ברוכים הבאים, אורח

לזכור את הדרך... ולהמשיך הרבה יותר קדימה! בס"ד.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לזכור את הדרך... ולהמשיך הרבה יותר קדימה! בס"ד. 237 צפיות

לזכור את הדרך... ולהמשיך הרבה יותר קדימה! בס"ד. לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147391

שלום חברים,
אני פותח שרשור לזיכרון דברים. לאחר כאב והשפלה כואבים. 
בפרט בתקופה זה בה אני מוצא עצמי מתמודד שוב ושוב... הרבה יותר קשה מהרבה זמנים טובים שהיו לי.

רק קצת תזכורת מה עבר עלי עד היום,
בעבר ועד לא מזמן עבדתי מאוד מאוד טוב וחזק. וברך ה' הייתי רחוק מאוד מאוד! עד כדי כך שהשתמשתי כל הזמן ללא סינון מרוב החלמה. [הגעתי לנקיות של כ 2790 ימים! - כשש וחצי שנים רצופות של החלמה מדהימה!!]

כיום, המצב אחרת, הזנחתי את מצבי והפסקתי לעבוד לנוכח השינויים שחלו במצבי. שהקשו עלי להמשיך את העבודה.
וכך עברו להם עוד ימים ועוד ימים ועוד ימים בהם היה נראה כאילו הכל טוב ושאני עדיין בתוך ההחלמה. 
זה גרם לי לתחושה וגורם לי אט אט לחזור לדרך הישנה. 
קיבלתי כמה תזכורות בימים האחרונים. 
אבל היום קיבלתי ממש תזכורת ברורה וחזקה בלי כל ספק. 
נפלתי מאוד! 
והדבר מאוד כואב לי! כואב לי וכואב לי. 

אני רוצה לחזור לדרך החדשה, שם היה לי טוב מאוד מאוד מאוד. 
לשם כך אני פותח את האשכול כדי להזכיר לעצמי מדי פעם. שתמיד יש מקום לעבודה, גם למי שהחלמתו רבה וגדולה. (אם כי לא באותה התדירות וההשקעה כמי שמתחיל). 

בתקווה להתקדמות והחלמה רבה וחזקה הרבה יותר ממה שהייתי בה בעבר. 
החותם בכאב ובהשפלה גדולה!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

נערך לאחרונה: לפני 9 חודשים, 2 שבועות על ידי חידושים מדהימים.

תגובה: לזכור את הדרך... ולהמשיך הרבה יותר קדימה! בס"ד. לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147404

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מאד
נשמח להתעדכן
לשמוע שיתופים
משתתף בכאב
ומזדהה מאד

תגובה: לזכור את הדרך... ולהמשיך הרבה יותר קדימה! בס"ד. לפני 9 חודשים, 2 שבועות #147439

תודה רבה!
זה נותן כוח!

קיבלתי על עצמי הפסקה קצרה כדי להתחיל חזרה מחדש. 

קצת להכיר את האמת ולגלות את השקר... 

כשאתה מביט ב... הכל נראה נוצץ ווורוד ויפה ומושלם מאוד מאוד. 
אבל רק רגע, אתה יודע מה השקיעו עבורך כדי להגיע למצב והרמה הזו????? אתה יודע ומדוע לכך??? 
- כסף, זמן - ימים ולילות ושעות, נוחות, צילום מקצועי, האנשים הנכונים, אתר מושקע ומתקדם, תשלום לעורכי לשון ומעצבים - והכל בחינם ולמענך!!
- הייתכן????? - כל כך הרבה זמן כסף ומשאבים רציניים - בעבורך! - ובחינם! - ורק בשבילך???? 
האם אתה מכיר עוד דבר כזה שכל כך משקיעים עבור בנאדם בלי לקבל כל תמורה שהיא - בשום צורה ובשום דרך??? 
האם יתכן ויכול להיות דבר כזה???? 

השכל הפשוט אומר שוודאי מחובה ומוסתר פה איזה אינטרס ושיקול כזה או אחר. 
ומה הם?? 

יש לי עוד הרבה מה לכתוב על כל תעשיית הבלוף והעבודה בעיניים שיש בכל הנושא הזה. המון רמאות ונוכלות שנראה כדבר אמיתי ומבטיח. ושאולי כן יש איזשהו משהו... 
אבל לא!
אין אפילו קורטוב אחד של אמת בכל הסיפור הזה!
הכל שקר!
ושקר אחד גדול!!!

אתם מכירים את הדוגמניות שהספיקו כבר להתגרש חמש-שש פעמים ואף יותר??? 
- מה היה חסר להם שכל כך הרבה התגרשו ובגדו שוב ושוב??????????????????
כנראה שגם להם לא כזה טוב כפי שנדמה לנו.

כיום אני משוכנע שאין מי בעולם שנהנה מכל הדבר הזה, אלא מקור ההנאה הוא בא ממקום אחר לגמרי. לא מהדבר הזה עצמו. כל מי שישים לב על עצמו באמת, יווכח במסקנה אמתית זו. 
רק שיש הרבה סחרור ובלבול המקשה לראות ולדעת את האמת. 

למען האמת באמת, במה הייתה חפץ לעשות ולעסוק עכשיו??? אבל כל האמת האמיתית שלבך חפץ??? 

תגובה: לזכור את הדרך... ולהמשיך הרבה יותר קדימה! בס"ד. לפני 9 חודשים, 2 שבועות #147502

גם לבעל ואישה יש אינטרסים שונים...
כל שכן וקל וחומר באינטרנט ובשאר הדרכים. 
לא יתכן שמחה בחלל ריק.
זאת הבנה שהכל ביסודו הוא שקרי, לא מה שאנו מבקשים

תגובה: לזכור את הדרך... ולהמשיך הרבה יותר קדימה! בס"ד. לפני 9 חודשים, 2 שבועות #147507

הלכו והשקיעו זמן כוח וכסף... והכל בחינם??? הייתכן???
המפליא והמעניין הוא שצריך להבין - היכן הם החיים של כל אלו המכבים על המסך? היכן הם החיים של כל הדוגמניות שרואים ושומעים בכל מקום וכו' ??
מה, האם אין להם בית?
הם לא צריכים לישון?
לאכול?
להביא פרנסה?
לטפל בדברים משלהם? (=לכבס, לגהץ, שירותים, מקלחת, דואר, קנייה הכרחית, טיפול רפואי וכו' וכו')
לעבוד ולסדר דברים חשובים בחיים? (=משכנתא, עבודה, דירה, ענייני עירייה וכו')
הם רק פנויים לכל הריח והזעה המגעיל?
אין להם חיים והם חושבים כל הזמן אך ורק עלינו תמיד תמיד מבלי הפסקה 24 שעות שבע ימים בשבוע??? תמיד בלי לנשום אוויר?? בכלל??

נערך לאחרונה: לפני 9 חודשים, 1 שבוע על ידי למען הסדר הטוב.

תגובה: לזכור את הדרך... ולהמשיך הרבה יותר קדימה! בס"ד. לפני 9 חודשים, 2 שבועות #147527

תמיד תמיד תזכור! ותחזור ותזכור שוב ושוב.

הכל נמצא בסרט עצמו! לא בחיים המציאותייים, ומחוץ למסך והסרט המדומיין, שלא קיים דבר כזה בחיי השגרה הנורמלים. 
הכל חוזר על עצמו, 
האם ראיתה בסרטים הללו, ואפילו בסרט אחד בלבד, שאותם האנשים שהיו שם, היו נראים מעונגים ומאושרים ושמחים ממש, לאחר מעשה. בדומה למה שרואים על אנשים היוצאים מהחתונה שמחה אמיתית ? 

תנסה להבין, למה יש שמחה כביכול בדברים הללו? הרי האנשים הללו בסופו של דבר הם כמו זרים אחד לשני, לא בעל ואישה. ולכן מה פתאום ששניהם יהיו שמחים ומאושרים ממש לאחר מעשה? 
ננסה להבין מה היה פה; האם הם עשו משהו טוב שלכן לכאורה הם שמחים? אולי הם התפתחו בכישורי החיים? אולי הם הוסיפו ידיעות חשובות ומקדמות בחיים? אולי הם השתפרו ביחסי אנוש וכבוד אמיתי? 

אבל רק רגע, למה בעצם אני שומע כל הזמן על בגידות? הרי מקודם הבנתי שהיה להם (יתכן) שמחה וששון וחיים טובים? - איך יתכן שהגיעו למצב כזה בו הם בוגדים במישהו ומפנים אליו עורף? היכן הכבוד ההדי שהיה צריך להיות להם בחיים? 

אהה! הבנתי! 
אולי בעצם בשעת מעשה הם לא באמת מחוברים לאותו הדבר?? אבל אי אפשר להכחיש שראים פה משהו מיוחד ומדליק... אז איך אפשר לומר שהם לא שם באמת? 
אולי הם שם לפי שעה??

אז רק רגע, כל החיים שלהם זהו ניסיון טעימות??

אז בעצם אני מבין שהם מתוסכלים ושבורים ביום-יום שאין להם את מה שיש להרבה אנשים... (בעל ואישה שמכבדים ומערצים האחד את השני)?

ורק רגע, אז איך הם בעצם יכולים לחיות חיים שכאלו - אם לא טוב להם בעצם בחיים?
אולי הם על כדורים וסמים? - יש מצב?? 

אם תמצאו "אפילו אחד כזה" שלא נמצא על כדורים/סמים או בטיפול פסכולוגי/נפשי כלשהו. נא עדכנו אותי!
אני עד היום לא מכיר "אפילו אחד בודד" שלא שייך לקטגוריה והקבוצה הזאת. 

ואם לאחר חיפושים ארוכים תמצאו איזה אחד כזה, אז יש שתי אפשרויות. או שהוא בבחינת צדיק בסדום ואולי רק מתחיל, או שבקרוב ממש הוא ימצא את עצמו על כדורים/סמים טיפולים וכו'.
אי אפשר להיות שם יום-יום ולהישאר שפוי ונורמלי המחובר למציאות ולחיים עצמם! 

אתם יודעים עד היום כמה יש כוכבי פורנו סימו את חייהם בהתאבדות? 
עשרות - בוודאות!!! ומסתבר מאוד שיש מאות! (רק שאין מעקב אחריהם).
וכל השאר?? בדרך לשם... או בדרך לטיפול!!!

אל תתנו להם לעבוד עליכם, לשקר אליכם, להוליך אותכם שולל!!
אף אחד מהם לא מחובר לחיים באמת. כולם שם נאנקים תחת סבל הפורנו המסריח. 

אבל הכל נראה שם יפה וטוב? 
בגלל שאתה כל כך תמים ודפוק (וסליחה על הביטוי) לכן אתה קונה את הצבעים שבפלסיטק של המסך. תסגור את המסך!
ותביט לאנשים בחיים ותגיד לי האם אתה מכיר ורואה על האנשים ואפילו על אחד! - חצי מההצגה שראיתה מקודם על המסך? 
בבקשה ממך, אנא, תהיה מחובר לחיים תמיד ותסתכל תמיד על מה שבאמת קורה ולא על הסרטים שנתקו אותם מהחיים בשביל למשך ולגנוב ממך כסף. 
-  מה וכי הם פריירים שעבדו ליצור סרטים ולבנות אתרים מושקיעים לחינם? אך ורק בשבילך?? 
אתה מדומיין?? 

אם אתה לא משתכנע עד פה, חכה לפוסט הבא. אני יראה לך בעז"ה את שרשרת השקרים והעבודה בעיניים שאתה ממשיך לקנות, כאילו הכל טוב, יפה ואמיתי. 
אז לבינתיים,
חלומות נעימים! 

נ.ב. אם אתה מחפש משהו שימלא אותך ויתן לך סיפק אמיתי באמת בחיים (לא כמו הפנטזיות). מציע לך לנסות ליצור חיבור לבבי, שקט ונעים, עם אביך שבשמים. 
הוא אוהב אותך באשר אתה, לא דן אותך ולא שופט אותך, אלא פשוט אוהב אוהב.

נערך לאחרונה: לפני 9 חודשים, 1 שבוע על ידי למען הסדר הטוב.

תגובה: לזכור את הדרך... ולהמשיך הרבה יותר קדימה! בס"ד. לפני 9 חודשים, 2 שבועות #147531

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • דירוג כסף

יפה מאוד מזדהה אתך מאוד 

צודק בכל מילה

תגובה: לזכור את הדרך... ולהמשיך הרבה יותר קדימה! בס"ד. לפני 9 חודשים, 2 שבועות #147556

האם היה לך דבר בחיים שעשית אותו ללא כל אינטרס שהו? 
אתה מכיר מישהו שעשה/שעושה דבר ללא כל אינטרס וסיבה שהיא? 
[גם התנדבות נובעת מאינטרסים ורצונות שונים. של רווחים שונים].  

בינתיים, עד היום עוד לא מצאתי אפילו אדם אחד כזה! שיעשה דבר באופן טהור ללא כל אינטרס!  
תמיד תמיד יש אינטרס וסיבה כלשהי שהיא היא המנחה את האדם לפעול ולעשות את מה שהוא עושה ועשה. 

אם הדבר נכון בכל תחומי וענייני החיים כ-ו-ל-ם, האם נראה לך שכל הדיבורים והסרטים הם לא בכלל זה? הם לא נעשים ממקום של אינטרס?? הם עד כדי כך כל כך טובים ונפלאים??? (כן, הם מעולם לא בגדו באיש, ולא אנסו, ולא התגרשו שבע פעמים, והם תמיד היו נפלאים ונאמנים לשני במאה אחוז!! ?? הכל כביכול כמובן למי שלא מבין). 
בוודאי שגם להם יש איזשהו אינטרס בכל הסיפור פה. 

אבל איך אתה מכחיש שרואים איזה סרטון מדליק וחמוד שלהם? מה הבעיה לראות עוד סרט מדליק - איזה אינטרס יש להם בזה? מה, גם הסרטון הזה שלהם הוא אינטרסנטי? הרי אתה רואה נטו את מה שהם עשו, בלי כל תוספת מיותרת, בלי לבקש ממך אפילו שקל. אלא רק תביט ותהנה. איך יתכן שיש כאן אינטרס?? 

לא באתי להכחיש עובדה, שאם רואים איזשהו סרט מדליק ומעורר ללא כל תנאי וסיבה - שיש לו אינטרס.  
לכאורה יתכן ויהיו כאלו סרטים. 

אבל תן לי להציע לך איזה נקודה שתיים ותגיד לי לאחר מכן האם אתה חושב שאותו הסרט המדליק היה בלי כל אינטרס? 

האם ראית או שמעת על איזה רופא בכיר שהפך להיות שחקן פורנו?
אולי שמעת על איזה עורך דין מפורסם שעזב את שרותי המקצוע שלו והפך לשרת את הציבור דרך הפורנו? הפך להיות כוכב פורנו?
או אולי, האם שמעת על איזה כלכלן בכיר וידוע שנטש הכל לטובת העיסוק בפורנו ובמין סדרתי? 
ואולי כן שמעת על איזה שופט או טבח מפורסם שהחליפו את מקצועם בלהיות שחקן סרטים? 

אני חושב שמעולם לא ראית ולא שמעת על איזה אדם שיש לו עסק רווחי ומכניס שמצבו הכלכלי טוב ויציב ומכובד מאוד - שיחליט ביום אחד להתחיל לככב ולשחק בסרטים הללו...!! 

אין דבר כזה!! 
ולא יתכן שיהיה דבר כזה!!

אדם שיש לו עסק מכניס וחייו טובים איננו מחפש להיות במקומות שכאלו!

מי שנמצא במקומות האלו יכול להיות דווקא ההפך ממה שנמצאת בו החברה. 
מי שנמצא במקומות שכאלו מוכרח שזה נובע ממעמד חברתי וכלכלי גרוע ממש. כי אם מעמדו הכלכלי והחברתי היה טוב - מה פתאום הוא שם... מה יש לו לחפש שם... מה הוא מצא שם...??? הרי יש לו הכל, יש לו חיים טובים??

תתאר לך שראש ממשלה החליט ביום אחד לעזוב הכל ולהצטלם לעיני כל העולם ללא בגדים?? 
- מה היית אומר וחושב עליו? שהוא משוגע, - נכון!? 
אותו הדבר בשאר מקצועות החיים; אדם שטוב לו בחיים - מה פתאום שהוא יזרוק הכל רק בשביל שיראו אותו בסרטי פורנו? 
איזה הגיון יש בזה לזרוק הכל... רק בשביל - לשרת את הציבור - באהבה ובהתנדבות, כביכול?? 
ברור מאוד שלא יתכן שאדם שטוב לו שהוא יהיה שם. 
ואם הוא שם... סימן ברור ופשוט, שלא טוב לו בחיים!! 

ואם נרשה לעצמינו לבדוק אותו (את המככב/ים בסרט) ברצינות; אנו נגלה שמדובר באדם גרוש/גרושה שנהרסו להם מערכת החיים. אנשים עם חובות, אנשים עם דימויי נפשי נמוך, ללא ביטחון עצמי, אנשים עם בעיות חברתיות, בעלי מוגבלויות שונות, עניים, אנשי סבל ודיכאון. כאלו שלא טוב להם בחיים בכלל! (ומצבך בו הינך נמצא כיום, למרות כל נפילותיך הרבים - עדיף עליהם עשרות מונים! כפול עשרות מונים!! כי אלו אנשים שלא חושקים בחיים בכלל ורע להם עם עצמם תמיד באופן בולט חזק וניכר). 

כעת, כשאנו התחלנו להבין שאלו המככבים בסרט הם בעצם אנשים בעלי מעמד חברתי רע, גרוע וסבל... ולא טוב להם... ואין להם טיפת אור בחיים. - האם אתה עדיין חושב ומשוכנע שהסרט אותו הוציאו לאור היה ממקום של 'לאפשר לך להנות' ללא כל אינטרס מצדם?? נראה לך שהם באמת חשבו איך להנות אותך ולעשות לך טוב - בו בזמן שהם עצמם במצב גרוע מאוד ודפוק?? 

- פשוט שיש להם אינטרס גם בסרט הזה הנראה כביכול 'עוד סרט להנות ממה שקורה'. 

- מה אינטרס שלהם????

יכולים להיות כמה: הם פשוט חשבו ועשו איך...
- לקחת ממך כסף,
- שתתחתן איתם ותממן להם את החיים (- לא טוב להם בחיים, אמרנו!?) 
- פרטנר ושותף לחיים... (- חיים בבדידות ודיכאון, אמרנו!?). 
- לקבל מהציבור ליקים ולהיות במעמד חברתי נחשק שכולם ירדפו אחריו ויזרקו לו בסוף כבוד וכסף... 
- לשעבד אותך למהלך האישי שלהם... (בין היתר לגרום לך לצרוך אותם... בכסף!  ועוד קצת  כסף....). 

שורה תחתונה. 
הם רוצים ממך איזה משהו... כל העניין שלהם זה איך לגרום לך... להוציא ממך... 
חוץ מזה, אין להם שום אינטרס. שום הנאה ושום לגרום לך ליהנות. אין כל כוונה לשם... וזה גם לא מכוון לשם... (ולכן לא תראו אותם שמחים שם בשום צורה ואופן).  
אלא העיקר שלהם הוא, שתוציא כסף או שתהיה הפרטנר והשותף שלהם לחיים. (שגם פה, שיהיה מישהו שיממן אותם וייתן להם מעמד וכו').

נערך לאחרונה: לפני 9 חודשים, 1 שבוע על ידי למען הסדר הטוב. סיבה: להפחית טריגרים לחברים אחרים

תגובה: לזכור את הדרך... ולהמשיך הרבה יותר קדימה! בס"ד. לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147620

תודה רבה לאבי הטוב שבשמים. 
חושב שעליתי חזרה על הדרך... ברוך הוא וברוך שמו!
אני נקי!
- בלי פנטזיות
- בלי טריגרים,
- בלי להוציא...

ראש נקי כמעט כמו שהייתי בהתחלה - למרות שצפיתי כמה וכמה פעמים באתרי פורנו ממש, הרבה זמן, ובליתי בכל מיני אתרי בלבול מוח ומפגרים ומטומטמים! (הייתי שולח אותם לפסיכיאטרים דחוף בהקדם - משוגעים!  דפוקים במוח! דחוף אשפוז!).

עזר לי מה שכתבתי להוכיח שמדובר באמת בתעשייה גדולה של רמאות ובלוף ונוכלות. ואני מתכוון בכל הרצינות ממש. הם ממש משקרים על כולם. והם יודעים איך לעשות את זה ולשקר כאן על כולנו. אני מכון להתווכח עם כל אחד ולהוכיח שחור על גבי לבן שמדובר במצגי שווא ושקר ונוכלות - בלי טיפת קורטוב של אמת והנאה באמת. אלא הכל בלבולי מוח וחולי נפש ממדרגה ראשונה. 
נראה אותם הולכים ברחוב מרכזי ללא בגדים בכלל. 
אל תאמינו לחולים ולמפגרים הללו. 
- שקרנים רמאים צבועים נוכלים וכו וכו וכו 

נערך לאחרונה: לפני 9 חודשים, 1 שבוע על ידי למען הסדר הטוב. סיבה: להפחית טריגרים לחברים אחרים
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.59 שניות

Are you sure?

כן