ברוכים הבאים, אורח

עליתי על השביל הנכון, אבל....
(0 צופה) 

נושא: עליתי על השביל הנכון, אבל.... 135098 צפיות

תגובה: צבע אדום!!!!!!! לפני 7 שנים, 3 חודשים #98219

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום

זה מפדח להגיד לרופא שיש לך מחלה מוזרה. זה לא מפדח להגיד לחבר שחולה במחלה שיש לך גם את אותה מחלה... 
ולענייננו אין לך מה להתבייש...

תגובה: צבע אדום!!!!!!! לפני 7 שנים, 3 חודשים #98227

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אתה צודק, 
התכוונתי לומר, שהתביישתי לדבר איתו בפעם הראשונה שאני צריך עזרה, זאת אומרת לא התביישתי לדבר על התאווה, יותר התביישתי שאני צריך עזרה, גאווה.... וכאלה...

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: צבע אדום!!!!!!! לפני 7 שנים, 3 חודשים #98230

• aristo
  • דירוג פלטיניום

לדבר על תאווה זה כיף, וגם לצורך הענין אתה לא מחליט אלא זה חזק וממך וזה פשוט יוצא... החכמה זה לדבר החלמה...
אשריך שאתה קופץ למים!

תגובה: צבע אדום!!!!!!! לפני 7 שנים, 3 חודשים #98235

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

התכוונתי להחלמה.... 
עדיין לא קפצתי.... אני יותר עומד על המקפצה ומבלבל לעצמי תמוח כמה זה גבוה ומפחיד.... 
בסוף אני אקפוץ.... אני מקווה

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 7 שנים, 3 חודשים #98240

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

מהיום יש לי אפשרות להיות שבוע מחוץ לבית, למשך התקופה הקרובה, 
מצד אחד נוסך בי תקווה, אלו ימים רבים בהם פתח לנפילה יהיה אחת לשבוע, מצד שני מפחיד אותי שבגלל זה אני כבר לא אלחם,כי יש לי הרגל שכל פעם שאני חוזר הבייתה אני מפצה את התאווה על הימים בהם לא הייתי, זה הרגל פסיכי שכבר כמה שעות ליפני שאני יוצא לדרך הבייתה אני מתחיל לפנטז....
לאחרונה הצלחתי לשחרר את ההרגל הזה.... מקווה שהוא לא יחזור, ואם כך הרי אני מלא תקווה חדשה, 
כמובן שאין הדבר מסית אותי ואני עדיין רוצה להצטרף לקבוצה טלפונית, מההענות של החברים אני מבין שהקבוצה היחידה שפעילה היא הקבוצה של הצהריים, מקווה שיהיה לי יום אחד פנוי בצהריים שאוכל להמלא ממנו.... אגב, יום שישי רלוונטי?

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 7 שנים, 3 חודשים #98254

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום
אחי הנפילה שלך כואבת גם לי. באמת.
אבל מתוך זה אנחנו נבנים.
להסתכל רק על רצף נקיות, זו טעות.
כל אחד יש לו תוכנית אישית עם ליווי צמוד. אם נפלת סימן שהקב"ה נתן לך נסיון קשה יותר. אולי הפעם נפלת. אבל עכשיו אתה חזק יותר.
בוא נמשיך לטפס ביחד במסע הזה.
ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 7 שנים, 3 חודשים #98303

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום
פשוט שמח כתב on 20 דצמ' 2016 23:56:

מה יש בה במילה "אבל"... מילה המקשרת בין חלקי המשפט בהבעת הסתייגות וניגוד.( הגדרה מילונית)
אני תמיד ידחוף אותה... מתי שאני צריך להתחייב למשהו שברור לי שהוא טוב, טוב לי או לעולם! זה לא משנה. 
עצם זה שהוא טוב... אני נלחץ ממנו.

אני נורא רוצה קבוצות טלפוניות אבל... אולי עוד יומים?? (או חודש,חודשים)
כן... ברור... ספונסר, חשוב, אני גם מחפש אחד כזה אבל.... אני צריך זמן להתרגל לרעיון החשיפה.

ברור לי שיוטיוב מבזבז לי את הזמן... וגורם לי לשון מאוחר,,, ולא לתפקד... אבל אחרי יום כזה אני צריך כמה דק (שברור שיהפכו לשעות) לנוח קצת. ( אני לא מדבר על דברים לא צנועים) 
וכו' וכו' וכו'... אבל....

אז עליתי על השביל הנכון... אפילו הולך בו שמח וטוב לב כבר כ60 יום.
מידי פעם נפלתי... לא אשקר כאב... וגם היו רגעים שהעדפתי להתבוסס בבוץ. אבל סה"כ אני על השביל... 
הטיול? מעניין, חברים חדשים, נוף מרענן, ובלי קשר... חיים...
ואתמול הגיע "אבל".... כן והוא עמוס הסברים וסיפורים ותירוצים. למה אני צריך עוד זמן, ולמה זה לא באמת כיף, ולמה לכוווולם יש סכוי חוץ ממני. 
היום בבוקר תהיתי לעצמי... נגיד וכל "האבלים" נכונים... 
בתכלס... טוב לי בטיול... אז למה לעצור??????????
והאבל? האבל נעלם... אולי הוא יתחלף באומנם?
לא יודע... בנתיים אני חוזר לטיול...

אז מי בא לדלג על ההרים ולקפץ על הגבעות?

מזכיר לעצמי אחרי נפילה כואבת, אוזר אומץ לשתף, להיות כנה לפחות עם החברים פה בפורום, זה לא פשוט בכלל לדווח על דבר כזה כמה פעמים בשבוע, בעוד ברוך ה' הרבה מהחברה מדווחים על מעשי גבורה, ואני מתפלל מתי יגיעו מעשי למעשי חברי.  קולות יאוש מתחילים לצוף, "אבל" רב מצטרף אליהם, 
הקול החזק ביותר "אתה משקר לעצמך, אתה לא באמת עושה הכל כדי להפסיק" 
להתמודד איתו? איני יכול. כי כנראה זהו קול אמת,    

הגעתי לכאן כדי לנצח
לא עברתי הכל כדי להפסיד
לא אקבור את ראשי בחול
לא אמעד ולא אפול
אפרוש כנף ואעוף לירח

אין גבולות מלבד הדמיון
אין גבולות, אין דבר שאני לא אוכל לעשות
אין גבולות, אין דבר שאני לא אוכל לשנות

הגעתי לכאן כדי לנצח את האכזבה
לא עברתי הכל כדי לחיות את חיי בלי לחוות אהבה
לא אקבור את ראשי בחול
אלחם ואקריב הכל
עד שאגיע אליך

עברתי כל מה שעברתי
ספגתי עלבון על עלבון
בלילה עיניים עצמתי וחייתי חלום...
אני חייתי חלום

אין גבולות, אין, אין גבולות
אין דבר ש.. אין דבר שאני לא אוכל לעשות
לא עוד לא....
(משפחת תאקט)

ממשיך עם תקווה, כי כל עוד ה' מחייה אותי, ברור לי שהוא מאמין בי

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 7 שנים, 3 חודשים #98310

מצער אותי לשמוע על הנפילה, אפשר אפילו לומר שכואב לי גם..
הקול הזה שאומר לך שאתה לא עושה הכל יכול או להקפיץ אותך, ללמד אותך לקח או שניים ויכול חלילה לדרדר אותך עוד למטה למטה, אתה בוחר..
לי כמעט אחרי כל נפילה יש את הקול הזה. אני מקשיב לו ומתישהו אחרי בירור נוקב על אותה הנפילה מגיעות המסקנות, אתה צודק, לפעמים האמת הזו כואבת אבל לדעתי היא גם מעודדת. בדרך כלל, לא מדובר במסקנות מפוצצות שמובילות לקבלות לא הגיוניות, לאמירות כמו ״זהו, יותר זה לא קורה״! את השלב הזה ב״ה כבר עברתי, התבגרתי מאז.. מדובר יותר בדברים קטנים כמו למשל בפעם האחרונה: ״בסך הכל כיף לי וטוב לי. אני די בטוח שעליתי על דרך, אם כי היא לא מבוררת לי לגמרי . פה ושם קצת מתרשל ומתעייף. משום מה אני מרשה לעצמי לגימות שאינן בשבילי, לגימות שמשכרות אותי, שמובילות אותי לנפילה כמו היום.. בעזרת ה׳ אמשיך עם הפעולות שמביאות לי טוב לנשמה, שמרחיקות את התאווה ממני בצורה מופלאה, אך יחד עם זאת ולמרות כל הטוב שאני חש כרגע, אבין שדל כוחי במלחמה מול התאווה, ראש בראש לא יעזור כבר. להתחיל במלחמה דהיינו לגימה, רק חמש דקות זה לא דבר שאני יכול לעמוד בו, לא עוד. וכאן צריך למלא את תפקידו הוויתור, ההבנה שזה לא בשבילי והכי חשוב שיופיעו פעולות נוגדות התאווה שכן עוזרות לי, שנותנות לי את הסיפוק הגדול ביותר״ (מתוך המחברת שלי..) 

מקווה שעזרתי.. מתפלל שתעלה כבר על הדרך, וכשזה יקרה ממש בקרוב, לא יהיה מאושר ממך..

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 7 שנים, 3 חודשים #98328

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

כרגע נגמרה הקבוצה הטלפונית, 
היה לי זמן והתקשרתי, 
הדבר המפתיע ביותר, שהחברים מתחילים להשיל מעליהם את הוירטואליות ומתחילים לקרום עור וגידים, רגשות וחיים, ואולי זה הדבר המעניין. 
שומע את הקול הרדיופוני של סוד, לוקח נשימה עמוקה, 
מקווה כל כך לעוד הזדמניות כאלה, שיהיה לי זמן באחד וחצי, רק כי כל המהלך הזה מסקרן אותי, אין לי עדיין תובנות מחלימות ממנו....

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 7 שנים, 3 חודשים #98329

אני לא יכול להתאפק.
אני מוכרח ליכתוב כאן משהו שכבר כתבתי בעוד שני שרשורים היום. פשוט כ"כ התחזקתי מזה, ואני מקווה שזה אולי יעזור לך אפילו קצת.
חבר אמר לי משהו חזק: נקיות לא מגיע מצעדים, טלפונים, קבוצות, שמחה, וכל מה שתירצה. זה מתנה מהקב"ה בעצמו.
אם אני לא מצליח להישאר נקי עם כל הכלים שאני משתמש, זה לא אומר שאני לא מנסה מספיק, או שיש בעיה בי. זה בסה"כ אומר שלא קיבלתי את מתנת הנקיות היום מהקב"ה. אני אמשיך להשתדל לעשות את רצונו, להתפלל אליו, ולעבוד כלים שהוא רוצה שאעבוד כדי ליזכות במתנה של נקיות.
אבל ברגע שנפלתי, אנסה לקבל את רצונו (אין ביכולתי להרוס את התוכניות של הקב"ה חלילה), ואמשיך לעשות את רצונו, ולחכות עד שגם אני אקבל את מתנת הנקיות שכ"כ הרבה חברים כאן כבר קיבלו.
הלואי על כולנו מתנה נפלאה זו.
אוהב

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 7 שנים, 3 חודשים #98330

• יש_סיכוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 2518 ימים
  • דירוג כסף

אני "פשוט שמח" בשבילך וזה לוקח זמן אבל עשית את זה!!!!
בהצלחה ויום נקי 

אלי. אני מעמיד עצמי לרשותך לבנות איתי ולעשות עימי ככל שתחפוץ. שחרר אותי מכבליי כדי שאוכל להיטיב למלא את רצונך. הסר מעליי את הקשיים שלי, כדי שהניצחון שלי עליהם יהווה עדות לאלו שאעזור להם, לכוח, לאהבתך ודרך חייך. מי יתן ואעשה את רוצנך תמיד.

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 7 שנים, 3 חודשים #98334

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

מוקדם מידי לשמוח, כי עדיין אין לי אפשרות לקבוע את זה בלוז

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 7 שנים, 3 חודשים #98394

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב,
עלתה לי תובנה מעניינת בשבת,

"רק להיום" שגורה כמעט בפיו של כל חבר פורום, וקבוצות, בדרכי למקום הלינה שלי חשבתי לעצמי, "אם אצליח לשמור את היום ומחר... עד סוף שבוע הגיע לכך וכך ימים"
ומיד הותקפתי ברציונליזם,
ומה אז? 
לא הייתה לי תשובה, ופתאום נפל לי האסימון של "רק להיום" 
שאני שקוע בצבירת ימים נקיים אני בעצם שקוע בגבול שכשאני יעבור אותו אני יוכל להגיד לעצמי... "זהו אני בטוח, לא צריך יותר פעולות" ולכן נורא חשוב לי כבר להגיע למקום הזה, כדי שאני יוכל לשחרר ולחיות בתחושה של שלום, אם עצמי, עם סובבי, ואולי "הכי חשוב" עם המחשב, 
כן נורא כיף לי לבלות שעות מול יוטיוב וסרטוני קומדיה דבילים. ואיפה שהוא אני כבר מחכה לרגע שאני יוכל לגשת אליהם בלי לפחד אולי אני אפול... כי היום... אני מפחד אז אני לא ניגש.... אבל אם אני יגיע לאיקס ימים אני כבר לא צריך לפחד ואוכל סוף סוף לצפות בשטויות האלה.
ואז הבנתי, "רק להיום" רק להיום אני חייב לעבוד קשה על פעולות ההחלמה, רק היום אני חייב לזכור שיש דברים שאם אני יעשה אני אפול, אני אתבלבל, אני אסתכן באיסורי דאורייתא (לא תתורו אחרי לבבכם הוא לא רק באישה ערומה, זהו איסור על כל חמשת הערות המצינות באישה, איסור ראיה בעלמא) 
ומה הקטע ברק להיום הזה.... שהוא מגיע גם מחר, ומחרתיים וחודש וחודשיים שנה ושנתיים ועשרות שנים.... כן, כל יום אני רוצה להיות בריא ובריאות היא חיבור, לאמת שאותה אני רוצה לחיות,
וזה יקרה רק היום.... 

שבוע נקי

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 7 שנים, 3 חודשים #98407

• aristo
  • דירוג פלטיניום

אחרי הפוסט היפה הייתי מצפה שתכתוב "יום נקי" אבל כנראה שאיחולים לאחרים הם בלי שיעור,לעצמי אני מאחל רק להיום...

תגובה: עליתי על השביל הנכון, אבל.... לפני 7 שנים, 3 חודשים #98466

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אריסטו, נקודה מעניינת, כנראה לוקח זמן לתובנה לחדור להתנהלות  החיים.

ברוך ה' התבשרתי היום שיהיה לי זמן פעם בשבוע לפחות להתקשר לקבוצה של הצהריים....במשך חודש לפחות, אחרי זה יכול להיות שיהיה יותר זמן יכול להיות שפחות.... נראה מה ה' ית מתכנן

זמן ליצירת דף: 0.82 שניות

Are you sure?

כן