ברוכים הבאים, אורח

שאלה לקראת זוגיות...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שאלה לקראת זוגיות... 301 צפיות

שאלה לקראת זוגיות... לפני 5 חודשים, 2 שבועות #149184

• elma
  • חבר חדש
שלום וברכה לכל החברים הקדושים!
פעם ראשונה שאני כותב כאן, קראתי המון בפורום ותמיד הוא חיזק אותי קודם כל לראות חברים בהתמודדות כמו שלי שמתקדמים שמצליחים שלא מתייאשים זה נתן בי המון כוחות ואת הידיעה שבעז''ה יום אחד אני גם אצליח להיות במקום יותר טוב
אני כותב כאן בשביל התייעצות קטנה חיפשתי תשובות קצת בפורום וגם באתר ולא מצאתי כל כך
מגיל מאוד קטן (בערך 12 היום אני בן 22) התחלתי להתמודד היו הרבה נפילות והרבה הצלחות אף פעם לא ויתרתי וב''ה היום אני במקום הרבה יותר טוב כבר תקופה ארוכה ללא נפילות וגם המשיכה התמעטה קצת
ולשאלתי...
ב''ה אני בקשר רציני עם בחורה כבר תקופה ומקווה בעז''ה שילך לקראת חתונה ופתאום עלה לי שחוץ מההתמודדות שלי עם האו''פ לעתיד ומה יהיה על זה אחרי החתונה(שדרך אגב ראיתי הרבה על זה בפורום) עלה לי גם השאלה האם נפגעתי מהאו''פ בשביל קשר זוגי? (די בטוח שכן השאלה במה) ולכן אני כותב כאן אם יש כאן מישהו עם ניסיון או שמכיר יודע או כל דבר אשמח מאוד להפנייה לחומרים או למישהו שאפשר להתייעץ איתו על זה או לשיתוף מה היה איתו ואיך התמודד.
אני מאוד רוצה שיהיה לי קשר זוגי טוב בכל המובנים ורוצה לדעת דגשים שעליי לעבוד עליהם/ לשים לב אליהם בגלל מה שעברתי לקראת הקשר הזוגי
אשמח לכל תגובה או עצה!
תודה רבה לאתר הקדוש ולכל החברים החזקים!!
וחיזוק קטן ממני הקטן... כל עוד אתה כאן כל עוד בחרת להתמודד ולא לברוח ולא להתייאש - אתה מנצח! אתה בדרך הנכונה ולא משנה מה התוצאות בסוף תגיע ליעד בעז''ה! ("לא עליך המלאכה לגמור ולא אתה בן חורין ליפטר ממנה")
נערך לאחרונה: לפני 5 חודשים, 2 שבועות על ידי elma.

תגובה: שאלה לקראת זוגיות... לפני 5 חודשים, 2 שבועות #149185

• 9625
  • דירוג זהב

היי חבר!!
אפשר לספר לך בדיחה?
חסיד הגיע לרבו וסיפר לו בכאב שצפוי לו משפט. ומתחנן במר נפשו לקבל את ברכת רבו להצליח במשפט.
מברך אותו רבו, ד' יעזור שהאמת תצא לאור!!!
עונה החסיד, אוי לא, רק זה מה שחסר לי....
אני מאחל לך מכל ליבי שהאמת הנכונה עבורך עם אותה בחורה תצא לאור. לא יודע אם זה טוב עבורך או לא. אבל אני מאחל לך שתצא ממעגל הרווקות הכי מהר והכי טוב עבורך.
לגבי שאלתך, הקשר הזוגי לדעתי יכול להיבנות היטב גם למי שפגע בעצמו בעבר. אלא מה, יש כמה נקודות שחשוב ללמוד אותן ממדריך מקצועי [אשר מעבר לידע המקצועי שיש לו יש לו היכרות עם חתך אוכלוסיה רחב של מקרים שחלקם דומים לשלך] כדי לא לעשות העתק הדבק בצורה שגויה בין פעילות אסורה לפעילות מצוותית.
במידה ותרצה חידוד נוסף לדברים, אתה מוזמן לפנות אלי לכתובת: 9625fe@gmail.com
הרבה הצלחה, אוהב אותך.
אפי. 
נ. ב. חשוב לי להדגיש שאני לא מקל ראש בחומרת מעשים אסורים בעבר, וק"ו שאני לא מקל ראש בהמשך מעשים אסורים. אלא רק לגבי השאלה הספציפית אם יש נזק לחיי זוגיות בריאים הצגתי את עמדתי.

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

נערך לאחרונה: לפני 5 חודשים, 2 שבועות על ידי 9625.

תגובה: שאלה לקראת זוגיות... לפני 5 חודשים, 2 שבועות #149195

אחי, קודם כל כל הכבוד לך.
גם על הנצחונות, גם על הדרך, גם על העידוד.
אתה נקי ובעזרת השם יהיה לך כח להתמיד..

בקשר לשאלה שלך, זה מאד משנה המרחק שלך מאו"פ כיום.
כי אם זה נטו עבר שהשפיע עליך, אז עם המודעות הזו שפורנו מזיק לזוגיות, אוטומטי תקח את כל מה שלמדת שם בעירבון מוגבל.
פורנו זה נטו החפצה של גוף, בלי עבודה, בלי קשר, בלי רגש, זה מסך, ולפי התנאים שלך. זה מה שממכר בזה..
וככה אתה מכיר מיניות היום, דרך זה.
אז חשוב להבין שכרגע יש לך מישהי אמיתי מולך, ואתה בקשר איתה, וגם החלק המיני הוא חלק מהקשר.
וזה שונה בטירוף מכל מה שאתה מכיר שם.
במה? אתה כבר תראה את זה לבד.

זה לא תחליף לייעוץ מקצועי בכלל.
ייעוץ יכל לעזור לך הרבה עם זה.

אבל זה רק כיוון של הקשיים שזה מייצר.

בהצלחה בכל.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן