ברוכים הבאים, אורח

כנראה שכן צריך לכתוב יומן
(0 צופה) 

נושא: כנראה שכן צריך לכתוב יומן 23075 צפיות

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 4 חודשים #149746

כן גם אני רוצה לומר לכם זה מוכרח חייבים לכתוב להוציא מהמחשבה לכתיבה לתת לעט לשרבט. כדי כשלא תוכל אז תגלוש לא לשם אלא לכאן ותראה מה כתבת מה האמנת בעצמך מה אתה יכול אז כשאתה לא יכול  תיזכר שאתה כן יכול ... הימים תכופים אני לא מגיע לכולם האמת להרבה אבל לא מעבר לזה. אז הכרחתי את עצמי תלך לישון אבל בעוד כמה דקות. ותשתף כאן ומאחל לחברים לילה טוב ברוך השם עובר עוד יום ועוד יום וזה מדהים להבריא. תחושות מעורבים אבל הצד השווה שבהן שאתה עובד את השם אם שתי יצרים .אני פוגש טריגרים מימים עברו ואני יודע לזהות את התמרור יש כאן טריגר נערך לזה מאיץ מהירות עובר את הטריגר  וברוך השם הצלחה.  לסיום המלצה של נסיון החומר כאן מחכים מאוד מועיל מנחה מורה דרך.                            '' לא לדלג ''

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 4 חודשים #149760

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • דירוג פלטיניום

שוב סוף הערב קשה [לא להלחץ רחוק המקושי של פעם, אבל בהחלט איזו מחשבה לגלוש], החלטתי לשתף, אבל לפני השיתוף עובר על שיתופים אחרים, לחזק ולהתחזק. וגילתי תובנה דרך אחד החברים [חרות עולם] והבנתי שאני יישב על זה והחלטתי לשתף בה.
בעצם אני נמצא כרגע במקום מצוין, קמתי מוקדם בבוקר התפללתי, עשתי את מלאכתי נאמנה, ניצלתי את זמני, התפרנסתי בכבוד, עזרתי לאחרים. - מדוע בסוף הערב אני רוצה לברוח לגלישה. פעם חשבתי שבגלל שאני עובד כל כך קשה כל היום עם המון ריכוז ומתח, אני רוצה לשחרר בסוף היום.
הערב נדמה לי שנפלה לי תובנה. אני בורח לגלישה, כי אני לא מרוצה מעצמי. אני חושב אולי זה ביטול תורה מה שישבתי עם פלוני לעזור לו, אולי זה ביטול תורה באיכות מה שאני לומד דבר פלוני ולא אלמוני, הרווחתי כסף אוי ואבוי במקום לנצל את החיים לנצח נצחים אני מבזבז את הזמן לדאוג לכסף. 
אבל האמת שזו עצת הייצה''ר, הוא בשום אופן לא מוכן שאדם יהיה מרוצה מעצמך, ברגע שאדם מרוצה מעצמו היצה''ר הפסיד. כשהוא אכול חרטות הוא בידיים של היצה''ר, וכמאמר רשעים מלאים חרטות.  
לא אני לא חושב שאני אמור לעזוב הכל ולשבת ללמוד, בהחלט אני צריך לחשוב לפני העשיות מה התפקיד שלי. אבל להיזהר מאד מחיבוטי הנפש המיותרים הללו, הם עושים רק רע. 
ה' יעזור לי להגיע לדרך הנכונה.

נערך לאחרונה: לפני 4 חודשים על ידי אלי שומר.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 חודשים, 4 שבועות #149784

תודה לקל עליון אשר נתן מנוחה לעמו ישראל מילות שיר מוכרות. אשר כל פעם שאני גולש לכאן הם מתפזמות לי. כן הגיע מנוחה התנא הגדול רבי הק' לפני מותו שאלו אותו התלמידים ברכנו אמר להם יהיה מורא שמים עליכם כמורא בשר ודם שאלו אותו עד כאן אמר להם הרי אדם עושה עברה מה הוא אומר הלואי לא יראני אדם ולעניינינו האתר הזה פתר את הבעיה אני כל הזמן מרגיש מחוזק שאני חייב לתת דוח לחברי יש משהוא שיודע עלי מחכה לי ממתין לתגובה הוא יעקוב אחרי. אליך כן אתה שנפלת ודווחת תרגיש מחוזק כי אתה הועלת לחבר שגם מתמודד גם מחלים הוא בתהליך ואין לי ספק שיש לך זכות הרבים ובדבר כל כך נצרך שדרוש לעזרה שלך. אנשים כה מיוחדים בכל הרמות ובכל הגילאים הרי אם היינו נחשפים אחד לשני היינו המומים מציאות של נסיון לא נתפס ואיש את רעהו יעזור. כולם מגיבים ותומכים. אותי זה מרגש ונוסך בי כח .לא אחת אני מרגיש משעמם לי סוג של חסר דווקא כי אני מחלים סוג של רפיסה. והתמיכה כה חשובה לי. בעוד שבסיבה שלי אני מוצא את עצמי תומך אבל אין חבוש מתיר את עצמו .ובנושא שאני כל כך מסתיר. ומאז שבאתי לכאן יש לי עם מי לחלוק עם ההתמודדות שלי זה כבר לא סוד פרטי זה כבר לא רק בלב שלי. היכולת לרוקן מאפשר למלאות את הלב בשלווה בישוב הדעת תודה לכם . אשתף בעוד דבר סוף שבוע חלף הבנים הגיעו מהישיבות בעוד שהלילות או שעות תחילת היום היו הזמנים שיכולתי להכנס לאתר בפרטיות. אז בימים האלו הייתי צריך לדחוק את הצורך לבוא ולשתף וגיליתי כמה שהתמיכה היתה חסרה אז שוב תודה ולילה טוב

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 חודשים, 3 שבועות #149785

• din123
  • דירוג זהב
 כשהוא אכול חרטות הוא בידיים של היצה''ר, וכמאמר רשעים מלאים חרטות.

אלי היקר תסלח לי שחתכתי את כל התגובה שלך לכמה מילים. 
התובנות שלך מיוחדות וכל מילה בסלע 
אבל תפסת אותי חזק עם הפשט החדש ב"רשעים מלאים חרטה" תמיד הבנתי שזה מה שקורה אחרי שחוטאים 
אבל לא הבנתי שזה חלק מהסיבה של החטא.
חלק מהאישיות של החוטא.
במקום להתמקד לאט לאט בדברים שהם לדרגה שלי, למה שאני מסוגל לעשות. 
אני עסוק בחרטה...

אני קצת באורות... כי קשה לי מאוד ואני מצליח להתמודד... אבל עוד כמה ימים אני בטוח שיכנס לו היצר ויזכיר לי כמה אני רשע ולא יוצלח ויכול לעשות א, ב, ג, 
ואני מקווה לזכור את הפשט שלך רשעים 
מלאים חרטות...
ולהזכיר לעצמי שאני לא כזה.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 חודשים, 3 שבועות #149787

• 9625
  • דירוג זהב

טלי676 היקר והאהוב!
לפי איך שהבנתי, אין לך שרשור משלך, ואין לי אפשרות לשלוח לך הודעות פרטיות, אז אבקש את רשותו של ידידינו אלי שומר בעל השרשור לכתוב לך כאן הודעה פרטית.
אתה כותב נהדר. עושה דרך נהדרת. משתף מכל הלב.
עם זאת, כדאי לשים לב לאופן הגשת התוכן. היכן צריך לרדת שורה. היכן צריך לבוא פסיק. בגדול זה לא מסובך.
עשית ועדיין אתה עושה דרך כזו רצינית, בא תן לאחרים להנות ממך יותר. ותמצא חן ושכל טוב בעיני אלקים ואדם אמן. 

כלל בחיים:
במקום לקב!ע, אי אפשר!
תשאל, איך אפשר?

9625fe@gmail.com

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 חודשים, 3 שבועות #149788

אז אייך באמת פותחים שרשור

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 חודשים, 3 שבועות #149789

• 9625
  • דירוג זהב

היי טלי, שמח שהתייחסת גם למה שכתבתי ברמז ובאגב.
תלחץ על לשונית 'נושא חדש' למעלה, ויאללה, תן גז........

כלל בחיים:
במקום לקב!ע, אי אפשר!
תשאל, איך אפשר?

9625fe@gmail.com

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 חודשים, 3 שבועות #149803

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

טלי היקר - אכן אתה מדהים, כותב נפלא, וכולנו מחכים לראות השרשור שלך. 
גם לי אחד מהכלים החזקים ביותר שהאתר הזה נתן לי [ויש כאן הרבה דברים  טובים] זה האחריות על החברים. אני יודע שיש כאלו שיראו אותי נופל זה יגרום להם קושי וייאוש, ואיך אקח זאת על עצמי.
אני זוכר שאחד המחלימים בתחילת דרכו כשסיפרתי לו שזה דבר שמחזיק אותי, הוא לא הבין את זה. אבל כנראה זה עניין של גיל, אופי, מעמד בחיים בחוץ [בהתחלה חשבתי לכתוב בחיים האמיתיים, אבל אח''כ הבנתי שדווקא כאן זה החיים האמתיים]. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 חודשים, 3 שבועות #149804

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

עכשיו אני רוצה לשתף. 
היום בערב היה לי קשה, הפריעו לי הרבה מאד. כל מיני דברים, כל מיני אנשים. - זה גרם לי שלא אצליח להתקדם ולעשות את מה שתכננתי בצורה רצינית. והגעתי לתסכול מסוים, הלך לי ערב. 
התיסכול גרם שרציתי אולי לגלוש. לא משהו רציני כמובן, לא להזיז רמת הגנה ח''ו, פשוט להשתחרר קצת, רק באתרים שפתוחים לי לצורך עבודה אבל אני יודע שאפשר לפתוח בהם תמונות שלא ניתן לראות בעיתונות חרדית [לא פריצות גמורה] - מיד תפסתי את עצמי, הרי זה לא ייעצר, חד משמעי חטא לא נעצר, זה לאט לאט יגיע עד למטה. במקום זה נכנסתי לכאן לשתף.
חברים יקרים, נכנסתי רק בשביל לשתף, אבל לא יאומן איזה דלק קיבלתי מהתגובות שלכם. 
ה' ירחם ויעזור לכולנו.

נערך לאחרונה: לפני 3 חודשים, 3 שבועות על ידי אלי שומר.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 חודשים, 2 שבועות #149887

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

פעם אחרונה ששיתפתי היה לפני כמעט שבוע. 
ב''ה מסיבות טובות. - אני מאד עסוק, ועושה ב''ה הרבה טוב.
לצערי פעמיים השבוע היו לי מעידות קטנות, גלשתי מאוחר בלילה בדברים כשרים גלאט, אבל אני מכיר את זה, כך זה מתחיל. ובעקבות כך כבר לא הספקתי את המניין הראשון.
ב''ה הצלחתי לחזור לעצמי, מיד בסיום העבודה שלי בלילה, ללכת לישון, ולחזור להתפלל טוב מניין הראשון. 
הערב, נודע לי שאני צריך להוציא הוצאה לא קטנה, ב''ה יש לי עבודה זמינה שאני יכול להגביר עבודה ולהרוויח את הכסף. אך היה לי תחושת תיסכול, מדוע אני עושה את זה ולא לומד סוגיא טובה. ועלה לי לרגע רצון להשתחרר קצת לגלוש באתרים לא טובים [שומעים את האבסודר, מתוסכל בגלל שאני לא לומד בעיון, אז אגלוש] ואז נזכרתי באתר הקדוש כאן משתף אתכם ויחזור למה שהקב''ה רוצה ממני. 

בהזדמנות זו אשתף שבכלל לא חגגתי את השלושים ימי פכחון. אבל מעניין מאד, שבעקבות כך שב''ה אני נקי נוצץ מהאינטרנט, חזרו לי הניסיונות של פעם, הרהורים, הסתכלות ברחוב. - ב''ה אני מודע לזה, ומתמודד עם הניסיונות בצורה מיידית. 
מבקש סליחה מהחברים היקרים שאני לא נכנס יותר לתמוך. נדמה לי שאני צריך בשביל ההחלמה שלי, להמשיך להיות עסוק. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 חודשים, 2 שבועות #149907

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

אני לא יודע מדוע, אבל הגיע שוב גל. 
ה' עזר לי עבר.
ובפרט שנכנסו אלי אנשים ודברים, כך שלא יכולתי ליפול גם אם הייתי רוצה. 
ועכשיו ב''ה אני מספיק חזק לברוח לישון, ולא לברוח לגלוש. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 חודשים, 2 שבועות #149911

קצת בהומור...
אז זהוא לא תמיד אנשים שנכנסים מפריעים.
זה לא אומר להגיד להם תודה אבל כלל נקוט בידך
ותמיד כשיש גל ראיתי שגלשנים טובים עוברים את זה
אבל תגלוש למקום הנכון

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 חודשים, 2 שבועות #149918

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

תודה לך טלי.
משתף דחוף. לצערי לא הייתי מספיק חזק לברוח לישון. 
אחרי שכולם הלכו וכבר היה מאוחר בלילה. הרגשתי רע, שלא ניצלתי את הזמן, ואז נכנסתי למחשב להשתחרר. 
ב''ה הכל ברמת הגנה ראויה, בלי חיפושים מיוחדים. אבל כבר לא רק שירים, כן מקומות מסוכנים. יש חסימה ולא קרה כלום ב''ה, אבל שעה וחצי בזבזתי. ומימלא הלכתי לישון מאד מאוחר, ולא קמתי למניין הראשון. תחילת מפלה.
ב''ה התאוששתי איכשהו, התפללתי אמנם במניין מאוחר יותר מהרגיל, אבל לא מאד מאוחר, הייתי מתחילת התפילה עד סופה. בבוקר העבודה שלי מחייבת, כך שזה לא מודד האם אני בסדר עם עצמי. - אחה''צ ב''ה ביררתי נושא תלמודי בריכוז מלא, ממש נפלא. 
עכשיו זה הגיע קצת, יש לי רצון להיכנס לבידור במחשב. לגלוש בסתר. אני יודע ומבין שהיום יותר קשה לי מאתמול, בגלל שאתמול נפלתי קצת. אז אם אפול היום עוד קצת, מחר יהיה יותר קשה. - מקווה שמה שאני יודע ומבין יעזור לי גם לפעול נכון.
אפילו שאני רוצה עכשיו ללמוד בעיון, נראה לי שאני צריך לברוח לעבודה כדי לסיים את הלילה כמו שצריך. לחזור לישון בזמן, ולהתפלל במניין הראשון וכו' ולחזור למקום הטוב.
ה' ירחם ויעוזור לי. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 חודשים, 2 שבועות #149932

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

ב''ה אכן אתמול בלילה נהגתי במנהג מוחין דקטנות. עבדתי כמה שעות, גם ערכתי דברים שלי קלילים יותר, והלכתי לישון מוקדם [במושגים שלי], וקמתי ב''ה למניין הראשון בזמן, והייתי בתפילה מתחילה ועד סוף. וחזרתי ללימודים של אחרי התפילה לפני העבודה, ב''ה.

מה שכן, היום בצהריים הייתי חייב לבדוק משהו במחשב ללא חסימה. פתחתי דף נקי, ונכנסתי בדיוק למה שאני צריך, כך שלא היה שם ב''ה שום דבר לא נקי. אבל משום מה עצם זה שאני משתמש במחשב ללא חסימה גרם לי לחזור לשם, למחשבות אולי אכנס לעוד דברים. ב''ה סיימתי מה שאני צריך וסגרתי את המחשב, אבל נפש האדם מאד מעניינת. 
כרגע במחשב שלי אני יודע את הקוד של החסימה [בעייה שקצת מסובך לטפל בה, מקווה למצוא את הפתרון], ולא חושב להסיר את החסימה או לגלוש, והמחשב השני גרם לי לטריגר. 
אני חושב שאולי ההסבר בגלל שבמחשב עם חסימה, בשביל ליפול אני חייב להסיר חסימה כך שיש לי מודעות ברורה. במחשב בלי חסימה אני יכול לרמות את עצמי שאני עושה חיפוש תמים, "והקב''ה יעזור לי ליפול" 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 חודשים, 2 שבועות #149933

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

דחוף למנהלי האתר, הסינון שלי של רימון. לא הצלחתי להיכנס לעדכן.
קיבלתי הודעה באתר שהסינון או האינטרנט שלי לא מאפשרים להשתמש באתר.
היות וכאמור לעת עתה אני יודע את הקוד, ביטלתי את החסימה ל  דקות שבהם אני כאן, וסמכתי על דברי הגמ' "הוא עצמו מחזר אחריה לשורפה, מייכל קאכיל מיניה"
אבל זה קצת אבסורד שחסימות מקשות על שימוש באתר שמור עיינך. - האתר הזה הוא מרפא, אבל אני צריך למצוא את המקום להיכנס כשאין לידי מישהו, לא צריך לתת לי תירוץ לא להיכנס. 
אשמח לעזרתכם. 
סידרתי את הבעייה - זה אכן היה בגלל הסינון של רימון, אבל לא בגלל שמור עינך. סידרתי את הבעיה ב''ה. 
אבל אשמח בהזדמנות להבין, איך פונים פניה אישית למנהלי האתר בשביל דבר בסגנון הזה [שם גם אסביר מה הייתה הבעייה, יכול להיות שזה יעזור לאחרים]

נערך לאחרונה: לפני 3 חודשים, 2 שבועות על ידי אלי שומר. סיבה: הבעיה טופלה
זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן