ברוכים הבאים, אורח

אני חייב עזרה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני חייב עזרה 300 צפיות

אני חייב עזרה לפני 9 חודשים #147740

• tomerk7
  • חבר חדש

אני כל הזמן חוזר לזה למרות שאני לא רוצה. כאילו הקול שבתוכי מתגבר בסוף על הרצון של הגוף להפסיק. איך אני יכול להצליח לגרום לחשיבה שלי להפוך לדחף של התנגדות במקום לדחף של משיכה לזה? אשמח להתייעצויות של אנשים שהצליחו.

תגובה: אני חייב עזרה לפני 9 חודשים #147742

תומר אח יקר
תודה לאל שאתה פה ויישר כח על ההודעה הראשונה ותודה לך על כך.
הנס שלי קרה בדיוק כאן.
קודם כל אני ממליץ לך בחום לחפור בפורום יש פה תובנות נפלאות של אנשים תחשוב על זה כמו שוק ירקות שאתה מסתובב בו ויכול לאמץ רק את מה שאתה מתחבר אליו...
לגבי העניין הספציפי שהעלית אני רואה זאת כך:
היצר שולט עלינו דרך המחשבה, תמיד כשמתגנבת לך מחשבה על תאווה תבין מיד שמדובר במניפולציה של היצר. זה אומר שאם עולה לך בראש רעיון שמשכנע אותך לעשות את זה שוב (בדר"כ שכנוע של המצפון או ההגיון) - זה לא אתה זה היצר! 
אחרי שתדע לזהות את היצר מדבר אליך ולהפריד אותו ממך (אפילו שאתה בטוח שזה אתה מדבר לעצמך) כבר יוקל לך בהתמודדות. יהיה לך מקום להכניס קול נוסף שמתנגד לתאווה.
זו כמובן רק עצה לי זה עזר אולי גם לאחרים יכול לעזור ..
בלי קשר, אני חושב שאי אפשר לנצח את היצר הזה לבד פשוט אין סיכוי נגדו ולכן ממליץ לך לקבל עזרה מבחוץ. אני נצמד לאבא שבשמיים והוא עוזר לי ויש הרבה שמוצאים חבר לשתף ועוזר להם ויש הרבה שגם וגם...
מאחל לך המון בהצלחה
אתה אח שלי ואני אוהב אותך

"אמר רבי יוחנן: אבר קטן יש לו לאדם, מרעיבו - שבע, משביעו - רעב"

"לב טהור ברא לי אלוקים ורוח נכון חדש בקרבי"

תודה השם הטוב שאתה שומר עליי בטהרת הגוף והנשמה בזכות שאיפה מתמדת לטהרת העיניים
נערך לאחרונה: לפני 9 חודשים על ידי עבדIהשם.

תגובה: אני חייב עזרה לפני 9 חודשים #147745

שלום חבר יקר וברוך הבא!

ראשית כל זה שאתה רוצה ומנסה להפסיק, זה כבר חצי התרופה. ובוודאי שתצליח.
בקשר למה שכתבת - להרגיל את עצמינו להגיב שונה במקום לפנות להרגל הקבוע זה תהליך שלא בא ביום אחד, אבל עם התמדה ובעזרת הכלים הרבים שנמצאים כאן באתר זה בהחלט אפשרי.

בהצלחה!

תגובה: אני חייב עזרה לפני 9 חודשים #147814

שלום תומר היקר!
לדעתי, בשלב הראשוני, העיקר הוא לא להתעסק בהתמכרות עצמה כי זה לא שהיא באה יש מאין.
ההתמכרות נגרמת בעקבות חוסר איזון בחיים. קשה לנו עם חוסר האיזון ולכן אנחנו במצוקה. ברגע שאנחנו במצוקה, בגלל שאנחנו אנשים בריאים שרוצים איזון ורוגע נפשי אנחנן נפנה לדבר שייתן לנו את הדבר הזה. אוננות ופורנו בהחלט מספקים רגיעה וריגוש.

לכן, לדעתי, קודם יש להבין מה הבעיה עם איך שהחיים שלך מתנהלים עכשיו. אולי אתה לא מסופק בזוגיות שלך, אולי ביחס עפ ההורים, אולי בעבודה, אולי בלימודים אולי אתה לא אוכל טוב אולי לא ישן מספיק וכו וכו רק אתה ומי שמכיר אותך טוב יכול לדעת את הסיבה.
ברגע שתפתור את הדברים האלה יווצר לך איזון נפשי בחיים וכך בכלל לא יהיה טעם לפנות לפורנו, כי תכלס כשחושבים על זה, כמו שאמרתי, אין שום סחבה הגיונית לפנות לפורנו זה נטו צורך פנימי בגלל חוסר מסוים בנפש.

לכן למסקנה קודם כל תעשה חשבון נפש עם עצמך, תבין איך לשפר את החיים שלך ולשחרר את הצורך הזה של הפורקן המיידי.

בהמשך אפשר גם לטפל בהתמכרות הספציפית כמו להבין מה הטריגרים שלה ואיזו סביבה מייצרת את הדחפים וכו׳

בהצלחה מלך. אה ותכלס צדיק, הכל זה ה׳ המלך. פנה אליו בתפילה כנה, הוא בטוח יעזור! ❤️

תגובה: אני חייב עזרה לפני 9 חודשים #147825

anonymous123qwe כתב on 31 יולי 2023 03:33:

לכן, לדעתי, קודם יש להבין מה הבעיה עם איך שהחיים שלך מתנהלים עכשיו. אולי אתה לא מסופק בזוגיות שלך, אולי ביחס עפ ההורים, אולי בעבודה, אולי בלימודים אולי אתה לא אוכל טוב אולי לא ישן מספיק וכו וכו רק אתה ומי שמכיר אותך טוב יכול לדעת את הסיבה.
ברגע שתפתור את הדברים האלה יווצר לך איזון נפשי בחיים וכך בכלל לא יהיה טעם לפנות לפורנו, כי תכלס כשחושבים על זה, כמו שאמרתי, אין שום סחבה הגיונית לפנות לפורנו זה נטו צורך פנימי בגלל חוסר מסוים בנפש.

לכן למסקנה קודם כל תעשה חשבון נפש עם עצמך, תבין איך לשפר את החיים שלך ולשחרר את הצורך הזה של הפורקן המיידי.

מחילה אחי היקר המקרה שלי הוא הפוך.
בכל הנושאים שתיארת ללא יוצא מן הכלל ובנושאים נוספים היה לי חוסר איזון. לא הצלחתי לטפל באף אחד מהם למרות שפעלתי המון כדי לתקן. 
היום אני יודע שרדפתי אחרי עצמי. כמו פול גז בניוטרל...
תודה לאבא שבשמיים אני נקי כבר 40 יום ובכל הנושאים ללא יוצא מן הכלל המצב משתפר פלאים! 

מחילה אחי זו המהות של התהליך שאני עובר, עד כדי שאני מתרחק מהתאווה כמו מאש כדי לא לאבד את הנס הזה שמרפא לי ולמשפחתי את כל מה שכמעט התמוטט ממש עד היום בו התחלתי לשמור את הברית (ואם לדייק יותר -  את העיניים..)
היה חשוב לי לשים כאן את המקרה שלי..
אוהב אותך אנו-נימוס אחי היקר

"אמר רבי יוחנן: אבר קטן יש לו לאדם, מרעיבו - שבע, משביעו - רעב"

"לב טהור ברא לי אלוקים ורוח נכון חדש בקרבי"

תודה השם הטוב שאתה שומר עליי בטהרת הגוף והנשמה בזכות שאיפה מתמדת לטהרת העיניים
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן