ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 46864 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118531

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 252 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !

ממש תודה לך אבי יודע ! אתה משהוא מיחד, אני חייב להגיד !

רציתי להגיד שאני סוגר מעגל נקי, וזה ממש ממש לא מובן מאיליו !!!

היו המון המון ויתורים ! 

לפני ההקפות מסרתי לה' את החוסר אונים שלי מול ההרגשה הרעה שיש לי כשהגבאי לא מכבד אותי בספר תורה או בהקפה וכדו'.

שנה שעברה הייתי מאד מנוהל כמעט כל ההקפות מזה... והשנה, ה' שיחרר אותי מזה כמעט לגמרי... היה פה ושם איזה מחשבה וכדו' אבל כמעט ולא.

מאד הרגשתי שמחה עמוקה בהקפות, נדמה לי יותר משנים שעברו.

מבחינת התאווה, אתמול בערב הייתי צריך לחפש את אשתי ברחבה, ושמתי משקפיים באמת בשביל זה, ותוך כדי שלא מצאתי אותה נתתי כמה מבטים מעטים.

היום כל היום היה בסדר גמור...

בלילה בזמן ההקפות היה לי יותר קשה, סוג של חוסר אונים מול כמה מבטים לעבר העזרת נשים... פתחתי מעגל... ונשארתי נקי ברוך השם, חוץ מכמה מבטים קטנים. זה פשוט קשה לי לרקוד בלי משקפיים, אם לא הייתי מוריד את המשקפיים בשביל הריקודים.

שבוע הבא זה ימים של חופש, ואין כל כך שגרה בשבילי. אשתדל בס"ד לעשות את כל אשר ביכולתי בשביל להיות באיזה סוג של שגרה ולמלא את הזמן כולו, כדי לא לתת לתאווה להשתלט עלי.. וכמובן שהכל בסייעתא דשמיא.

תודה לכם חברים !

תודה לך אבא יקר ואוהב !!!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118541

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שיהיה לך חורף קל ובריא.
מחכה לשמוע ממך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118543

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

חברים נפלאים !

היום היה ממש מטורף... אין לי מילים אחרות. 

אשתף קצת, ומחילה שהיום אני לא יכול לשתף על דברים של החלמה.

הבוקר קמתי בזמן, וזה נס כי כמה ימים שאני יושן מאוחר (בגלל ליל הלימוד, והקפות עד שעות מאד מאוחרות וכו')... שיתפתי חבר בטלפון על חוסר אונים.

פתאום התבשרתי על הפטירה של גדול הדור זצ"ל, והחלטתי עם חבר טוב שלי ללכת ללויה. בדרך הלוך לכיוון תחנה מרכזית נשארתי בלי משקפיים ומסרתי חוסר אונים לאותו חבר שליווה אותי. 

באוטובוס הייתי באובססיה על ההיא שישבה לא רחוק ממני וכו'. התפללתי לה' שיעזור לי לוותר.

שם היה מאד מאד חם, וכל מיני מחשבות על שוטטות באיזור של תל אביב באו לי לראש. הייתי צמוד עם החבר שלי, שזה אומר שאין הרבה סיכוי שאצא לשוטטות.

מרוב אנשים שהיו שמה הוא נעלם ממני. מצד אחד המחלה שיגעה אותי שזה לטובה ככה אוכל לחזור חופשי דרך המקומות שאני רק רוצה, ומאידך הרגשתי בסכנה עצומה ! התקשרתי אליו פעמיים והוא לא ענה. 

ידעתי שאיפה שהאוטובוסים יהיו המון אנשים, אחד אפילו אמר לי שמרוב עומס הוא היה צריך ליסוע ללויה במונית...

הלכתי לכיוון רמת גן ומשם אמרו לי שיש אוטובוס לתחנה המרכזית תל אביב ומשם בטח לא יהיו תורות ענקיים... ברשתי לפתוח מעגל דרך הודעות ושום חבר לצערי לא ענה. אחר כך החבר שליווה אותי התקשר, הוא לא ידע איך לצאת מבני ברק, הודעתי לו על החוסר אונים שלי, והוא אמר לי אל תעשה שטויות שמה, ותוך כדי שיחה הורדתי את המשקפיים...

דקה לאחר מכן החזרתי את המשקפיים... לא מצליח לוותר.

האמת שבעבר הייתי הולך כמה פעמים לתל אביב בשביל לשוטט... ומאז שאני בתכנית 356 יום לא הלכתי לשם אפילו פעם אחת... 

אתם מבינים שעכשיו שיש לי סיבה מוצדקת להיות שמה, אני לא מצליח לוותר.

יצאתי לשוטט באזור שם, באסירות תודה לא שעות אבל דקות ארוכות, היתה אחת מאד מאד טריגר בשבילי שעכבתי אחריה 2 דקות ששמה לב (היא היתה נראית קצת מפגרת) ואמרה לי " אחי, תפסיק לעקוב אחרי ! " דבר שלא קרה לי לעולם...

בקיצור, היא הורידה לי הרבה את החשק ךהמשיך לשוטט, ובאסירות תודה עליתי על אוטובוב, משם פתחתי מעגל שלא אשים את המשקפיים מהתחנה המרכזית עד לבית... ובאסירות תודה ה' עזר לי והיו ויתורים גם שמה.

מאפס את הספירה של המבטים (היה שיא רציני של 27 יום בקיץ לא מובן בכלל).

מבחינת הספירה העיקרית מסתכל על זה כמעידה מאד מאד קשהף שימוש, פעולה על התאווה. 

מתחנן לה' להישאר נקי הערב ומחר. ימים לא קלים, לקראת שנה נקיות בעזרת השם אם הנס ממשיך... החורף שמתחיל להגיע לאט לאט... הפחד להפסיד את מה שיש לראות בקיץ, ההמשך של היציאה מהשיגרה וכו'. בקיצור המון דברים מבלבלים.

המון ויתורים בחגים... והיום לא היה שום כח לוויתור, לא כ"כ יודע איך להסביר את זה !

אני מאד כועס על עצמי ויודע שזה לא הדבר הנכון !

אני חייב להודות שהבוקר לא ירדתי על הברכיים !

תחזקו אותי בבקשה חברים יקרים !!!

צריך אותכם אחי ורעיי האהובים !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118549

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

צר לי לשמוע על איפוס הספירה במבטים. מצד שני שמח לשמוע שמפעם לפעם הכמות של הימים הנקיים עולה.
מקווה שתמשיך בדרך שאתה הולך בה, נקיות ממבטים זה בהחלט דרגה גבוהה.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118556

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה יוסי היקר !

אני מתפלל לעבור את היום הזה בשפיות !

המחלה כבר התחילה עם השגעונות שלה שאלך לתל אביב כמו אתמול ואמצא עוד תאווה וכו'.

דבר אחד ברור והוא שאם אני נוסע לתל אביב בשביל לחפש תאווה זה נפילה גמורה.

רק מה ? ראיתי בחדשות שאחד מהרבנים החשובים בבני ברק נפטר, הרב אולמן זצ"ל, ואם כן כמו אתמול יש לי סיבה ללכת לבני ברק ואחרי זה לתל אביב ...

ראיתם איך היא ערמומית !!!!

לא, אם אני הולך לבני ברק ולתל אביב. זה ייקרא נפילה, 8 ימים לפני השנה נקיות !!!

בקיצור, אני מבקש מאבא את הכח לא לפעול על שום תאווה, להיות בחוץ בלי משקפיים, לא להתחיל עם שום לגימה, ולזכות להיות שפוי נקי ומחובר לאבא האוהב אותי מאד מאד !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118564

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

רציתי לשתף שהיום עבר באופן נפלא !! לא הייתי בתאווה אפילו רגע אחד !!

הייתי יותר בשיתופים עם חברים, קבוצות טלפוניות וכו'.

מה שראיתי אתמול קצת חזר לי בראש, אבל באסירות תודה לא באופן אובססיבי !

היום התחיל להתקרר, אבל אני יודע במיליון אחוז שבלי התכנית הייתי עדיין היום כל היום בשוטטויות מטורפות בלי סוף.

בשעה טובה אני מתחיל היום את הצעד ה10. הוא צעד שנשמע לי מאד נחמד וחשוב ומועיל, רק שדורש זמן. הלואי ואצליח להתמיד בו. פשוט חשבון הנפש כנה בכנות מוחלטת מול מי שיודע את הכל !!

תודה שאתם איתי בדרך !!!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118565

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

שלום חברים !

אסירות תודה שהיום הייתי נקי ממבטים !

מתפלל ההפעם כל יום רק להיום אצליח להיות נקי יותר זמן !!

בימים הקרים אמור לי להיות יותר קל בעזרת השם גם מבחינת המבטים מאשר בקיץ.

הלואי ואגמור את העונה החמה הזאת עם ימים נקיים גם ממבטים. 

אוהב אותכם מאד !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118573

• aviyodea
  • דירוג זהב

צדיק יקר,

אם חשבת שאני מתחזק רק מההצלחות שלך אז זה לא נכון..

אני מתחזק מזה שאני רואה את החוסר אונים שלך, מזדהה איתו ואומר לעצמי תיראה איזה גיבור הוא, תיראה כמה ה' נותן לו כח, תיראה איך הוא צועד בכנות מלאה בדרך שלו.

אנחנו חולים ורוצים להירפא, רואים אצלך שאתה רוצה רפואה מוחלטת, אתה נותן את כל הכוח בשביל זה, ולדעתי אחד הדברים שנותן לנו הכי הרבה כוחות הוא ההפנמה החזקה והעמוקה שאנחנו חסרי אונים, היא בסיס להכל ושהיא מופנמת, אפשר לצעוד בכל הכוח!!!

כאב לי לשמוע על הנפילה במבטים, תן מבט עמוק לעבר הנקיות הכללית, תן מבט לעבר העובדה שאתה סופר מבטים ומתקדם בזה..

הייתי מציע לראות את הנפילה כזריקה של חיזוק החוסר אונים לצעוד בכל הכוח!!!

אוהב אותך ושמח שחזרת לספירה!!!!

יותר מחזק לראות מישהו נופל מעט וקם מאשר לראות מישהו כמעט נופל ולא נופל.
שלא תיפול לעולם!!!
אוהב אותך אח אהוב..

תודה על שיתוף הדרך, אני בוטח בה' שיעזור לך ועל הדרך יעזור גם לנו

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118580

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה אבי !

אני גם מתחזק מהנפילות. כמו שאמר לי חבר ותיק הנפילות מחזקות אצלנו את הכניעה.

היום ברוך השם הכל עבר בסדר. יצאתי לאיזה חנות, פתחתי מעגל עם חבר, בתוך החנות הוצרכתי את המשקפיים אז שמתי אותם ומיד אחרי זה הורדתי אותם באסירות תודה.

היו 3 מבטים קצרים בלי משקפיים יותר בכיוון של בדיקות לראות אם יש משהוא מעניין. אני התחננתי לה' שיעזור לי לוותר על בדיקות כאלה ובהמשך הדרך נשארתי נקי לחלוטין, אך ורק בזכותו יתברך !

אבי, מאד נחמד כשאני פותח את הפורום לראות שיש אנשים שקוראים ומתעניינים, ומגיבים באופן נחמד ותומך מאד !!

מתפלל להמשך יום שפוי ונקי לחלוטין לכולנו !!

רציתי להזכיר שבתחום העבודה שלי יש לי משהוא שלקח לי כ 20 שעות לעשות אותו, היום אני שם לב שבגלל איזה שטות שבכלל לא יכולתי לתכנן אותה יתכן שכל העבודה הזאת תרד לטמיון.

אני יכול כבר לנחש איך הדבר הזה הוא לטובתי, ואני פשוט מוסר את זה להקב"ה ובפרט שזה נושא של זיכוי הרבים, אז אמור להיות לשם שמיים.

אבא, רצונך יעשה ולא רצוני... אני בינתיים רק עושה כמה השתדלויות קטנות בשביל לנסות בעזרת השם למצוא פיתרון.

אוהב אותכם מאד !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118582

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים !

משתף שבסוף כנראה שהשעות האלו כנראה שכן הלכו לאיבוד להיום.
אני מקבל את זה בשמחה רבה. אני לא מנהל את ההצגה יש לי בוס חדש, קוראים לו הקב"ה.

רציתי לשתף שעשיתי גם אתמול גם היום סדנת צעדים בטלפון עם חבר מאד יקר ומבין ותומך. הוא אחד מהחברים הטובים שלי בתכנית, היה ממש מדהים להריץ איתו שוב פעם את הצעדים.

גמרתי בשעה מאוחרת ונזכרתי שאשתי ביקשה ממני להדיח כלים.

עשיתי את זה בהתרגשות גדולה, עד הסוף... לא השארתי לה חצי מטבח לסדר למחר... 

אני מרגיש שהתכנית עוזרת לי לצאת מהריכוז העצמי ולתת לשני.

היום היה היום ה2 נקי ממבטים. באיזה שהוא מרכז ספורט היה לי רצון עז לשים משקפיים בשביל להסתכל על המזכירה, השם עזר לי לוותר על זה, זה ממש לא מובן מאיליו.

מתפלל להשם שעוד מעט השחרור הגדול המיוחל יבוא ושאני אהיה כולי ברצון להיות קדוש ולברוח מהתאווה בשמחה רבה ! וכן לכולנו כמובן ! אמן !

תודה רבה לכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118586

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

חברים אהובים !

היום עבר טוב ברוך השם.

קמתי בזמן הקדשתי זמן בשביל התכנית, עשיתי כמה צעדי שלא עשיתי אותם בעבר.

אחרי זה יצאתי לקניות, השארתי את המשקפיים בבית ופתחתי מעגל.

היו קצת מבטים בלי משקפיים, לא הצלחתי לוותר. זה הדליק אצלי המחשבה לחזור הביתה לשים משקפיים וללכת לשוק וכדו'.

באסירות תודה ה' עזר לי לא לפעול על זה ונשארתי נקי !

מתפלל להמשך יום נקי ומפוכח, ומבקש לפתוח איתכם מעגל להשבת בס"ד, שאני לא יוצא החוצה עם משקפיים אלא רק בכיס, ומשתדל לא להתקרב לגינות עםילדים או מקומות בהם יש התקבצות של נשים.

אוהב אותכם מאד !

שבת שלום.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118588

• aviyodea
  • דירוג זהב

בהצלחה חבר יקר!!

לגבי בשעות שהלכו לטמיון, לדעתי הקטנה איך שאני מבין את אבאל'ה שלנו.

שום דבר לא הולך לטמיון!

השקעת שעות לשם שמיים, וה' רצה שהתוצאה תהיה נראית כאילו הולכת לטמיון וזה שווה עבורו יותר, אם הוא היה רוצה אחרת היה קורה אחרת!!

אולי ההתגברות שלך על הבעסה שווה עבורו יותר מזיכוי הרבים..

לנו עיני בשר קצרות טווח ולה' עיניים המשוטטות בכל הארץ..

רק הוספתי נקודה למחשבה...

כאות הערכה לכך שאתה מחזק אותי אני מוכן להשתדל להסיר את המבט באחד הטריגרים הבאים..

אשריך קדוש!!!!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118595

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לך אבי יודע !

אני ממש מסכים איתך, כל מילה !! חיזקת אותי אחי !!

סוגר מעגל נקי לגמרי ברוך השם, לא מובן מאיליו !

הערב סיימתי את הסדנת צעדים באסירות תודה בזכות החבר הנפלא ברוך שאמר. היה ממש טוב ומחבר !!!

השבוע אני אמור בס"ד לחגוג שנה נקיות, הודיעו לי שימים אלו מסוכנים כי נוטים להרגיש בעננים ולהיות על עלי הדפנה וכו'. 

מתפלל להקב"ה לשפיות וחיבור עצום ולא להרפות מעבודת הצעדים כלל וכלל.

אמן ואמן !

אוהב אותכם וצריך אותכם !

שבוע טוב לכולנו !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118596

• aviyodea
  • דירוג זהב

כל הכבוד אחי היקר...

מזל טוב על השנה!!!!

אני אחד שאוהב לתת עצות ותרגיש חופשי לא לעשות את זה

חשבתי שאולי כדאי לך לדבר עם כמה כאלה שכבר שנים מתמודדים ויש להם רצף של שנים זה ימתן את ההתלהבות על השנה.

אוהב אותך, המון הצלחה!!
ודרך אגב, פרעתי את החוב של הסרת המבט בטריגר שהיה לי הבוקר.. תודה לך...

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118598

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
זמן ליצירת דף: 0.76 שניות

Are you sure?

כן