ברוכים הבאים, אורח

נפילה אחרי 54 יום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נפילה אחרי 54 יום 166 צפיות

נפילה אחרי 54 יום לפני 4 חודשים #149511

• dvd
  • חבר קבוע

לפני 54 יום שמתי חסימה עם הזמן גיליתי פרצה קטנה לצערי ,היו הרבה נפילות בעיניים אבל הצלחתי להחזיק עד 
עכשיו .
לצערי היום כבר הרגשתי שאני לא יכול והייתה נפילה
אחד הדברים שמבאסים אותי זה שדווקא אחרי נפילה אתה מוצא כוחות לחפש ולתקן דברים לא טובים במה שאתה עושה
אבל לפני הנפילה ובמהלך ההתמודדות עצמה כל מה שמרגישים זה דחף בלתי מוסבר ליפול וחוסר יכולת לחשוב בהיגיון 
ולעצור לרגע.
אחרי נפילה מרגיש כוחות לתקן ולשנות אבל כל הזמן שואל את עצמי איפה הכוחות האלה היו שנייה לפני כשהייתי על סף נפילה והייתי צריך אותם יותר מהכל .
זהו רק רציתי לשתף... 
מקווה שאצליח לקום ולהילחם 
תודה !

תגובה: נפילה אחרי 54 יום לפני 4 חודשים #149514

• nbym
  • דירוג זהב

מזדהה מאוד עם האבחנה הנפלאה הזו.
נגעת בנקודה שמחדד גם הרמב"ם שלפי שיטתו - יש עבודה קשה שהיא בעצם להשליט את השכל על הרגש, הרי כאשר אנחנו נסחפים ברגשות ובדחפים החזקים לרוב "השכל" רק בא אחרי הנפילה, כאילו הכל ברח ורק הנפילה הכניסה את ההיגיון שהלוואי והיה לנו באמצע התהליך.
הלוואי שנצליח להגיע לדרגה זו. זה אפשרי, אך דורש עבודה כמו כל דבר בחיים.
לכן לעניות דעתי קצת לפני שהסחף מגיע (ואם אתה יכול אז גם באמצע) תנסה לעזוב הכל לרגע. לצאת החוצה או ללכת למקום אחר ופשוט לשבת שם כמה שניות ולעצום עיניים.
לקום בלי לחשוב, בבחינת להוציא אותך מהסחף בצורת פעולה ממשית שיכולה רגע לנתק את הרגש ולחבר קצת שכל ולשאול האם אני רוצה את זה? הדחף מאוד מאוד חזק אבל אני יודע שאני אתחרט על כך. זה הזמן להפוך את היוצרות ובמקום לתת להיגיון לבוא אחרון, אני כרגע מעלה אותו. אני זה שישלוט על המצב ולא הדחף.
כמובן שקל לכתוב וקשה לעשות, אבל כותב בכל זאת, כי לי זה עזר פעמים לא מעטות. לא תמיד הצלחתי, אך הנקודה העיקרית היא בעצם לצאת מהטראנס ומהסחף לפני שיהיה מאוחר מדי.
בהצלחה רבה, הכוחות שלך לא נגמרו בנפילה. אלא אותם כוחות שאתה מוצא אחר כך - היו גם לפני כן ורק בגלל הדחף הם נדחקו קצת לפינה וזה טבעי. זה נותן תקווה ומודעות לכך שאתה בוודאי יכול לשמור עוד 54 ימים ומעבר! נפילה לא מבטלת את ההישג (גם אם "מספרית" הוא התאפס) ספירה היא כלי נחמד וחשוב ויחד עם זאת אל תתן לה להכתיב את ההתמודדות ולייאש.
קח את הכוחו האלו ובאמצעותם תהפוך את הנפילה למקפצה ואותן תובנות חיוביות וחשובות שעלו במעמקים תצמיח ותגדל. 
אשריך יקירי! חזק ואמץ!

תגובה: נפילה אחרי 54 יום לפני 4 חודשים #149518

54 ימים זה מדהים!!! הלוואי עלי.
תזכור איפה התחלת ותדע כשאתה נמצא במקום שאני לפחות חולם עליו. זה לגיטימי ללמוד לאחר מכה כואבת. האמת לדעתי זו הדרך היחידה ללמוד באמת כמו שצריך. אמשך את המסע , אמשך לעדכן. אנחנו פה איתך תמיד לשמוע הכל.

תגובה: נפילה אחרי 54 יום לפני 4 חודשים #149532

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • דירוג פלטיניום

מבין את ההרגשה שלך. 
אם יש עצה זה לברוח, כדי להתאפס.
ובדרך אגב לקום מנפילה זה גם כוח לא פשוט. זה שאתה עושה את זה ולא אומר כבר נפלתי, ואמשיך ליפול לכמה ימים עד שאחזור זה דבר חשוב. 
תמשיך להצליח ותצליח להמשיך

תגובה: נפילה אחרי 54 יום לפני 4 חודשים #149557

• dvd
  • חבר קבוע

תודה לכולם על הדברים שרשמתם.
היה אתמול יום רגוע אבל היום לצערי איבדתי תכיוונים שוב,שוב נפילה,אמנם שלשום חסמתי פינה אחת אבל הנפילה הגיעה ממקום אחר..מאכזב שהצלחתי להחזיק רק יום וחצי
מקווה שאצליח להמשיך לנסות שוב ולקום בעזרת ה' אבל קשה מדי 
נקווה לטוב ..!

תגובה: נפילה אחרי 54 יום לפני 4 חודשים #149559

• haimke
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג כסף
54 ימים, וואוו
הלואי עלי
אני ב10 ימים מרגיש מלאך
​אשריך שזכית

מצד שני הנפילה מהגובה כואבת יותר

בהצלחה