ברוכים הבאים, אורח

ניצחון על מפלצת בוץ
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: ניצחון על מפלצת בוץ 2165 צפיות

תגובה: ניצחון על מפלצת בוץ לפני 6 שנים, 1 חודש #111365

• אילם בשיר
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • חבר חדש

תודה חברים. זה עוזר לכתוב, ועוזר לראות תגובות. אפילו פשוטות וקצרות. 

היום עבר עוד יום בנקיות. וזה לא מובן מאיליו...במיוחד לאור העובדה שהיום גיליתי שתוכנת רימון במחשב הפסיקה לעבוד...באג מסתורי שגם 90 דקות עם התמיכה הטכנית לא באמת הצליחו לפתור. מסתבר שתוכנת האנטי וירוס שהייתה לי במחשב (תוכנה מוכרת מאוד, שגם עלתה לי כסף רב) חזקה יותר מרימון ומאפשרת לגלוש גם בלי ההגנה של רימון...כך שרוב היום הייתי עם מחשב לא מוגן בכלל, ביום שבו כל הצוות מהעבודה לא היה בכלל...
אבל השם נתן לי כוח. וגם התגובות כאן.

ברור שמחקתי את האנטי וירוס המפריע, והורדתי באופן זמני משהו חינמי- אבל כעת אני יודע בדיוק מה לעשות כדי לעקוף את רימון...וזה מקשה עלי מאוד. כמו להכניס חבילת מאפים הביתה בתוך ארון נעול עם מפתח בהישג יד. הריח מפריע ומקשה...גם בלי לאכול....

כל כך רציתי ללכת מחר לקבוצה, אבל בנסיבות משפחתיות זה לא יתאפשר מחר....רק שבוע הבא. מקווה שהשם ייתן לי כוח לצלוח את הזמן. מקווה להשקיע את הזמן כאן האתר, בלימוד תורה ובתפילה לקבל כוחות. כל כך הרבה זמן לא הצלחתי לשמור ארבעה שבועות נקיים...אני באמת מייחל לזה.

אבל מרגיש גם את התאווה אורבת ומתעצמת לה בפינה. דבר לא נרפא עדיין. דבר לא נעלם...

החוץ בעין ונפשי בסערה. איכה המושיע בעת צרה?

תגובה: ניצחון על מפלצת בוץ לפני 6 שנים, 1 חודש #111368

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים.
תשתף חברים טלפונית. לי זה עזר.

יום שפוי ונקי.

תגובה: ניצחון על מפלצת בוץ לפני 6 שנים, 1 חודש #111371

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום
אני נמצא רק בתחילת הדרך אז אני לא יודע כ''כ מה לכתוב, אז אני פשוט אגיד שלי עוזר לשתף (אני לא כ''כ מבין למה אבל שמתי לב שאחד החולשות של התאווה זה שיתוף  עם חברים .. לפחות בשבילי..)

בהצלחה!

תגובה: ניצחון על מפלצת בוץ לפני 6 שנים, 1 חודש #111372

בהצלחה... מתפלל בשבילך... שתזכה ליותר מארבעה שבועות.....

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 1 חודש על ידי ברוך שאמר.

תגובה: ניצחון על מפלצת בוץ לפני 6 שנים, 1 חודש #111376

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

עזוב ארבע שבועות, תחשוב רק על היום,
מה היום אתה יכול לעשות כדאי להשאר נקי,
תעשה את זה, וזהו,
זו לפחות הגישה שלי שאני מתחיל להרגיש טפטופי תאווה ממשמשים ובאים

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: ניצחון על מפלצת בוץ לפני 6 שנים, 1 חודש #111418

• אילם בשיר
  • חבר חדש

עוד יום עבר בנקיות. איזה ניצחון! כמה שאני צריך לשמוח!

אז למה אני לא שמח? מנסה לשמוח בכל יום של נקיות, אבל הלב עוד חמוץ...מנסה להשתחרר מהחמיצות ולא מצליח. מרגיש שהתאווה ממשיכה לכרסם. לא מפסיקה במלאכתה. מיום ליום. כאילו שדבר לא יפסיק אותה עד שתכרסם את השורשים ואפול.

רוצה כל כך שיהיה אחרת הפעם. אבל שוב ביום חמישי לא אוכל ללכת לקבוצה. רק בתקווה ביום שני הבא...ומה יהיה עד אז? יודע שאני צריך להתקשר ולדבר עם אנשים...אבל הפעם הראשונה קשה לי כל כך...ואני לא מצליח גם להאמין שזה יעזור...למרות שאני יודע שרבים אמרו שכן ולכן בשכל אני יודע שזה צריך לעזור, אבל לא מצליח לגרום ללב להאמין בזה...גם זו עצת היצר כמובן...ובכל זאת לא מצליח להשתחרר ממנה.

אבל יש גם דברים טובים. אני הרבה יותר שמח לאחרונה. מקפיד יותר על תפילות ועל לימוד תורה. מקפיד להיכנס כאן לאתר, לכתוב, לשתף, ולקרוא את החיזוקים.

מקווה לעוד יום של נקיות. רק אחד...

תגובה: ניצחון על מפלצת בוץ לפני 6 שנים, 1 חודש #111419

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

לא עצוב, זה גם הרבה,
איתך בדרך
בהצלחה

תגובה: ניצחון על מפלצת בוץ לפני 6 שנים, 1 חודש #111429

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום
אילם בשיר כתב on 13 מרץ 2018 21:21:

רוצה כל כך שיהיה אחרת הפעם. אבל שוב ביום חמישי לא אוכל ללכת לקבוצה. רק בתקווה ביום שני הבא...ומה יהיה עד אז? יודע שאני צריך להתקשר ולדבר עם אנשים...אבל הפעם הראשונה קשה לי כל כך...ואני לא מצליח גם להאמין שזה יעזור...למרות שאני יודע שרבים אמרו שכן ולכן בשכל אני יודע שזה צריך לעזור, אבל לא מצליח לגרום ללב להאמין בזה...גם זו עצת היצר כמובן...ובכל זאת לא מצליח להשתחרר ממנה.

מקווה לעוד יום של נקיות. רק אחד...

זה עובד גם אם לא מאמינים בזה.
תנסה תראה.

יום שפוי ונקי.

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 1 חודש על ידי נתן 01.

תגובה: ניצחון על מפלצת בוץ לפני 6 שנים, 1 חודש #111535

• אילם בשיר
  • חבר חדש

וואו. כבר קרוב ל4 שבועות נקיים. כמה זמן שלא הצלחתי להיות נקי זמן כזה. איזו שמחה. כמה נצחונות על היצר בתקופה הזאת. מחר מקווה שאצליח להגיע סוף סוף לקבוצה.

אך בכל זאת, היצר לא הלך לשום מקום. היום כמעט ונפלתי. הייתי ממש כפסע. מרגיש שאני בכיוון הלא נכון של המדרון...ולא מצליח להסתובב. אמנם כבר כמה ימים שאני מרגיש כך ועדיין עומד, אבל זה לא זה...בלי לשנות כיוון זה לא יילך. אבל איך אשנה כיוון? איך אצליח לקום הפעם לפני הנפילה ולא אחריה? מקווה שאצליח לשתף יותר. גם כאן, גם בקבוצה וגם להתקשר לכל הצדיקים שהציעו לי עזרה. אבל איך שהוא, בזמן ההתמודדות אני חוזר לסורי ומנסה להתמודד לבד במקום לשתף אחרים. מאמין ומקווה שעם הזמן, במהרה, עוד בחודש הגאולה, שאצליח לשנות את ההרגל הזה.

עוד אגיד לעצמי שהפעם באמת שהמדרון קצת מתון יותר. המשיכה פחות חזקה. הרצון להיות אחר יותר חזק. מקווה לעוד יום אחד של נקיות. יודע שאני בכל מקרה בדרך למעלה גם אם יש עוד מדרונות. ייודע גם שיקר בעיני הקב"ה היכולת כמעט לממעוד, ממש להתחיל ליפול, ולעצור ולהפנות עורף ליצר, ובמקום לללכת לתפילה במניין, ללמוד תורה, להתכונן לפסח ולהסתובב כאן בפורום.

אנא חברים, החיזוקים שלכם עוזרים לי. מחזקים את האמון, תחושת הערך והצד החיובי של הגאווה.

תגובה: ניצחון על מפלצת בוץ לפני 6 שנים, 1 חודש #111536

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

איזה יופי שאתה נקי. שמח בשבילך.

תעדכן אותנו איך היה בקבוצה הראשונה שלך.

יום שפוי ונקי.

תגובה: ניצחון על מפלצת בוץ לפני 6 שנים, 1 חודש #111540

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום
כל הכבוד! תמשיך לשתף!

נ.ב. - גיליתי שמה שעוזר לי ברגע לפני שאני עומד ליפול זה לחשוב איך אני עובר את הרגע הזה (או את היום הזה נקי) ואז פשוט עושה את הפעולה שתגרום לי להישאר נקי רק להיום.

תגובה: ניצחון על מפלצת בוץ לפני 6 שנים, 1 חודש #111543

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

שמח בשבילך ואיתך,
זה לא מובן מאליו לראות ברכה בעמלנו,
או רפואה במכתינו....
תמשיך לשתף אותנו, אנחנו מסוגלים להיות איתך גם בדברים הפחות נעימים

תגובה: ניצחון על מפלצת בוץ לפני 6 שנים, 1 חודש #111548

אוהב אותך, קורא ומזדהה, תמשיך איתנו... מתפלל עליך...

תגובה: ניצחון על מפלצת בוץ לפני 6 שנים, 1 חודש #111561

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהב,
זה עובד, הכול תלוי בך, תמשיך לשתף ולהתחבר לחברים בפורום, זה ייתן לך בעז"ה הרבה כוח להמשך הדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.77 שניות

Are you sure?

כן