ברוכים הבאים, אורח

מתחיל מהיום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתחיל מהיום 970 צפיות

מתחיל מהיום לפני 1 שנה, 7 חודשים #143814

רוצה לשתף, כדי לפרוק מעלי. פשוט חייב... מאז שאני זוכר את עצמי היו לי נפילות קשות בענייני צניעות. הוצאת זרע לבטלה יומיומית כמעט מלבד תקופות מסויימות של התגברות . וגם הם לא היו ארוכות מי יודע מה... ככל שגדלתי העניין התפתח גם לצפייה בתכנים לא ראויים. דבר שהשפיע על הנפש שלי לרעה ממש.
בשנה האחרונה התחלתי תהליך של יציאה. דיברתי עם חבר מבוגר ממני והוא עזר לי מאוד אבל גם בזה לא הצלחתי להחזיק מעמד תקופות ארוכות...
עכשיו אני אחרי נפילה איומה וכואבת. נפילה בישיבה, באלול... צפייה בתכנים איומים ממש מהפלאפון. שה' ירחם עלי. ידעתי מהאתר ולא הצטרפתי אף פעם. עכשיו החלטתי להצטרף. ביקשתי מחבר שינתק לי את האינטרנט מהפלאפון, אין לי שום צורך בו והוא יעשה זאת בקרוב בע"ה.
אני מוכרח לומר שכשבאתי להצטרף - לא היה לי כח להירשם בכלל, רציתי לזרוק על הכל ולהניח לעצמי ליפול שוב. להתייאש. להיאבד. הגעתי לכאן בדיכאון עמוק. ממש. אבל תפסתי את עצמי ואמרתי שלא עוד. גם אם אין רצון ואין חשק - אני הולך להיכנס לזה וה' יעזור לי. אז נרשמתי.  
והאמת, שאחרי שמלאתי פרטים, וככל שקראתי יותר ויותר פוסטים של חברים מהפורום. פשוט התעורר בי רצון מטורף לעשות את זה. להיות חלק מהחבורה הקדושה הזו. שכל כך משתוקקת לקודש. וזוכה לעליות גדולות.
אמונה גדולה בעצמי ובכוחותיי מילאה אותי מבפנים... וממשיכה להתפשט ולגדול בתוכי...
מתחיל עם פרפרים בבטן. עם בטחון בקב"ה הרוצה בתשובה שלא יעזוב נפשי לשאול.
אני הולך על כל הקופה.
מתחיל מהיום...
בע"ה ננצח!!

תגובה: מתחיל מהיום לפני 1 שנה, 7 חודשים #143815

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • דירוג כסף

כל הכבוד 

חבר יקר 

ברוכים הבאים 

אתה עושה את הצעד הנכון 

תתמיד לשתף ותצליח בעז"ה 

תגובה: מתחיל מהיום לפני 1 שנה, 7 חודשים #143846

אחי היקר!

קודם כל ריגשת, ממש מזדהה, הצעד הכי קשה הוא הצעד הראשון ואתה עושה אותו עכשיו בגבורה! אשמח לקרוא את השיתופים שלך, שנצליח יחד בעזרת השם.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן