ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: קשהההה 460 צפיות

קשהההה לפני 11 חודשים #146658

אני נקי כבר 5 ימים זה אולי נשמע קצת אבל אני עכשיו בקושי מטורף מרגיש ממש עכשיו את העוצמה של ההתמכרות שלי שעד היום לא חשבתי שאני כזה מכור אני מרגיש שזה קשה הנסיונות האלו אני מתבייש בזה שזה גם נסיונות על גברים שזה לא בדרך הטבע ממש קשה לי אני מתחיל לחשוש שאני לא אעמוד בזה טעטע תעזור!!!!!!

נערך לאחרונה: לפני 11 חודשים על ידי מוטי315.

תגובה: קשהההה לפני 11 חודשים #146660

מוטי, תחזיק חזק, זה יעבור, חבל להפסיד נקיות, מקוה שיהיה לך הצלחה

תגובה: קשהההה לפני 11 חודשים #146661

אתה צודק פשוט ככ קשה לי עם התאווה לגברים זה גומר עלי כי זה מלווה אותך בכל מקום אבל תודה אחי על החיזוק

תגובה: קשהההה לפני 11 חודשים #146662

בהצלחה

תגובה: קשהההה לפני 11 חודשים #146666

בהצלחה מוטי

תגובה: קשהההה לפני 11 חודשים #146688

אתמול התגברתי למרות שהיה קשה אבל היום אני מרגיש את הקושי כפול 10 ממש קשה לי בלי המקום הזה הייתי נופל אני מרגיש גם שינויים במצב הרוח מה שעוד יותר מקשה על ההתמודדות כי הייתי רגיל לברוח לשם בזמנים כאלה  תודה אחי על ההתענינות

נערך לאחרונה: לפני 11 חודשים על ידי מוטי315.

תגובה: קשהההה לפני 11 חודשים #146689

מבין אותך לגמרי
זה לא קל המחלה שלנו
תמשיך לבוא
מתפלל עבורך שתמצא דרך שעובדת לך

תגובה: קשהההה לפני 11 חודשים #146699

• מחילה
  • חבר חדש

אח יקר אתה. כולנו נאבקים בהתחלה.
אבא יעזור לנו למצוא את הכוחות שטמונים בנו.
אנחנו לא מודעים לכוחות בנו. ההרגל גורם לנו לראות הכל חשוך.

תגובה: קשהההה לפני 11 חודשים #146722

• aviyodea
  • דירוג זהב

מה איתך מוטי?? 

תגובה: קשהההה לפני 10 חודשים, 4 שבועות #146765

• רוח חדשה
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • חבר ותיק

מוטי יקר המון בהצלחה!! כמו שאמרת , התאווה הזו (לא משנה לאיזה מין) היא מנגנון בריחה לפעמים במצבים רגשיים קשים. כשאנחנו מנסים להפסיק ויש הצטברות של עומס רגשי המוח מנסה בכל הכח לגרום לנו לעשות את זה כי ככה הוא רגיל. מצד שני בדיוק ברגעים האלו יש גם הזדמנות להבין שוואלה, יש לי בנפש המון רגשות קשים שעד עכשיו הדחקתי וברחתי מהם. לשבת עם עצמך ולכתוב מה אתה מרגיש בנפש, מה עובר עליך ולנסות להבין למה. בסוף ולטווח הארוך זה מה שהכי עוזר. בסוף התהליך הזה הופכים לאנשים יותר בריאים ושמחים וגם יותר מודעים.

תגובה: קשהההה לפני 10 חודשים, 4 שבועות #146768

מוטי היקר, עדכן אותנו על מצבך! ההתמודדות שלך נשמעת קשה מאוד, משהו מיוחד. אתה צריך לדעת ביסוד הכל דבר בסיסי - אתה יכול. גם אם אתה עדיין לא יודע איך - אין ספק שאתה יכול. יש דרך מסויימת לתרגל את זה, היא מופיעה במדריך שמעתי אותה מכמה רבנים - תפוס את עצמך כמה פעמים ביום כשאתה רוצה לעשות משהו, לאכול משהו וכדו' (שהוא מותרות) ותגיד לעצמך - אני מחליט על עצמי ואני קובע שאני לא עושה את זה (עכשיו) רק בעוד כמה שעות (או בכלל לא). זה מזכיר לי איזו סדרה שבה זה היה משפט מפתח של אחת הדמויות - "רק אני קובע פה". אז יש דברים שהם עדיין לא במקום נקודת הבחירה שלי, אבל יש דברים שאני יכול להחליט שרק אני קובע.

בהצלחה! אוהב - חיל.

תגובה: קשהההה לפני 10 חודשים, 4 שבועות #146769

חיל בלע ויקיאנו כתב on 14 יוני 2023 21:35:

אז יש דברים שהם עדיין לא במקום נקודת הבחירה שלי, אבל יש דברים שאני יכול להחליט שרק אני קובע.

ויש דברים שלעולם לא יהיה לי בחירה עליהם לדוג' "להשתמש"

תגובה: קשהההה לפני 10 חודשים, 4 שבועות #146777

אצלי המאמץ והבחירה "להתגבר" בדרך כלל מביאה לנפילה כפולה בטווח הרחוק 

תגובה: קשהההה לפני 10 חודשים, 4 שבועות #146778

וואי כל כך מחמם את הלב לפתוח את הדף ולראות את התענינות של כולם תודה רבה לכם אתם ממש מחזקים אותי
אמנם לצערי נפלתי לפני שלושה ימים אבל אני שואב כוח ממכם להמשיך הלאה ולא להתעכב על הנפילה אלא רק להתחזק יותר ויותר תודה אחים יקרים ואהובים שלי

תגובה: קשהההה לפני 10 חודשים, 4 שבועות #146779

כשאנחנו מחזקים אותך זה בעצם מחזק גם אותנו
תמשיך לבוא

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.74 שניות

Are you sure?

כן