ברוכים הבאים, אורח

יוצא לאור לחיים חדשים
(0 צופה) 

נושא: יוצא לאור לחיים חדשים 46274 צפיות

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100431

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אחרי שהקטנתי באופן משמעותי את הפעילות בפורום הרגשתי שיש הדרדרות, אבל המשכתי לשקר לעצמי שאני במצב מחלים והכל בשליטה. הגל עצמו שהפיל אותי היה פתאומי.
לא זוכר "ירידה רוחנית" בתקופה שלפני (בתקופה שאחרי היתה ועוד איך...)
אני לא זוכר בוודאות, אבל נדמה לי שההתרחקות מהפורום התחילה כשלושה חודשים לפני הנפילה עצמה, כאשר כל הפעילות שלי באתר התרכזה בכתיבה בפורום. לא השתתפתי בקבוצות חיות ולא עבדתי על צעדים, למרות שזה לדעתי לא משנה. כל עוד ביצעתי פעולות החלמה שעובדות עבורי, ואז זה התבטא בשיתוף בפורום בלבד, אפשר להגיד שהייתי מוגן.

לגביך, יכול להיות שאתה מרגיש שהכל בסדר, אבל כדאי מאוד לשמור על ערוץ החלמה פתוח. לפחות חבר מהפורום שאתה מתקשר אליו פעם בכמה זמן, כדי שכאשר יגיע הגל, ואני מעריך שהוא יגיע מתישהו, תוכל להשתמש בחבל ההצלה בחירום הזה

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100452

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אסיר יצרי כתב on 05 מרץ 2017 22:36:
בסדר סוד היקר, אז לפי ההגדרה שלך לחוסר אונים באמת אין כאן מחלוקת. וכשהייתי חולה ומכור הייתי צריך עזרה מאלוהים ומאדם.
אבל ברוך השם הגלים האלה כבר לא תוקפים אותי. והיום אני ממש לא חסר אונים. אני מתמודד עם נסיונות ומצליח. אני לא מתעסק בגירויים שמסביבי בכפייתיות. אני נמנע מלהביט כדי לא לעבור על דברי התורה. וגם כדי לא להגיע למצב שאני לוגם ומתמכר שוב ח"ו.
עכשיו אני בעל בחירה חופשית. לא חסר אונים אפילו להגדרתך. ברוך רופא חולים. ברוך הוא וברוך שמו!

הלוואי עליי. אבל אני מעדיף גישה שונה. אחרי חמש שנים של נקיות, אני עדיין מאמין שדברי חז"ל "אל תאמין בעצמך עד יום מותך" נכונים עבורי גם היום, כפי שהיו נכונים כאשר הגעתי לכאן.

מאחל לך רק המון המון הצלחה, ושבעז"ה תמשיך לעדכן על עוד ועוד ימים של נקיות איכותית משוחררת מנסיונות. אני מתכוון לכל מילה שאני כותב ובאמת רוצה רק בטובתך.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 1 חודש על ידי סוד הכניעה.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100477

• יהודי5
  • רצף ניקיון נוכחי: 1351 ימים
  • חבר ותיק

לאלי היקר
מזל טוב ליום הולדתך מחר י' אדר

כתבת שפעם היתה לך נפילה אחרי 900 יום, זה כואב, אבל כדי לצאת משאננות הייתי שמח לקרוא קצת על תחושותיך אז וכן על הדרך שלך עד אז ומאז. אם אתה יכול להפנות אותי למה שכתבת בתקופה ההוא - אם כתבת -.

נ.ב. סליחה אסיר על ההתערבות ביומן שלך, פשוט לא מצאתי יומן של אלי

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 1 חודש על ידי יהודי5.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100479

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום

הלוואי עליי. אבל אני מעדיף גישה שונה. אחרי חמש שנים של נקיות, אני עדיין מאמין שדברי חז"ל "אל תאמין בעצמך עד יום מותך" נכונים עבורי גם היום, כפי שהיו נכונים כאשר הגעתי לכאן.

מורי ורבי סוד היקר, לא חשבתי לרגע שאתה רוצה במשהו פרט לטובתי! אוהב אותך ומודה לך על ההשקעה העצומה שלך.

אל תאמין בעצמך עד יום מותך. אל תביאני לידי ניסיון. אשרי אדם מפחד תמיד. מה הכוונה?
לעניות דעתי הכוונה היא לא להתגרות ביצר. אתה מרגיש שהאמונה שלך חזקה? סבבה. אבל אל תלך לבדוק את זה עם ספרי כפירה. אתה מרגיש שאתה חזק בעריות? אל תלך על הקצה ואל תציע טרמפים לבחורות בלילה וכו'.
בנידון דנן, מעשית אני לא הולך להוריד את הסינון בבית. אני לא אראה סרט או סדרה גסה ואסמוך על עצמי שאסובב את הראש. אני לא אלך לחוף או בריכה מעורבת.
אבל, אני כן אלך ברחוב, ולאירועים משפחתיים, ולקניון ולראות סרט עם אשתי וכו'. ואם יבוא ניסיון נתמודד איתו.

כמו שאמרתי, יצר הרע לא הולך לשום מקום. וגם אני לא. שמירת העיניים והרגש זה עדיין נסיון עבורי, ואין לי כל כוונה לעזוב את הפורום שעוזר לי בזה. מעבר לזה, אני רואה בזה מצווה להשתתף בפורום וגם לעזור לאחרים.
בכל אופן מצפייה בפורנו אני מרגיש בחוש שנגמלתי. זה לא אומר שאני לא אתמכר בעתיד. מתפלל שלא.
יכול להיות שתיאורטית הייתי יכול להמשיך עכשיו רק עם ספרי מוסר והכלים הסטנדרטים של לוחמה ביצר. אבל אני לא רואה צורך לבדוק את זה.
כרגע אני ממשיך, לא יודע עד מתי.

אוהב.

ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 1 חודש על ידי אסיר יצרי.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100483

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה סוד על המשוב. 
אסיר היקר אם יורשה לי לחדד נקודה אחת. 
הכוונה באל תאמין היא שכיון שאני מכור ואני הגעתי למקום של איבוד שליטה אז אפילו שעכשיו יש לי שליטה במציאות אולם מול התאווה הגעתי למקום של איבוד שליטה. אז אני יכול להרחיק ממני את התאווה ואז אין דרך לאיבוד שליטה שלי להתבטא אבל זה לא אומר שנגמלתי מזה אלא שאני לומד איך להרחיק את עצמי ממקומות שכאשר אני שם אני מאבד שליטה. (אל תהיה עכב״ר...). 
לפי זה אי אפשר להגיד נגמלתי מפורנו. 
יותר יהיה מדויק להגיד ״הרגלתי את עצמי לא לברוח לפורנו״. ודו״ק.
וזה הכוונה אל תאמין בעצמך. כי אומנם אני לא בורח לשם כי אני עובד על עצמי, אבל בשניה של אי שפיות אני כן יברח לשם ולכן אני תמיד צריך להישאר מחובר. 
דיברתי פעם בטלפון עם חבר ותיק שנקי כמה שנים תוך כדי השיחה הוא אומר לי ״טוב שאתה מדבר איתי עכשיו אני בתל אביב ואני לא רוצה להיכנס למועדון חשפנות״... הייתי בהלם. אתה? והוא אמר לי אני עכב״ר עכשיו...
ולא הבנתי איך יכול להיות. 
אבל כשחשבתי על זה הבנתי. הסיבה (!!!!) שהוא נקי וכל כך מצליח בתוכנית זה בגלל מה שהוא שיתף אותי. זה בגלל החוסר אונים שלו. זה בגלל שהוא תמיד מתחבר ויודע שהוא לא(!) נגמל מהתאווה. 
וזה היסוד להצלחה.
לזכור שאני מכור לתאווה ורק להיום אני יעשה את הפעולות הנכונות. 
רק להיום.
אוהבים. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100501

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום
תודה גיימס היקר שאתה לא מתייאש ממני!

לא יודע לגבי החבר שלך, אני יכול לדבר רק על עצמי. הדבר היחיד שמעכבר אותי זה עייפות. ובאמת הרבה מהנפילות הסתמיות שהיו לי קרו במצב של עייפות גדולה. ועכשיו אני שם לב שבאותה סיטואציה של עייפות גדולה, שאני נשפך לספה עם הטלפון ביד כשכבר כל הבית ישן, ואין לי את הכוחות אפילו לקחת את עצמי למיטה. בגלל נסיעה ארוכה, יום עמוס, או נפילת מתח גדולה. במצב הזה ממש כמה וכמה פעמים אפילו לא מדגדג לי לפתוח אתר פורנו. זה המדד מבחינתי.
אני כבר לא בורח מלהיות עם עצמי. גם כשאני מאוד מתוסכל, פורנו זה לא אופציה. זה לא נשקל.

לי זה מאוד מסתדר. פורנו משחרר אנדרופינים. המוח מתמכר. דורש עוד ועוד מהחומר. תייבש אותו הוא יתרגל חזרה. כמו ניקוטין. כמו כל סם.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100513

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

אין יאוש בעולם ידידי...
אז לי זה מאוד לא פשוט. 
כי בשונה מסם רגיל שרק משחרר כל מיני דברים למח שלי התאווה היא הסיבה שאני הייתי חי. 
הייתי היום במסיבת פורים של sa באזור שלי וחבר ותיק אמר שהוא עשה תקפות הימנעות כי הוא הרגיש שהוא צריך שתהיה לו את האופציה לחיות חיים שלמים ללא תלות במין. 
הוא הבין שאם כשהוא חושב על חיים ללא מין הוא מתמלא זעה ומתחיל לרעוד ממש כפשוטו סימן שיש לו בעיה רצינית. סימן שהוא מכור. סימן שהסיבה שהוא חיי היא מעוותת וצריכה המון עזרה.
התאווה לא רק משחררת לי דופמין למח היא הבריחה שלי והתשובה שלי לכל דבר בחיים שלי. 
אז גם אם עכשיו פורנו לא באופק אבל התאווה כן באופק. וכשהיא פה אז היא שולטת וזה עובדה. וכשהיא שולטת אני כבר לא מחליט מה כן אני רוצה לעשות ומה אני לא רוצה כי היא כבר השולטת. כי אני חסר אונים מולה.
אגב עד השבוע לא הרגשתי קשר בין המצב רוח שלי לתאווה. לא הבנתי מה רוצים ממני. 
לא הבנתי למה שטינות ופגמי אופי יגרמו לי ליפול-להתאוות. 
השבוע פתאום הבנתי את זה. פשוט הרגשתי את זה. וזה מתנה של התוכנית.
לא יכולתי להבין את זה כי לא הייתי מספיק מחובר לעצמי. לא הייתי מספיק כנה ופתוח עם עצמי. ובזכות התוכנית אני יכול להבין את עצמי עוד ועוד והתברר לי שזה כן קשור. 
לי זה לא סתם סם. זה המסלול שלי. זה הטייס האוטומטי שלי. 
ואני צריך לעשות תמיד פעולות כי כשאני על טייס אוטומטי אני ישר טס לקיבינימאט...
אוהבים.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100529

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום
ובחזרה ליומיום, הבוקר אני שוב נפגש אותה אשה. הפעם זה אמור להיות יותר קל כי אשתי תהיה איתי. מקווה שאצליח להביא לידי ביטוי את ההתקדמות שלי בניסיון הזה. אעדכן.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100533

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום
ברכות את ה' מלאכיו גיבורי כוח עושי דברו לשמוע בקול דברו. ברכו את ה' כל צבאיו משרתיו עושי רצונו. ברכו את ה' כל מעשיו בכל מקומות ממשלתו. ברכי נפשי את ה' הללויה!

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100538

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

שמחים לשמוע שהצלחת.
אוהבים אותך. 
ואני מקווה שלא התייאשת ממני אלא הנחתי את דעתך...

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100595

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום
תודה לך גיימס ידידי, זה היה באמת ניסיון אינטנסיבי לאורך זמן והיה הרבה יותר קשה ממה שדמיינתי.

היום חזרתי בתשובה!
עליתי לירושלים עיר הקודש עם חבר קרוב ליום מרוכז של תשובה ותפילה. למרות כל המאמצים הצלחנו להגיע רק עד שער המלך. מצאוני השומרים הסובבים בעיר...
לפחות זכיתי לסיים את ספר תהילים אצל דוד המלך, ולעשות את כל  סדר תיקון הברית.
בשורה התחתונה קיבלתי על עצמי קבלה גמורה לעתיד לא לצפות בפורנו ולא להוציא זרע לבטלה.  התפללתי מעומק הלב שהפעם יעיד עליי גם יודע תעלומות שלא אשוב לכסלי עוד.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100602

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

שמחים לשמוע!
רק להזכיר...״רק להיום״.
כשאנחנו מתמקדים על הכל זה מידי קשה...
אוהבים אותך!

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100697

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום
עדכון.

ביום שישי הגעתי לידי כעס. הרגיזה אותי זקנה אחת בסופר. דבילי לגמרי. אחר כך תקף אותי גל של תאווה. כנראה בתוכי חיפשתי איפה לפרוק את הרגשות השליליים. בשיא הכנות אומר שפורנו לא היה על הפרק. אבל שמירת העיניים ברחוב התערערה לצערי עד שתפסתי את עצמי בידיים.

מאוחר יותר בליל שבת, פגשתי בחורה נחמדה, עם חצאית קצרה. לצערי פלירטטתי איתה לשתי דקות. מיותר. מזיק. אני מתחרט על זה. דווקא לא לגמתי מהגוף שלה, אבל נהניתי מלדבר איתה ואח"כ מצאתי את עצמי חושב עליה.

חצי הכוס המלאה, היו לי לא מעט נסיונות השבת, בתוך הבית, ולא התפתתי לעבור על רצון השם. לא במחשבה לא בדיבור ולא במעשה.

שנזכה לניסים, פורים שמח.

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100700

• אסיר יצרי
  • דירוג פלטיניום
לילה של גבורה עלאית. אני מרגיש שהניסיונות התגברו מאז חגיגות ה90 יום. אולי אני עולה עוד שלב?
חוגג 100 ימי נקיות בפורים. כמה נפלא!

תגובה: יוצא לאור לחיים חדשים לפני 7 שנים, 1 חודש #100715

• אורי5
  • רצף ניקיון נוכחי: 39 ימים
  • חבר ותיק

מדהים!

זמן ליצירת דף: 0.71 שניות

Are you sure?

כן