ברוכים הבאים, אורח

קשה עד בלתי אפשרי לשמור את הברית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קשה עד בלתי אפשרי לשמור את הברית 1015 צפיות

קשה עד בלתי אפשרי לשמור את הברית לפני 6 שנים, 2 חודשים #111154

אף פעם לא הצלחתי 14 יום נקי, 7 ימי נקיות ברצף הצלחתי רק פעמיים בחיים, וזהו, עכשיו אני לא מצליח אפילו יום אחד, או שניים מבלי לאונן, שהייתי בטיול של 4 ימים ברצף אז הייתי עם כולם ולא אוננתי לרגע אחד, ובסוף הארבע ימים הרגשתי הרגשה מוזרה שאני רגוע יותר ויותר שמח, ואז פתאום שוב הייתי לבד בבית, עם המחשב, פלאפון, טלוויזיה ונפלתי, וביום שני הבא יהיה לנו טיול שנתי מיום שני עד רביעי, זה יקדם אותי בטוח ב3 ימי נקיות, אבל אני רוצה להגיע לשם כבר עם כמה ימי נקיות שיהיה לי אחר כך יותר משתלם הטיול, כי אם יום לפני אפול, זה יהיה רק 3 ימי נקיות ואז זה יהיה ממש קשה, אני מעדיף להיות כמה שיור נקי עד לטיול כי אז לזה יתווסף עוד 3. זהו רק מעכשיו, עד מחר ב17:45, ב.נ ב"ה, אשתדל להיות נקי

תגובה: קשה עד בלתי אפשרי לשמור את הברית לפני 6 שנים, 2 חודשים #111155

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מאוד.
אז זהו שזה אפשרי. אמנם לי אין כוח לבד, אבל לחברים שלי יש כוח, והם יכולים לעזור לי.
אני הבנתי בשלב מסוים שאפילו שבאמת אני הבן-אדם הכי חכם בעולם, מכל מקום במשהו אחד נכשלתי, לכן אני נותן קרדיט למי שהיה במצב שלי ויצא מזה.

מאחל לך ולכולנו עוד יום אחד שפוי ונקי.

תגובה: קשה עד בלתי אפשרי לשמור את הברית לפני 6 שנים, 2 חודשים #111159

• אילם בשיר
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • חבר חדש

יש לך דרך להתרחק מהמכשולות? אפילו לקצת? לשים תוכנות סינון לדוגמא? או לא להטעין את הפלאפון לאיזה יום? משהו אחר? זה יכול לעזור לפחות קצת...

תגובה: קשה עד בלתי אפשרי לשמור את הברית לפני 6 שנים, 2 חודשים #111180

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מחכה שתגיע לגיל 18 ואז אדבר איתך,
אבל עד אז.
ממליץ לחפש יעוץ מקצועי, חבל לסבול כל הזמן,
אח אוהב, שבאמת חושב עליך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן