ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: זוגיות? 1380 צפיות

זוגיות? לפני 6 שנים, 2 חודשים #110799

• comkom
  • חבר קבוע

אהלן,
בחור בן 21. מתמודד עם ההתמכרות קרוב לשלוש שנים.
לאחר חצי שנה של נקיות, נפלתי בשנית. מאז מנסה לעלות חזרה למסילה, בעזרת ה זה יקרה. כל יום רק להיום.
רציתי להתייעץ לגבי זוגיות ויצירת קשר.
האם נכון להתחיל קשר רציני כאשר ההתמכרות עדין קיימת?
מה פשעה זו שתצא איתי שנפלה בלא מודע על בחור עם בעיה רצינית בצניעות?
ומנגד, האם עליי להתרחק מכל קשר זוגי עד אשר אני מרגיש שההתמכרות נוצחה? הלא אני יודע שאין דבר כזה לנצח, וכל יום הוא מאבק מחודש.

אשמח להכוונה,

אני.

תגובה: זוגיות? לפני 6 שנים, 2 חודשים #110801

• שי מחלים
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • חבר ותיק
  • רק להיום

קודם כל אני רוצה לפתוח ולהגיד שאני מאוד מאוד מזדהה עם כל מילה שכתבת - אוהבים.
גם אני בגיל שלך שאלתי בדיוק את אותם שאלות. אותי בסוף אלוקים הוביל בדרך אחרת, התחתנתי לפני שהתחלתי לעבוד על ההתמכרות שלי והיום בחסדי שמיים עדיין נשוי וברוך ה' גם יש לי ילדים.
אבל אני מקנא בך ובאישתך לעתיד.

אסביר. אתה בטח תוהה, איך זה יכול להיות שהוא שאל את אותם שאלות ובכל זאת הלך והתחתן? הרי אחת השאלות ששאלת (שאלתי) היא : "מה פשעה זו שתצא איתי שנפלה בלא מודע על בחור עם בעיה רצינית בצניעות?" אז זהו, שאלוקים לקח ממני את המחלה, נשמע מוזר, אבל במשך כמה חודשים אפילו פנטזיות מיניות לא היו לי, הייתי בטוח שזה נגמר. תוך כמה חודשים מצאתי את עצמי מתחת לחופה ולא מודע בכלל על המחלה שמתחילה להרים את הראש שוב....
אתה יכול רק לדמיין את הסבל שעברה אשתי היקרה כשהמחלה רק המשיכה להרים את הראש והמשיכה לזרוע הרס. עד שהגעתי לתכנית. וגם שם היו מורדות וסבל. היום אחרי קצת יותר משש שנים בתכנית אני מתחיל להרגיש שהיא שמחה מהזוגיות איתי.
אתה זכית להבין שיש לך בעיה וזכית להגיע לפיתרון עוד לפני החתונה.
אין בן אדם מושלם. אדם שאין לו 'בעיה רצינית של צניעות' כמו שהגדרת את זה, הוא לא מושלם, אל תדאג לו, גם לו יש את הפעקאלך שלו שהוא צריך לסחוב.
יש הרבה כלים בתכנית, תשתמש בהם ותתיעץ עם החברים שזה עבד להם, כשיגיע הזמן להפגש אתה תדע את זה ותעשה את זה בשלווה.
איך עושים את זה? האם לספר לה? מתי לספר לה? הכל עם התייעצות של אנשי מקצוע\רבנים\חברים עם ניסיון וכו'. יש לך כאן מלא חברים עם ניסיון שהתחתנו מתוך החלמה וב"ה נמצאים במקום טוב (לעומת אלו, כמוני, שהתחתנו מתוך מחלה והגיעו למקומות נוראיים), חברים אלו יוכלו לחלוק איתך את ניסיונם וישמחו לעשות זאת.
בהצלחה ממש, ה' אוהב אותך אל תשכח

רק להיום!

תגובה: זוגיות? לפני 6 שנים, 2 חודשים #110814

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום קומקום...

אני לא יודע האם אתה מכור, מה קרה לפני 3 שנים, מה קרה באותן שלוש שנים.

אני רווק, יש מצב שיש לי תשבות לשאלות שלך. אבל לדעתי השאלה העיקרית זה 'מה אני עושה בקשר להתמכרות שלי', ולא 'האם נכון להתחיל קשר רציני כאשר ההתמכרות עדין קיימת'.

אתה יכול ליצור איתי קשר בפרטי, אם בא לך aw86625@gmail.com

אוהב

תגובה: זוגיות? לפני 3 שנים #135496

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום
נתן 01 כתב on 08 פבר' 2018 18:49:
שלום קומקום...

אני לא יודע האם אתה מכור, מה קרה לפני 3 שנים, מה קרה באותן שלוש שנים.

אני רווק, יש מצב שיש לי תשבות לשאלות שלך. אבל לדעתי השאלה העיקרית זה 'מה אני עושה בקשר להתמכרות שלי', ולא 'האם נכון להתחיל קשר רציני כאשר ההתמכרות עדין קיימת'.

אוהב

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן