ברוכים הבאים, אורח

למה 90 יום נראה לי סוף העולם?
(0 צופה) 

נושא: למה 90 יום נראה לי סוף העולם? 3862 צפיות

תגובה: למה 90 יום נראה לי סוף העולם? לפני 3 שנים, 2 חודשים #133475

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב
תודה לכם חברים
צריך להבין שאנחנו בתהליך
אני אחרי 44 יממות שאני לא משתמש מנסה לשחזר את ההרגשה הזיפתית אחרי השימוש האחרון...
כמה היה לי קשה...
כמה פעמים בכל ה44 ימים האלה אמרתי לתאוה; לא! [רק להיום]
לוותר, לוותר, לוותר
צריך להפנים שאסור לנו להישאר עם בקבוקים - גישה לתאוה
זה לא יעבוד
צריך הרבה קבלה...
כשחסר קבלה - חסר בהחלמה...
הפגמי אופי שמנהלים אותנו ומבריחים אותנו לשימושים - צריך פעולות שיתופים צעדים...
אוהב אותכם צריך אותכם...

תגובה: למה 90 יום נראה לי סוף העולם? לפני 3 שנים, 2 חודשים #133512

שמח בהצלחתך דייב היקר!

אשריך על ההתמודדות ועל הכתיבה שלך.
תמשיך לשתף אותנו ולהצליח בעז"ה.

תגובה: למה 90 יום נראה לי סוף העולם? לפני 3 שנים, 1 חודש #133709

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

כבר למעלה מ7 שבועות לא הייתי אומר תמימות
הפנטזיות מנהלות אותי, אבל אסירות תודה 
שאני לא רואה פורנו - כ4 חודשים...
שאני לא מאונן - איזה 52 ימים...
אני צריך להסתכל עם ראש קדימה
אלוהים - שהוא כח גדול הוא יכול להחזיר אותי לשפיות
התאוה - היא מתנה כדי שאני יעמוד מולו ויחזק את הקשר שלי הוא פיקוח נפש, בלי זה...
אוהב אותכם צריך אותכם אחי לדרך
משתף אותכם שיש לי איזה בקבוק 'דמה' = חומר קריאה שהוא בעייתי, רוצה להשתחרר מזה...

תגובה: למה 90 יום נראה לי סוף העולם? לפני 3 שנים, 1 חודש #133860

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

ליל שישי שמח חברים
הקור, הבדידות...
הלחץ, הפחד...
ייאלה אולי הפיתרון איזה שימוש טוב...
אסירות תודה שאני נקי אבל רוצה להשתחרר
ולהבין שאני חולה - לקבל את זה, זה בסדר...
ורק להיום אני מוותר...

תגובה: למה 90 יום נראה לי סוף העולם? לפני 3 שנים, 1 חודש #133893

דייב 2 היקר,
ערב שבת קודש עומד לפנינו, ואתה עם העוצמות שלך ממשיך להשפיע עליי באופן אישי ועל כולנו.
נכנסתי הבוקר כי הרגשתי שעדיין יש לי איזה תאווה קטנה שלוחשת לי באוזן מאתמול. נכנסתי לאתר ספורט והיו שם המון תמונות בצד. ברוך ה' התקנתי תוסף של חוסם פירסומות שמאפשר לך לחסום אזור מסויים, אז מיד במבט הראשון סימנתי את האזור הזה והוא נעלם.
אתה בטח שואל מאיפה הכוחות?
אני יגיד לך ולכל החברים שעדיין לא מבינים את ההשפעה שיש לפורום הזה עלינו המכורים.
נזכרתי בדברים שכתבת אתמול. ולפני כמה ימים ופשוט הצלחתי להתגבר.
זה שאני משאיר תמיד בראש את הדריגות עוזר לי בהתמודדות. אז תודה רבה לך חבר יקר, ובהצלחה רבה.
שיהיה שבת שלום.
המתגבר

נקי רק להיום

מה עם מחר? נדבר על זה מחר...

תגובה: למה 90 יום נראה לי סוף העולם? לפני 3 שנים, 1 חודש #133987

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

להגיד שעברתי 2/3 מה90 יום זה נכון, אבל המסע עדיין בעיצומו, אני מאד מעריך ומקבל את עצמי, לומר למכור אל תאונן 60 יום - זה נשמע הזוי, אבל זה הייתכן, אכן המין נתון לבחירה [לא שאני שם...] זה לא סיסמא לא זה מציאות, אני לא יודע להסביר את זה, יש כאלו שיטענו שזה התקופה שאני נמצא בה - לכן אני נקי, וזה לא קשור לכלום, יש כאלה שיאמרו שזה פשוט עבודה של צעדים [למרות שאני לא כל הזמן פעיל] הליכה לקבוצות, קשר עם חברים...
יש כאלה שיאמרו שזה לא כלום אם אתה לא נקי מפנטזיות הכל תותים...
ויש כאלה שיאמרו שאני תות בעצמי ויש עונות חמוצות ויש עונות מתוקות, ואולי אני בעונה מתוקה... אז גם זה תות.
חברים אין לי אפשרות להסביר אבל אני קורה ומשתף עם חברים בטלפון אל התקופה הזאת 'מתנות'; זה שם התקופה, הכל מתנות, עם כל הפשלות האי נעימויות, אני פשוט לומד להתמודד עם מצבים עם החיים, והכל טוב, לשחרר לתת לאלוהים את ההגה.
ויתור - זה הבסיס להבין שאני מוותר על התאוה, עם כל העטיפות המגרות שלה, אני מוותר על שימוש עם כל הרצון וההרגל שלי.
אני התרגלתי להעלים דברים גם טובים גם רעים לא משנה לחיות בסתר, בלי שידעו, ועכשיו אני רוצה להיות כנה, אז אני משתף ומחפש דרכים להשתחרר, להישאר על הרכבת ולא לרדת, אני לא מבקש ואני גם בטוח שזה לא שייך שכל חיי יהפכו לאיזה חלום וורד ומתוק...
אני שמח שאתם איתי בדרך
הפורום זה הבית שלי...
אני ממש נעזר פה...
אני שמח לתת כאן שירות...
אוהב, צריך, מעריך

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 1 חודש על ידי דייב 2.

תגובה: למה 90 יום נראה לי סוף העולם? לפני 3 שנים, 1 חודש #134182

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

לא יודע להסביר, אבל אני כבר מרגיש שאני חייב לאונן, זה הפתרון, זה יעשה לי טוב, קצת חילוף חומרים, הזרע סתם תקוע בגוף... אני מנוהל מזה, מהפנטזיות, מלראות את עצמי ערום/ מלגעת בעצמי בכל מיני אזורים... מלגעת שם בשביל להרגיש טוב...
ההרגל של המוח שלי לאונן לפורנן, בדיוק אומר לי; נכון אתה נקי מפורנו איזה 120 יום ומאוננות איזה 64 ימים, אבל כל זה איננו שווה שלי, כל עוד שאתה לא נקי לגמרי, אז אני כבר רוצה מגע תשוקה, גמירה...
מבקש שחרור, נחת שלווה, נחת, ברכה
מתפלל בשביליכם ואוהב אותכם מאד מאד

תגובה: למה 90 יום נראה לי סוף העולם? לפני 3 שנים, 1 חודש #134199

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

תהיה חזק דייב,
אנחנו איתך,
כל הכבוד על הנקיות,
אני מקנא בך.
אוהבים.

תגובה: למה 90 יום נראה לי סוף העולם? לפני 3 שנים, 1 חודש #134259

• שמשול
  • דירוג כסף

דייב היקר
אני רואה שלא הסתפקת ביומן מסע, יפה לך!
אני שם לב שהתוכנית השפיעה עליך לטובה נשמח שתחלוק איך אתה מתקדם עם הצעדים, עם הספונסר, עם החברים, קבוצות, זה נראה שאתה חזרת לשגרה בפן מסוים, זה נכון, מה הלקחים שאתה מפיק מכל התקופה הזאת, התחולל בך שינוי ועם זאת גם התארסת, תסביר תחלוק תשתף, נשמח לשמוע כל מילה

תגובה: למה 90 יום נראה לי סוף העולם? לפני 3 שנים, 1 חודש #134286

דייב היקר,
מהודעתך האחרונה עולה ריח של מישהו שמאוד שמח במה שהצליח להשיג והוא רוצה יותר.
לא כל כך מובן לי למה הרצון ליותר גורם לך לוותר. כשאני כותב לא מובן לי אין הכוונה שאני לא מבין, כי אני מבין יפה מאוד, גם אני עם 75 יום חושב על לוותר על הכל.
אבל אני רק רוצה להזכיר לך את המן הרשע. כאשר קראתי את דבריך שמעתי אותו מדבר. אני אסביר
המן הרשע היה משנה למלך, המקורב ביותר כולם השתחוו לו. ממש דומה כרגע לך אתה המשנה לקב"ה כבר כל כך הרבה זמן שאתה נמצא בהתגברות מתמשכת ואתה יודע את זה.
כולנו מעריכים אותך ואת המאמץ וההשתדלות הלא מובנת בכלל.
אותו המן אומר לעצמו כל זה לא שווה לי- כי יש אחד שלא משתחווה לי- גם אנחנו אומרים כל זה לא שווה כל עוד יש מחשבות כל עוד יש נסיונות.
וכאן המקום להיות מורדכי היהודי או יוסף הצדיק. לעזוב בגדה ביד ולנוס החוצה מהמחשבה הזאת. לברוח ממנה, היא כאן כדי להפיל אותך. ואתה חכם יותר מזה, אתה יכול להבין שכל מה שיש לי הוא מבורך ואומנם אני רוצה עוד אבל אני רוצה להוסיף ולא במקום.
אוהבים ומערכים,
המתגבר

נקי רק להיום

תגובה: למה 90 יום נראה לי סוף העולם? לפני 3 שנים, 1 חודש #134309

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

ממש אוהב ומעריך אותכם
אני ביום ה67 הנקי
אין מילים
לא מובן מאליו
היום שיתפתי את זה עם הספונסר
מצד אחד אני בתקופה של מתנות 
מצד שני יש הרבה מה להתקדם 
וזה לא סתירה
אוהב אותכם 
מאד מזדהה עם הקושי של הפנטזיות 
ולגעת בעצמי
לא מוכן לוותר לפעמים דווקא במקום הזה...

תגובה: למה 90 יום נראה לי סוף העולם? לפני 3 שנים, 1 חודש #134335

דייב היקר, 
כתבת את השורות הללו בשרשור שלך ולא כל כך הבנתי את כוונתך:

"מאד מזדהה עם הקושי של הפנטזיות 
ולגעת בעצמי
לא מוכן לוותר לפעמים דווקא במקום הזה..."

באיזה מקום אתה לא מוכן לוותר, ולמה דווקא שם?
כמו כן אשמח אם תוכל לפרט במגבלות התיאורים כאן מה מניע אותך לגעת בעצמך וכוד'.
האם אתה צופה בסרטונים האם סתם ממחשבות.?
האם יש לך ימים שבהם אתה מרגיש שאתה יותר מפנטז, והאם אתה יודע מה מיוחד בימים אלו?

אני שואל את השאלות האלה כי אתה נמצא בתהליך מדהים עם עצמך, ואני מרגיש שכמו רבים וטובים שהגיעו לאזור ה70 ימים ואז נפלו, צריך לעשות עוד עליית מדרגה בימים אלו כי מצד אחד רואים את הסוף (איזה שקר זה!!! 90 יום זה אתגר שאמור להעלות אותנו למסלול ולא סוף הדרך...) ומצד שני יש כבר ביטחון שאם הצלחנו עד כאן כנראה מצאנו את הנוסחא, ואז מגיעה הנפילה.
לכן אני שואל ושואל ותענה כמובן על מה שנעים לך לענות..
בהצלחה חבר
המתגבר

נקי רק להיום

תגובה: למה 90 יום נראה לי סוף העולם? לפני 3 שנים, 1 חודש #134339

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

תודה על השאלה הכנה המתגבר היקר
תאמת אני יגיד אני אוהב לגעת בעצמי בלי לצפות, סתם נקי לשם עונג, כמובן שזה לא ממקום מחלים, וזה הביא אותי הברה פעמים לנפילות, ואני כל כך מזדהה ומקבל את מה שאתה כותב שיש כאלה שהיו נקיים איזה 70 יום ונפלו, אני ממש מרגיש שזה יכול לקרות לי...
חבר שלי היום מתחתן ואתמול יצאתי אתו לקניות אז הוא שאל אותי למה צריך לעשות את זה בשביל, וגם אם כן אז למה צריך שעה לפני זה ריצוי [ככה המדריך חתנים שלו אמר לו], לא ידעתי מה להגיד לו הוא לא חבר תוכנית [תאמת שזה לא כך כך משנה] כך שהרגשתי פחות נעים...
מה אתם אומרים?

תגובה: למה 90 יום נראה לי סוף העולם? לפני 3 שנים #135024

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום
בס"ד

יום ה90 לנקיות מאוננות - מי בכלל האמין שזה אפשרי, וגם אם זה אפשרי אבל איך 'אני' יוכל להיות נקי בכל התקופה הזו, נשמע הזוי!

רק בקצרה אספר עברתי בשנים אחרונות, בפרט מאז שגילתי את הפורנו – לפני כשנתיים+ תקופות קשות מבחינת ההתמכרות לתאוה, הכל קרה מהר מאד, קטגוריות של כל סוגי הפורנו, צפייה של שעות בפורנו, אוננות עד כדי אוננות כפייתית, על רקע של אשמה בדידות תסכול ועוד פגמי אופי.

זה נכון שגם לפני עידן הפורנו, הייתי מאונן [כשנתיים] אחד ל-, אבל זה היה קצת שונה, המחשבה לא הייתה שעה, לא הייתי הולך ומפנטז סצנות...

בישיבה קטנה אוננתי כמה פעמים – אמנם ממש פעמים בודדות שאפשר לספור על האצבעות, אבל כבר שם היה לי קושי, ובקטע מסוים היה לי שם התמודדות יותר קשה של בני מיני – הייתי בוחר חברותא - לפי המראה החיצוני... דבר שברוך ה' התפטרתי, נכון שהיום אני אוהב דברים יפים ואסתטיקה, אבל לא בקטע מיני... לפחות לא בקטע של בני מיני – אסירות תודה.

נשים - מאז ומעולם היה לי קשה הפנטזיות המבטים, לחפש איזה דודה מניקה את התינוק שלה, או משהו כזה, לראות תמונות מגזינים, בתור ילדים היה תקופות שממש הייתי באובססיה, אין לתאר ולשער – הייתי כולה ילד...

לא יודע להסביר בער בי משהו, יותר רוחני מאשר תאוותני, פחות מיני, מאשר חיפוש להגיע לאושר וסיפוק מהחיים, והימים חולפים והיצרים גדלים ומתוך הסקרנות והשיטוט שלי הגעתי לאן שהגעתי – פורנו, אסירות תודה שנעצרתי ולא השתמשתי עם חברים או עם חברות – מתוך פחד.

הייתי בורח לתורה, לספרים, חסידות – ברסלב/ חב"ד, לחברים שידברו איתי בעבודת ה' ובעניינא דעלמא, דברי חכמה, רפואה, מדע וכל דבר כדי לא להיות יישב בטל, אבל משהו שם נשאר ריק, אני כאלו חצי, ומה שאני ייעשה לא יעזור לי, מה שאני אכתוב, יחדש בתורה בהלכה ובכל דבר שייספק אותי, אבל אני נשאר עם חלק ריק, לא יודע להסביר למה, גם היום שאני עושה פרויקטים גדולים של חוברות, קונטרסים, ספרים, מאמרים והכל, חסר לי... ולכן אני כאן...

ימים חלפו, ככה דברים התגלגלו – מצאתי אפשרות לגלוש באינטרנט פתוח בהתחלה לא ידעתי אפילו מה לחפש [ואכמ"ל], אבל מהר מאד קלטתי, והתחלתי להיות אלוף בחיפוש, ולמדתי חיפוש מחיפוש מ... והגעתי כמעט לראות איפוה אפשר ללכת לבית בושת – ה' ירחם, אסירות תודה שזה לא קרה.

וגם פעם אחת שהתכתבתי עם איזה בחורה בטלגרם בשביל להיפגש איתה והיא רצתה שנחליף תמונות, פשוט אחרי שהיא שלחה את התמונה [חבל שרק אחרי...] חסמתי אותה... וזה היה הפעם הראשונה והאחרונה – אס"ת.

זה קצת עוד חשיפות מהצעד הראשון שלי – שנזכרתי כעת...

אני יכול להגיד לכם שהפורום הציל לי את החיים – פשוטו כמשמעו, כאן הכל התחיל, כמובן שנוסף על כך זה התוכנית של SA / קבוצות / ספרות / חברים / שיתופים – הכל ביחד העלה אותי על דרך... דרך של חיים...

בתקופה של השלשה החודשים האחרונים של נקיות קבלתי מתנות נדירות, בפרט את החלק השני שלי - שזה מתנת חיי, שזה בכלל לא מובן מאליו, ועוד הרבה מתנות – בפרט מתנות של יישוב הדעת / שמחה והכל [עם כל הלחץ הטבעי של התקופה...], והכל תאמת התחיל קצת לפני שאני נקי כבר איזה חודש וחצי לפני מפורנו – בה"כ נקיות מפורנו 4 וחצי חודשים + - אסירות תודה.

בתקופה זאת השתתפתי הרבה בקבוצות בילתי עם חברים, יישבתי לפגישות, לילי שבתות עם חברים ועוד ועוד – וזה עזר לי מאד, השיתופים, הידע, והסתם להעביר את החוויות ולהבין שלא הכל - זה סוף העולם שמאלה...

כעת אני בתקופה של בין אירוסין לחתונה – לא קל מכמה בחינות בפרט הקטע של האי וודאות, חששות שמביאים ללחצים ופחדים, אני יודע שזה טבעי ובריא, ועל זה נאמר וְיוֹסִיף דַּעַת יוֹסִיף מַכְאוֹב (קהלת א, יח) אני רוצה להתפלל ברשותכם, אני רוצה להשתחרר מלחץ ופחד ולהיות מחובר ולהתקדם בצעד 2 ולעבור לצעד 3 גם אם לא עשיתי את צעד 2 באופן הכי מושלם, לחיות חיים רוחניים, להיות מחובר לאלוקים ולפנות אליו תמיד בכל עת ובכל מצב.

תודה לכם על העזרה בכל התקופה הזאת ולפני
יש כאן חברים שממש עושים שירות וזה מביא אותם להחלמה
וגם אני ככה מרגיש
ממש מעריך אוהב ומוקיר
אוהב אתכם צריך אותכם
נערך לאחרונה: לפני 3 שנים על ידי דייב 2.

תגובה: למה 90 יום נראה לי סוף העולם? לפני 3 שנים #135025

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזל טוב דייב היקר ! 
אתה נכס כאן!
הכנות הפתיחות הדיבור הישיר והאישי שלך נותן כאן המון החלמה ותקווה! 
בהצלחה עם כל הלחצים ובהצלחה עם הצעדים!! 
אין צעד מושלם אני בטוח שכבר אמרו לך את זה, אם אתה נתקע בצעדים תמשיך! תמיד תוכל לחזור על זה שוב, הצעד היחיד שחייב להיות שלם הוא הצעד הראשון (ככה לימדו אותי) ולפי מה שכתבת (ומההכרות שלי איתך) יש לך אותו!
צעד 3 זה הפתח לשלווה וחתן חייב שלווה...
אני מקנא בך ושמח בשבילך שיש לך אפשרות להתחתן כאשר עבודת הצעדים בידך! זה לא מובן מאליו בכלל, יחד עם היכולת לשתף ולשחרר את כל הלחצים של קודם החתונה לחברים מחלימים ואוהבים, 
לי לא היה את זה... ולרבים אחרים גם לא, אז שמח בחלקך!! 
אוהבים אותך, בהצלחה להביא את היום ה91 כי זו המטרה הכי חשובה עכשיו!!! 
רק להיום. 

זמן ליצירת דף: 0.63 שניות

Are you sure?

כן