ברוכים הבאים, אורח

יומן מסע, רק להיום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יומן מסע, רק להיום 1678 צפיות

יומן מסע, רק להיום לפני 6 שנים, 4 חודשים #110072

שלשום נפלתי, אבל חברי הטוב דיבר איתי וחיזק אותי, ומאז אני מצליח כבר להיות יום שלם נקי ב"ה! היום היה לי נסיונות קשים מאוד ואני יודע שתמיד אחרי ימים כאלה אני נופל, או שאני חוזר מהישיבה, או בלילה אני מתייאש. אבל אני לא רוצה את זה שוב

תגובה: יומן מסע, רק להיום לפני 6 שנים, 4 חודשים #110074

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מקבל מהאתר עידכונים על הדרך שלך,
אז אני שמח שבחרת בי כחבר לדרך,
אבל שלחתי לך מייל, ולא קיבלתי תגובה,
אשמח לדבר איתך,
זמין תמיד בשבילך אח לדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יומן מסע, רק להיום לפני 6 שנים, 4 חודשים #110076

תודה אחי

תגובה: יומן מסע, רק להיום לפני 6 שנים, 4 חודשים #110095

השבת ישיבה הייתה טובה בעיקר בזכות זה שהיינו ביחד בחדר וככה אני הצלחתי להיות נקי לחלוטין לשישבת, אחרטי שנגמרה השבת ישיבה, לפני השינה לא היה לי כוח לעשות ברכת שמע שלפני המיטה במלואה ואז בלילה באו לי הרהורים ונפלתי, היצר רוצה שאתייאש יותר מאשר שאפול. אין שום ייאוש בעולם כלל.

תגובה: יומן מסע, רק להיום לפני 6 שנים, 4 חודשים #110104

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך
שאלוקים יעזור לך למצוא את הפתרון שהרבה חברים מצאו כאן.
תמשיך לשתף אותנו בבשורות טובות.

יום נקי

תגובה: יומן מסע, רק להיום לפני 6 שנים, 4 חודשים #110115

אמן!

תגובה: יומן מסע, רק להיום לפני 6 שנים, 4 חודשים #110191

אני מרגיש עכשיו חשק עז לאונן תעזרו לי!!!! מה לעשות???

תגובה: יומן מסע, רק להיום לפני 6 שנים, 4 חודשים #110195

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר אהוב,
1. קבל את עצמך, זה בסדר גמור שאתה רוצה, השם ברא אותך ככה שאתה רוצה את זה. אבל גם אם אתה רוצה - זה עדיין לא אומר שאתה אמור לעשות את זה, כי אם כל פעם שיעלה לך קריז תעשה את זה - אז תאונן גם בגיל 85(!) ברצינות...
2. מה שעוזר לי במצב כזה, רק חברים ותפילה להשם, להתקשר לחברים, לחשוף את כל מה שאני רוצה לעשות, לפתוח מעגלים לזמנים קצרים. זה פשוט עוזר.
3. לזכור, שאת הסיפוק שאתה מחפש בתאווה - לא תקבל את זה. בתאווה תקבל רק דחף יותר חזק ואיבוד שליטה טוטאלי על החיים. התאווה רק מרוקנת אותך ולא ממלאת אותך.

אוהב אותך מאוד!
תמשיך לשתף

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: יומן מסע, רק להיום לפני 6 שנים, 4 חודשים #110205

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך
תודה על השיתוף והכנות

שאלוקים ייתן לך יום שפוי ונקי

תגובה: יומן מסע, רק להיום לפני 6 שנים, 3 חודשים #110405

חבר שלי ממש עוזר לי ותומך בי, ונותן לי ספרים לשמירת הברית וללימוד הלכות, וספר אחד שהביא לי "הקרב הגדול מכולם" מספר על קבוצה של אנשים חילוניים בתוך פאב. רב בא אליהם ואומר להם מה הדבר הכי קשה, ומסביר להם שהאנשים הכי עשירים בעולם יש להם את כל ההנאות, אבל בכל זאת הם לא מרגישים מסופקים, הם מדוכאים והרבה מהם התאבדו.
 מה שהם חיפשו זה את הדבר האמיתי התורה.
החברה שהיו שם התעניינו והמשיכו להגיע לשיעור שבועי עם הרב ולבסוף כולם חזרו בתשובה. הרב אמר שאנחנו בעולם הזה כמו בתוך כספת, שצריך לקחת מהר את הדברים היקרים עד שיוצאים, ופה הדברים הכי יקרים זה התפילות, המצוות, ולימוד התורה, אז אני משתדל לעשות את זה, ולילחם ביצר הרע.
כי הרב אמר שכל מלחמה ביצר הרע יש לה שכר עצום אפילו אם בסוף נכשלת, אבל הדבר העיקרי זה המלחמה.
כרגע במלחמה שלי נגד היצר לשבוע הזה: 1-0 לי

תגובה: יומן מסע, רק להיום לפני 6 שנים, 3 חודשים #110412

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

שווה לך לבדוק אם אתה לא נלחם לריק
אני בתור מכור, יודע שאין לי סיכוי בכלל להילחם, וזה לא קשור - בשבילי - לתורה ומצוות. אני מטפל באוננות כמו בסכרת או במחלת לב.
אני בדקתי ומצאתי דברים מעניינים.
אתה יכול ליצור איתי קשר באימייל. aw86625@gmail.com

אוהב

תגובה: יומן מסע, רק להיום לפני 6 שנים, 3 חודשים #110436

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.
בענין מה שכתבתם לפני חודש שהעוון הזה הוא כל כך אבל כל כך חמור הזה, והורס לך את המזל ומקטרגים יכולים לקטרג עליך, ותפילותיך לא מתקבלות וכו' וכו'.

חלק מההחלמה של רבים מאיתנו היה על ידי הורדת מפלס הלחץ מהנפילה העתידית, וזה על ידי שאנו מזהים את עצמנו שכך ה' ברא אותנו ואין לנו סיכוי להלחם בעצמנו וממילא זה לא הורס מזלות ולא מעורר מקטרגים, והתפילות דווקא מתקבלות יותר כי ה' שומע דווקא את תפילת החולה.

תבין ותפנים שהמצב שלך הוא שכל יום שתחשוב שבכוחות עצמך תישאר נקי אז אתה תיפול כי באמת אין לך כוח להלחם על הנקיות. אמנם רבינו שאג בקול גדול אין שום יאוש בעולם כלל, אבל זה נכון אצל מי שתפקידו הוא להלחם שאסור לו להתיאש באמצע המלחמה, אבל אנו כיון שאנו מכורים אין לנו תפקיד בעולם להלחם בתאווה, אלא להכנע ולהתחנן לאלקים שישמור עלינו. מה שאתה צריך לעשות הוא להכנע למצבך הנוכחי, ולרדת בכניעה על הברכיים כל בוקר צהרים וערב ולהתחנן לאלקים ש"רק להיום" ישאיר אותך נקי. התפילה הזו תעזור לך להשאר נקי כמו לרבבות מחלימים אחרים אם רק תאמין שאלקים הוא כל יכול, ובכוחו להשאיר אותך נקי מעל הטבע ונגד כל הסיכויים. ובכל ערב תרקוד ותשמח על הנס העצום שקרה לך שנשארת עוד יום אחד נקי.

ובענין מה שכתבתם בעבר שהסביבה גורמת לנפילות, אצה צריך להבין שאין לנו סיכוי לשנות את הסביבה אלא רק את עצמנו בלבד, ועל זה אנו מתפללים בתפילת השלווה "אלי תן בי את השלווה לקבל את הדברים שאין בכוחי לשנותם [התנהגות בחוסר צניעות של הבנות מסביב] אומץ לשנות את הדברים שביכולתי [המחשבות וההרהורים בתוך הראש שלי] ואת התבונה להבחין בין השנים.
יש אפשרות שכל הגירויים מסביב לא יגרו בכלל, וזה יהיה כאשר תחיה חיים רוחניים, כי הדבר היחיד שעוזר לגמילה מהתמכרות זה להתמכר להנאה גדולה יותר, ואין הנאה גדולה יותר מהתאווה כי אם הנאה רוחנית, ובכל תסכול פחד מתח או לחץ תברח אל ההנאה הרוחנית במקום לברוח לתאווה.

ולסיום טיפ קטן מהספר AA עמוד 109 "לכל מכור צריך להיות שוקולד בהישג יד כדי שיהנה באספקת האנרגיה המהירה שלו בזמנים של תשישות... רבים מאינו שמו לב לנטיה לאכול ממתקים [כדי להגמל מהתמכרות] ומצאו את השימוש המועיל בהם".
     "וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.69 שניות

Are you sure?

כן