ברוכים הבאים, אורח

ביטול עצמי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ביטול עצמי 56 צפיות

ביטול עצמי לפני 1 שבוע, 6 ימים #150575

• mose
  • חבר ותיק
מה קורה חברים יקרים 
לאחר כמה וכמה נפילות לאחר הצלחה ארוכה ושוב הצלחה לזמן זה הגעתי למסכנה חלקית מאמין שיהיו עוד הרבה…
נראה לי שאחד מההצלחות דווקא שנפלת וקמת זה להבין שאתה באמת קטן למול הנסיון הבלתי מוסבר של הפורנו ולהיות בביטול ולתת לה׳ לעזור לך. כמובן אין כוונתי שלא לעשות כלום אלא להיפך לעשות הכל וממש הכול בשביל להצליח ולסמוך על ה׳ שיעזור לך באופן של פיתחו  לי כחודו של מחט ואפתח לכם כחודו של אולם. 
למה אני כותב את זה? כי לפעמים כשיש לנו קצת הצלחה אנחנו (זה מה שקרה לי עכ״פ) ממהרים להרגיש כאילו אנחנו כבר יראי אלוקים והרבה אחרי זה.. ולכן צריך להיות בביטול ולהודות לה׳ על כל יום שאנחנו נקיים ולא לקחת את זה כמובן מאיליו.     והחכמה לעשות את זה מתוך שמחה ולהאמין שאם אנחנו נראה נכונות שגם תתבטא במעשים השם בסוף ירחם עלינו ויגאל אותנו גאולה פרטית ונצא מזה לתמיד ונהיה במקום הרבה יותר גבוהה. 
אז חברים יקרים אני מקווה שזה רק יעודד  
ושיהיה לכולנו בהצלחה רבה אוהב אותכם 
​פסח כשר ושמח

תגובה: ביטול עצמי לפני 1 שבוע, 6 ימים #150576

• 9625
  • דירוג זהב

היי אח יקר!
עבדים היינו לפורנו במצרים..... ויוציאנו ד' אלוקינו משם.........
[יעוין באור החיים ויקרא יח - כמעשה ארץ מצרים אשר ישבתם בה לא תעשו וכו'].
קשה לי קצת עם הניסוח שלך 'מאמין שיהיו עוד הרבה'. מקובל להשתמש בביטוי מאמין על דבר שאתה רוצה ומחכה והיתה יכולה להיות לך סיבה להתייאש ולמרות זאת אתה מאמין.
הנושא של קימה לאחר נפילה מופיע בדברי ר' נחמן מברסלב על הפסוק הנך שוכב עם אבותיך וקם העם הזה וכו'.
ושואל ר' נחמן, האם לא היה מתאים לומר 'ונפל' העם הזה על אותם חטאים המפורטים בהמשך? 
והוא מסביר על נושא התקומה שאדם יכול להגיע אליה רק לאחר החטא.
מאמין בך וביכולתך לחיות חיים רגועים ונקיים!
אפי

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

תגובה: ביטול עצמי לפני 1 שבוע, 5 ימים #150579

• mose
  • חבר ותיק

אפי היקר התכוונתי שיהיו עוד הרבה מסקנות שאני מאמין שאני יגיע אליהם

תגובה: ביטול עצמי לפני 1 שבוע, 5 ימים #150585

• nbym
  • דירוג זהב

מקסים ומרגש!
תפס אותי עניין הכרת הטוב שהוא נושא כל כך חשוב. כל רגע ורגע. להכיר טוב על הרע כשם שצריך להכיר טובה גם על הטוב.
כן, גם על הרע כי ממנו ניתן ללמוד, על הטוב זה כבר מובן מאליו. והכל מתוך שמחה. תשובה מאהבה.
שנזכה בעזרת השם לקראת החג ובאופן כללי לבער את החמץ מקרבנו ומסביבנו. ישר כוח mose. אשריך שזיכית. שבת שלום ומבורכת. 

תגובה: ביטול עצמי לפני 1 שבוע, 3 ימים #150590

• mose
  • חבר ותיק

תודה רבה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן