ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: הקושי שלי 113 צפיות

הקושי שלי לפני 3 חודשים #149958

• halevy
  • משתמש

היי, אשמח אולי למישהו פה יהיה רעיון לעזרה בשבילי או משהו
אני מכור לאוננות וממש נלחם בשביל לצאת מזה, אבל כל פעם אני מנסה להפסיק אני מצליח רק למשך 4 ימים גג
ואז מוצא את עצמי נופל לזה שוב מבלי לשים לב כאילו היצר שולט בי 
אשמח ממש ללרעיונו, תודה מראש

תגובה: הקושי שלי לפני 3 חודשים #149959

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 335 ימים
  • חבר ותיק

מאוד מזדהה איתך, חבר יקר!
זוכר היטב את המקום העכור והמר הזה. אסירות תודה לאלוקים שאני כבר לא שם במשך כמעט שנתיים. היו נפילות בדרך, אבל אני במגמת עליה. וזה הכי חשוב!

לדעתי כדי לקבל עצות יותר מכוונות כדאי לך לפרט יותר על עצמך: בן כמה אתה. נשוי/רווק וכו'.
אני אישית יכול לזקוף את ההחלמה שלי לזכות הקבוצות החיות של SA. עם זאת, זה לא מתאים לכל אדם...

כבר ניסת את הכלים של GYE: לטוס אל החופש, פורטיפיי והשאר?

שיהיה לך יום נהדר ונקי!

תגובה: הקושי שלי לפני 2 חודשים, 4 שבועות #149973

• halevy
  • משתמש

תודה רבה, חלק מהדברים שאמרת לא כל כך הבנתי כמו SA וממי לקבל עצות
לגבי הפיצ'רים שיש פה, ניסיתי ולרוב לא עזר, זה היה חוזר אחרי כמה דקות שוב

תגובה: הקושי שלי לפני 2 חודשים, 4 שבועות #149974

• nbym
  • דירוג זהב

הלוי, חבר יקר. ברוך הבא.
אני חושב שבתור צעד ראשון כדאי קודם כל להסתכל. מה הכוונה? 
לבדוק מה הזמן המקום והדחף שבו אתה מרגיש התמודדות. מה גורם לך ליפול?
לאחר שאתה מזהה את הטריגר והדחף - אז תדע במה אתה נלחם ותנסה למצוא פתרונות שיכולים לעזור לך לחסום את הפרצות ובנוסף לחזק את עצמך. התוכניות באתר מצוינות אך הן דורשות תרגול, לכן לעניות דעתי כדאי קודם כל לרדת לשורש העניין ולהשקיע שם את המאמץ. לדעת מי האויב ובכך לנסות פתרונות שאתה חושב שיכולים למנוע ולו בקצת את הדחף. לא כל שיטה מתאימה. זה תלוי ספציפית באדם ובסביבה שלו.
ובכל זאת לרוב, יש משהו מתחת לשטח שמגיע לידי ביטוי ע"י אוננות ופורנוגרפיה. מה אומר?

תגובה: הקושי שלי לפני 2 חודשים, 4 שבועות #149985

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 335 ימים
  • חבר ותיק

התכוונתי שתציג את עצמך בצורה מסודרת, כדי שחברים פה יוכלו לתת לך הצעות שהועילו מנסיונם. אני מניח שמה שמתאים לבחור בן 15 ממש לא מתאים לבעל משפחה בן 40... ולהפך.

SA, או "סקסוהוליסטים אנונימיים" זה "חברותא של אנשים החולקים אלו עם אלו את נסיונם כוחם ותקוותם, כדי שיוכלו לגבור על בעייתם המשותפת ולעזור לאחרים להחלים."
למעיישה, זה אומר קבוצות פרונטליות שבהן אנשים שמתמודדים מול פורנו, אוננות ודברים גרועים יותר מתכנסים יחד בחדר ועובדים ומתקדמים בדרך אל החופש. באמצעות שיטת 12 הצעדים, שפותחה ע"י אלכוהוליסטים אנונימיים (חפש בויקיפדיה) ועוזרת לעוד סוגים רבים של התמודדויות והתמכרויות.

מצטרף לחבר שבפוסט הקודם: לא להתייאש מייד. תמשיך לנסות ותאמין לאלו שניסו ועבד להם.
אם היית לוקח אנטיביוטיקה לדלקת ריאות, וזה לא היה עוזר אחרי יום-יומיים, היית אומר "לעזאזל עם זה, לא שווה כלום!!" וחוזר למיטה? או שהיית מאמין לרופא ומתאזר בסבלנות. (אולי לא דוגמא כ"כ טובה...)

אוהבים אותך חבר יקר!!!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן