכנראה התרגלתי להסתפק בחרטות ובאנחות .ומה שבאמת אני צריך לעשות זה מעשה אחד שישנה אפי' קצת את התמונה במקום הבכיינות שלי. ופעולה גוררת פעולה ,  "ומצווה גוררת מצווה"
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: מתגייס חדש לפני 11 שנים, 10 חודשים #11461

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד

ומהו המעשה הנכון  ???
ומתי זמן הנכון לעשותו  ???
ומיהו האיש הנכון שיעזור לנו לדעת תשובה לשאלות אלו ???

בהצלחה רבה לכולנו!!!!!
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן