ברוכים הבאים, אורח

איפסתי היום את היומן אחרי 152 יום, איך מתמודדים?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: איפסתי היום את היומן אחרי 152 יום, איך מתמודדים? 1422 צפיות

איפסתי היום את היומן אחרי 152 יום, איך מתמודדים? לפני 6 חודשים, 4 שבועות #148870

קודם כל תודה לכולכם שעזרתם לי להגיע להישג הזה מלכתחילה. כל יום של התמודדות וניצחון נחשב.
הייתי נופל כל יום! ועכשיו נפלתי, אני נקי שעה!
אני מפחד מאד להיגרר למקום הזה של באסה וליפול שוב, או למקום הזה שאומר יאללה נפלתי כבר אז מה יקרה אם שוב אפול?
אני מבקש את העזרה שלכם, אני ממש מפוחד פה לחזור לימים ההם.......

תגובה: איפסתי היום את היומן אחרי 152 יום, איך מתמודדים? לפני 6 חודשים, 4 שבועות #148878

• טובות
  • חבר ותיק

אחד מענקי החסידות אמר :
אלוקים ! אני רוצה היום לעבוד אותך...אמנם אתמול גם כן אמרתי כך ולא הצלחתי....אך היום אני רוצה באמת לעבדך...אמנם...אתמול ג''כ אמרתי שאני רוצה לעבוד אותך באמת...אך היום אני מתכוון לכך ברצינות...
והוסיף...שאדם צריך לומר זאת אפי' על מאה הבטחות...ואפי' כל יום מחדש...ע''כ תוכן דבריו

אנחנו עובריך תהליכים ...חלק מהתהליך זה הנפילה שאחרי ההחזקות לתקופה...
תתבוננן בהנ''ל ותתחזק ואל תתן למיטוסים כאלו ואחרים לשבור את רוחך...!!!
חזק ואמץ
שתף אותנו...

תגובה: איפסתי היום את היומן אחרי 152 יום, איך מתמודדים? לפני 6 חודשים, 4 שבועות #148884

• nbym
  • דירוג זהב

חבר יקר! אני מבין אותך! אני נפלתי גם לאחר 130 ימים! איזה שכר גדול יש לך! וואו. זה מדהים!
תרשה לי לתת כמה נקודות קטנות מנסיוני ולעניות דעתי. 

1. אתה לא לבד. זה קורה. הדבר הראשון שעזר לי זה באמת לא לשקוע בעצבות. 
אני מדייק, צריך לעשות תשובה וחלק ממנה זו החרטה (לפי תגובתך, נראה שאתה מתחרט מאוד) - אבל להיזהר לא לשקוע, עשית תשובה? מצוין, תמשיך הלאה. כוונתי לא לקחת את הרגשות מעבר לנדרש. מעבר לעשיית תשובה. 

2. דבר נוסף - לקבל פרופורציות! זה סופר חשוב! איזה הישג עננננקקק! אחי, זה מדהים. נפילה אחת לא יכולה לנצח 152 ימים. כי הימים ששמרת הם חזקים פי 152!! זה 1 לעומת 152. חשבון פשוט. 
היצר בדיוק מנסה ליצור מצב שאתה תחזור בחזרה, ולכן תחשוב מה גרם לך ליפול ולחסום את הפרצה. אל תתפתה ליפול שוב. אל תתן ליצר את הפרס. ועוד יותר מזה, אל תתן לעצמך לחשוב שהנפילה מאפסת הכל ושום דבר לא היה שווה. זה שקר שמנסה היצר למכור. 

3. חלק מהכוחות שעזרו לך לשמור על כמות הימים עדיין אצלך! כלומר אתה נפלת אבל יכול עדיין לשמור עוד 152 יום, ואף יותר. כפי שאתה הסתכלת על הנפילה - תתעמק עוד יותר בהישגים שלך. שמעתי מישהו שאומר, שאנחנו אלופים להסתכל על השגיאות שלנו, אבל כמעט ולא על ההישגים. חשוב חשוב חשוב. 

4. לאחר הנפילה, תמשיך לעמוד על המשמר! לפעמים ב2/3 ימים הקרובים יכולים להיות פיתויים קצת יותר גדולים. תעמוד על המשמר ותצליח להדוף אותם, כפי שכתבתי - כוחותיך עדיין איתך. זה יהיה קצת יותר קל מאשר אדם שעדיין לא הגיע להישגיך. מקנא בך

5. הפחד יכול באמת להפיל. כדאי להמיר את הפחד בזהירות. פחד זה רגש שלילי, אתה יכול לומר לעצמך שאתה כרגע ממשיך להיזהר ואפילו טיפה יותר. לפעמים פחדים גורמים לנו לצאת מפרופורציות. זה חשוב שאכפת לך, אבל שינוי ההסתכלות חשוב לא פחות. לא צריך לפחד, אם אתה מרגיש פחד - תכתוב לנו, אתה יכול גם לכתוב על דף ממה אתה מפחד וככה תוכל לנקות קצת את הלב. 

6. תעשה דברים שמשמחים אותך. דברים שאתה אוהב, מוזיקה תחביב או משהו שיכול להרים אותך ולעודד, תרקוד אפילו עם עצמך. זה כוח אדיר שיכול להפוך את הפסימיות לאופטימיות. ויש לך על מה לשמוח (ימי הנקיות והדברים הטובים הנוספים שבחייך). תכיר תודה על הרגעים של הנקיות, משהו כמו: "תודה לך אבא יקר, שעזרת לי לשמור כל כך הרבה ימים. אני לא מתייאש, אני אמשיך לשמור עד כמה שאני יכול. תמשיך לעזור לי ואל תתן לי ליפול, אני רוצה להמשיך להיות נקי" וכו' תוציא מה שעל לבך, בלי סינון. הלב יודע לדבר הכי טוב. 

מקווה שנקודות אלו יתנו לך כוח. חבר יקר, אני מחזק אותך. אל תתן לעצמך ליפול שוב "רק כי כבר נפלת" כלשונך, עד היום אני מצטער על כך ורק לאחרונה אחרי הרבה זמן, כמה שנים, התחלתי קצת לעלות על המסלול. אני התפתיתי. אל תעשה מה שאני עשיתי. תמשיך לעדכן!

נערך לאחרונה: לפני 6 חודשים, 4 שבועות על ידי nbym.

תגובה: איפסתי היום את היומן אחרי 152 יום, איך מתמודדים? לפני 6 חודשים, 4 שבועות #148886

וואו כמה זה נכון.
כל יום מחדש.
תודה רבה ענקית, חיזקת אותי.

תגובה: איפסתי היום את היומן אחרי 152 יום, איך מתמודדים? לפני 6 חודשים, 4 שבועות #148887

• nbym
  • דירוג זהב

כבוד הוא לי.
אשריך אחי! חזק ואמץ!

נערך לאחרונה: לפני 6 חודשים, 4 שבועות על ידי nbym.

תגובה: איפסתי היום את היומן אחרי 152 יום, איך מתמודדים? לפני 6 חודשים, 4 שבועות #148888

nbym תודה רבה ענקית. קראתי את מה שכתבת, וברור לי שאני אקרא את זה שוב ושוב.
קודם כל תודה על ההשקעה והאכפתיות.
זה גם כיף לי לשמוע את זה ממישהו שהחזיק הרבה ונפל.
זה מחזק, וזה נותן לי מקום.
עם הכל הזדהתי, והוחכמתי. אבל שני דברים שמאאאד הזדהיתי איתם זה שבימים הקרובים אני צריך יותר לעמוד על המשמר... והדבר השני שנתן לי וואו, זה הדיוק הזה: להמיר את הפחד לזהירות. וואו כמה זה נכון. לא לפחד באופן מחליש ומצמית, אלא להיזהר באופן חכם ובעל ניסיון...
תודה רבה ענקית על החיזוק. יישר כח.
עזרת לי, הקב"ה יעזור גם לך...

אשמיך לעדכן בעזרת השם.
מהלך היום היה נקי.

תגובה: איפסתי היום את היומן אחרי 152 יום, איך מתמודדים? לפני 6 חודשים, 4 שבועות #148889

• nbym
  • דירוג זהב

אמן ואמן יקירי!
מחכה בקוצר רוח לעדכונים נוספים:blush:

תגובה: איפסתי היום את היומן אחרי 152 יום, איך מתמודדים? לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148939

(הערה חשובה לכל חברי הפורום בסוף ההודעה)

היה שבוע מלא מלא קרבות. מלא טריגרים.

עמדתי בו בגבורה.

מה שקרה אבל זה היום התבטלו לי כל התוכניות והגעתי לשיעמום ולא ידעתי מה לעשות וישבתי שעות מול מסך קראתי וראיתי חדשותת. הנפש שלי איפהשהו שם הרגישה כלואה, חנוקה, כבויה...

ופתאום הגיע לי דחף לאונן, לא כי יש דחף מיני, ולא כי יש אובססיביות, אלא כי הנפש חיפשה פורקן, בריחה, ריגוש, הימלטות, קיצוני מאיפה שהיא היתה.

ניסיתי המון לפני זה לדוגמא אני יודע שנשימות עוזר לי אבל לא היה לי זמין פודקאסט כזה באותו הרגע.. לא לאט במקלחת חיפשתי איך להימלט.....

ונפלתי.

וקמתי.

עכשיו אני נקי 20 דקות.

הנפילה היא רק אחת ברצף של הצלחות צריך לפעם הבאה להיות מוכן עם פיתרון מעשי למצב.

אני מכיל את זה שאני נפלתי.

מנסה לא להיגרר למקום הזה שאומר, הנה אתה רואה, אין כזה דבר נפילה אחת, אחרי כל נפילה מגיעה עוד אחת.

זה לא נכון!. זה עבודה להכניס את זה עמוק ללב.

תודה לכם על התמיכה...

הערה: התמיכה של כל אחד חשובה, אתם יודעים כמה. איך זה יכל להיות שיש 50 קוראים להודעה ורק 2 מגיבים?

תגיבו זה לא עולה כסף. ראיתם משהו מחזק תגיבו. ראיתם מישהו מתמודד, תחזקו. זה בדיוק שניה וזה יכל לעשות המון לשני. אני אומר את זה מנסיון אישי...

תודה רבה לכולכם ובהצלחה.

תגובה: איפסתי היום את היומן אחרי 152 יום, איך מתמודדים? לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148940

אגב אני אשמח לעזור ולהיעזר במייל שלי..
ben342930@gmail.com
תודה רבה..

תגובה: איפסתי היום את היומן אחרי 152 יום, איך מתמודדים? לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148945

• טובות
  • חבר ותיק

הסתכלות נכונה מאוד
צריך להסתכל על המכלול ולא על מקרים נקודתיים
תודה רבה!
אני חושב שזה נכול גם למה שקרה לנו במדינה
מה שקרה כלל לא נעים בלשון המעטה
אבל אנחנו בתהליך,והקב''ה לא לקח רוורס....אחרי כל הנס הזה בן ה 75 שנה שקוראים לו...מדינת ישראל
''כי לא מחשבותי מחשבותיכם''...למה דווקא בדרך כזו או אחרת ...
אך בטוח שהכל מתנהל כאן בדרך יסית ומפתיעה ולא הגיונית וכל מערכת הביטחון אומרים את זה חד משמעית!!!
משה רבינו שואל למה הריעות לעם הזה??!...
ה' יתברך עונה לו ''עתה תראה את אשר אעשה לפרעה וגו'
נחיה ונראה מי ייתן את הסתירה המכריעה....
נגררתי...סליחה אך זה צועק תלי מהלב...
וזה גם קשור לעניין שלנו בעניין הנ''ל

תגובה: איפסתי היום את היומן אחרי 152 יום, איך מתמודדים? לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148947

• 9625
  • דירוג זהב
nbym כתב on 03 אוק' 2023 16:25:

חבר יקר! אני מבין אותך! אני נפלתי גם לאחר 130 ימים! איזה שכר גדול יש לך! וואו. זה מדהים!
תרשה לי לתת כמה נקודות קטנות מנסיוני ולעניות דעתי. 

2. דבר נוסף - לקבל פרופורציות! זה סופר חשוב! איזה הישג עננננקקק! אחי, זה מדהים. נפילה אחת לא יכולה לנצח 152 ימים. כי הימים ששמרת הם חזקים פי 152!! זה 1 לעומת 152. חשבון פשוט. 
היצר בדיוק מנסה ליצור מצב שאתה תחזור בחזרה, ולכן תחשוב מה גרם לך ליפול ולחסום את הפרצה. אל תתפתה ליפול שוב. אל תתן ליצר את הפרס. ועוד יותר מזה, אל תתן לעצמך לחשוב שהנפילה מאפסת הכל ושום דבר לא היה שווה. זה שקר שמנסה היצר למכור. 

הרשה לי, אדון NBYM היקר, או לחלוק עליך או להוסיף עליך.
152 ימים נקיים משמעותם, 152 כפול 24 שעות כפול 60 דקות של נקיות.
יום לא נקי פירושו דקה או משהו באזור של נפילה. כך שתקופת הניצחון היא לא פי 152 מהנפילה אלא הרבה יותר.
אדון יש לי את הכח המארח היקר, אני ידעתי ואני מקבל את החידוד לזה שוב, כמה חשוב להגיב.
לגבי המצב בו אנחנו שרויים בארץ הקודש, אני שמתי לב שיש הרבה התייחסות לחרדות ולאמצעים להשגת רגיעה רגשית. מנגד, יש לי תחושה שיש הרבה אנשים [ואני בתוכם] שצריכים דוקא שיפחידו אותם כדי להבין את המצוקה ואת הצורך להתפלל ולצאת מהשאננות. 
יש שתי דרכים בעבודת ד' איך לחזור בתשובה. אני מאמין שידידינו 'טובות' יוכל להביא מדרכו של השרף מקוצק את הדרך שנפסת אצל רוב הציבור כהפחדה. מנגד יש את הדרך של הרגעה ופיוס שיותר מקובלת בדורנו.
אני הקטן אומר לך, זה מאוד כואב ליפול. אבל, שבע יפול צדיק וקם. שים לב, לא כתוב שבע יפול וקם - צדיק. הפסוק מגדיר אותו צדיק עוד לפני הקימה. איך זה יתכן??? אני לא יודע תשובה. אבל כנראה שיש נפילה ויש נפילה. ויש שלב שהוא עוד לפני הקימה שאפשר להגדיר את האדם - צדיק.
עוד משהו קטן שאולי אתה כבר יודע אותו...
יש לך את הכח!!!
באהבה, אפי
9625fe@gmail.com

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

תגובה: איפסתי היום את היומן אחרי 152 יום, איך מתמודדים? לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148948

וואו
עדיין לא הגעתי למספר כזה גבוה, מקנא בך! 
תזכור תמיד שאתה אדם אחר, אתה אדם עם נקיות של 152 יום!
תטפח לעצמך על השכם, כי אני למשל ועוד רבים לא מסתובבים עם כזה הישג.
בטח אחרי הנפילה הרגשת שהעולם נחרב... לא יודע איך אני הייתי מתמודד אם זה,
אבל בהחלט תזכור את ההישג וכמו שפירטו פה ותזכור שזהו האני שלך ולא הנפילות.

בברכת חרות עולם

תגובה: איפסתי היום את היומן אחרי 152 יום, איך מתמודדים? לפני 6 חודשים, 2 שבועות #148982

ממש תודה על התגובות.
אני נקי 6 ימים עכשיו.
זה מפחיד, זה מבלבל.
בעזרת השם ננצח את זה כולנו.
אני בטוח ב100% שאנחנו מקרבים את הגאולה והניצחון במערכה עם כל ניצחון ועם כל רגע נקי.
ואחרי כל נפילה לא לתת ליצר לומר לנו: תראה איזה רע אתה, התקופה זועעה ולך זה לא מספיק, אתה מזיק לעם ישראל... או משפטים יותר גרועים מזה. 
להיות חזקים נגד זה ולהבין שזה עוד תחבולת היצר

תגובה: איפסתי היום את היומן אחרי 152 יום, איך מתמודדים? לפני 6 חודשים, 2 שבועות #148983

יש משהו מאד יפה מהרב yy jacobson ששמעתי ולקחתי לעצמי: (הרב ג'ייקובסון, מומלץ מאד לשמוע אותו יש לו המון תכנים עם שמירת הברית, פורנוגרפיה, והתמכרויות.. בעיקר באנגלית..)
אנו אומרים בתפילה כל יום והסר סטן מלפנינו ומאחרינו...
לא הבנתי איפה הוא? מלפנינו או מאחרינו...
אלא: השטן מגיע לפנינו ומושך אותנו למקום לא טוב, ליפול, לעשות טעות...
ואז אחרי שפעם אחת נופלים שם הוא עובר לאחרינו, ואומר לנו: חחח זהו אתה פה אין לך איך לתקן, לפה אתה שייך, זה מה שאתה עושה, זה מי שאתה, ועכשיו נשאר לו רק לדחוף אותנו חלש במידרון וזה מדרון חלקלק כל מי שפה יודעעעעעעעע.
אז הייסוד שלקחתי הוא לא לתת לו את השטן מאחורינו, רק לפנינו.
לפחות שלראש הוא לא יכנס, שלפחות בזה אנחנו נשלוט. זה עבודה קשה בשבילי, והמון אני לא מצליח.
אבל זה עוזר לי המון.
זה מנתק אותי מהמקום המלוכלך, ואומר לי אני בפנים טהור. נקי. מצוחצח.
נפש אלוקית.
והיצר פה לפני מנסה לשכנע. אני פה והוא יצתרך לשכנע!!!!!! ולעשות עבודה להצליח.
כי אותנו לא מפילים בקלות!!!!!!!!

אוהב אותכם מקווה להישאר נקי.

תגובה: איפסתי היום את היומן אחרי 152 יום, איך מתמודדים? לפני 6 חודשים, 2 שבועות #148984

אני ב"ה גם נקי כבר יותר משבוע
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.77 שניות

Are you sure?

כן