ברוכים הבאים, אורח

כנראה שכן צריך לכתוב יומן
(0 צופה) 

נושא: כנראה שכן צריך לכתוב יומן 22615 צפיות

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 7 חודשים #139193

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • דירוג פלטיניום

תשב אנוש עד דכא ותאמר שובו בני אדם.
הידהד [באידיש אומרים דרעהרט, לא יודע לתרגם] הגר''ש רזובסקי זצ''ל כשהיה על ערש דווי, עד דכא, הוא כבר הולך למות, ותאמר ! וצריך שוב לומר לו שובו בני אדם, הוא לא מבין לבד, צריך לעורר אותו.
משתף אתכם, אני מרגיש פיזית מאד לא טוב, מקווה שזו לא קורונה [אני מחוסן ומחלים], ובכל זאת הערב לא מסוגל ללמוד או לעשות משהו מועיל, בגלל שאני מרגיש לא טוב, ואפילו להירדם לא מצליח. ובכל זאת יש לי איזה סערה, אולי להעביר את הזמן בגלישה. לא ממש אתרים, רק חיפושים. - אני יודע איך זה ממשיך, עצרתי כאן, ואני אתכם. 
שבוע טוב

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 7 חודשים על ידי אלי שומר.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 7 חודשים #139323

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

מזמן לא שיתפתי, אפילו שנכנסתי.
אעדכן שלמוצאי יום כיפור, הגעתי עם שיא של 23 ימי פכחון, אבל למחרת יום כיפור, וכן יום אח''כ יומיים ברצף, נפלתי חזק בפכחון, ורק בחסדי שמים באהבה אין סופית מבורא עולם ששמר את דמעותיי בנואדתו לזמנים אלו, הייתה לי תקלה במחשב, שמנעה ממני ליפול ולאפס. 
חזרתי לעצמי, וב''ה החג עובר בהתרוממות ונקיון. אבל בכל זאת הרגשתי שאני הזנחתי את ההחלמה. לא עושה עבירות ולא נופל, בגלל שאני עסוק, לדעתי ומניסיוני, למכורים זה לא מספיק, צריך גם להיות עסוק בהחלמה.
לכן נכנסתי לכאן, לשתף.
מועדים לשמחה. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 7 חודשים #139324

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

קשה להיות עסוק בהחלמה כשמאוד עסקוים בדברים אחרים. זה אחד האתגרים הגדולים של ההחלמה. בימים כאלה עוזר לי לעשות מה שאני יכול, ולהיות במצב שגם אם בפועל אני לא מספיק לעשות פעולות, יש לי נכונות עקרונית לעשות אותן ואני לא במצב של התנגדות לתכנית והסתייגות ממנה. זה גם סוג של חיבור משמעותי

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 7 חודשים #139378

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

מרוב שהייתי עסוק אפילו לא היה לי זמן להיכנס ולקרוא את התגובה הנפלאה של טהרני.
אך הקב''ה הוביל אותי לזה, זכרתי כל פעם שאני רוצה להיות כאן, זכרתי שאני צריך להחלים.
ואכן הקב''ה עזר לי שימי החג עברו בהתרוממות, בפיכחון בטהרה, בשמחה ובלי כעסים. 
ה' יעזור הלאה, שיתקיים בנו והשאינו את ברכת מודעך, שהמועדים וקדושתם תשיא אותנו, תרים אותנו, ואפילו תסע עימנו.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 7 חודשים #139404

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

היום אני מרגיש שפשוט יש לי מלחמה האם לשתף או לא. 
הסיבה ללא, כי הרי אני מאד מאד עסוק, עשיתי היום כל היום דברים טובים אז מה בוער לשתף.
אבל הסיבה האמתית כי חייבים לשתף, כמו שכתבתי.
את חטאי אני מזכיר, במוצאי שמח''ת אחרי ההתרוממות, אחרי שבזריזות ארזתי את הסוכה, הכל ברוגע ובשמחה, בדקתי שנגמר לי זמן של כל מיני שמירות וגדרים שעשיתי לי. ומשום מה לא חידשתי מיד, אלא קודם בזבזתי זמן במחשב. ונפלתי חזק בפכחון. 
בחסדי שמים אין סופיים, בקבלות הגמורות עמדתי ב''ה. אבל פתאום זה גרם לי כאילו להרגיש שכל כ''א ימי תשרי הלכו להם. 
אך אני יודע שזה עצת היצה''ר, ולא נכנעתי. קמתי שוב בבוקר מוקדם, ועשית כל היום מה שאני צריך ברוגע, וה' יעזור הלאה

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 7 חודשים #139414

• mayan006
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • חבר קבוע

אני ממש מסכים עם כל מה שאתה אומר, הכי טוב זה להיות עסוק, וזה ממש מעציב שאני חושב מחשבות, תדע שאתה נותן לי כח שאני רואה שאתה כמוני אבל במצב הרבה יותר טוב, אני מקווה שאגיע לרמה שלך בקרוב.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 7 חודשים #139444

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

עוד יום יפה עבר, עם הרבה קשיים מסביב, אבל התמודדתי יפה, והיום נכנסתי לכאן טרם יבואו ימי הרעה.

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 7 חודשים על ידי אלי שומר.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 7 חודשים #139445

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום
mayan006 כתב on 29 ספט' 2021 21:47:

אני ממש מסכים עם כל מה שאתה אומר, הכי טוב זה להיות עסוק, וזה ממש מעציב שאני חושב מחשבות, תדע שאתה נותן לי כח שאני רואה שאתה כמוני אבל במצב הרבה יותר טוב, אני מקווה שאגיע לרמה שלך בקרוב.

אני שמח שאתה עוקב, קודם כל זה עוזר לי שאני יודע שעוקבים אחרי. וגם רוחנית אני מאמין שזה יעזור לי הזכות הזו. וגם לך בעז''ה אני מאמין שזה יעזור, בגלל שאני אכן מתמודד וותיק, הרבה שנים בלי התוכנית, ואחרי כל הניסיונות הגעתי לכאן והבנתי שזו השיטה.
לעצם הדברים לדעתי אני חושש שהבנת קצת הפוך מכוונתי. - כתבתי שאפילו שאני מאד מאד !!! עסוק, ולכאורה זה הרי הפתרון הטוב ביותר, עדיין חייבים לשתף, חייבים להיות עסוקים גם בהחלמה.
ברכותי לך תמשיך להיות כאן, ולהילחם, עוד יום יבוא ותשמח בעז''ה.
נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 6 חודשים על ידי אלי שומר.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 6 חודשים #139456

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב.
אני עובר תקופה מאתגרת אישית, וגם כלכלית. באופן נורמלי התרפיה שלי הייתה להיכנס למחשב, בהתחלה קצת לברר יידע, ואז קצת חדשות, ואז עוד קצת בידור, ואז קצת וכו'. 
נכנסתי לכאן זה הזכיר לי מה אני, שאין אצלי שום קצת, המחשב לא אמור כרגע להיות הרפיה. כתבתי, הגבתי התחזקתי, בורח לישון. 
תמשיכו להתפלל עלי. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 6 חודשים #139539

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

ממשיך להתמודד. הקשיים מתגברים, מזכיר לעצמי שהפתרון לקשיים לא על ידי בריחה לתאווה.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 6 חודשים #139576

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

משתף שכמעט ואפשר להגדיר את מצבי כקריז. 
יש לי קצת קושי כלכלי עכשיו, וגם עוד בעיות נוספות במשפחה. 
יש לי הרגשה שדברים כמעט הסתדרו ונפלתי בפכחון ואז שוב, נהיה בעיות.
מחר יש לי דברים מכריעים, ובכל זאת עכשיו קשה לי לשמור על עצמי, לכן נכנסתי לשתף ולספר לכם, מתפלל ומקווה לסיים את הלילה מפוכך. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 6 חודשים #139644

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

משתף, שעדיין יש קשיים. בחלק אני רואה את ההשגחה הפרטית מסדרת הכל ברגע האחרון. ובחלק כנראה הקב''ה רוצה ממני משהו. משום מה אין לי מספיק כוח ואנרגיות לעשות מעשה. 
בכל מקרה היומיים האחרונים, היו מלאי עשייה של דברים טובים, בכל רגע נתון ואפשרי. לימוד התורה בריכוז מלא, ובעשייה בלי לכעוס או לפגוע באדם, להכיל, הכל ממש פלאים פלאים. 
אבל אני מרגיש שיש כאן הר געש. יש דברים שאני צריך לטפל בהם, ואין לי כוח, ואני בורח למצוות. 
ה' יעזור וירחם. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 6 חודשים #139647

בלי לזלזל בצורך לטפל,
אבל ב"ה שהבריחות שלך הם לתורה ולמצוות.
אשריך שנתפסת לדברי תורה!!!
באהבה רבה ובהערכה עצומה!

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 6 חודשים על ידי נפש שוקקה.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 6 חודשים #139684

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

תודה לך נפש שוקקה היקר. 
אני צדקתי, בסוף בליל שישי [יום חמישי בלילה למי שלא מבין, ולא ח''ו ליל שב''ק] נפלתי חזק מאד בפכחון, עוד משהו למטה שלא קרה לי מאז שהתחלתי את הספירה בשמור עינך.
חסדי שמים יום שישי ושב''ק, עלייה גדולה והצלחה, תומע''ט, אבל כנראה יש משהו פנימי בעייתי. 
הבעיות מסביב לא מספיק מסתדרות. קשה לי לראות את חצי הכוס המלאה. והלילה אני שוב בקריז, רוצה להרשות לעצמי ליפול, כי הרי בין כה וכה אני צריך לעשות תהליך ושינוי, אז מדוע לא לייזל פעם אחרונה להתהני מהאי עלמא. 
ה' יעזור שאצליח לעמוד במשימה. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 2 שנים, 6 חודשים #139693

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

נראה שעדיין ידידי העוקבים לא הספיקו לקרוא על הקושי העצום שהיה לי אתמול בלילה מוצש''ק. כבר אעדכן אותם בסוף הסיפור שבחסדי שמים הצלחתי להתגבר על הקריז, ולשמור על עצמי מפוכח, בזכות שוטטות בפרום כאן, וכמובן בזכות תפילות.
עדיין סבבוני מים רבים, אך עשיתי צעדים לפחות בקשר לנקיון, ואת שאר הדברים אני מוסר להקב''ה. 

זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן