ברוכים הבאים, אורח

כנראה שכן צריך לכתוב יומן
(0 צופה) 

נושא: כנראה שכן צריך לכתוב יומן 23064 צפיות

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 4 חודשים, 2 שבועות #149507

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • דירוג פלטיניום

כרגע אני בתאריך די היסטורי. 3 שנים שאני כאן בפורם [אולי 3 שנים ויום, או 3 שנים ושבוע]. 
אני רוצה לעשות לעצמי את חשבון הנפש. מה קיבלתי כאן. מה השתנה מאז שאני כאן.
א. ב''ה מאז שאני כאן לא נכנסתי בצורה רישמית לאתרי זוהמה. - אפילו שהיה לי הזדמנויות. 
ב. ב''ה מאז שאני כאן לא הגעתי להוז''ל. 
ג. לצערי עדיין יש לי נפילות שהגעתי כמה פעמים לדברים מאד גרועים, אמנם לא דרך אתרים, אבל קליפים 
ד. בשנה הראשונה שהייתי כאן הנקיון היה ברצף הרבה יותר ארוך. בשנה האחרונה רצף הנקיון היה קצר יותר. 
אלו העובדות בקשר להתמכרות.
השאלה לאן אני מגיע מכאן ומה אני עושה. 
אני מרגיש שאחת הבעיות שלי זה לדעת להתמודד נכון עם ימי השנאה. עם קשיים. לקבל החלטות במושכל, ולהישאר רגוע אחריהם. 
למשל נכון לעכשיו, לא נכנסתי כמה ימים לשתף מרוב עומס ב''ה טרדות מלאות עשיית  טוב. אבל אולי זו בריחה מלראות את עצמי. - עכשיו סיימתי, יש לי מה לעשות, יש לי עבודה שתכניס פרנסה, ירא''ש וכו', אבל אני לחוץ, אולי לפי הרמה שלי הקב''ה דורש ממנו משהו יותר, אולי אני לא עושה את התפקיד. 
מתפלל להקב''ה שיאיר לי את הדרך ואדע מה לעשות.

נערך לאחרונה: לפני 4 חודשים, 2 שבועות על ידי אלי שומר.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 4 חודשים, 2 שבועות #149534

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

קודם כל תודה לכל המגיבים שאמרו תודה, אתם נותנים לי כוח.
ב''ה ממשיך להיות מפוכח לחלוטין. - לשם עבודה עצמית על ההחלמה החלטתי לחזור להיכנס לאתר קצת יותר. לא על חשבון עבודה, אבל על חשבון זמני ההרפיה שבהם הייתי גולש ברשת. - אם עד עכשיו כשהיית רוצה קצת הרפיה ובפרט במקום שאסור בדברי תורה, הייתי נכנס ורואה חדשות חרדיות, עכשיו אני כאן. משני סיבות, א. שמתי לב שבבידור ברשת גם אם המחשב חסום, תמיד תראה איזה כותרת את מה הוא חסם, וזה עצמו טריגר. ב. כי השיטוט כאן הוא החלמה. 
התחלתי לשמוע ולקרוא חומרים, ושמעתי את משוכת השבועיים, והזדעזעתי לשמוע בצורה מדעית, את מה שכתבתי בעבר כאן, שיתכן שתקופת ניקיון יש בה צעד לנפילה. זאת אומרת באיזשהו שלב כשאתה גולש יום יום פשוט זה מתחיל להגעיל, כי כבר אין בזה את הריגוש, ואז רואים את הגועל. וכאשר אתה נקי תקופה מסוימת, לנפילה יש חזרה את החוויה והריגוש. - ה' יעזור שבכל זאת אעבור את הגלים בשלום, ואגיע לחוף מבטחים.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 4 חודשים, 2 שבועות #149565

אלי, אין לך מושג אפילו עד כמה אתה צודק.
זה באמת קשה ובאמת זה קל.
כלומר באמת אחרי תקופה גדולה זה נשחק והגועל יורד מזה, אבל אתה גם רחוק מזה אחרי הרבה זמן אז זה פחות מאתגר.
ומהניסיון שלי אחרי תקופה ארוכה של הצלחה ואז נפילה, מאד קשה לקום כי אתה נזכר...
אבל מצד שני גם למדת מה זה לחיות בלי זה ואתה ממש רוצה את החופש הזה חזרה.
אז נכון יש קושי ויש גם דירבון...
בהצלחה אחי.
עוד יום עוד יומיים עוד שנה עוד שנתיים....

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 4 חודשים, 2 שבועות #149568

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

ערב טוב אחים יקרים.
אני מסיים עכשיו שבוע מאד מאתגר עמוס עם סיפוק. תפילה מוקדם בבוקר, סדרי לימוד ועבודה מסודרים. והיום הזה בפרט יום עמוס וצפוף במעשים טובים.
ואז זה מגיע, צריך הרפיה. ואני רואה במחשב שיש הרבה קוביות ריקות שהסינון חסם. ומסקרן מה זה.
אבל אני זוכר לאן זה מוביל. לכן נכנסתי לכאן, לקרוא מה שאתם מספרים, ולספר לכם מה אני מרגיש, ומה מחזיק אותי.
ה' יעזור לכולנו. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 4 חודשים, 2 שבועות #149578

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 667 ימים
  • דירוג פלטיניום

אלי שומר, אתה השראה טובה!
אתה מגיע להישגים, נופל וקם, מחזק ומתחזק.
נראה שהכי חשוב להינות מהדרך ולא לחכות ליעד הנכסף. רוצים נקיות של 20 שנה ויותר, אבל חשוב שזה יהיה 20 שנה של חיים טובים ומספקים.
כמו הסיסמה הנכונה, רק להיום.
היום נעשה את ההכי טוב שלנו מה שאפשר וניתן לקב"ה לעשות את שלו בעזרה אלינו בעשיית רצוננו כרצונו 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 4 חודשים, 1 שבוע #149587

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

עוד כמה ימים עברו מלאי סיפוק ועשייה. - שוב סוף יום, צריך להמתין לשיחת טלפון חשובה, ובינתיים זה מזמזם.
נכנסתי לכאן לשתף אתכם. ב''ה שובבים, התחלתי דיאטה, אצל אחרים זה דיאטה, אצלינו זה תענית הראב''ד. קם בבוקר מוקדם, זה גם סוג תענית. מי חושב ששובבים זה רק תעניות שמחלישות את הגוף, דווקא שבירת הרצונות בצורה שעושה לנו דברים טובים היא טובה יותר.
ה' יעזור שאצליח לראות שינוי גדול. 
שמח בחלקי, אני יודע שאתה איתי ואפילו שאתה נקי ב''ה כל 532 ימים, אתה באמת מרגיש אותי. אתה באמת מאמין שאני יכול וצריך לשמוח עם כל יום. ה' יתן לי את הכוח להנות מהדרך כמו שאתה מציע. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 4 חודשים, 1 שבוע #149591

תודה שכתבת עבורי או שסתם אתה צדיק וכתבת לעצמך והתכוונת אלי. אני קורא ונבהל חשבתי שאני לבד כזה שמתמודד ואני מגלה שלא. אני פתחתי את האתר הבוקר במקום לגלוש בדברים לא טובים שאני לא רוצה בהם .ולחוות עם אחרים ולראות שכן כך זה בן אדם ואתה בחרת את המילים הנכונות עבורי עזרת לי תודה

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 4 חודשים, 1 שבוע #149592

אני ממש בהתחלה אורח חדש שומע הרצאות לומד את התהליך ובינתיים גם שומע זמזומים שמבתוכי פעם בשביל להרגיע אותם הייתי משוטט בפורנו וכמובן ללא הועיל עכשיו אני משוטט בטקסטים של אחרים רואה אייך אחרים מתמודדים ושואף מהם כח ואולי סוג של להתחבר לפורנו בלדבר עליו ולבנות מהלכים חיובים בתהליך הריפוי של המוח נהנתי מההבעה שלך ושאפתי כח מההתמודדות שלך תחשוב כתבת לפני שנתיים ואולי אתה כבר לא מחובר אבל זרעת מחשבות והצמחת תוצאות תלמד מזה שלמעשה טוב יש השלכות טובות .וח''ו להיפך

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 4 חודשים, 1 שבוע #149606

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

מעדכן, שיום מצוין מלא סיפוק. הייתה אפילו שיחה טובה עם חבר טוב, אדם מיוחד. 
עכשיו מאוחר בלילה ראיתי את המחשב ועלתה לי מחשבה לרגע אולי לנסות לגלוש, ב''ה דחיתי אותה בשתי שניות, אבל החלטתי שהמחשבה הזו מחייבת שיתוף, אז אני כאן לספר לכם שב''ה אני נקי נוצץ.
676 טאלי, לא יודע איך לקרוא לך, חיפשתי את היומן שלך לא ראיתי, אני עונה לך כאן. כתבתי לפני שנתיים נכון, אבל אני עדיין מחובר, מחובר חזק, זה מקום מאד מאד עוזר. כמובן רק עם עבודה, עם התעסקות בהחלמה. - אתה עושה את הדבר הכי נכון, לקרוא לשמוע להגיב. - אם יש לך יומן ספר לי איך קוראים לו, ואם אין לך, כדאי להתחיל לכתוב. 
לי באופן אישי היומן עזר, חוץ מעצם הכתיבה והשיתוף והפידבק הכל כל חשוב מהחברים, שלזה בעצם מתוכנן היומן הזה ע''י ההוגים של הרעיון של האתר הקדוש הזה. זה עזר גם אחרי נפילות, או בזמנים קשים לעבור על ההיסטוריה שלי לראות איך התמודדתי ועם מה, ואז זה נותן כוח להגבר על משברים. 
תודה לך אתה נותן לי כוח, ה' יעזור לך ויתן לך ולכולנו כוח להחלים. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 4 חודשים #149705

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

ב''ה ממשיך להיות עסוק מאד. מודה להקב''ה ששובים אלו הם משהו אחר, תפילות מוקדם בבוקר, תהלים כל יום בגלל המצב. עבודה מלאה. - מימלא עוזר הרבה לנקיון.
המחשבים שלי חסומים אמנם, אבל עדיין אני יודע את הקוד [סיפור לדאוג שיהיה מי שיחליף את הקוד ואני לא אדע]. אבל ב''ה לא שיחקתי עם רמת ההגנה אפילו פעם אחת. כמעט לא משתמש במחשב לבידור. 
עובד על פכחון לא רק מול המחשב. ברחוב ובכל מקום, ב''ה בחסדים אין סופיים נצלתי.
לא היה לי זמן להיכנס ולשתף. ולתמוך בכל הצדיקים שנכנסים לכאן. לרגע היה לי ניצוץ של מחשבה אולי ליפול, מיד נכנסתי לכאן לשתף. 
אני פוחד מאד מאד, שח''ו הטוב הזה יגמר. מתפלל, עובד, ומקווה שה' יעזור לי להמשיך בטוב.
נ.ב הערכה אין קץ למתחיל שוב, איך שאתה תומך בכולם, חדשים גם ישנים, דודי צפנתי לך. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 4 חודשים #149710

תודה לך על המשוב האמת ראיתי הרבה כותבים על היומן לא מצאתי את האופציה קצת עם הארץ בתחום תלמד אותי

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 4 חודשים #149716

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום
676tali כתב on 09 ינו' 2024 06:11:

תודה לך על המשוב האמת ראיתי הרבה כותבים על היומן לא מצאתי את האופציה קצת עם הארץ בתחום תלמד אותי

אם הבנתי אותך נכון, אתה שואל מה הכוונה לכתוב יומן. בעצם השירשור שהתחלת שקראת לו התמודדות של מתחיל זה היומן שלך. פשוט שם לכתוב תגובה כמו שאתה כותב כאן, והרבה ישתתפו איתך בתהליך וזה יעזור גם לך עצמך. 
מאמין שאם יש צורך, מתחיל שוב יעזור לך יותר להבין את נפלאות המערכת. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 4 חודשים #149718

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

כידוע האר''י הקדוש כתב תיקונים לימי השובבים, גילולי שלג, צומות, מלקות. החלטתי לעשות זאת.
אבל היות ובספרים הקדושים כתוב שלא לעשות זאת בדורות שלנו, והניסיון מורה שאלו שעדיין לא הצליחו לעזוב את החטא, כשניסו תיקונים מסוג זה רק נפלו יותר, עשית לתיקונים הללו שינויים קלים. 
במקום גלגולי שלג - אני מתגלגל כל בוקר מהמיטה למניין הראשון. ברגעים הראשונים מאד קשה לי, לקום לקור בחושך, ואני פותח את היום בתפילה להקב''ה שבזכות ההתאמצות יעזור לי להתקרב אליו. למעשה אני מגיע למצב שאני מוקדם אחרי התפילה, יש לי זמן ללמוד כל מיני דברים לפני העבודה, לא להגיע ברגע האחרון ובלי נשימה לעבודה. 
במקום תענית - התחלתי דיאטה. בשנתיים האחרונות עליתי במשקל, חלופת החומרים איטית יותר ככל שמתבגרים, וגם יש איזו נטייה משונה לגוף, שכל אוכל מיותר שאתה אוכל נשאר איתך. ואדם כבד משקל כבד יותר עייף יותר. ב''ה התחלתי דיאטה, פשוט אוכל מסודר, נמנע מג'אנק פוד, ולא אוכל בלילה. לפעמים בא לי לנשנש משהו, ואני פונה בתפילה להקב''ה שיעזור לי בזכות התענית הזו. כבר התחלתי להוריד במשקל ומרגיש טוב יותר פיזית ונפשית.
במקום מלקות - אני מאמץ את הגוף, בהליכה, אני לא נוסע לעבודה אלא הולך כשתים וחצי ק''מ כל צד. זה עוזר לי להשתחרר להתרכז, ולכפר על העוונות.
אולי השילוב הזה עוזר לי לשמור על פכחון הפעם יותר זמן, וממקום יותר טוב ב''ה. - היו לי כמה ניסיונות השבוע ב''ה עמדתי בהם בהצלחה. הכל מכוחו יתברך שמו.

נערך לאחרונה: לפני 4 חודשים על ידי אלי שומר.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 4 חודשים #149719

בס"ד

אשריך אלי!!!

מרגיש זכות לשהות באותו מרחב בו הנך שוהה.

נערך לאחרונה: לפני 4 חודשים על ידי נפש שוקקה.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 4 חודשים #149743

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

משתף אתכם.
הנה זה הגיע !!! פעם ראשונה מאז תחילת המסע הזה, שאני מרגיש את זה חזק. אין לי כוח להתרכז בעבודה, אולי אגלוש קצת אולי אסתכל משהו, אבל לא, ממשיך בעבודה. ואז קם למטבח פותח את המקרר אולי אוכל משהו, אבל בעצם זה סוג כניעה לחוסר השליטה, הרי אני לא באמת רעב, אכלתי אורחת ערב טובה, פשוט אני חסר רוגע. אני זוכר כך זה היה עובד, היית עובר עם המחשב למטבח, מתחיל לנשנש, וגולש במקומות טובים, ולאט לאט גולש. 
הפעם לקחתי סוכרית מציצה, ונכנסתי לכאן לשתף אתכם. - אחזור לסיים עבודה אם אצליח, ואם לא, אברח לישון. 
אוהב אתכם, תתפללו עלי. 

זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן