ברוכים הבאים, אורח

משתף את החברים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: משתף את החברים 187 צפיות

משתף את החברים לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147588

מה שלומכם אהובים?
רציתי לשתף אתכם.
קודם כל, פשוט לי שאני אצליח להגמל מההתמכרות כליל, השאלה אם זה יהיה החל מהפעם האחרונה שנפלתי או בעתיד הקרוב מאוד בע״ה.
דבר שני, התחלתי את המסע לפני שבועיים מהיום. איך שהתחלתי הכל היה חלק פשוט וכיף! התמדתי בתוכנית הטיסה. ידעתי שיש סיכוי שאני על זמן שאול כי גם פעם שעברה שניסיתי להפסיק (לפני לא מעט שנים) התחילה ככה בגמילה של שבוע ואז חזרה להתמכרות.
אני צלחתי ב״ה עוד יום ועוד יום. מדי פעם היו דחפים שתודה לאל הצלחתי להשקיט.
לאחר 10 ימים נפלתי. לא מתוך טירוף של דחף אלא מסוג של שעמום, ידעתי שאני לא רוצה את זה אבל אולי סוג של ידעתי שזה יקרה מתישהו. יום אחרי ב״ה נשמרתי.
יום לאחר מכן, אתמול, היה לי דחף חזק. מיד נכנסתי לאתר שלנו, לתוכנית הsos, בחנתי את האופציות השונות ונכנסתי לאחד המשחקים.
היה נחמד אבל איך שהיה נמאס לי ממנו הדחף שוב עלה על גדותיו ונפלתי.
מה שמאוד שימח אותי שהמעשה היה מאוד מענג ומלהיב. אחרי כמעט 20 שנות התמכרות באופן יום יומי זה מאבד את הטעם, בקושי נהנים וזה סתם עוד משהו לסמן וי. אתמול זה  היה ממש מרגש, הרגשתי דפיקות לב ורצון חזק. זה העיד לי על כך שהתוכנית החזירה אותי לבריאות הטבעית שלי, מין זה דבר טוב מרגש ומבורך וההתמכרות גרמה לזה להיות עבורי כלום (גם פגע באינטימיות עם אישתי כמו שהזכרתי בפוסט הראשון שלי).
אני יודע שאלו סתם היו נפילות שטותיות וכמו שהזכרתי בהתחלה אני אצא מזה מהר יותר משאני אשים לב.
אלו סתם היו נפילות נגד עין הרע חח
כי אם לא היו נפילות אולי הייתי חושב איך זה יכול להיות שאיך שהתחלתי מיד נגמלתי לגמרי, אז היו שתי נפילות בשביל להשתיק את זה וזהו. בע״ה אני ממשיך בכל הכוח עם הגמילה ויוצא מזה!

תודה על היכולת לשתף!
אנחנו נצא מזה חברים לא להתייאש!!! קטן עלינו!

תגובה: משתף את החברים לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147615

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

כיף לשמוע את הרוח האופטימית שלך.

בהצלחה!

תגובה: משתף את החברים לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147623

תודה יוסי היקר.
אתמול לצערי נפלתי שוב, זה לא הכי מחזק את האופטימיות אבל בכל זאת, אני מנסה להחזיק ולא להתייאש! בע״ה נעשה ונצליח!

תגובה: משתף את החברים לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147708

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום
שלום anonymous123qwe,

החלק הכי חשוב זה לא להתייאש .

אולי כדאי לנסות פעולות/דברים שלא ניסיתי בעבר?

אני יכול להגיד שאצלי ניסיתי להישאר נקי באותה הדרך... ו"להפתעתי" גיליתי את אותה התוצאה..

לילה טוב חבר
נערך לאחרונה: לפני 9 חודשים על ידי יוסי91. סיבה: טעות כתיב

תגובה: משתף את החברים לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147725

תודה רבה.
שאלה לי אלייך, אתה נקי אכן כמו שכתוב פה 138 ימים?
אם כן, אשמח לדעת בקצרה או באריכות (עדיף) על המסלול שעברת בשביל זה, כמה זמן עבר ומה היו אבני הדרך.
תודה!

תגובה: משתף את החברים לפני 9 חודשים #147738

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

אני אכן נקי 138 יום (עם מעידה אחת קשה באמצע) אבל לצערי אני עדיין לא מפוכח.

אני בתהליך הזה 5 וחצי שנים, עם מספר הפסקות באמצע.
מעתיק לפה את השרשור שלי למסע שלי - "תהליך התנקות":
gye.org.il/forum/51-%D7%94%D7%A6%D7%9C%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%A7%D7%A9%D7%99%D7%99%D7%9D/111353-%D7%AA%D7%94%D7%9C%D7%99%D7%9A-%D7%94%D7%AA%D7%A0%D7%A7%D7%95%D7%AA

אם יש שאלות נוספות אתה מוזמן לשאול ואנסה לענות עליהם

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן