ברוכים הבאים, אורח

איך לעצור תאווה באמצע
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך לעצור תאווה באמצע 518 צפיות

איך לעצור תאווה באמצע לפני 2 שנים, 5 חודשים #140372

• mayan006
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • חבר קבוע

שלום לכולם, אני התחלתי לפני כחודש לכתוב פה כל מיני דברים ולהתעדכן בפורום וב"ה מאוד עזר לי והגעתי לשיא הנקיות שלי. אבל יש לי בעיה מאוד ברגע שאני בכוונה רואה אישה יפה בשביל להנות המוח שלי לא מפסיק לחשוב על ליפול עד שאני נופל, אשמח מאוד אם למישהו יש רעיונות איך לקטוע את המחשבות האלה.

תגובה: איך לעצור תאווה באמצע לפני 2 שנים, 4 חודשים #140479

• mayan006
  • חבר קבוע

ניסיתי, עזר ממש מעט

תגובה: איך לעצור תאווה באמצע לפני 2 שנים, 4 חודשים #140512

מה שהמשתוקק מנסה להגיד לך זה שגם אם ניסיתי עשר פעמים ולא הצלחת זה עדיין לא נקרא ניסיתי כדי לפסול את השיטה.
הרעיון הוא לתפוס את התאווה ברגעים הראשונים עוד לפני שהיא הופכת למפלצת ללא מעצורים.
ראית אישה יפה ברחוב ואפילו בכוונה ונהנת מהמראה, עצור מיד ותיכנס לפורום, ותרשום על התאווה, תרשום שראית אישה בכוונה ועכשיו התאווה משתלטת עליך ואתה לא יודע מה לעשות ותספר שאתה רוצה להישאר טהור וכו'..
זה עוזר לך לעצור שניה את הרצף של מבט - מחשבה - נפילה.
אם הצלחת לעצור ולהיכנס לפורום ולספר עשית חצי דרך, אם יש לך עוד כמה דקות תיכנס כאן לאחד החברים ותקרא על ההתמודדות שלו, תנסה לעודד וככה התאווה קצת נרגעת.
כמובן תבטיח לעצמך שאתה רק שעה אחת מתחמק מהתאווה אח"כ תחזור אליה...
ואז בהמשך היום תשרוד רק את היום הזה ומחר תחזור אליה. וכן הלאה.

אני כותב לך את כל זה, כי אני בדיוק הייתי במקום הזה.
עכשיו באה לי תאווה ופתאום התחלתי לגעת בעצמי והרגשתי שזה הולך לכיוון לא טוב, אז עצרתי ונכנסתי, אבל אף אחד לא היה כאן וכבר כתבתי בבוקר בשרשור שלי אז לא רציתי לכתוב שוב, ואז פתאום ראיתי את ההודעה שלך, ואמרתי משמים נכנסתי לכאן, בינתיים נרגעה התאווה ואני כבר צריך להוציא ילדים מהגן אז אני יודע שבשעה הקרובה אני נקי ונשמר.
אז תודה לך, ותמשיך כמובן לשתף...
המתגבר

נקי רק להיום

מה עם מחר? נדבר על זה מחר...

תגובה: איך לעצור תאווה באמצע לפני 2 שנים, 4 חודשים #140517

• mayan006
  • חבר קבוע

תודה רבה, אשתדל!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות