ברוכים הבאים, אורח

לחשוב על החיים ללא האינטרנט
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לחשוב על החיים ללא האינטרנט 1153 צפיות

לחשוב על החיים ללא האינטרנט לפני 7 שנים, 7 חודשים #94618

שימוש באינטרנט בהבחנה בין מה ששייך למציאות ומה ששיך לאינטרנט.
להיות אחראי על השליטה על האינטרנט, אנחנו אחראיים על כל ENTER שלנו, כל כניסה שלנו באינטרנט כרוחה באישור שלנו שאנחנו לא צריכים לתת אותו כי הוא זה שמבזבז לנו את הזמן והכסף.
אנחנו צריכים למצוא פעילות אחרת במקומו ולהבין מתי אני הוא זה שמשתמש באינטרנט ומנצל אותו לטובתי ומתי הוא משתמש בי ומנצל אותי לטובתו

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: לחשוב על החיים ללא האינטרנט לפני 7 שנים, 7 חודשים #94627

שלום שמחת חינם
תודה רבה. אתה צודק הגיונית. לפי ההיגיון אני צריך לימצוא תחליף.
אבל אני חולה, אני סקסוליסט. אז אני מבזבז שעות בבריחה באתרים דפוקים, תוך כדי שאני בוכה שאני רוצה לצאת.
לפני שהגעתי לתוכנית, כצעד נואש לצאת מההיתמכרות האיומה הזאת, ביקשתי מאישתי שתשים חסימה על האינטרנט.
כל כך שמחתי שאני לא יכול ליצפות בפורנו יותר, אבל הרבה יותר כעסתי שאני לא יכול ליברוח אליו.
צריך לדעתי להגביל כמה שיותר את הבריחה מהחיים. אבל בעניין ההתמכרות צריך לעבוד יותר קשה לדעתי.
החסימה שלי חסמה אותי מפורנו. אבל המשכתי לאונן, לחפש תמונות של דוגמניות בעיתונים, ליבהות בנשים, ולפנטז הרבה.
צריך טיפול שורש.
שבת שלום

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: לחשוב על החיים ללא האינטרנט לפני 7 שנים, 7 חודשים #94629

• itay5115
  • חבר חדש

אני מסכים עם לוחם אמיץ.
גם שהייתי מנסה לא להיכנס לאינטרנט, בסופו של דבר היצר תמיד היה משיג אותי בדרכים אחרות.
נכון שבתחילת המסע המטרה היא להילחם ביצר ולא להכניע אותו לגמרי, אבל בהמשך המסע המטרה צריכה להיות גם בתוך הראש, ולדעת שבסוף גם שניהיה באינטרנט, אם בטעות איזו תמונה של מישהי תקפוץ, אנחנו לא נמשך אחרי התמונה ונמשיך הלאה.

לעתיד לבא מביאו הקב"ה ליצר הרע ושוחטו בפני הצדיקים ובפני הרשעים: צדיקים נדמה להם כהר גבוה, ורשעים נדמה להם כחוט השערה; הללו בוכין והללו בוכין: צדיקים בוכין ואומרים "היאך יכולנו לכבוש הר גבוה כזה", ורשעים בוכין ואומרים "היאך לא יכולנו לכבוש את חוט השערה הזה"

תגובה: לחשוב על החיים ללא האינטרנט לפני 7 שנים, 7 חודשים #94638

היום אני חולה כמו היום הראשון שהגעתי.
אם יקפוץ לי תמונה, אני ימשך אחרי זה כמו תמיד.
אבל בשונה מתמיד, היום יש לי כלים להתמודד, ואני לא חייב ליפול לזה.
הקב"ה לא הסיר ממני את התאווה, הוא עוזר לי.
בזכות שליחיו של הקב"ה, הקבוצות, הצעדים, הספונסר והחברים, יש לי בחירה היום.
שבת שלום

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן