ברוכים הבאים, אורח

חדש אבל ישן...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חדש אבל ישן... 1989 צפיות

חדש אבל ישן... לפני 11 שנים, 11 חודשים #10098

שלום לכולם!
אמנם אני חדש בפורום אך ישן מאוד בהתמכרות...
אני בן 26 נשוי באושר + 2 ילדים מקסימים.
מאז גיל 12 אני בפח הזה, מנסה לקום אך נופל... האמת שאני הגעתי לכאן בדרך לא שגרתית בכלל.
הגעתי לכאן בעקבות זה שהתגלה לי שקרוב משפחה שלי מכור בעצמו (הוא עדיין לא מודע לכך) ובין השאר המליצו לו לקרוא את המדריך הנפלא של GYE. כששמעתי על האתר רצתי לראות מה יש שם כי מיד הרגשתי שזו התקווה האמיתית  שלי לחיים אמיתיים ומאושרים.
סופסוף אחרי חיפוש כ"כ מתיש...
אז במה ההתמכרות שלי מתבטאת? בגלישה באינטרנט (למרות רימון), בעיקר בפלאפון, וגם ברחוב... זה כ"כ חזק ממני שגם אחרי שאני שעה משוטט באתר של GYE אני מסוגל דקה אח"כ ליפול... למקומות הגרועים והמטונפים עלי אדמות!

חשבתי לעצמי שעד שלא אשתף מישהו בבעיה אין לי סיכוי להתחיל להשתקם. אני רואה כ"כ הרבה כמוני פה שאני יודע שזה באמת ה-תקווה שלי! בעז"ה ובל"נ אתחיל לשתף פה בחוויות טובות ובקשיים שאני יודע שעוד עתידים להגיע, אך מאמין שעם התמיכה שלכם יקרים תועיל ותגדיל את הסיכוי להשתקם!
תודה נשמות טהורות ואשמח לפרטנר שילווה אותי בתהליך ע"מ שיישתרש אצלי עמוק בלב ובשכל...
ברכה והצלחה!
יש לנו הרבה יותר ממה שאין...

בעניין: חדש אבל ישן... לפני 11 שנים, 11 חודשים #10108

לgoodbye היקר, השלום והברכה, אקדמך בגיל וברעדה, בגיל כי זכינו להכיר אותך ולעזור לך לצאת מההתמכרות, ברעדה כי עלינו להיזהר בדברינו על מנת שנוכל לספק לך את המיטב שנוכל ולא חס ושלום את ההפך בנושא רגיש מעין זה...

שיהיה בהצלחה, ואשמח לשמוע ממך.
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: חדש אבל ישן... לפני 11 שנים, 11 חודשים #10117

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ברוך הבא חבר יקר,

כמו שאדם כתב לך, כולנו באותה סירה, למעט העובדה שישנם כאלו שה' גילה להם על האתר הנפלא שלנו קצת לפני שהוא עשה לך את אותו נס.

אם אכפת לך מעצמך, תישאר איתנו, תקרא, תפנים ותתחיל להתקדם בהחלמה. המדריך הוא נפלא והוא נקודת זינוק מאוד חשובה.

בהצלחה
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן