ברוכים הבאים, אורח

אני נחוש, למרות הכל.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני נחוש, למרות הכל. 117 צפיות

אני נחוש, למרות הכל. לפני 8 חודשים, 1 שבוע #148169

• אבי678
  • חבר חדש

שלום וברכה לכולם אני מתחזק מיכם אין סוף ואני נהנה כ"כ להיות בחברתכם. 
המקום הזה הוא שערי גן עדן אי שפיות וטהרה אי של שמחה פשוטה, סעד וסמך מדהים ממש אבן נגף כמעט ודאית להיצה"ר הארור הזה.
ועכשיו לעניין, אף פעם לא פתחתי נושא ואני כאן יותר מחודשיים.
בחודש הראשון הייתה לי הצלחה מסחררת גמעתי סרטון אחר סרטון בחשק וכ"כ התקדמתי הייתי פתאום מלא מכם רגשות גבורה ויכולת עמידה מופלאה.
ואז אחרי יום פחות מחודש הגיעה הנפילה. הנפילה היית קשה ונמשכה כמה ימים (בינג') כמו שמתואר בסרטון.
אני מאז לא צולח ימים רבים ללא שימוש כלשהו לעיתים שימוש לבד ללא הוצאת שז"ל חלילה בעוו"ה. אבל ס"ס אין לי חופש, אין לי עמידה אני אדם עם אופי חזק והחלטי בעניינים רבים אחרים. 
ובנושא הזה אני לא מביא לידי ביטוי (לאחרונה) החוזק הזה מה שכן קרה בחודש הראשון במקום הנפלא הזה.
ידעתי בעבר הפסקות ארוכות מאוד כמעט שלגמרי הייתי בחוץ. למעלה משנה שלימה. וגם אח"כ חודשים ארוכים ללא כלל.
לאחרונה (שנתיים) אני לא מצליח להמריא לתקופות הארוכות האלה שוב.
גם כעת כשאני בתקופות נקיון מידי פעם בפעם אני לא רוצה לבוא בשערי האתר הזה לאחר נפילה. אני דוחה את הכניסה ודוחה כי אני חושש לכתוב את הנפילה שם אחרי שהתרגלתי כ"כ להיות חזק וגיבור בחודש הראשון. רק אחרי שיש לי איזה שבוע נקי אני בא לפה וכותב את השבוע הנקי ומתקדם או לא חלילה. 
זהו. אני מעריך אותכם ואני בטוח בהצלחתי. אין לי ספק שאני יהיה ללא הג'וק המתועב הזה בראשי ואני מוכרח להיות אני אני הוא. אבל אני פונה לחיזוקים ע"מ לקצר את הטווח לאותו הזמן הנכסף.

אני אדם עמוס עד מעל הראש בלימודים ומבחנים גדולים (בתורה) עומדים לפתחי והנפילות האלו מאיימות לעקור מעליי את הכל. כמו שאמור על לבן הארמי אובד אבי ביקש לעקור את הכל ואשאר חלילה בלא כלום.

נערך לאחרונה: לפני 8 חודשים, 1 שבוע על ידי אבי678. סיבה: טעות כתב

תגובה: אני נחוש, למרות הכל. לפני 8 חודשים #148269

• 9625
  • דירוג זהב

בוקר טוב לך חבר יקר!!!!!!!
אולי אתה קצת מאוכזב מזה שלא קיבלת עצות במשך 5 ימים. כדאי לשים לב לאלו שסימנו תודה לך על ההודעה ['לייק'].
אני רואה בך אדם מאוד איכותי ומאוד יצירתי.

אני אדם עם אופי חזק והחלטי בעניינים רבים אחרים. 

ומבחנים גדולים (בתורה) עומדים לפתחי

רק הרשה לי לשאול, המבחנים שלך, הם נכפו עליך או מרצונך? לדעתי, אם הם גורמים לך לחץ שיש סיכוי או חשש סיכוי לנפילה, כדאי לשקול מחדש את ההשתתפות בהם.
יש עוד דבר שאתה יכול לראות אותו כמעט בכל ההודעות שלי לחברים. מעקב. זה שם המשחק. אם אתה יודע שאתה צריך להגיש דוח למחרת על מה היה, זה עצמו שומר עליך.
מהחיים האישיים שלי אני יכול לומר, שאני השקעתי הרבה בהנהלות כלכלית נכונה, ולא הצלחתי ליישם. עד שמישהו הציע לי לפני מס' חודשים להכנס לתוכנית שאני מגיש לו כל חודש את כל פירוט הפעולות שלי.ואכן היה מזה שיפור. הבעיה היא שהוא לא הגיב ואולי אפילו לא עבר על זה. כך שלא הרווחתי כלום.
לעומת זאת, כאן באתר, המעקב "העיף" אותי קדימה הרבה יותר מכל דבר אחר שניסיתי בעבר הרחוק והקרוב.
באהבה ובתקוה
אחיך האוהב!!!!!!

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

תגובה: אני נחוש, למרות הכל. לפני 8 חודשים #148271

• תשבי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג כסף

אבי
מזדהה איתך לגמרי. אני גם אחרי נפילה לאחר הפסקה ממושכת, גם אני נחוש להצליח אין לי בזה ספק.
הבלבול שלי הוא - הדרך, לא ברור לי עדיין מה הדרך הטובה בשבילי, בינתיים אני מנסה הכל.
אין ספק, כמו שאמר קודמי, שמעקב או פתיחת יומן מאד עוזרת, זה מנע ממני הרבה פעמים ליפול, כדאי לנסות.
מקווה בשביל כולנו שנצא מזה, ונחיה בקשר טוב עם אלוקים בני אדם.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן