ברוכים הבאים, אורח

תהליך התנקות
(0 צופה) 

נושא: תהליך התנקות 21964 צפיות

תגובה: תהליך התנקות לפני 7 חודשים #148841

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

צהריים טובים חברים!

לצערי עוברים עלי יומיים לא טובים בכלל.
נרשמתי ללימודים מסוימים ועכשיו קיבלתי הודעה שיכול להיות שהלימודים יבוטלו בכלל.
זה ממש פגע בי מכמה סיבות שונות. וזה קצת בעייתי להירשם למקום אחר.

יש לי רצון חזק מאוד ללכת לכיוון התאווה. אני רוצה להיכנס לחשבון של משהי מסוימת שיש לי רגישות אליה.. אני יודע שזה לא טוב עבורי.. פשוט יש לי דחף חזק לעשות את זה.
במקום להיכנס ישר.. סיכמתי עם עצמי שאני קודם כל אשתף בפורום ורק אחרי זה אבדוק את החשבון שלה.

אלי,
אני צריך עזרתך.. אני בנקודה לא פשוטה בכלל כרגע..

תגובה: תהליך התנקות לפני 7 חודשים #148842

• 9625
  • דירוג זהב
יוסי המלאך!!!!!
עכשיו זה יותר קל מאחרי הנפילה!!!!
אנא, תן לעצמך את המתנה הזו!!!
אני לא יכול לומר לך לא נורא שהפסדת את הלימודים, כי אני לא יודע כמה בנית עליהם, כמה אתה אוהב את אותו תחום, כמה זה חשוב לך מלחצים סביבתיים.
אני כן יכול לומר לך, שכל הדברים האלו משתנים. לא כעבור עשרים דקות כמו דחף אלא קצת יותר, אבל החיים מזמינים שינויים שמשליכים גם על מה שכראה התכוונת כשאמרת זה ממש פגע בי מכמה סיבות שונות.
באהבה, אפי

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

תגובה: תהליך התנקות לפני 7 חודשים #148866

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים,

נמצא בנקודה לא טובה בכלל.
אפילו אין לי חשק לכתוב.
פעלתי הרבה על תאווה בימים האחרונים (לא דברים שנחשבים נפילה אבל עדיין פעלתי על תאווה) וזה עשה לי ממש רע..

אין לי רצון לשתף או לעשות פעולות אפילו וזה ממש רע עבורי.

אינני יודע אם אצליח לעבור את היום הזה נקי אפילו.
תתפללו עבורי.

רצונך יעשה ולא רצוני

תגובה: תהליך התנקות לפני 7 חודשים #148868

מבין אותך לגמרי

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 חודשים, 4 שבועות #148871

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים,

לצערי אני מרגיש מאוד מרוחק.
לא נפלתי בימים האחרונים כי כנראה שה' ריחם אלי אבל מעדתי המון פעמים. אני מרגיש הרגשה של ניתוק.
אני צריך לחזור לעשות פעולות כמו שיתוף בפורום, רשימת אסירות תודה, תפילה וכו' *כל יום*.

אני כבר משתף הרבה פחות בפורום, לא כותב רשימת אסירת תודה וכו'..
האמת שאני חושב שכל זה התחיל מאז שניסיתי להיכנס חזק לקבוצות.. משהו בחיבור לא עובד והאנרגיה והזמן שלי מושקע שמה.. אני חושב שהמהלך הנכון זה להשקיע בפעולות שנתנו לי נקיות ולהוריד קצת את הגז מהקבוצות החיות.
בלי נדר אשתדל לחזור לכתוב באתר פעם ביום/יומיים בזמן הקרוב עד שארגיש מחובר שוב.

זהו לעכשיו, אם אספיק אכתוב שוב בערב.

חברים אשמח לתגובות תומכות כרגע .

אלי,
אנא תעזור לי להתחבר שוב לשיתופים, לחברים, לעצמי וכמובן אליך.

רצונך יעשה ולא רצוני

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 חודשים, 4 שבועות #148876

• טובות
  • חבר ותיק

כמה שיותר לשתף ולקרוא בפורום
ךי אישית זה מאוד עוזר
זה מכניס אותך אוטומטית למצב של רצון לא ליפול...כי אתה קורא את זה על חבריםאחרים...

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 חודשים, 4 שבועות #148892

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך, 
זה מה שהחלטתי לעשות לאחרונה , לחזור ולכתוב כבעבר , וזה ממש עזר לי. 
שיהייה לנו בהצלחה

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 חודשים, 4 שבועות #148895

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

טובות, שבי,
תודה רבה על התגובות.

ספיולר,
נפלתי אחרי 208!

קמתי מוקדם בבוקר מאיזשהו רעש.. ולא הצלחתי לחזור לישון (מה שהפעיל אצלי הרבה טריגרים). והתחלתי לפעול על תאווה, לא כדי ליפול רק כדי למעוד קצת .. לצערי זה הסתיים בנפילה מבלי ששמתי לב בכלל.

אבל הדבר כבר התחיל לפני שבוע.. אני כבר שבוע מרגיש מנותק מהפורום, מנותק מחברים, מנותק מהטיפול שאני הולך אליו, מנותק מהעולם.. והכי חשוב מנותק מעצמי!

הניתוק הזה גרם לי ליפול. אפילו לא היה טריגר גדול מידי כמו בעבר.. הגוף פשוט פלט את מה שהוא הרגיש במשך הזמן האחרון.

כרגע אני לא כ"כ יודע מה לעשות.. כנראה שכואב לי עם הנפילה ואני מנסה לטשטש את זה..
יכול להיות שאני אבחר לקחת הפסקה של כמה ימים מהתכנית.. אני לא יודע..

אלי,
רצונך יעשה ולא רצוני.

נערך לאחרונה: לפני 6 חודשים, 4 שבועות על ידי יוסי91.

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148896

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
הי יוסי היקר. 
אוהבים אותך, 
אנחנו שוב בורחים ושוב נופלים , גם הבריחה מהפורום לא תועיל. 
קיבלת תזכורת שאתה מכור , וזה הסימן שצריך יותר להתקרב לאבא יקר ואוהב,  וגם לחברים שאוהבים אותך. 
מתפלל עליך , לשפיות ולפעולות של החלמה , אוהב אותך..

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148897

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

שבי,
תודה על התגובה.

שלום חברים,
היום קצת וויתרתי לעצמי ונתתי לעצמי ליפול כדי לפרוק קצת.

היו לי מחשבות לנסות לחזור למינון רגיל (כמו שהייתי בעבר), אבל הבנתי שנכון לזמן זה אני לא נמצא במקום שיכול לעשות את זה.

לאחר שדיברתי עם חבר הבנתי שמסיבה מסוימת שיש לי טינה, כעס, פחד, רגשות שקשה לי להתמודד איתם וכו' הנטייה שלי לברוח לכיוון התאווה. מה שמחזק את הדפוס ההתמכרותי ומוריד את הסיכוי לכך שאצליח לחיות במינון רגיל.
ולכן בשלב הזה להוריד מינון זה לא אופציה.

בנוסף,
שאלתי את עצמי את השאלה הבאה:
אם לא היית נופל, האם היית מחר ממשיך בתכנית?
והתשובה היא - ברור שכן! כי זה מה שעשית במשך תקופה ולכן אין סיבה שהייתי מפסיק מחר. מה שאומר שהרצון לקחת הפסקה נובע מהנפילה ולא מתוך משהו אחר.

לגבי הנפילה, אנסה לרשום פה את הגורמים שלדעתי היא קרתה:
1. קיבלתי מספר הודעות לא כ"כ טובות בשבוע שעבר - לאחר קבלת ההודעות לא פעלתי בצורה של שיתוף, כתיבה, תפילה וכו'.
2. הגעתי למפגשים החיים בצורה מנותקת - בפועל סימנתי משהו חיובי אבל פעלתי מתוך ניתוק ולא מתוך חיבור מה שעבורי לא טוב. (גם מבחינת זמן השקעתי פחות זמן בפעולות החלמה אחרות מכיוון "שהלכתי למפגשים").
3. הורדתי משמעותית את הכתיבה בפורום - הכתיבה בפורום מאוד עוזרת לי (אפילו העזרה לחברים אחרים עוזרת לי)
4. פעלתי בצורה מנותקת - ראיתי סרטים (רגילים) עד אמצע הלילה וכו',  ניסיתי להשכיח את הצרות של היום יום על ידי בריחה.

מכל החשיבה הנ"ל המסקנות שלי הם כאלה:
1. לצערי, נכון לזמן זה אין לי יכולת להוריד מינון.
2. הורדת המינון של המפגשים החיים והגעה בצורה שקולה יותר ומחוברת יותר.
3. ואולי הכי חשוב - *חיבור* -  לחברים, לה' ולעצמי. החיבור הוא קשה כי הוא מעלה גם נקודות פחות נעימות אבל הוא חשוב מאוד. כל עוד יש חיבור אז אפשר לעבור גם את הדברים הקשים.

אלי,
תעזור לי ליישם את המסקנות האלה במידה והדבר טוב עבורי.
אני סומך עליך שתדריך אותי להגיע למקום שבו אני צריך להיות.

רצונך יעשה ולא רצוני.

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148913

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

המשתוקק,
תודה על התגובה שלך.

שלום חברים,
לצערי נפלתי היום פעמיים.
הרגשתי רע לאחר הנפילות. בהמשך היום התפללתי לה' שאני רוצה להמשיך את היום הזה נקי וב"ה אני נקי במשך 7 שעות.
כמה מוזר שפתאום להשיג יום אחד נקי זה מאוד קשה, מה שלפני שבוע היה הרבה יותר פשוט.

היום הזכרתי לעצמי שהמטרה שלי היא לא להשיג את רצף הימים הנקיים הארוך ביותר. אלא להתחבר לה', להתחבר לאנשים, להתחבר לעצמי.

באחד התפילות שלי היום נפל לי האסימון שאני לא צריך לעשות את מה שאני רוצה, אלא לעשות את מה שצריך לעשות. מבין שזה פגם באישיות שלי.

אלי,
תעזור לי להבין מה הפעולות הנכונות שאני צריך לעשות.
תעזור לי לעשות את מה שאני צריך לעשות ולא את מה שאני רוצה/נוח לי לעשות.

רצונך יעשה ולא רצוני.

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148932

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב חברים,

תקופה קשה מאוד עוברת על העם שלנו. כולנו חטפנו אתמול מכה קשה.

גייסו בצו 8 חברים שלי, משפחה שלי.

יש לי חבר אחר שהוא נעדר.

התחושות לא טובות בכלל. חוסר וודאות, דאגה, עצב, חוסר רוגע וכו'

אלי,

רוצה למסור את התחושות האלה אליך. הרגשות והתחושות האלה לא תורמות.

אנא ממך תגן עלינו ותרפא את כל חולי עמיך ישראל!

רצונך יעשה ולא רצוני

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148933

• 9625
  • דירוג זהב

בוכים וכואבים יחד איתך:cold_sweat:.
נקווה לטוב. וגם ניערך למוטב.
באהבה בתפילה ובתקווה
אפי
9625fe@gmail.com

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148949

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

בשורות טובות חברים,

תחושות ממש קשות מצאת החג. התפתיתי לראות סרטונים בפייסבוק.. הסרטונים הלא מצונזרים היו מאוד קשים לצפייה..
לא מובן איך הדבר הזה קרה.. איך לא היה לוחמים וכוחות מיוחדים שקפצו לגבולות ברגע שהגבול נפרץ.. למה לא העלו הרבה מסוקים לאוויר.. למה לקח כמה שעות עד שכוחות הגיעו למקום... איך העבירו שבויים ברגל מהישובים לעזה! יש לי הרבה סימני שאלה שאני לא מצליח להבין כמו כל העם שלנו...

המחשבות והרגשות לא מפסיקות לעבור בראש או בגוף.

גם מחשבות לגבי ה'. למה הדברים האלה קראו? האם אין דרך יותר טובה לנער את עם ישראל? מה אנחנו אמורים לתקן? למה אתה לא שומר עלינו שדברים כאלה לא יקרו?

המוח לא מפסיק לעבוד...

אפילו ניסיתי להשכיח את זה בללכת לכיוון התאווה וזה לא צלח (פעם ראשונה שללכת לכיוון התאווה לא משכיח ממני את המציאות)... 

אלי,
בבקשה תשמור עלינו.
תרפא את פצועינו.
תעלה ליד כיסא הכבוד את הרוגנו.

רצונך יעשה ולא רצוני

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 חודשים, 2 שבועות #148975

• nbym
  • דירוג זהב

היי יוסי, שאלות חשובות וקשות. מזדהה עם הכל. את הכל יחקרו ויגיעו לתשובות אבל אני מניח שהשאלות הללו מגיעות ממניע יותר פנימי ומכאב גדול כמו כל עם ישראל.
הקב"ה כבר ענה לנו: "כִּי לֹא מַחְשְׁבוֹתַי מַחְשְׁבוֹתֵיכֶם וְלֹא דַרְכֵיכֶם דְּרָכָי נְאֻם ה' ".
אנחנו לא יודעים חשבונות שמיים. 
זה כאב גדול מאוד ואצלנו ביישוב כבר הספיקו לקבור שניים מקרובי משפחתו של אבי. 
אני ב"ה קצין בצבא וגוייסתי גם כן. התגייסתי בשמחה ואז נפל לי אסימון תוך כדי. אתה יודע מה גרם לי לשפר את מצבי? שאלתי את עצמי מה אני צריך לעשות כדי שמותם לא יהיה לשווא?

התשובה לשיטתי: לעשות את המקסימום שאני יכול, בלחימה, ובכל מצב. גם לגבי התאווה. זו גם מלחמה, אמנם מסוג שונה ובמצבים אחרים - אבל עדיין מלחמה. ללכת לכיוון התאווה לא תוסיף. "מי שאוכל שום וריחו נודף לא יאכל עוד שום". במילים אחרות, מרפאים תחושות רעות באמצעות תחושות טובות ולא ההיפך. למרות שאני יכול להבין אותך. 

דבר שני, לחזק את הרוח ולקום בשביל עם ישראל ובשביל האחדות המיוחדת המתגלה בימים אלו. איזו הארה גדולה, איזה טוב הגיע לאחר הרע והמתועב. צריך למנף את התחושות הללו. העם היהודי עבר הרבה צרות - והתשובה שלנו הייתה תמיד - חיזוק הרוח. את הרוח אף אחד לא יכול לקחת.

מקווה שנזכה להתבשר בשורות טובות. אנחנו ננצח! כל חבריי מפגינים את אותו רצון. אין לנו ארץ אחרת ואנחנו מוכנים להגן על העם והארץ. זו זכות גדולה. זה ההבדל ביננו לבינם - מוות למען החיים, לעומת מוות למען גרימת מוות. שבעז"ה כולנו נחזור בריאים ושלמים.

נ.ב
בבקשה אל תתן לעצמך לצפות בסרטונים הללו. זה לא עושה טוב ורק מחזק בך את מה שאויבנו רוצים. לנטוע פחד, זעזוע ותחושה רעה. אף דבר טוב לא יוצא מזה על אף הפיתוי והסקרנות. שמור על הנפש והנשמה שלך. זה חשוב אתה חשוב.

נערך לאחרונה: לפני 6 חודשים, 2 שבועות על ידי nbym.
זמן ליצירת דף: 0.79 שניות

Are you sure?

כן