ברוכים הבאים, אורח

המלחמה בזמן קושי כללי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: המלחמה בזמן קושי כללי 159 צפיות

המלחמה בזמן קושי כללי לפני 8 חודשים, 1 שבוע #148092

שלום לכולם,
אני שוב מוצא את עצמי כותב כאן בפורום הנפלא, שנותן במה לדברים קשים וכואבים, שצריכים לדבר עליהם, אבל מסיבות שונות לא מדברים עליהם בציבור שלנו.
אכן כאן זה מקום שכן מדברים עליהם, במטרה לעודד אחד את השני, והכל בצורה צנועה.
ועכשיו לעצם העניין,
אני רוצה לשאול אותכם, 

איך נלחמים בזמן של משבר לא בקשר לזוגיות, מין וכל מה שקשור לזה, אלא במשבר בגלל פרנסה, עבודה, חברה, וכדומה?

בזמן של אבטלה, שיושבים בבית ולא יודעים מה לעשות עם עצמך, אין לי כוח להתמודד גם עם נושא של הדחפים המיניים.
אם זה אוננות,
אם זה פורנוגרפיה,
אם זה סתם לבהות בנשים,

חברים,
תנו עצה, 

תגובה: המלחמה בזמן קושי כללי לפני 8 חודשים, 1 שבוע #148093

צעד שלוש

תגובה: המלחמה בזמן קושי כללי לפני 8 חודשים, 1 שבוע #148094

דבר ברור!

תגובה: המלחמה בזמן קושי כללי לפני 8 חודשים, 1 שבוע #148101

נערך לאחרונה: לפני 8 חודשים, 1 שבוע על ידי משה שלמה.

תגובה: המלחמה בזמן קושי כללי לפני 8 חודשים, 1 שבוע #148199

• amexy1982
  • חבר חדש

מבין אותך בנוגע למצב הכלכלי.
התחלתי בתהליך של פשיטת רגל לפני 3 שנים,
והמצב פשוט ריסק אותי ולא יכולתי להתמודד עם הדחפים המיניים.
אני בתחילת התהליך שלי באתר הנפלא הזה,
ויכול לומר לך שאולי כאשר אתה מרגיש את הדחף - תעשה משהו חיובי בשביל עצמך ותקרא ספר , תלמד משהו חדש - כך דעתך לא תהיה מוסחת מהדחפים.

תגובה: המלחמה בזמן קושי כללי לפני 8 חודשים #148218

חיזקת אותי מאוד!!

תגובה: המלחמה בזמן קושי כללי לפני 8 חודשים #148220

• nbym
  • דירוג זהב

כולי לב, שאלה מקסימה.
אני עדיין מברר את זה עם עצמי. מאמין שזה עניין של תהליך למידה עצמית. כל הזמן אני מנסה דברים חדשים ע"מ להתמודד, ואת הדברים שעוזרים אני צובר כדי להכין ולשפר את כלי ההתמודדות. 
מקווה שאוכל לעזור בכמה דברים שעזרו לי: 

1. אני מאמין שכפי שכתב משה שלמה הצדיק, " לקבל את החיים כפי שאלוקים מכתיב אותם" - כלשונו. 
ואוסיף קצת ואומר במילים אחרות
לא להילחץ ולא לפחד. לקבל. קבלה מחוללת שינוי. קבלה שזה משהו שעובר עליך וזה בסדר. אתה לא לבד. יש מישהו שם למעלה שמכוון הכל. 

2. דבר נוסף, את המשבר אפשר להפוך למשהו חיובי. לבירור עצמי.
כלומר, משבר יכול לעודד חשבון נפש. רגע מה קרה? מדוע אני במשבר? מה הוביל לדברים ואיך אוכל להתקדם ואף למנוע אותו בעתיד? מה הצעד ואפילו הקטן ביותר שאוכל לעשות כדי לשפר במעט את מצבי? במי אוכל להיעזר וכדו'
ענייה על שאלות כאלו גם מעסיקה אותך אבל גם מרוממת אותך. עוזרת לך להגיע לבירור ולשיפור עצמי. כפי שכותב רבי נחמן מברסלב - ירידה לצורך עליה. 
יש משברים בחיים. החיים לא קלים. אבל החדשות הטובות הן שאפשר לתקן ולשפר אותם. אפשר ללמוד מהם. כך בחילוף אותיות, משבר = מבשר. יהפוך לבשורה טובה ולדבר חיובי. 

3. להאמין שניתן לצאת מהמצב. לראות את הטוב שניתן לעשות בכל מצב. לדוגמה, אבטלה = יותר זמן לעצמך. תוך כדי חיפוש עבודה, אפשר להקדיש גם זמן לדברים שאולי נדחו, אולי אפילו לנסות משהו חדש. בנוסף, שווה לבחון האם אתה זכאי לדמי אבטלה עד שתמצא מקום עבודה. שווה להתקשר אליהם ולברר. 
מומלץ לא להישאר במקום. ברגע שאדם לא זז ומשתעמם, טבעי שהחלל יכול להתמלא בדברים שאינם לטובתנו. לא צריך פעול גדולה, מספיק לקום בבוקר ולעשות דבר קטן. לקום מהמיטה, לחפש עבודה באתרי עבודה, לשים מטרה למצוא 2 עבודות שנראות לך מתאימות ולשלוח להן קורות חיים, ולבדוק מדי פעם מה קורה לגבי זה. האם זה מתקדם וכו'. 
במילים אחרות, ליצור לך מסגרת חיובית שתרים אותך ותקדם אותך. זה נכון לכל דבר ולא רק בקשר לעבודה. 

4. להאמין שזה יעבור בסוף. במיוחד כאשר אתה עושה צעד לעבר מטרה מסוימת. זה נותן תקווה, אתה לא לבד שמתמודד וזה עוזר לא להיות יותר מדי קשוח עם עצמך ולהבין ש: "זה בסדר וננסה להתקדם מכאן". תקווה היא המנוע והיא נותנת מוטיבציה. 

5. לשכלל את כלי ההתמודדות, דברים שעוזרים לך - לשמור, דברים שלא עוזרים לך - יעזרו לדייק מה לא עובד. זה תהליך שאין לו זמן סופי, אך מהצד השני, זהו מסע של בירור עצמי שמגדל ומרומם אותך. לאט לאט אנו לומדים מכל דבר ומכל משבר. החיים הם בית ספר אחד גדול. לפעמים יש ימים טובים ויש ימים פחות, אבל מה שבטוח שאנחנו כבר כאן - אז שווה לתת הזדמנות ולא רק אחת...

עצם השאלה שלך היא כבר התקדמות וצעד משמעותי שהתחלת. תמשיך לשתף, תעדכן מה קורה איתך ומאחל לך הצלחה רבה והתקדמות מוצלחת.

נערך לאחרונה: לפני 8 חודשים על ידי nbym.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן