ברוכים הבאים, אורח

יום ועוד יום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יום ועוד יום 129 צפיות

יום ועוד יום לפני 9 חודשים #147822

כותב פה סיכום קצר בעיקר לעצמי 51 מהיום שבו הגעתי לפה אספתי יום ליום שנים שלא התקרבתי למספר הזה 
משתדל להיות ההודאה על כל הטוב שאני עושה ויש הרבה לדון את עצמי לכף זכות שמעט מן הטוב דוחה הרבה מן החושך
והטוב הוא טוב באמת אמיתי טהור החושך הוא מסך ארטילאי מטשטש את נקודת המבט אבל כשלעצמו הוא רק דרך כלי.

תמיד אחרי תקופה טובה יש בי פחד עמוק שהייאוש יפיל אותי כי ''בדיוק נפלת חזק אז מה זה משנה עוד קצת''

פחד מוחשי שכל מה שעבר עלי בחודש וחצי האחרונים גם פה וגם בשאר החלקים של חיי כאילו היה כלום

יש טקסט מכונן לפחות מבחינתי שנקרא ''האנשים הזמניים'' מביאים אותו הרבה בסיכומי שנה פרידות וכאלה אז בהקבלה אני מקווה שיש ''תקופות זמניות''

התקופות הזמניות מגיעות בדיוק ברגע שהיינו צריכים אותם.⁣

תקופות שכנראה לא יהיו שם כשיעלו כתוביות הסיום.⁣

הן באות להעביר אותנו שיעור.⁣

ללמד אותנו משהו על עצמנו.⁣

ללחוץ לנו על איזה כפתור.⁣

לעזור לנו להתמודד.⁣

לראות ברור יותר.⁣

להוות מקפצה לשלב הבא.⁣

לשנות לנו את הפרספקטיבה.⁣

לנצח איזה פחד.⁣

להרים אותנו מהקרשים.⁣

לסגור מעגל.⁣

ואז, ברגע מסוים - הן עוזבות.⁣ 

בגלל השאיפה האוטופית לנצח,

נדמה לנו שכשהתקופות האלה יוצאות מחיינו,

זה אומר שהפסדנו אותם.⁣

שנכשלנו.⁣

שלא שמרנו עליהם מספיק.⁣

קשה לנו להבין שהם עשו את שלהם, ועם כל הצער שבדבר, תפקידם פשוט הסתיים.⁣

אז מדי פעם, על כביש השִגרה המהיר, עם כל הזמני והנצחי ומה שביניהם -⁣

חשוב לעצור, להיזכר ולהודות לתקופות הפשוטות האלה שאולי היו ואינם, אבל לרגע קטן, מתישהו במרחבי הזמן והמרחק - הם היו בשבילנו הנצח.⁣

בעיקר בא לי שתשתפו אותי בתודה שיש לכם על מישהו פה באתר על איזה נקודה שהאירה בכם כאילו בא לי שנתעסק בלהגיד תודה אותי זה מרפא בנפש בפשטות.

נערך לאחרונה: לפני 8 חודשים, 4 שבועות על ידי יוני555555.

תגובה: יום ועוד יום לפני 9 חודשים #147824

מאוד התחברתי למה שכתבת בספוילר

תגובה: יום ועוד יום לפני 8 חודשים, 3 שבועות #147928

• רוח חדשה
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • חבר ותיק

היי אח יקר, מתחבר מאוד לדברים שכתבת ולתחושות. לפחד הזה שהתקופה הטובה תיגמר, שהנה עוד מעט תבוא הנפילה.... באמת כשאנחנו בתוך תקופה טובה של נקיות זה משפיע על כל תחומי החיים, תחושת ההצלחה וההקשבה העצמית ממש נותנת אנרגיות טובות לנפש. 
אני מתחיל להבין שכל החיים שלנו הם "תקופה קצרה". אף אחד לא מבטיח שנישאר נקיים לנצח, אף אחד לא מבטיח שאני לעולם לא אגיד עוד לשון הרע או לעולם לא אכעס וכ'ו, אבל המטרה היא להאריך ולאסוף במהלך החיים כמה שיותר תקופות טובות כאלו בעז"ה. 
אני מרגיש שאני חייב תודה ענקית קודם כל למפעילי ויוזמי האתר המדהים הזה ולה' שעזר לי למצוא אותו. שנים שחיפשתי רשת תמיכה כזו וזה פשוט מדהים. כמובן שגם להמון תגובות מחזקות ומפרגנות שהיו פה וגם לאנשים ששיתפו בקושי שלהם וגרמו לי להבין שאני לא לבד.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.71 שניות

Are you sure?

כן